Reklama

Liposukce

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Martino - neni blondyna jako blondyna:-)) Zuza je taky blond:) Vzdyt o cernovlaskach se rika ze jsou to obarveny blondyny:) Mame to marny vsechny,jsme hold pro ty chlapy zobajici slepicky:))) Ale my stene vime, jak to ve skutecnosti je ze?:) ALe musim rict,ze ta nase sekretarka (BLONDATA!) je stejne KRAAAAAAAAAAAAAVA NEBESKAAAAAAAAAAa :-)))))))) Takhle me placat! Me to nastvalo hlavne z duvodu, ze vsem kdo o tom vedi (pritel a blizci pratele) rikam,aby me neobjimali, aby si odpustili na 2 tydny ty zdvorilostni i laskyplne doteky, ze proste chci byt jako ve vaticce, sama si to opatrne mazu, hladim,proste jako s kotatkem. A pak prijde stupidni krava a placne me,no zabit malo!!!!

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

jo jo, pozor s tema blondynama :-))))

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Uz jen pro dokonceni: Uvadi se ze 14 dnu po zakroku tumescentni liposukce je mozno vykonavat vrcholovy sport. 14 DNU!!!! ctete dobre! myslim ze to cislo mluvi za vsechno!Ja bych vrcholovy sport po 14-ti dnech asi nevykonavala,ale asi proto , ze jsem takova cela na sebe hodnoucka:) A mne to jeste jako trosinku bolelo pri rychlych pohybech po 14 ti dnech, po 3 nedelich uz to bylo o 50% lepsi a uplne zcela fit pro vrcholovy sport jsem byla po 4 tydnech. Ale "provozuschopna" jsem byla vlastne porad, od zakroku az po ted. Jen ta prvni noc a druhy den jsou trosku ehm neprijemne.

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Pozor pozor s tema blondynama :-):-):-):-):-):-):-)

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Valorko - pokud jdes k panu Linzerovi, tak tam ti savy material daji, a muzes si ho ve vetsim mnozstvi na domu i u nich v MEDICOMU BK zakoupit. Damske hygienicke vlozky opravdu na jinych klinikach davaji, jsou to ty kalsicke hrube,co se jeste prodavaly za totace, proste bolsevicke vlozky tluste jako krava, davaji se zenam po porodu (to mi sdelily sestricky), ale metoda davani vlozek pod kompresni pradlo je proste prezitek a totalni nesmysl. Protoze ta oblast je velice citliva po odsati a i ty ranky, ze kterych to vyteka jsou vlastne zive otevrene ranky (byt o velikosti 1-3mm) ale stejne potrebuji nejdriv prelepit tim stripem stahovacim (je to misto jednoho siciho stehu, a evznikne pak jizva a neni nutno stehy vytahovat,ty stripy jsou sikovne) a pak se na to pouze jemne nalepi takove ty ctverecky gazove, to jenom pro prvni den, druhy den uz se muze do sprchy (po24. hodinach) tak si to clovek pak muze sundat,ale stripy se davaji dolu az 5. den po liposce, pricemz jako DEN 1 se bere den nasledujici po dnu zakroku. Cili ja byla v sobotu, nedee = den 1, stripy sundavam v den 5=ctvrtek (pozn. stripy jsou jiz sundane:) teprve az po takto osetrenych rankach po liposukci se navlece na cloveka kompresni pradlo a az pres toto pradlo se davaji save pleny (jsou to takove velke obdelniky, cca 40 x 60 cm, z jedne strany save, z druhe stranynepromokave), dle meho pouzivaji se v nemocnicich jako podestylka pro pacienty,kteri se treba muzou pocurat a pod, aby se nemuselo pokazde prat to lozni pradlo. Cili starost ohledne toho ,jestli si mas koupit klasicke vlozky nebo budou stacit slipky, je urcite zbytecna a pust to z hlavy:) V Medicomu bude o tebe postarano jako v bavlnce, fakticky:) Svetlusko no napis neco ne????:)Co se tyce te oslavy, samozrejme ze ji za tyden po zvladnes! Vzdyt 98% vsech odsatych zen se po tumescentni metode vraci druhy den zpet do prace. Sestricky,ktere odsaval muj prvni plasticky chirurg, dokoncel jak slezly z toho operacniho stolu, tak se navlekly zase zpet do nemocnicniho a jeste tyz den pokracovali v praci,bylo to takove male intermezzo jako kdyz si strihame nechty. Jako verim tomu,ze to nebylo nic prijemneho, je mnohem lepsi si pak jit lehnout a alespon ten den a den nasledujici byt v klidu. Ale to je jen doporuceni,ne nutnost a po tydnu uz budes schopna uplne vseho. Samozrejme ze nebudes zcela fit! Budes to citit a jedine ty o tom budes vedet, tve okoli pokud se nevzradis to dokonce ani tusit nebude,protoze prvni tyden ej to jeste natekle,cili to vypada (rozmerove) jako bys na zadnem zakroku nebyla, apokud vezmes dostatecne maskujici obleceni (tedy ne moc prilehave kalhoty (ty zipy vpredu jsou dost plasticke a jsou videt pres tenke prilehave materialy) tak opravdu nebude mit nikdo tusaka. Akorat kdyz te teda nekdo placne poprdeli tak bacha abys mu neurazila svoji pravici hlavu:) Ono to "nevinne polacnuti" docela brutalne boli!:))) Prave vcera jsme tady meli jakesi mecheche,ale jenom takovy predobedovy dijestive pri vinku a jak jsme stali kolem stolu,vedle me ma 47-i leta kolegyne (nema vic nez 150cm a 45kg) tak vedl eme stala a rika herdek holka! tebe je kus! a placla me PRESNE do te oblasti mezi zadkem a pasem, tak z boku,proste presne tam kde me lekar odsaval. No ja myslela, ze z ni udelam tatarak. Rikam ji: Kveto, prosimte neplacej me, nech toho" ,ale rikejte to stupidni 47-i lete sekretarce a navic blondyne!:) Tak ona znovu ze jako ale fakt toho mas tady docela dost,kdyz te clovek placne tak to je jak do periny! a zas me asi jeste 2x placla,malem mi vylitly slzy,tak jsem od ni uskocila a sla jsem se postavit radsi vedle nakyho rozumnyho chlapa:) at mi radis cumi do vystrihu,ten pohled me neboli:)))))))) Cili varuji pred tlapalkama!:)))) Na hony vzdalene kolem nich chodit:)

