Reklama

Pás cudnosti

Jirka (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

A co to u tebe znamená dlouhodobější uzamčení? Já jsem také čerstvě zamčený ale žena to většinou dlouho nevydrží a chce ho... Doufám že nyní to bude na dýl a hlavně mám klícku krátkou a zahlou do pravého úhlu dolů takže v noci pěkná muka ale jsou dny kdy se na to i těším. Co máš ty za klícku nějakou pohodlnou?

AVP (St, 13. 7. 2022 - 19:07)

Dřív jsme vždy hráli do max 1 měsíc. Tentokrát jsme se dohodli, že žádný hraniční termín není. Až to manželku přestane bavit, tak mě pustí. Myslím si, že to bude takový ten režim. Zamknuto, manželka chce sex, odemknout, užít, zamknout. Akorát musím říct, že 30°C v pásu není nic příjemného.

Jirka (St, 13. 7. 2022 - 22:07)

No my když jsme jeden čas dělali že mě žena odemkla já ji uspokojil a pak bez vlastního uspokojení zpět do klece... Bylo to úplně úžasné a po nějaké době jsem prosil aby mě nedovolila se udělat protože bych přišel o ten maximální pocit nadřazenosti.... A s těmi vedry máš pravdu už nevím co si vzít za spodní prádlo abych minimalizoval opruzeniny pod pásem.

AVP (Čt, 14. 7. 2022 - 10:07)

To zní super. A jak to máte teď?

Jirka (Čt, 14. 7. 2022 - 22:07)

No teď jsem zamčený na dobu neurčitou jelikož má žena teď zakázány sex tak mě zamkla a provokuje mě a těší se až se dozvíme výsledky a buď ve středu bude sex a doufám že bez vyvrcholení nebo budeme pokračovat v cudnosti... Mám strašně rád když ji jako předehru můžu masírovat olejem celé tělo a vibrační hlavicí zpracovávat. Někdy v tuto chvíli se dozvím jestli budu odemčen a budu moci opíchat svou ženu nebo ji musím uspokojit a zůstat zamčený a to se mě zdá eště horší než když si alespoň smočím i když bez semene...

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

Za to že tě mamka načapala ale nemůžou kamarádky.

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

můžou protože mi říkali že jsem divná že jsem si to ještě nedělala

Jirka (Po, 27. 6. 2022 - 06:06)

Nikoho nenapadlo že za tímto profilem je starej chlupatej pedofil? Sakra vždyť píše pořád dokola a čeká kdo se chytí.. tady byli fajn diskuze a takovéto řeči tu snad nabyli... pokud je to pravda tak to ukaž učiteli a ten maminku dotáhne k soudu a půjde si sednout a ty budeš mít to o čem zde pořád píšeš....

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 08:06)

já už mám prázdniny a po prázdninách jdu na střední

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

mně to funguje, zkus to ještě jednou.

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 22:06)

uvidíš že jednou za to budeš vděčná

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 03:06)

kdybych neměla ty kovový kalhotky tak bych zítra nemusela hnít doma a mohla bych být na párty že jsme úspěšně dokončili základku jen mi ty kalhotky dělaj život těžší a TY pěkně lžeš a máma taky

Katka (Pá, 24. 6. 2022 - 08:06)

nebreč, nejsi jediná kdo to musí nosit https://ibb.co/RbqchDD

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 14:06)

ale to mám kvůli kamarádkám protože mi říkali že jsem divná že jsem si ještě nehrála s pipinkou tak jsem si s ní hrála a líbilo se mi to bylo to úžasný a pak jednoho dne mě máma načapala a začla na mě řvát

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 09:06)

štve mě to a ten odkaz nefunguje

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 03:06)

nemyslím si nemůžu si hrát s pipinkou a štve mě to :-(

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 21:06)

další hroznej den v kovových kalhotkách a zítra poslední den školy a já musela odmítnout párty u kamarádčinýho bazénu :-(

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 21:06)

a za 4 dny mi bude 17

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 23:06)

po vykoupání jak už jsem tu psala tak mi máma seřezala zadek do červena zato že jsem byla nadržená :'-( pak mi znova nasadila a zamkla ty kovové kalhotky a pak ještě řekla pokud budu poslušná dívka tak mi je na hoďku odemkne
doma chodím jen v těch kovových kalhotkách a tričku

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

já to nechápu za to že jsem masturbovala tak mi máma nasadila tyhle kovový kalhotky ach jo :'-(

Reklama

Přidat komentář