Reklama

Liposukce

Kvítko (Pá, 23. 7. 2004 - 15:07)

Valorko fakt se nemusíš ničeho bát, podívej se na Sametku :) jak jede. Kdyby jí to bolelo, nebo cokoli, těžko by byla takhle nabitá optimismem. Nelhala by nám. I když jí neznám a samozřejmě z netu jsou určitá rizika - viz XXLL ..., věřím ji :). Orientální prodejnu jsem jednou míjela v Lublaňské ulici na Praze 2, kousek od I.P. Pavlova, ale jestli je tam ještě teď - nevím, moc se do centra a města nedostanu. Taky sedím nejvíc naprdeli v práci. Ty už raději Valorko nepij :)) vidíš jaký slibuješ věci ;)). Držím palce ať všechno seženeš a neroztaješ ... měj se K.

Světluška (Pá, 23. 7. 2004 - 15:07)

Každopádně to musel být fakt někdo kdo je fakt debil...hele sametko co si myslíš o tom mým hojení??, Já vím že je tu spousty dotazů, ale potěšila by mě fakt větička.Marti: jak odháním přítele? no je to celkem sranda i mě se stýska, ale on to chápe a dokonce mu přijde ta dírka na kalhotech erotická...mě teda ne ale proti gustu... ale ta chvilka než se vypere prádlo a tak:))) samozřejmě ne v těch prvních dnech to by bylo celkem maso, (hele to už by bylo do jiného´fóra).Což mě vede k dalšímu VALORKO co se týče praní prádla, samozřejmě že by bylo nejlepší mít dvoje, jenže komu by se chtělo dávat..když to člověk může přežít s jedněma. No já si myslela jak sem nad tím vyhrála že mám sušičku atd. Jenže jako kdyby to ta mrcha věděla samozřejmě se porouchala. takže v prvních dnech kdy jetště nebylo teplo přišel na řadu pan fén a celkem to šlo cca za 45min to bylo suché..teď to vyperu hodím to na terasu a za hodinku někdy i méně to na sebe na vleču...nebo si ještě chvilku lebedím bez nich.Co se týče té důvěry v tento chat tak sem vlastně také šla na lipošku podle ohlasů tady prostě sem se rozhodla a pak to šlo vše ráz na ráz a jelikož se na konci srpna chystám na dovču chtěla sem to stihnout do té doby :)))samozřejmě teoretické inf. o metodě a tak jsem sháněla na netu..ale až tady sem se od holek dozvěděla praxi co a jak co můžu čekat co ne ...A musím říci ŽE JSEM ZA TO FAKT VDĚČNÁ PROTOŽE MĚ PAK PŘI ZÁKROKU NEBO PO?NĚM NEMOHLO NIC PŘEKVAPIT A VO TOM TO JE. Jo a abych nezapomněla tak taky díky holkám Zuzce a Sametce, které sem viděla na lipobabinci, který se vlastně pořádal u Jirky v Medicomu..pamatuji jak sem z toho byla vystreslá ikdyž vlastně nevím proč...Přeji všem hezký víkend pac pac

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 15:07)

Heleďte, ještě jeden dotázek, sice neliposukční...Nevíte některá o nějaké prodejně s přísadami pro orientální kuchyni??? Vsadila jsem se s kamarády (byla jsem opilá, ale oni si to pamatují), že do půl roku budu na domácích večírcích podávat suši, ale nemůžu sehnat všechny ingredience, něco už mám z Tesca, ale ne vše, tak pokud by jste o něčem takovým věděli, budu vděčná. třeba v Praze takovej obchod snad někde musí být ne?Sametka: kdyby mi to nebylo blbý, tak bych se Tě na to kadění už zeptala :)), to mě moc zajímá , ale ještě to není aktuální, tak doufám, že to do té doby od tebe , třeba na emailu, vyprosím :o)))Kvítko: kéž by to tak bylo a taky si pak řeknu, já husa hloupá, na co jsem čekala...