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Ahoj samtko, to koukam ze jsi 6 den po liposce a nemas jedinou modrinu, to je uzasny ze uz existuje neco po cem si schopna normalne fingovat druhy den po zakroku a to jeste bez bolsti a modrin, muzu rict ze hodne obdivuji praci doktora Linzera, nemuzu se dockat konzultace a vseho co mi rekne....no doufam ze me neposle domu s tim ze se mnou nic uz nenadela :-):-):-)

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Valorko,po klasicke nebo ultrazvuk., ktere se delaji v narkoze komplikace hrozi...proto se od nich ve svete jiz odstupuje nebo se dokonce zakazuji. Tumescencni je zatim jedina bez komplikaci a setrnejsi nez ostatni. Jasne, ze pokud nikdo nic nepotrebuje, tak je to nelepsi reseni, ale kdyz uz vis, ze i cvicenim neovlivnis tu ci onu partii a stve te to, tak se rozhodnes pro to nejmensi zlo, tumesc.Ja n ezkoumala zdravotni rizika, byt uz je mi pres ctyricet a nakonec ja trdlo stary, sle blby, nepremyslela, ze by vysledek mohl byt spatny. U me to byly vnitrni stehna, co mi kazily chut do zivota (ustavicne treni a odreniny...bleee), takze slo o to, aby se to netrelo...ostatni prislo pozdeji. Sice si uz nedru, ale nadhera to teda neni...spatna volba doktora. Nemusim se strilet do hlavy, protoze v satech to jde, v plavkach uz je to horsi, ale jak jsem rikala, s opalenim uz to neni tak viditelne. Jsem teprve dva mesice po, tak doufam jeste v nejake lepsi vysledky, pripadne mam nadeji v oprave, ale tentokrat uz od odbornika. Na dalsi liposku jsem uz dohodnuta s Linzerem a tam, musim se priznat, nemam ani obavy a asi jsem uchylna, strasne se na to tesim.... bude to takova socharina, protoze to co chci je trochu mimo ramec, ale protoze pan doktor jak sam rikal, dela rad takove veci, ze je to pro nej vyzva, tak ve me probudil ohromnou chut a zvedavost. jeho zkusenosti me uklidnuji.Sice Vrba se taky snazil, urcite to nechtel odbyt, mela jsem dojem, ze ma zajem, ale jak rikam, dela toho hodne a tak zkusenosti s timto nejsou az takove. To je moje chyba ve vyberu. Asi bych se v ostatnich chirurgickych zalezitostech na nej obratila s vetsi duverou, je odbornik na chir.ruky, ale liposek nema za sebou tolik, to je fakt. Ale moje vlny to nezmeni.

