Reklama

spodní prádlo u chlapců

Olina (Út, 28. 3. 2023 - 11:03)

Je to tak, ale i děvčata je mají hodně těsné, je to daň za úplnou volnost pohybu. A u chlapců je pevná opora přirození nutná, mají to tak i kluci, co dělají street. I když jim z kalhot koukají boxerky, mají pod tím těsné slipy nebo tanga. Děvčata si také musejí stáhnout prsa pevně k tělu.

Andrea (Po, 27. 3. 2023 - 18:03)

Klukovi to tak vyhovuje? Zvykl si už? Po boxerkách nebo trenkách netouží?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 18:03)

Zvykl s úplně, boxerky ani trenky nidky nezkoušel. Za tanga se už ani nestydí. Důležité je že si zvyklo i okolí.

Andrea (Út, 28. 3. 2023 - 14:03)

To vám závidím, synovi jsem koupila dvoje před rokem, ale dodnes jsem ho nepřiměla, aby si je vzal. Stále jen boxerky a přitom je to stejně těsné a mezi půlky mu to taky zajíždí.

Olina (St, 29. 3. 2023 - 14:03)

A to je takový problém mu říct, aby si je zkusil? Nikdy je neměl na sobě? To bych se na to podívala!

Andrea (St, 29. 3. 2023 - 15:03)

Je to problém, je mu patnáct a komunikace s ním je obtížná. Na žádost, ať to alespoň zkusí, nereaguje.

Olina (Čt, 30. 3. 2023 - 09:03)

V dnešní době a v jeho věku musí být spodní prádlo střihu tanga běžná věc! Normálně bych ho do toho navlíkla násilím a pak pozná, že o nic nejde!

Andrea (Čt, 30. 3. 2023 - 13:03)

Určitě máte pravdu, ale syna nedonutím. Už ve 12 letech odmítl slipy, takže všechny nové jsem darovala kamarádce a stejně tak to bude s tangáčema. Prostě jen boxerky, nic jiného nebere.

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 13:03)

A prečo by ste synovi v 12 rokoch mali dávať tanga? Príde Vám to normálne, pani Andrea?

Andrea (Čt, 30. 3. 2023 - 16:03)

Píšu tady, že ve dvanácti už nechtěl mít slipy, tanga jsem pořídila, když mu bylo 14! A stejně jsem nepochodila a možná by mu bylo pohodlněji, než se tísnit v boxerkách!

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 17:03)

Jasné, žena má vagínu tak tangá znesie ale milá Andrea, muži tam majú niečo navyše a v tých tangách to nie je tak pohodlné. Vieš čo, obes sa na nich ty piča jedna!!!

Jan (Čt, 30. 3. 2023 - 19:03)

Nemá smysl se rozčilovat nebo něco vysvětlovat. Těch pár kluků, co tanga nosí, stejně nezachráníte, pro výrobce je to kšeft, pro pár ženských zábava. Co s tím naděláš?

Anonim (Čt, 30. 3. 2023 - 14:03)

Jsou matky, kterým se tanga na synech líbí. I v těch dvanácti už kluci mají pěknou postavu a prostě matky se rády podívají na syna v tangach.

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 14:03)

uchylne matky že ano?

Daniela (Čt, 30. 3. 2023 - 14:03)

Kdysi dávno jsem ve francouzském obchoďáku měla v ruce chlapecká tanga velikosti 11-13 let. A byla jsem udivena, jak může nějaká máma nacpat klukovi do zadku třícentimetrový popruh s dvěma mohutnými švy. Prostě šílené. Chudák dítě, kterému to pořídí! Co se komu na tom může líbit?

Pavel (Čt, 30. 3. 2023 - 18:03)

A proto já nosím jen ty s malou šňůrkou místo toho širokého nesmyslu vzadu.

Linda (Čt, 30. 3. 2023 - 15:03)

Trochu přeháníte o mohutných švech a popruzích. Dcera nosí toto a podobné prádlo od necelých 12, a stejně tak i mnoho jejích kamarádek. Teď má 16 a nikdy si nestěžovala na nějaké švy v zadečku a podobně. A co vím, ani její kamarádky. Sama si tanga a i odvážnější kalhotky vybírá. Synovi je 14, nosí hlavně boxerky, pak takové moderní trencle, někdy i slipy. Tanga má také, obstarala mu je dcera, ale přes den je měl jenom výjimečně. Vím, že si je semtam bere na noc, kvůli těm jeho potřebám.

Pavel (Čt, 30. 3. 2023 - 18:03)

A proto já nosím jen ty s malou šňůrkou místo toho širokého nesmyslu vzadu. Sestra nosí tanga od 10 let a její kamarádky to samé. Mě naučila nosit tanga holka s kterou chodím. Ze srandy jsem zkusil ty její a prý jsem se ji v nich líbil a tak mi je koupila v pánském. Nosím je už dva roky a v pohodě bez problémů. Ve třídě to vědí a tak nikdo nic neříká proti. Schvaluje mi je i sestra a k narozeninám mi už taky pár kousků koupila. Nechápu jen ty přiblblé kecy tady, že tanga nosí jen přihřátí, když to není pravda a ať si každý nosí co se mu líbí a vyhovuje mu.

Daniela (Čt, 30. 3. 2023 - 15:03)

Tady byla řeč o chlapeckých tangách, měla jsem je v ruce a dost mě to šokovalo, co vše se prodává. Dívčí tanga jsou úplně jiná věc.

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 15:03)

Vy matky viete hovno o tom, aké je pre kluka nepríjemné nosiť tangá kvôli semenníkom a tlačeniu na penise. Ďalšia uchyláčka píše do poradni sem, ach jaj

Reklama

Přidat komentář