Reklama

Obřízka evropských žen

Jarda (Čt, 14. 6. 2012 - 20:06)

Snažit se ze mně udělat blbce můžou , ale mně může urazit pouze inteligent . S kolegy z práce jsme se shodli na názoru , že s přičmoudlíky obcují špíny s mastnými vlasy , o které si normální chlap neopře ani kolo . A ještě se tváří , jak jsou in a světové . Pro Araby jsou to ale pouze hloupé a naivní husičky . Tímto jsou známé v turistických destinacích hlavně Češky , které nám dělají ve světě ostudu . Taková Japonka by toho nikdy nebyla schopná . Asiati si všeobecně snaží zachovat zdravý genofond . Všimněte si , že vůbec nezapáchají . Je to tím , že se smraďochama se nikdo nechtěl pářit , proto tento gen vymizel . Taky si díky nepáření s nižšími kulturami zajistili Japonci všeobecně vyšší inteligenci .

René (Čt, 14. 6. 2012 - 19:06)

A ještě bych chtěl dodat :...Plně s Tebou Jardo souhlasím. A jen dodám až pochopí, že muslimy nejsou andílci, bude pozdě. Až budou chodit zahalené v naší zemi.
Také jsem psal o muslimech na diskuzi: život s muslimem. A doslova tam ze mě udělali idiota, za pravdu. A byly to ty ženské co uznávají muslimy. Takže jak vidím i z tebe se tu snaží udělat blbce.
A doteď ty osoby se za mě vydávají.
Ale už jim to 2x nevyšlo, byly zablokovány.

J (Čt, 14. 6. 2012 - 19:06)

A ještě bych chtěl dodat :..."Jaktože my jich musíme tolerovat a oni nás ne ?"
Oni nás v žádném případě tolerovat nehodlají.
Na rozdíl od nás v tom mají jasno.

Jarda (Čt, 14. 6. 2012 - 18:06)

A ještě bych chtěl dodat : Kdo ty muslimy tak zbožňuje , tak ať se odstěhuje k nim a netahá jich sem . Většina normálních lidí si je tady nepřeje . My k nim taky nelezeme a nevnucujeme jim naše náboženství . Zajeď si do Saúdské Arábie a najdi tam jediný křesťanský kostel . Jaktože my jich musíme tolerovat a oni nás ne ?

Jarda (Čt, 14. 6. 2012 - 18:06)

Ivano , asi nechápeš , že tak rozdílné kultury jako křesťanská a islámská nemohou spolu normálně fungovat . Z přírody bych si vzal jako příklad černé a červené mravence - nesnesou se . Podle posledního příspěvku jsem usoudil , že jsi zapřísáhlá multikulturistka a svým přístupem se dopouštíš té nejhorší genocidy na vlastním národě . A k tomu tykání-vykání : Ve svých 38 letech nemám tu potřebu stavět mezi sebe a ostatní umělou bariéru . Mimochodem anglický jazyk vykání-tykání nerozlišuje a taky žijí . Mě neurazí , když mi o generaci mladší člověk tyká . Spíš je mi k smíchu , když si na to vykání potrpí kdejaká Maňa z dědiny ( tím nemyslím tebe , je to myšleno všeobecně ) . Moji budoucí zeťové mě budou oslovovat jménem ;-)

Ivana (Čt, 14. 6. 2012 - 18:06)

Jardo, je mi Vás(nepamatuji se, že bychom si tykali z dřívějška)opravdu líto! To je typicky česká malost a neskonalá omezenost. Před měsícem jsem se vrátila z Afriky a i ten nejposlednější domorodec, žijící v chatrči z proutí a zaschlých kravských výkalů je duševně neporovnatelně na vyšší úrovni uvažování než Vy. Nám Čechům bude trvat ještě ne jednu, ale několik generací, než se vymaníme z toho zajetí typicky bolševického uvažování, z toho odkazu komunistů, kteří nás zpotvořili ještě po několik následujících pokolení. Je mi z toho stavu u nás opravdu moc smutno!

Jarda (Čt, 14. 6. 2012 - 17:06)

Ivano , rasisti jsou právě Arabové . Nechápeš , že nás chtějí zničit způsobem , že nás převýší početně ? Proto sem hromadně emigrují a cíleně se i s námi páří . Islám nezakazuje sňatek mezi muslimy a křesťany , pouze přikazuje vychovávat děti z takto vzniklého manželství v muslimské víře . Takže další generace už jsou muslimové . Tím , jak jim budeme ustupovat , tak se nám to v budoucnosti krutě vymstí . Minulý týden se nechvalně vyjádřil jeden muslim na adresu belgičanů , že pokud se Belgičanům islám nelíbí, ať ze své vlasti odejdou. To samé čeká i nás . Opravdu chceš , aby tvoje děti musely z naší země zdrhnout ?

x_x (Čt, 14. 6. 2012 - 16:06)

Je pravda, že z genetického...Já bych byl celkem klidný, obřízku si nechá udělat buď zlatokopka nebo totálně vygumovaná evropská žena. Útěchou nám budiž, ži si ublíží jenom sama sobě.

