Reklama

Liposukce

Valorka (Po, 26. 7. 2004 - 13:07)

Ale jóó, na LIPOBABINEC bych ráda, ale jak už jsem zmínila jsem z Moravy, práce spoustu a I když jsem v Praze taky docela často, tak jsem tam dopoledne a přes den a pracovně a tak....no škoda mluvit, poptám se v lékárně. I tak díky moc

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 13:07)

Jinak kdo vsechno se tedy hlasi na lipobabinec? At vim pro kolik lidi zarezervovat papani:)

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 13:07)

Tak predbezne na 18 to domluvime, a Svetluska by prisla pozdeji. Cislo jsem ti poslala mailem i jsem ti ho prozvonila.

Světluška (Po, 26. 7. 2004 - 12:07)

jojo to by neměl být už problém..hele Sametko neměli bychom si vyměnit čisla kdyby něco...já ti ho pošlu mailem

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 12:07)

Tak to vidim,ze LIPOBABINEC se bude konat asi 4.8., ta streda vam zatim vyhovuje. Ted je dulezity v kolik hodin cca muzete? treba v 18,30? Svetlusko slo by to uz?

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 12:07)

Valorko, ty nemas moznost prijit na sraz LIPOBABINEC? Ja bych ti ho osobne donesla,kdybys mohla. Ale myslim ze by se mel dat koupit v lekarne. Ptej se na to.

Světluška (Po, 26. 7. 2004 - 12:07)

Ach jo promiňte za překlepy sem asi negramotná

Světluška (Po, 26. 7. 2004 - 12:07)

Ahoj Kočky!!!Zuzy mě už ty kaťata někdy lezou taky na nervy, nejhorší je že bych si třeba chtěla vzít tílečko nebo něco krátkého, letního.. , ale nemůžu jelikož by mi ze všeho lezly, s kalhotama memám problém skoro všechny si můžu obléknout, aniž by byly vidět ty bombarďíky, jak psala sametka jedině když se někdo zaměří na ty zipy atd..ale to by o tom někdo musel vědět.. pan doktor mi doporučil, abych je nosila 3. týdny tak jako hodná žačka poslouchám, ale i bez toho doporučení bych si to zatím bez nich nedokázala představit...je to pořád citlivé a pořád si ještě pořádně nedosednu na prkýnko u záchodu, takže sem za ně ráda ikdyž bych se klidně obešla bez toho , abych půlhodiny stepovala před šatní skříní a vymýšlela co na sebe...Jinak přijde mi , že ráno to vypadá lépe a večer když jsou nožičky unavené tak je to i více oteklé, přechody mezi vysátým a tím ostatním také nejsou vidět doufám že ty otoky zmizí takže to bude rovné, teď je to o 100% menší než předtím, ale pořád to není rovné bez bouliček (což přičítám těm otokům)...já v těch kaťatech i spím no někdy si je třeba ráno na dvě hodinky sundám abych si od nich odpočinula a pak je zas navlíknu...popravdě i na noc bych je už vynechala, ale vím že budu statečná a ještě to s nima vydžím...Helčo, co se týče toho palení občas mám taky různé pocity malinko mě to svědí nebo v jednu chvíli cítím nějaké to místečko více než to druhé, ale že by mě to pálilo to zas říct nemůžu..ale pokuď to není nějak markantní tak je to asi průběh hojení ne??? víc by ti asi řekl pan doktor...Co se týče lipobabince tak v tu středu 4. 8. bych mohla ale až po práci později , ale to by asi nebyl problém mohla bych přijít za vámi..jiné dny bych si to mohla zařídit tak abych vypadla dříve..tak napísejte holubičky ať víme...

Helena (Po, 26. 7. 2004 - 11:07)

Ahoj holky, já jsem se sice delší dobu neozvala, ale příspěvky si čtu každý den a na lipobabinec bych s Vámi šla ráda. Já jsem taky odsátá už třetí týden a stahovačky nosím poctivě jako Světluška, která byla o den dříve než já. Modřiny sice ještě mám, ale už jsou menší, ale ještě to trochu bolí, hlavně když jdu na velkou a musím si je sundat, protože nejsem tak šikovná jako Sametka a nepřišla jsem na fígl, jak kadit se stahovačkama. Ale v sobotu mě to trochu pálilo, asi ty dirky. Nevím jestli to není tím, že už ty otoky trochu splaskávají. Jestli jste to některá zažila, napiště, nebo jsem vyjímka? Tak ahojky:)))