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 15:07)

Tak jo dohazovačky....ha ha, taky bych s váma na LIPOBabinec, ale já radši nikomu nic neslibuji, já sedím v práci na té tučné prdeli (z toho ji asi taky mám v posilce by se mi to nestalo) skoro 10 hodin denně a mám takovou docela stresovou práci, takže když večer v 9 dosednu doma do sedačky, tak nemám chu´t ani mluvit. Takže občas stihnu nějaký to kafe s kámoškama, hodně mých známých se odstěhovalo do Prahy, takže i když tam nejedu zrovna pracovně, tak jsem ráda, že je navštívím. Takže já vždycky někomu něco slíbím a pak to ruším a to je trapný, tak radši z časových důvodů nic neslibuji. Ale třeba bude někdě poblíž a vyjde to. Však už brzy uvidím, jak to je a snad tady budu chváli s Váma.Já kdybych sem neutíkala od práce, tak ani nemám s kým pokecat o takových věcech. Pracuji se samýma chlapama a většina mých kámošek má právě 1-2 mimina nebo je čekají, takže tam je pokec spíš o jiných plínách a o tom co už drobeček už všechno umí a o moje starosti nějak zájem už moc nemají. Už aby ty děti trochu povyrosly a ony se dostaly z té mateřské zaslepenosti. Takže mám teď kámošky spíš o 10 let starší, ty sice mají taky děti, ale už trošku odrostlý a s nima pokecám o chlapech a špecích, ale zase na ně nemám moc času, často jen telefon a email atd.To tak vše. Za chvilku odcházím, mažu ještě někam pracovně a pak budu makat doma, máme večer hosty, všichni k nám hrozně rádi chodí, mám dobrý vlastnoručně vyrobený jídli a spostu dobrého vína, ale mě z těch příprav může klepnout, nestíhám. To to mám 1-2x týdně, ty hosty. Můj chlap má strašně moc kamarádů, takže je to u nás jako na Karlově mostě.

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 15:07)

Marti- no to je pravda,ze nejlip bych to mohla ja vedet,ale me prve nikdo takovy nenapada. Fakt neni mnoho lidi,kteri by me nemeli radi, nebo mi neprali. A jeste min je tech,kteri by vedeli ze jsem sla na liposku a uplne nejmin je tech,kteri vedi ze jsem sametka. Je jedinej clovek,ktery vi CO mi odsaval kdo jsem a kde pracuji a kdo si cte tento chat. A vsichni dobre vime kdo to je a dokonce i motiv je jasny:) Holky nejsem ja detektiv? Asi navstivim onu plastickou chirurgii s tim ze jdu po roce an kontrolu a optam se osobne na to co ten incident mel znamenat,protoze ja taky nikoho neurazim,taky pouze popisuji co se mi nelibilo ci libilo na vykonu ktery jsem podstoupila pred rokem. Holt, dobre zbozi se chvali samo, to reklamu nepotrebuje a antireklama ta taky mluvi sama za sebe. Je X pripadu kdy si lidi rikaji:-hele , videls tu reklamu na VANISH? Skvrn a spiny se zbavis? -jo,videl,ale nic mi to nerika.-tak to si nekupuj, prosimte drahy to je jako blazen a vubec s tim skrvny nemizeji!a tak podobne,no muze se za to nekdo zlobit? Kdyz chteji firmy penitze za neco,co nedosahuje kyzene kvality a navic reklamovane kvality,tak je snad jasne ze to bude it nejaky ohlas,at uz negativni ci positivini.A takovych vyrobku ci sluzeb je na tisice, co si budeme povidat, zijeme ve svete reklam, at uz pozitivnich ci negativnich. A vubec, nejaky XXXXLLLL me nemuze rozhazet.