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 11:07)

No nazdarek vespolek! :) Zuzo nespala jsem,ale v patky mivanme¨takove stupidni porady,rika se jim rainwashing (vymyvani mozku) cili tak...No ja ziram jak se tady nechate zastrasit nejakou anonymni vetou, navic nepodlozenou. Tak aby bylo jasno k tem emboliim! Add 1/ pred kazdym zakrokem pod narkozou se MUSI udelat predoperacni vysetreni, protoze narkoza opravdu velmi zatezuje organismus, a muze to podstoupiot jen relativne zdravy clovek. Pripadne kdyz se jedna o nutny pripad, zachranu zivota a pod. , kde neni jina moznost lecby. Pred touto tumescentni liopskou taky musite zajit k lekari a zjistit si srazlivost (ci krvacivost?) a jeste cosi (jsou to krevni testy a Jirka nebo lekar Vami zvoleny Vas na to bude urcite predem informovat). Add2/ Moznost embolie samozrejme velmi zvysuje narkoza. A to i u liposukce. Proto nejsem za ZADNOU z metod liposukce,ktere se provadeji pod narkozou! (Klasicka,Ultrazvukova, a nevim jake jeste sou dalsi typy). Tumescentni liposukce jako jedina ma MINIMUM vedlejsich nezadoucich ucinku, diky vynalezu tumescentniho roztoku (jak jsem jiz kdesi psala, byla za to udelena i Nobelova cena, tak uznejte,ze to musi uz byt jo vynalez!). Na embolii opravdu nekolik pacientu podstoupivsich KLASICKOU LIPOSUKCI POD NARKOZOU umrelo. To je fakt. U tumescentni metody ale riziko embolie nehrozi! A rizika dalsich vedlejsich ucinku jsou uvadeny spise v promile nech v procentech! Samozrejme ze pokud se najde takove nemehlo,ze vam tou kanylou probodne stehno durchem durch, vsude bude strikat krve jako z prasete a povezou vas na ARO, tak takoveto pripady mohou zvysovat statistiky nezadoucich vedlejsich ucinku pri tumescentni metode, ale jak jiste uznate, jsou to uz stupidni pripady. Toto si zadny lekar nevezme na svedomi, a to uz by opravdu musel byt sarlatan aby se mu povedl takovyto "kousek". Pokud tedy podstoupite tumescentni liposukci u odbornika alespon jakz takz pri smyslech a se zakladnim lekarskym vzdelanim, ktery vi alespon co je to kanyla a kde se ta tukova vrstva nachazi (predpokladejme ze ji nebude hledat ve strevech nebo v jatrech) , tak by se vam opravdu nemelo nic stat! Pan doktor Linzer mi ukazoval nemeckou knizku (psanou v nemcine,al nemecky rozumim), kde byly vypsany procenta a promile pravdepodobnosti tech kterych vedlejsich nezadoucich ucinku u klasicke a tumescentni liposukce. Nevim ktery z lekrau , kteri u nas liposukce delaji touto knizkou oplyva, ale pokud mate jakekoliv pochybnosti, nebo se bojite,nechaly jste se zastrasit znamymi ci tady tou anonymkou, minimalne kvuli dobremu pocitu zavolete panu doktorovi a i kdzy neplanujete jit k nemu na liposukci,zasla bych si na vasem miste alespon na konzultaci,kde bych si onu publikaci vyzadala a poprosila bych hezky o preklad, nebo vyklad z teto pasaze. Jineho vam nemuzu poradit nic.Pokud se jedna o mne - ANO, taky jsem se toho vseho bala, pred svoji prvni liposukci jsem mela hlavu jako meloun, shanela jsem vsemozne i nemozne dostupne informace k liposukcim, k emboliim, k pooperacnim ucinkum, co kde jak, ptala jsem se sveho obvodniho lekare, ptala jsem se znamych,sestricek,anesteziologu a proste vsech kteri by mi mohli nejake informace poskytnout. A reknu vam, ze to je stejne vsechno houby platne! Protoze pokud vam danou informaci nesdeli odbornik,tak proste mate tisic hlav- tisic nazoru. Hlavne kamaradky me od toho odrazely, a ja si pak opravdu kladla otazku,jestli mi to stoji za to kvuli hezcimu zadku "zarvat" nekde na operacnim stole. No, samozrejme, ze nestoji! Pak jsem mluvila s jednim lekarem, ktery mi rekl, ze embolie hrozi hlavne pri zakrocich pod narkozou, a to me jaksi presvedcilo ze to te lipky pujdu i kdyz lekar, ktery mi ji delal me vubec neubezpecil ze to neni nebezpecne, abych se nebala. Proste on o takovych "blbostech" zrejme nediskutuje, a jakekoliv moje (zrejme stupidni) dotazy mu byli na obtiz,protoze to jen zdrzovalo celou proceduru. Rekla sjem si tenkrat, je mi jasny,o tvuj kejhak nejde, tak to chces mit rychle za sebou, ale co chudacek ja? Jenze pak jsem si rekla, a co! Risknu to, rika se ze kdo neriskuje,nic nema. A taky ze risk je zisk,a tak trosku tedy se strachem a malou dusickou jsem se do toho dala. Az pan doktor Linzer me ubezpecil a uplne sklidnil ze se nenia nebylo ceho bat. Minimalne presvedcujici cislo pro vas by melo byt, ze oproti klasicke liposukci pod narkozou, tak na tumescentni liposukci zatim zadny clovek na svete neumrel.Jinak ja jsem dnes 6.ty den po zakroku, mam to moc pekne a jaksi cekam na modriny a ony svine ne a ne se zjevit:) Asi to nejspis bude jak s tim cekanim na Godota:))