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Jo jo, ja sem takovej nezodpovednej element :-))))))))), ale je fakt, ze mam prevazne saty a sukne, vse mini tak pod zadek a jak ja k tom u mam proboha nosit ty stahovacky? Nebo do bokovek? Takze na to mam jedny hiphopovy kapsace, ktery pak nosim celou dobu a k tomu mam jediny delsi tricko, jinak mi ze vseho kouka pupik :-)))) A to snad uznate, ze i 14 dni je dost dlouha doba na to, aby clovek stravil v jednom desivym munduru :-)))), zvlast kdyz do kancelare bych mela byt za damu.Jinak babinec ja muzu kdykoliv, takze me vyhovujou vsechny terminy, prijdu urcite, od nedele jsem 14 dní i bezdetna, takze lepsi uz to byt nemuze.

Valorka (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Fakt je mi blbý, že s tím Ceoxxem otravuju, ale já Sametko nejdu do Medicomu, jdu sice k dr. Linzerovi, ale do Břeclavi, takže si vše musím opatřit sama, sice plaším dopředu, ale už na to nechci myslet, nebo zblbnu. Tak proto se ptám...

Kvítko (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Díky Sametko za opravu, to víš, já čerpám jen z mailů - teď už vím, jak to opravdu v praxi vypadá, nicméně, prostě a jednoduše to dopadne tak jak má a ne jako u V.. ;) Toho 4/8 můžu holky, tak se hlaste, 5/8 bohužel už ne. No ale kdyby fakt vyšel druhej lipobabinec ten další týden - tak ani nemusím plakat :)).

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Jezis zas tam mam chybu! mne picne!1 baleni Ceoxx kde jsou pouze 2 tyto prasky, stoji 100,- Kc.

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Valorko, 1 Ceoxx ti daji v Medicomu na pozadani, a pokud budes mit zajem koupit so ho i na doma, tak jedno balenicko (kde jsou pouze tyto prasky - ale podotykam ze VELMI ucinne, mnohem vic nez ibuprofen,ktery taky na bolest lze pouzit) a to baleni stoji kolem 100,- Kč. Cili s tim ceoxxem si nedelej starosti.Jeste musim opravit gramatickou chybu, ze to ceecko rozpustne si beru 7 dnu pred lipkou 1x denne. S tim wobenzymem samozrejme muzete brat denne 3x po 10 tabletek,ale prijde mi zbytecne sileny do sebe coat tolik chemie, telo ma i bez toho dost problemu se vysporadat s hojenim a ne jeste aby travilo samou chemii,proste 30 wobenzymu denne mi prijde dost sileny,ale pokud nekomu zabira tato davka,nebo vyhovuje,proti tomu zadny disputat.

Valorka (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Sametko díky za vyčerpávající info ohledně těch céček atd. Zapsáno, zapamatováno a uloženo! Už se na to ptát nebudu...Jenom , prosím Tě, jelikož nejdu do Prahy a vše si musím opatřit sama, tak nevím, jestli ten Ceoxx, či co, je volně prodejný, ač jsem práškový maniak, tak tenhle lék neznám.

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Kvitko-musim te poopravit. Pan Linzer to nevysava ve stoje. ALe necha pacientku se postavit,a ve stoje ji jestejednou sjede pohledem a pripadne vyznaci pripadne nerovnosti fixem a ty pak doodsaje (zase v leze). Jak to ma namalovany,tak on uz vi kde ma zabrat. Ale ve stoje si to musi malovat a koukat jak to vypada, jestli to je soumerne. ne treba ty drzaky udelal nejdriv pravou pak levou stranu a pak jeste doupravil pravou a pak jeste trosicku budek (asi 5-6 kulicek:))) odsal z prave strany. Jinak s briskem si jdu dat odsat i nad zadeckem takovou malou tukovou boulicku (nad kostrci, nevim proc se mi tam hromadi tuk),. tak pry mi to veme i s brichem najednou az pujdu,dobry ne? Ja mam takovou radost ze skoro vsechno jde, a ze tobudu mit vse hezke. Ja se jen dost bojim na opravu tech lytek:((((ze ja KRAVA BLBA sla k Vrbovi:((((( uz 2x jsem si prezila lipku tech lytek a pokazdy to bolelo jako svine a fekt pokazdy mizerny a ted pan doktor Linzer musi chudak napravovat uz odsate nohy, to se dela rozhodne hur nez predem neporusena a chirurgickou rukou nezasahnuta tkan... ach jo. no za blbost se plati, a to doslovne! :(