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Tak mejte holky hezky vikend

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Valorko-no prave od toho je tam ta VELIKANSKA dira mezi nohama!:))) Protoze neni zadouci sundavat ty kalhoty moc casto,ta odsta oblast potrebuje klid a konstantni prostredi,tedy pres,aby srostla opet hezky k podkozi. Jinak ja uz jsem se naucila s katatama i kadit,hec!:) Zavidite co?:) Vim jak na to!:) ALe neprozdradim! Mesic jsem tu techniku hledala, ted si to strezim jako sve copyright tajemstvi:)) Ale ne,prozradim,ale az na lipobabinci,je to hodne osobni:)jeste to konkurence od nas okouka a budou to svym klientkam radit taky:) TUDLE!!! :PPP delam dlouhej nos!:)

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Sametko, je to zvlastni,kdyz to nikdo nevi, ja tvuj mail taky nikomu dal neposilala,sice jsem si vsimla kde delas podle mailu a vim kde ten podnik je protoze kousek od tamtud bydlim a chodim kolem nej od tramvaje, ale v zivote by me neco takoveho nenapadlo at uz bych te znala nebo ne....je to zlastni, kdyz se nad tim zamyslim (neni mi nic do tveho soukromi) tak ty sama bys mela vedet jestli je nekdo ve tvem okoli kdo by neco takove napsal...ale tam je zase divne ze nevi ze sem chodis. Nevim je to zahada.

Kvítko (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Teda holky, tady to žije ;). Myslím, že XXXLLL nebo jak se tu ten dotyčný přihlásil si přečetl tvůj mail v hlavičce - kde je zřejmé jak jméno, tak kde pracuješ. Zloba a závist je bohužel hodně silná, ale ať si závidí ... když je to baví. Naší odvahu a touhu něco se sebou dělat:). Ať si třeba pukne :). Já si myslím, že ze Zuzkou moc Vrbu nepomlouváme, říkáme a píšeme tu jenom to, co se nám stalo ... taky si myslím, že udělal své maximum. On by takhle neopičkoval kvůli konkurenci. O klientelu nepřijde, protože je pořád spoustu ženských, které nenajdou tenhle chat a jdou k němu. Valorko ničeho se neboj :), 5 let jsem zvažovala jestli mi za to ty boky stojí nebo ne, bála jsem se zdravotních problémů a teď si říkám ;): huso blbá, už jsi mohla 5 let být bez "komplexů". Ale zase jsem ráda, že jsem nepadla do rukou klasické liposukce, protože ta mi vůbec bezpečná nepřijde. Prostě není nad tumescentní metodu :))). No už to vypadá, že bychom se mohly sejít - třeba přijde i xxxlll ;)), ,takže v týdnu od 2/8-6/8? Který den se vám nejvíc hodí? Jdu do toho s vámi - jestli mě vezmete s sebou :))). Prima víkend. K.

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Valorko-prave kvuli tomu co pises jsem vymyslela LIPO-BABINEC. abychom se i videly, mohli si treba vymenit telefonky,kdybychom si byli sympaticke a padli si do oka i v te duvere, proste sejit se hromadne,vymenit si nazory,rady,ukazat co kde jak, a tak. Tady na netu to je sazka do loterie. Proto ja jsem spise za osobni kontakty,ono se toho na tech lipobabincich i vice clovek dovi a i vice osobni veci se tam rikaji,je to jako takova tlupa prima lidi, co se porad chcechtaji,POMLOUVAJI KONKURENCI!!!! :)))) a ukazuji si odsate neodsate mista a tak. Tady ten net,to je bych rekla prvni krok jenom. Je fajn ze se ptate, ze se zajimate a snad taky je fajn,ze vam odpovidame. Ale neni nad osobni kontakt, proto mi bylo i lito, ze pri tom prvnim lipobabinci se jaksi kazdy hlasil a nakonec z toho vzesla svetluska Zuzka a ja.... Pritom my 3 jsme si to mohli klidne napsat i mailem.... chteli jsme proste udelat osvetu vice lidem,protoze sama dobre vim, jak je clovek zmatenej pred takovym zakrokem,a hleda pomocnou ruku,kamosku ktera na tom byla nebo neco ceho by se moh chytnout a ono nakonec neni nic,nez tento internet a sebrat odvahu v pest a jit tam proste. Co ja bych za to dala,kdybych tenkrat vedela ze nejaky pan doktor Linzer existuje! Kdyby tak ta Marie sem napsala o rok drive! Proste jsem ted chytrejsi a davam to dal. Vim ze vam to muze pomoct, delam to naprosto nezjistne! Taky vim,ze to tady vypada jak dohazovaci LIPO-agentura ZUZA and SAMETKA comapny:) Ale tomuto pocitu se proste nikdo neubrani, jinak to nejde,nez sem psat, at to vypada jakkoliv. Jedine na tech osobnich schuzkach a konzultacich si clovek pak muze uz udelat objektivnejsi nazor. Vid Zuzo? Ty muj partnere v liposukcni dohazovacce:)