Ivana (Čt, 14. 6. 2012 - 14:06)

Tyhle baby , které nám do...Jardo, vy jste ale opravdu ukázkový příklad rasisty! "arabská verbež", a co jsme my, Češi? verbež mnohem, mnohem horší v porovnání s mnoha jinými národy. Stydím se za Vás!

Jirka (Čt, 14. 6. 2012 - 13:06)

Tyhle baby , které nám do...Je pravda, že z genetického hlediska je to míchání s araby problém, sice F1 generace je zdravá, chytrá a nadaná, ale od F2 následuje prudký úpadek a nemoci genetického charakteru, podobné je to při míchání genů s romy, mají to prostě jinak postavené a mezi nimi popř. araby a naším etnikem je pár problematických míst, která se geneticky tím křížením na jednu generaci stabilizují, ale pak to jde zpátky ke stabilnější a jednodušší konfiguraci. A když už je to tady o kultuře Arabů, obřízku s nimi do naší kotliny není dobré ve větší míře pouštět.

Jarda (St, 13. 6. 2012 - 18:06)

Tyhle baby , které nám do Evropy tahají arabskou verbež , bych nechal veřejně zmrskat a vypálit cejch na čelo ( u Arabů věc běžná ) . Akorát nám tímto ničí naši kulturu a zdravý genofond . Toto míchání ras by mělo být trestné . V přírodě se taky jednotlivé druhy zvířat nepáří . A když už se něco takového stane (např. lev s tygrem ) , tak jejich potomstvo je neplodné. A hlavně mne nenazývejte rasistou . Jiné kultury a národy mám rád , ale pouze jako turisty nebo obchodní partnery . Taky se do cizích země rád podívám , ale pouze za poznáním a za účelem oddechu . Ale jednotlivé národy by si měly zachovat svoji jedinečnost a ne aby tady byl za 2 tisíce let jen jeden druh lidí s jednou kulturou .

Marcy (Út, 12. 6. 2012 - 17:06)

Já jsem absolvovala...Ahoj Radko, chápu, že je to pro tebe asi dost citlivé téma, ale kdyby ti nevadilo napsat mi na [email protected] a trochu si o tom se mnou promluvit, byla bych moc ráda.

Radka (Út, 12. 6. 2012 - 16:06)

Ahoj, je tu nějaká žena,...Já jsem absolvovala obřízku úplnou, faraónskou. Tzn. klitoris, malé i velké stydké pysky, sešití. Rozhodně to žádné ženě nedoporučuji, každý další styk, to je jen bolest.

Marcy (Út, 12. 6. 2012 - 12:06)

Ahoj, je tu nějaká žena, která byla v situaci, kdy po ní obřízka byla požadována? Ať už se rozhodla pro nebo proti, ráda bych se s ní poradila. Díky.

Vědoucí (Pá, 25. 5. 2012 - 15:05)

doplním, že je to jenom...Představa o bohu zůstane dycky jenom představou. Prznění lidskýho těla a duše je to, co je zrůdný.

ještě (Pá, 25. 5. 2012 - 14:05)

doplním, že je to jenom ukázka, jak jsou schopny jednotlivé náboženské gangy prznit představy o Bohu.

jasně (Pá, 25. 5. 2012 - 14:05)

Kdo ví, však já ji nijak...každý je strůjcem svého štěstí. A ve stáří ji to možná bude teprve jedno . :-)

Katka (Pá, 25. 5. 2012 - 12:05)

Jak dlouho bude trvat, než...Kdo ví, však já ji nijak neobhajuju .. Jen myslím, že určitý typ holek prostě používá sex jako prostředek dosažení něčeho a pokud ze svého pohledu narazí na "terno" tak pro ne jejich orgazmus není tak důležitý a jsou klidně schopné jít i na obřízku.

hmmm (Pá, 25. 5. 2012 - 12:05)

Mám známou, která si to...Jak dlouho bude trvat, než jí tohle všechno bude málo? Zlatá klec se časem omrzí i těm, co do ní chtěli.

Katka (Pá, 25. 5. 2012 - 11:05)

Mám známou, která si to nechala udělat pro svatbu s Egypťanem s bohatší rodiny, ona má ráda přepych a pohodlí a rozhodla se pragmaticky, jeho rodina je zámožná a relativně moderní ale na tomto prý trvali. Orgazmus prý od té doby nemá a v posteli si to prostě odleží, na druhou stranu žije ve vile, jezdí hezkým autem, doma má služebnou a nemusí nic dělat.

Reklama

Přidat komentář