Reklama

spodní prádlo u chlapců

Venda (Čt, 23. 3. 2023 - 14:03)

Proč ne? Tanga jsou téměř totožná jako slipy, je to jen jejich částečná úprava. Pro kluka i okolí je nejlepší když si zvyknou co nejdříve.

Default User Image
Rudolf (Ne, 4. 2. 2024 - 20:02)

Kdyby mi kdysi mámka pověděla jestli chci tanga,tak bych je bral ihned.Ted je nosím u k vodě jako plavky.

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 15:03)

Vendy ale prečo si má kluk zvykať nosiť prádlo v zadku? K čomu je to dobré? Do školy, aby bol terčom posmechu a šikany?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 07:03)

Já jsem asi měla hned začátku napsat, že je syn začal nosit kvůli tanečáku. Chodil do kroužku od 6 let a ve 12 je tam nosili povinně už všichni kluci.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 08:03)

Ďakujem Vám, to už je iná, ano, to je pochopiteľné. A nosí teda tanga aj bežne doma, von, do školy alebo iba do tanečných?

Vendy (Po, 27. 3. 2023 - 08:03)

Nosí tanga úplně všude, jiné prádlo až na dvoje klasické slipy ani nemá.

Honza (Po, 27. 3. 2023 - 14:03)

A kde se daji takové chlapecké tanga koupit ?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

My tanga kupujeme výhradně v pražské prodejně Le Chtaon man v Opletalově ulici. Běžně na krámě maji od pánské velikosti S, ale není problém podle katalogu objednat od chlapecké velikosti 158/164 od značky Manstore nebo Olaf Benz. Široký výběr barev a materiálů, doba dodání na krám cca 3 týdny.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Olaf Benz a Manstore trošku moc erotické strihy majú. Hlavne, že Vy sa tešíte, že syn je tlačený v tangách OMG

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Pravda je že tanga od těchto značek jsou více vykrojené, což je pro tanec v uplých kalhotách z estetických důvodů dobře. Ze zdravotních důvodů je třeba aby jeho přirození bylo tangami pevně přitaženo k tělu.

Olina (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

Ono je to lepší, když je má kluk stále jako prádlo. Nejlepší cesta, jak si rychle zvykne a přestane si sahat mezi půlky ve snaze si to uvolnit. Stejně je to marné a na pódiu je to trapas, když to někdo udělá před diváky. Když to zvládají dívky, musí to zvládnout i chlapci.

Vendy (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

Ano s tím uvolňováním máš naprostou pravdu. Je nepřípustné aby si zářez uvolňoval na podiu. Proto bylo nutné aby nosil tanga intenzivně mim tanečák a na zářez si co nejdříve zvykl.

MP (Po, 27. 3. 2023 - 13:03)

Popravdě, pokud tanga řežou a má nutkání si je vytahovat, tak je zvolena špatná velikost. V létě tanga také nosím. Také mi chvíli trvalo, než jsem sehnal ty správné střihem i velikostí. Rozhodně koukejte po pánských modelech.

Andrea (Po, 27. 3. 2023 - 11:03)

Nerozumím tomu, proč to kluci nechtějí nosit, nic na tom není. Hlavně že jim nevadí ty boxerky v zadku!

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 11:03)

Pretože sa v tom cítia nesvoji a považuje sa to za gay prádlo. V kolektíve spolužiakov by boli za gayov a na posmech prípadne šikanu

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Bohužel tanga jsou spojována s gay, ale to to mylný předsudek. Je fakt že mezi spolužáky byl nějaký čas syn terčem posměchu i lehké šikany, ale časem se vše zklidnilo.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Tak proč jste mu je dávala do školy, Vendy?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Aby si kvůli tanečáku na zářez zvykl co nejdříve. Přece jen ve škole tráví přes den nejvíce času a navíc v neustálém pohybu, což je také důležité.

Andrea (Po, 27. 3. 2023 - 17:03)

Asi musí mít být u kluka tanga na tancování hodně těsné, aby se přirození stáhlo, takže v zadečku jsou více cítit jako zařezané. Ale pro běžné nošení a na zvykání snad stačí přiměřeně těsné, jen protažené zadečkem, jak se normálně nosí. Pro mě je to příjemné a kluka to snad také nemusí řezat, hlavně že bude zvyklý na ten pocit, ne?

Venda (Po, 27. 3. 2023 - 17:03)

Na tancování musí mít tanga co nejtěsnější, aby se mu přirození při pohybech ani nehnulo a je jasné že tím pádem je i silnějsí zářez v zadečku. Takže na tanečáku má tanga o číslo menší než na běžné nošení.

Reklama

Přidat komentář