Reklama

spodní prádlo u chlapců

MP (Po, 27. 3. 2023 - 13:03)

Popravdě, pokud tanga řežou a má nutkání si je vytahovat, tak je zvolena špatná velikost. V létě tanga také nosím. Také mi chvíli trvalo, než jsem sehnal ty správné střihem i velikostí. Rozhodně koukejte po pánských modelech.

Andrea (Po, 27. 3. 2023 - 11:03)

Nerozumím tomu, proč to kluci nechtějí nosit, nic na tom není. Hlavně že jim nevadí ty boxerky v zadku!

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 11:03)

Pretože sa v tom cítia nesvoji a považuje sa to za gay prádlo. V kolektíve spolužiakov by boli za gayov a na posmech prípadne šikanu

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Bohužel tanga jsou spojována s gay, ale to to mylný předsudek. Je fakt že mezi spolužáky byl nějaký čas syn terčem posměchu i lehké šikany, ale časem se vše zklidnilo.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Tak proč jste mu je dávala do školy, Vendy?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Aby si kvůli tanečáku na zářez zvykl co nejdříve. Přece jen ve škole tráví přes den nejvíce času a navíc v neustálém pohybu, což je také důležité.

Andrea (Po, 27. 3. 2023 - 17:03)

Asi musí mít být u kluka tanga na tancování hodně těsné, aby se přirození stáhlo, takže v zadečku jsou více cítit jako zařezané. Ale pro běžné nošení a na zvykání snad stačí přiměřeně těsné, jen protažené zadečkem, jak se normálně nosí. Pro mě je to příjemné a kluka to snad také nemusí řezat, hlavně že bude zvyklý na ten pocit, ne?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 17:03)

Na tancování musí mít tanga co nejtěsnější, aby se mu přirození při pohybech ani nehnulo a je jasné že tím pádem je i silnějsí zářez v zadečku. Takže na tanečáku má tanga o číslo menší než na běžné nošení.

Olina (Út, 28. 3. 2023 - 11:03)

Je to tak, ale i děvčata je mají hodně těsné, je to daň za úplnou volnost pohybu. A u chlapců je pevná opora přirození nutná, mají to tak i kluci, co dělají street. I když jim z kalhot koukají boxerky, mají pod tím těsné slipy nebo tanga. Děvčata si také musejí stáhnout prsa pevně k tělu.

Andrea (Po, 27. 3. 2023 - 18:03)

Klukovi to tak vyhovuje? Zvykl si už? Po boxerkách nebo trenkách netouží?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 18:03)

Zvykl s úplně, boxerky ani trenky nidky nezkoušel. Za tanga se už ani nestydí. Důležité je že si zvyklo i okolí.

Andrea (Út, 28. 3. 2023 - 14:03)

To vám závidím, synovi jsem koupila dvoje před rokem, ale dodnes jsem ho nepřiměla, aby si je vzal. Stále jen boxerky a přitom je to stejně těsné a mezi půlky mu to taky zajíždí.

Olina (St, 29. 3. 2023 - 14:03)

A to je takový problém mu říct, aby si je zkusil? Nikdy je neměl na sobě? To bych se na to podívala!

Andrea (St, 29. 3. 2023 - 15:03)

Je to problém, je mu patnáct a komunikace s ním je obtížná. Na žádost, ať to alespoň zkusí, nereaguje.

Olina (Čt, 30. 3. 2023 - 09:03)

V dnešní době a v jeho věku musí být spodní prádlo střihu tanga běžná věc! Normálně bych ho do toho navlíkla násilím a pak pozná, že o nic nejde!

Andrea (Čt, 30. 3. 2023 - 13:03)

Určitě máte pravdu, ale syna nedonutím. Už ve 12 letech odmítl slipy, takže všechny nové jsem darovala kamarádce a stejně tak to bude s tangáčema. Prostě jen boxerky, nic jiného nebere.

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 13:03)

A prečo by ste synovi v 12 rokoch mali dávať tanga? Príde Vám to normálne, pani Andrea?

Andrea (Čt, 30. 3. 2023 - 16:03)

Píšu tady, že ve dvanácti už nechtěl mít slipy, tanga jsem pořídila, když mu bylo 14! A stejně jsem nepochodila a možná by mu bylo pohodlněji, než se tísnit v boxerkách!

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 17:03)

Jasné, žena má vagínu tak tangá znesie ale milá Andrea, muži tam majú niečo navyše a v tých tangách to nie je tak pohodlné. Vieš čo, obes sa na nich ty piča jedna!!!

Jan (Čt, 30. 3. 2023 - 19:03)

Nemá smysl se rozčilovat nebo něco vysvětlovat. Těch pár kluků, co tanga nosí, stejně nezachráníte, pro výrobce je to kšeft, pro pár ženských zábava. Co s tím naděláš?

Reklama

Přidat komentář