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 11:07)

Jo a ještě jeden dotaz, co se používá jako ten savý materál??? Zdá se mi, že jsem tady někde četla, že obyč tlustý menstruační vložky, nebo se mi to plete?? Takže po týdnu by stačily intimky?? ha ha A to se dávají na každou tu dírku??

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 11:07)

sVĚTLUŠKO, DÍKY MOC ZA ODPOVĚĎ.Jelikož půjdu asi i na banánky s nějakými těmi stehny (to dle rady doktora), Sametka mi psala, že banánky se dělají se stehny, tak podle toho jsem se bála, že si nesednu, což je možná pravda, no a taky znáte to, jak všichni plácaj na takovejch oslavách po zadku...Na konzultaci jdu už o víkendu, takže budu vědět víc, ale ať si na ní nedomluvím nějakou blbost. Je to fajn, že se už tak brzy po dá dělat cokoliv, nesnáším takovej ten pocit izolace, když jsem třeba nemocná je mi blbě, ležím doma a nemůžu mezi lidi a dělat co bych chtěla.

Světluška (Pá, 23. 7. 2004 - 11:07)

Holky co se týče té embolie nenechte se vystrašit. Pokud si dobře pamatuji pan doktor mi říkal, že riziko embolie u tumes. tech. neexistuje. ty případy o kterých se tady píše se podle mého názoru staly při klasické metodě v narkóze nebo při neumětelství některého z doktorů...Valorko ano byla sem na vnějších stehnech neboli na rajtkách. Upřímně ti můžu říci, že týden po lipošce oslavu zvládneš, zvádla bys ji i druhý den...Já sem vlastně týden po lipošce (jelikož sem byla v pátek) šla tančit..sice sem tolik neřádila, spiš tak posedávala..nepříjemné bylo spíš to, že mi vlastně týden vytékala jedna dírka, tekže sem na ní musela mít přiložen kus savého materiálu. Nebudu tě balamutit, že po prohýřené noci,kdy sem si moc neodpočinula, mě stehna nebolela nebo že by nebyla více nateklá než ráno po noci kdy je člověk v klidu a odpočine si, ale to vše se dá zvládnout. U mě to je také podmíněné tím, že šlo celkem o velkou oblast tím je dané že je to o něco citlivější než u toho kdo má menší rajtky...jestli tě něco ještě zajímá tak se ptej/ptejete ráda poradím pokud to bude v mých silách a zkušenostech

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 10:07)