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Jeste add noseni stahovacek:Zuzko,my vsichni dobre vime, ze ty ses netrpelivej rozmazlenej spratek,ktery nevydrzi ani tech 14 dnu se stahovackama,tak co si budeme namlouvat?:) Tebe jako vzorek noseni katatu uvadet nelze! Ja byla vzorna a klidne jsem je nosila 3 tydny,protoze po tech dvou tydnech po sundani me to jeste "pri chuzi naholo" docela bylo citit, ne primo bolest,male neprijemny pocit to byl,a vlastne ja sundala kate az kdyz jsem citila ze "naostro" uz to jde bez problemu. Stejne tak i Svetluska ty kate nosi uz 3.tyden a nejak si nestezuje. Ja uz jsem si na ty kalhoty tak zvykla,ze mi ani neprijde divny je mit na sobe,spise naopak:) A taky vim,ze az je jednou opravdu shodim (jako had svoji kuzi), ze to budu mit pekne a ze ty vsechny midraky celozivotni odejdou spolu s tema katatama a to je proste tak nadherny pocit, ze i kdybych to mela nosit mesic,tak za tu cenu by mi to proste stalo. Jinak v tech parakach se to taky dalo vydrzet, a to se dost potim,ale slo to fakt. V noci mi vubec nebylo vedro,spala jsem naholo, jen v katatech,kdyz byly ty 28 stupnove noce, a ja mam nastesti v bytecku docela chladecek, cili kdyz venku bylo k nevydrzeni zalezla jsem si do sveho pokojicku a tam jsem cumela na bednu a mastila se liotonem. Cili Zuzko, fakt mas slabou vydrz:) Ale u tebe to asi bude i tim,ze ty mas docela malo kalhot,ve kterych bys mohla s tema stahovackama courat,a to ja zase mam velkych kalhot habadej, a dokonce ani pod volnejsi sukni ty kate nejsou videt. Vsimne si to jen nekdo,kdo vi o tom ze je nosim a zameri se primo na ty stehna kde jsou zipy,jinak urcite ne! Jinak dam vam tedy vsem dobrou radu ohledne toho liotonu a wobenzymu po liposce, nemusite si kupovat velikanske baleni, ten wobenzym je docela drahej, ja to delam s lekama takto:Tyden pred lipkou si dam kazdy jedno rozpustne sumive cecko (je to megacecko, 1000mg), to se doporucuje na lepsi hojeni po zakroku,telo je pak zasobeno dostatecne vitaminem C a tudiz se to lepe cele hoji,asi proto mam tak male modriny si myslim! V den lipky vypiju posledni Cecko, a taky v prubehu lipky dava sestricka klientce upijet sumak (cecko). Pred zakrokem se dava jeden prasek od bolesti, ale to jen pro extremni citlivky,¨a pro padavky se dava jeste povzbuzovaci prasek. Ten jsem si pri prvni lipce dala a bylo to k prdu,stejne jsem se bala,cili pri druhe uz jsem si ho nedala a nebala jsem se vubec (ale to spis e tou dobrou zkusenosti s panem Linzerem a prvni lipkou u nej). No a v den liposky uz nic nejim, eventualne od bolesti si vemu Ceoxx (1 tab. na noc), 2. den po lipce (tedy v DEN 1) si dam jeste jeden Ceoxx a cely den preckam az mi odteka tekutina, nezeru zatim zadny wobenzym. Dalsi den (od DNE 2) najizdim od rana na wobenzym, rano 5 v poledne 5 a vecer 5 (vzdy po jidle) a takto to delam 5-6 dnu. (secteme-li to tak vam staci max 90 wobenzymu po jednom zakroku). Po skonceni brani wobenzymu uz je cas na slepeni stripu a zacinam mazat liotonem,a to mazu az dokdy se mi chce 3x denne,ale delam to asi max tyden. To uz pak stejne neni ani stopy po modrinach a ty otoky taky posttupne sami mizi. Treti tydne po lipce je clovek uz UPLNE fit, nepotrebuje se nicim mazat (ale muze, masaz je pry prizniva, ja to vsak nedlam,jsem na to lina a nemam ani masazni hlavici u sprchy) tak ja uz po 3.tydnu po lipcer odsate oblasti zadnou zvlastni peci nevenuji (zadne valeckovani jak tady psala Janina - po klasicke liposukci v narkoze) zadne prasky,zadne kalhoty, proste uz jen krasne telo.Toto bych doporucila vsem si vytisknout,ktere se chystate na zakrok, protoze se mi to uz nebude chtit znova psat,podle toho si muzete predem zakoupit pozadovane leky (vsechny leky ma i Jirka,a a prodava je za stejnou cenu jako v lekarne),ale pokud chcete mit s tim klid uz predem,staci si zajit do lekarny a trochu se predem predpripravit, u Jirky pak uz zaplatite pouze za zakrok (eventualne budete-li si brat savy material navic - ale mateli nejake pleny doma,tak lze pouzit i ty).

