Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (Pá, 6. 1. 2023 - 20:01)

To je dobrá pohádka, ale nemluvíš pravdu :-)

Hans B.B. (Út, 9. 8. 2022 - 12:08)

Jak to děláte aby vám ta klec nedělala vpředu ohromnou bouli?

Jirka (Po, 15. 8. 2022 - 09:08)

Neřeším to... Pozná to jen ten kdo nosí pás a ten ať si přijde klidně pokecat.

Václav (Út, 9. 8. 2022 - 10:08)

Tak jsem si na své pero pořídil kovový pas cudnosti který je fakt super protože jsem si ho často honil a to myslím že je to jeden z důvodů proč se odnaučit masturbovat nechám si ho tam až do konce roku jinak se mi to líbí co je na tom když nosím pas cudnosti a chci vědět co na to ostatní

Ministr (St, 3. 8. 2022 - 10:08)

Me po tydnu začnou bolet varlata z nahromadeni semene.. To prestane samo nebo jak s tim bojujete? Diky

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 10:08)

mikling

láďa (So, 30. 7. 2022 - 08:07)

Tak pánové myslím že pás cudnosti není o penisu ale o hlavě používáme s manželkou už 8 let a to po 25 letech manželství skoro vanilkového se hodně změnilo ale dá se říct že k lepšímu. Poslední cca 3 roky mám penis nedostupný vlastně trvale a přináší mi to více erotických zážitků než na volno.

láďa (So, 30. 7. 2022 - 08:07)

Tak pánové myslím že pás cudnosti není o penisu ale o hlavě používáme s manželkou už 8 let a to po 25 letech manželství skoro vanilkového se hodně změnilo ale dá se říct že k lepšímu. Poslední cca 3 roky mám penis nedostupný vlastně trvale a přináší mi to více erotických zážitků než na volno.

Rigbi (Po, 16. 1. 2023 - 22:01)

Láďa,a to ste nemali 3roky orgazmus? Nebolo by lepšie z času na čas pripomenúť aké to je? Predsa žijeme len raz a takéto slasti si odopierať. Ja viem, že na druhej strane po orgazme opadne všetka nadržanosť a potom človek to nechce dalej hrať , alebo nemá chuť.

láďa (Čt, 19. 1. 2023 - 09:01)

Je to divné ale napsat to musím po 8 letech nošení pásu a 33 letech manželství zažívám více erotiky v pásu než kdy jindy ty hry a různé dráždění nás uspokojí víc než klasická soulož.

Rigbi (Čt, 19. 1. 2023 - 14:01)

Tak to som rád! Nech vám to vydrží.

Roman (Pá, 29. 7. 2022 - 12:07)

čao take nosim jen klec na penis ...ale když manželka řekne 14 dni tak je to bez vyjimky .....minule třeba ultrazvuk třisel u doktorky a jasny že i s kleci ....

láďa (So, 6. 8. 2022 - 17:08)

A co lékařka omdlela?

Václav (Pá, 29. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj všichni kteří mají na sobě pas cudnosti a chci se podělit s tím že jsem také v pasu cudnosti vždyť to je jen klec k zabránění masturbace a ještě sexu. Rád bych se zeptal jestli to nosí někdo na sobě a za jakých podmínek ti co to odsuzují ať si to vyzkouší

fery (St, 27. 7. 2022 - 20:07)

chci sehnat dámský pás cudnosti plus doplnky poradtě jaký web děkuji ahoj

Eva (Ne, 24. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj, někdo se zkušenostmi, někdo kdo zná i pásy pro holky?

AVP (Po, 25. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj Evo.
Moc by mě zajímalo, co od zamčení očekáváš. U mužů je to jasné, ale u žen nevím. Můžeš to prosím popsat?

AVP (Pá, 15. 7. 2022 - 01:07)

Láďo já vím. Tvé příspěvky tady čtu už několik let.
Jirko tak to držím palce, aby to ve středu dopadlo dobře.
U nás jsme narazili na jednu z nejhorších překážek u této hry a to je "nezájem" z manželky strany. První tři dny jsem jí musel každý den uspokojit a mimoto mě provokovala, ale od té doby manželce občas posloužím. Uvařím kafe, přebalím dítě jinak nic. Jenom říká:" Počkej na večer." A večer nic není.

láďa (Pá, 15. 7. 2022 - 19:07)

No tak potom opravdu ztrácí pás cudnosti smysl nosit . Právě ty provokace dráždění sliby a pak nic nebo jen vypuštění páry v pásu je to co mě na tom baví.

Jirka (Pá, 15. 7. 2022 - 03:07)

Zájem z druhé strany u nás také není pokaždé zajištěn... máme občas období kdy mě zamkne a pak ho nechce ani vidět. Ale občas se jí nedivím jelikož máme malého a tan je plný síly celý den a povede se mu mě jí tak vyčerpat že pak už nemá náladu. Proto jsem ji občas přemluvil na masáž zad jelikož ji často bolí a u toho se ji snažím uvolnit a když nemá náladu tak mě říká že nic nebude a já nenaléhám a jen se snažím aby se uvolnila a přešla na jiné myšlenky. Je pravda že se to někdy otočí a je z toho pěkný sex ale někdy také ne.

Reklama

Přidat komentář