Jsem na tom uplne stejne, sice mam teprve pred konzultaci, ale napadji me stejne veci, vzdy se uz na 100% nejak rozhodnu a pak to zacne...a co kdyz, kdyby.....pokud to clovek hodne chce taknad tim asi nesmi premyslet, jamyslim ze komplikace mohou byt jenu cloveka ktery neni uplne zdravy a pokud podsoupi liposku pod narkozou mel by mit udelany normalni predopercni vysetreni, aby lekar vedel ze je uplne v poradku a ze senic podobneho nemuzu stat. Ja nejsem zdravotni sestra, jen si myslim ze to takhle je. taky se bojim a stale se rozmyslim jakou liposku postoupit, a take me napadaji hruzne myslenky, ale do toho clovek asi musi jen kdyz je opravdu ¨presvedceny, ja aspon jsem takova ze kdybych mela velke pochybnosti asi bych do toho nesla. No uvidime, snad me konzultace nevydesi a spis jeste vice povzbudí :-)

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 10:07)

Ještě jsem se chtěla zeptat, světluško, Ty jsi byla na stehnech, že jo??? Víš, já mám docela nabitý program a tak musím na začátek září nejak tu lipošku nacpat (pokud bude mít pan doktor místo), ale nějak mi to v hlavě vychází tak, že bych musela jeden víkend jít a druhý už bych musela zvládnout nějakou oslavu v rodine a jednu svatbu, takže myslíš si, že je reálné týden po, někde postávat posedávat a oslavovat???? Nebo to ještě bolí a je lepší trávit volný čas doma v klidu?

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 10:07)

já jen o embolii vím tolik: chodím na rehabilitaci při neurologii (s krční páteří), teda chodím, naposledy jsem tam byla před 3 roky. No a sestra mi tak říká: " jéjé vyjste takový drobeček, ta úzká zádíčka, jako holčička..." Já jí na to, ať se podívá na ten povozek (zadek a stehna) a ona, že to je jedno, hlavně že jsem zdravá. A pak z ní vypadlo, že rehabilituje nějakou paní po čtyřicítce, která po liposukci, když už byla doma, najednou zkolabovala a teď že je na tom moc špatně a nehýbe se , moc nemluví atd. Tak prý lepší mít velký zadek, než si zkazit život...Já nad tím tehdy moc nepřemýšlela, ale teď kydž je i moje lipoška na spadnutí, tak nad tím koumám. ale myslím si, že ta paní byla na klasické lipošce s narkózou a to o čem sestra mluvila, byla poopeřační konplikace po narkóze. Krvácení do mozku, nebo embólie, no nevím. Myslím, že u tumescenční, bez narkózy to snad nehrozí. Možná jen nějaké zatvrdliny, nebo horší vstřebávání otoku. Taky když jste šli na svoji 1. lipošku, napadalo vás třeba, co když to nevyjde, nemyslím esteticky, spíš třeba zdravotní riziko, jako třeba lymfatické komplikace, nebo necitlivost oblast, poškození nervů atd. a říkali jste si jestli je to zapotřebí riskovat, kvůli zadku apod.??? Já už fakt asi blbnu, ach jo. Ale na žádnou kosmetickou úpravu v narkóze by mě nikdo nedostal. Mám nějak spojeno, že narkóra je až nezbytně nutná a spíš jen na zdravotní věci, kvůli estetice nehodlám riskovat. Takže snad blbnu zbytečně. Stejně už se těším...Ahoj V.

Světluška (Pá, 23. 7. 2004 - 10:07)

Ahoj holky. Zuzy vítám tě zpět..ať si sametka nadává, že budeš jak modelka ona sama taky bude až skončí s lipomaratonem:))))Jinak já se už 13 den po lipošce modřinky už skoro nemám, samozřejmě je to ještě na pohled i na omak oteklé, ale to považuji fakt za normální...upřímně jsem z těch veder hotová, ještě že ten první týden nebylo tolik horko...

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 10:07)

Jeste k te embolii, to bych spis verila, ze umrela na vzduchovou embolii, kdyz ji napr. napichli infuzi pred narkozou nebo behem toho...to neni tak tezke, trocha vzduchu v setu...tak nakonec tu nejsem sama zdravotni sestra, uz to dlouho nedelam, ty aktivni by nam k tomu rekli vice ne? Ale jak rikam, neco se sustne a jak ticha posta, nez se to roznese dal, je to uz veliky jak slon :-))))))

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 10:07)

Jinak beru zpet to pocasi, dneska se to nejak vybralo a dalo by se verit, ze je tu hezky. Ona balkonu jsem ale radeji zavrela, protoze hlasili nejaky bourky nebo co to...Ale popravde mam slunicka uz tak akorat dost, takze mi je vlastne jedno jak je, hlavne ze neni zima a nemusim n osit kozich :-)))))))Sametko? kde si spis jeste??????