Kvítko (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Ahoj Valorko, zatím spíš víme o tom, že pan Linzer opravuje jiné chirurgy :). A fakt si myslím, že je to hodně tím, že pak dovysává vše ve stoje. Dopadne to dobře, uvidíš a září je tu za chvilku, ono to léto - bohužel uteče jako voda. No jo Zuzi, myslím, že není třeba komentáře. V. umí všechno a na všechno kývne, ale skutek utek. Musíme si říkat, hlavně, že jsme to přežily a doufám dokázaly hodně ženským vymluvit levnější V. řešení.

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Cau decka!:)tak me tady zase na krku. Nejdriv vzkaz pro Zuzku,aby se ten vztekloun neurazil - ICQ mi dneska zase hapruje, cili.. smula:( No ale prisla jsem na zpusob jak nezblednout zavisti pri pohledu na tvoji opalenou snedou plet:) Koupila jsemsi samoopalovaci mleko od Dermacolu,moc krasne voni a taky docela hezky zabarvuje tu pokozku i kdyz mirne ale chce to trosku pile a casu a budu taky alespon trosku sneda,protoze ja jsem bila jak ten tvaroh,beeee :)co se tyce LIPOBABINCE tak me vyhovuje kterykoliv den ten pristi tyden, tak zkusme treba tu stredu 4.8. hmmm????????Musime se ujednotit na jednom terminu abychom se vubec sesli!:)Jeste vhodny termin je 5.8., v patek uz ne,protoze to Jirka odjizdi nekam pryc a ja bych byla rada, kdyby se to opet konalo v prostredi MEDICOMU protoze tam muzete vsechny i videt (ktere se tedy chystate k panu Linzerovi) i prostredi kde se to bude delat a treba i ty pristroje (to je pro opravdove zvedavky:) - mne osobne by takovato exkurze pred zakrokem zcela jiste hodne pomohla,alespon bych konkretne vedela do ceho jdu a treba bych se bala min. Protoze ja pred svoji prvni lipkou nevedela VUBEC NIC!! Sla jsem vyklepana jak ratlik a taky oduvodnene:) Tak piste holky.Jinak co se tyce mych drzaku, tak jsem tyden po lipce a asi to bude jeste otekly (tedy ne asi ale zcela urcite!) a mam to uz ted docela hezky vytvarovany, snad ani by to uz nemuselo splaskavat,ale urcite to z tech otoku jeste pujde pryc...Premyslela jsem nad Svetluskou, ta uz ted zacina 3. tyden,tak nekdy v patek tohoto tydne uz by mel byt zacit videt hezky efekt!Svetlusko HLAS NAM TO a tes se!:) Ja jsem tedy tyden po, ale vubec nic uz mne neboli a modriny nemam,tak ja nejak nechapu:) Asi cim vic liposek tim je telo odolnejsi ci co:) Mozna to je jen takova oblast ktera moc nemodra. Kazdopadne ted uz muzu srovnat tu pooperacni bolest stehen a drzaku,tak uprimne receno, kdyz odhlednu u tech stehen to problematicke sezeni na zachodove mise, z duvodu odsatych bananku, tak ty drzaky boli vic. Pri samotnem zakroku boli asi vic napousteni stehen,a drzaku ne az tak,ale to hojeni je u stehen takove bych rekla mene zatezove pri chuzi,protoze mne ty drzaky bolely pri kazdem krucku,jako dalo se to snest,ale citila jsem, ze popobehnout za tramvaji asi mozne nebude... Taky treba tak klasicke a zazite gesto jako dat si ruce v bok,nebo do pasu neni mozne,proste je to divna oblast, ale jsem rada, ze to mam za sebou a ze jsem na to sla. Ted mam v poradovniku vnitrni stehna,kvuli jejich tloustce ted nemuzu oblect zatim zadne z tech mensich kalhot,ktere se na mne v satniku usmivaji,protoze byt uz mam mensi "zadek" a pas, a oblast pod pasem (ze stran) tak ty stehna me porad stvou, jsou tluste,skrtam si s nima jak Zuzka,a to proste pujde pryc! :)

Valorka (Po, 26. 7. 2004 - 09:07)

A kdy si Zuzi budeš domlouvat termín???Vítě o někom , kdo by měl od pana dr. Lin. nějaký ty vlny na opravu?? Zatím to vypadá, že dělá svoji práci bez chybně...

Reklama

Přidat komentář