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

vypadl mi tam kus textu, něco ve smyslu, že místo na místní kliniku , jedu k doktorovi , o kterém jsem nikdy předtím neslyšela, díky Vám...už se mi motají myšlenky.Sametka:tak teď už to chápu s tím sáním dokonale, díky moc, aspoň mě už nic nezaskočí, teda doufám. Ten jeden den se to s plínkama dá vydržet...Horší je fakt asi čurání, já piju dva litry vody denně, takže lítám jak kulovej blesk na Wc a byl by opruz, to pořád dávat dolů , ne?

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Teď mě ještě napadlo, jak vlastně člověk internetu a lidem na něm důvěřuje. Já, co jsem o lipošce začala uvažovat, tak bych šla na nějakou místní kliniku na konzultaci a asi i na zákrok,, o kterém jsem nikdy nic neslyšela a už k němu jdu na konzultaci a jsem rozhodnutá pro zákrok. Pokud by k Vám člověk neměl důvěru, klidně by mě mohlo napadat, že jste jeho dohazovačky skryté za klientky atd atd. Vždy´t jen kolik holek se už . co jsem tady četla na něj obrátilo, jen na základě zkušeností lidí , které nikdy neviděly. Není to zvláštní...jak je to s tou důvěryhodností. A pak když člověk vezme v potaz, kolik skvělých lidí tady potká...To byl jem takovej myšlenkovej proud o důvěře, je ale fak, že bychom mohli rozpitvávat a vyhledávat všechno.Vy ale moji důvěru máte a proto jsem rozhodnutá tak, jak jsem.

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Zuzo a jaky se ti zobrazuje pri mem nicku email?:)) Hele nedelej vlny, z toho mailu ktery mam tady nemuze nikdo nic vycist:) to enni nikdo z meho okoli! V praci me maji totiz vsichni radi. A navic nikdo o tom nevi:) To jsou proste tady balamuty od konkurence. Kdo by v praci vedel ze jsem sametka ataky odkud by asi meli ze chodim na www.doktorka.cz a to na sekci Liopsukce?:)) Hele,nejsem blba. Je jediny clovek (parta lidi), kdo vi jak vypadam,kde delam a jaky mam email, a kdo asi taky kouka na tyhle stranky:) Kvizova otazka za 10 tisic, kdo je to?:)))))))))))))