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 10:07)

Diky Kvitko za info, trochu me to uklidnilo, taky to, ze boulicka sice je porad, ale dnes uz neboli...nevim jestli je to dobre nebo spatne. Urcite jsem se neprastila, takze nevim.Jinak s tou embolkou je to kravina, mozna by se to za urcitych nestastnych okolnosti mohlo stat pri klasicke nebo te ultrazvukove, kdyby byl doktor takove nemehlo, ze by porusil nejakou vetsi cevu. Ale vemte to, ktera mista se na nohach odsavaji a jak hluboko tam ty zily jsou ulozeny, kam az by musel tu kanylu zavrtat.Tumescencni se dela jen tesne pod povrchem kuze, riziko v tomto smyslu zadne. Buh vi, na cem vlastne ta nestasna byla a vite jak to je jedna pani povidala a nakonec z toho vyjde uplnej nesmysl. Ale nekomu staci k radosti, ze vynese tu kravinu do sveta a ostatni tim chce zastrasit...nejakej komplex menecennosti nebo co. Zivot uz me naucil, ze ke vsemu se vaze hrouda pover a nesmyslu, ktere se siri dal a stokrat opakovana kravina se stava pravdou. Nakonec je nas tu dost, ktere maji za sebou min.. jednu, ale taky uz celou radu liposek, takze o tom vime sve.

Kvítko (Pá, 23. 7. 2004 - 09:07)

Ahoj holky, no právě, tady vidíte, jak je důležité zvolit toho správného doktora ;). A myslím, i když jsem se s panem Linzerem osobně nesetkala, že můžete být klidné. Jeho to baví a je profík. Bohužel jako u každého jiného povolání se tímhle řemeslem zabývaj i lidi, který to otravuje nebo chtějí jenom vydělat peníze. A pak to dopadá všelijak. Po tomhle úžasném neustále žijícím fóru bych už taky volila jiného doktora ;) a já doufám, že pomůžeme touhle diskusí hodně ženským, aby nenatrefili na nějakého řezníka. Zuzko s tou bouličkou - je možný, že tam máš ještě tu kapalinu, že se nevsákla, to mi pan doktor Vrba taky říkal, když jsem si stěžovala na kdeco. Ona by se měla vsáknout sama, ale když tak neudělá - musejí ji vysát punkcí. Bolí to, ale neumírá se na to ... Ale je možný, protože se to neustále hojí, že ti za chvilku zmizí a to bych ti přála :). Zastrašit se fakt holky nedejte. Kdyby každý uvažoval tak, že liposukce=tuková embolie, kde bychom byli? To je jako bych čekala, že mě dneska trefí pepka z toho vedra :). Chce to prostě dávat si pozor!!! Krásný víkend a s tím deštěm to Zuzko moc nepřeháněj. Sametka v těch gatích vydrží :))). Jak dlouho ještě vlastně?Vím, že uměly pěkně hřát. Ale pro krásu .... to jde samo :) pa K.

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 09:07)

No to teda koukam co tady ta oriona napsala, to jehloupost ne? Sice jsem kosmeticka a meli jsme i plastickou chirurgii, okrajove...videla jsem vido nepovedenych plastickych operacich, ale byli to operace z roku 1998...jedna holka po liposce mela velky problemy, zacala ji cernat a odumirat tkan, ale pak se zjistilo ze to delal chlap, ktery vubec nebyl lekar, a bylo to velka kauza, jinak jednomu chlapovi udelal zensky prsa a jedny zensky co chtela upravit prsa tak ji tam udelal preklady no hruza, ale dostal za to asi 10 let.......jinakjsem nikdy neslysela o umrti na liposku nebo jinou plastickou operaci....co vy holky? Nijak me to sice nevystasilo, ale rozhodne by sem nikdo nemel psat neco o cem si neni jisty a strasit nas. Jinak vam vsem preji hezky den, me uz se blizi konzultace u doktora Linzera moc se tesim :-)

Reklama

Přidat komentář