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Valorko-ten savej material jen do druhyho dne po lipce, pres noc to tece a pak uz druhy den ani nevis o tom,mozna jeste bude prosakovat jedna dirka,ale to je minimalni, na to si nemusis ani nic davat,ty ranky se ryzaceli a co nevytece ven,tak se vstreba do tela a vycuras to.Jinak s tema vlozkama jsem byla preci i ja:) Taky mam sve zkusenosti s tumescentni liposukci i jinde nez jen u p. Linzera:) Me tam rvali vlozky docela brutalne,predstavte si jak vam odsavaji kotniky, a jak jsou ty stahovaci puncochy maly,ted ta noha ¨natekla roztokem,ze ty puncochy se nedaji navlect ani na nenateklou nohu no a k tomu jeste tedy 2 ty tluste vlozky! Docela prima pocit! Se tam se mnou rvali lekar i sestra a ja do toho pomahala a byli jsme jak ded a baba co tahaji repu! No fakt a ted cloveka pusti domu a delej si co chces, prebalujes se jak chces,jeste ze u mne byla doma mama, a pomahala mi to sundavat a nandavat, stejne to bylo maso! Tady u Linzerovske lipky dostanete nejdriv stripy na rankly, na to ty obdelnicky gazove, na to se navleknou katata, na to se daji save pleny a na to jeste jedny jakoby katata (jsou to klasicke takove teplejsi puncochace,ne silonove, ktere jsou ustrizene na stehnech stejne jako to stahovaci pradlo a mezi nohama taky dirka) a vlastne tyto puncosky maji drzet ty pleny aby nelitali sem a tam po tech katatech,aby taky nebyla cela postel mokra a tak no a druhy den rano nebo odpoledne kdyz uz to netece se to sunda a ty puncosky se vyhodi i ta posledni prosakla (neprosakla) plena. Chapando!?:)

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Sametko, ani si nemusela nic posilat, mail se tu zobrazuje taky, takze z toho ma dostatek informaci k temhle kecum, ale ja bych tipovala nekoho z tveho okoli.....ale zase je dobry byt tim, komu nekdo zavidi...to uz je o nejake vyjimecnosti, ze za to stojis .-)

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

aLE JO, JÁ TAKY VYDŘÍM DOCELA DOST (už jsem dost bolavých věcí absolvovala, néé kvůli kráse, ale zdravotní probl), ale mám tu smůlu, že se mi vždy všechno nějak zkomplikuje (udělá se mi hematon, zánět atd.) tak se bojím toho, ani ne tak bolesti. Když se mi vždycky nehojí něco tak jak má, tak pak stresuji a celkově je to blbý. Jsem trochu smolař i v životě, nic nemám zadarmo, všechno vydřený a komplikovaný. Doufám, že teď se mi to vynahradí!Sametka:mě jsi třeba ceníky posílala a nenapadlo by mě , to předávat emailem dál, já ani nemám komu. Já sama mám obavy a jsem docela opatrná, aby mě někdo tady nevyčuchal, je dost lidí, kteří by byli rádi, že má někdo nějakej problém, který si řeší a tady o něm kecá, ale opravdu to tady vidí hodně lidí a ten svět je tak malej. Za tu tvář anonymity se opravdu může schovat kdokoliv a být hnusnej. No jo internet...

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Zuzo- tak tak, dyt ja taky, v podstate tady to forum na to je,abychom si tady kazda nasly odpovedi an sve otazky a jedna z neejcasteji kladenych otazek je: Kdo to umi nejlip? a Druha: Kdo to umi nejlacineji?:) Taky pisu jen proto,aby zadna dalsi nedopada spatne,jako my nezkusene ze?:)

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

a ja ho ani n epomlouvam, dokonce jsem presvedcena, ze delal co mohl a ze kdybych nekdy mela jiny problem pro chirurga, tak jdu k nemu...jen ty liposky bych uz mu nesverila

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Negativni reklama, kdyz je nepravdiva, tak je k postizeni, ja nepisu nic, nez sve zkusenosti...vse muzu dolozit nazorne, pokud nekdo ma zajem a ty co me videly to vedi nejlip. Zadne lzi a pomlouvani, jen to co jsem videla, zazila a co vidim.

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

tesim se jak maly dite, jaq uz mam ocistec za sebou, takze ted pro me to bude jen prijemne. Me teda nebolelo nic ani pri prvni, ale ja mam asi posunuty trochu prah bolesti, me totiz neboli nikdy nic :-))) takova S/M sadra /malta :-)))) ne jen for, aby se toho XL nechytla :-)))), takze ocekavam vysledek, kde se mi zadnice udela tam, kde ma byt...a na to se fakt moc tesim.

Reklama

Přidat komentář