Reklama

Obřízka evropských žen

Ivana (Čt, 14. 6. 2012 - 14:06)

Tyhle baby , které nám do...Jardo, vy jste ale opravdu ukázkový příklad rasisty! "arabská verbež", a co jsme my, Češi? verbež mnohem, mnohem horší v porovnání s mnoha jinými národy. Stydím se za Vás!

Jirka (Čt, 14. 6. 2012 - 13:06)

Tyhle baby , které nám do...Je pravda, že z genetického hlediska je to míchání s araby problém, sice F1 generace je zdravá, chytrá a nadaná, ale od F2 následuje prudký úpadek a nemoci genetického charakteru, podobné je to při míchání genů s romy, mají to prostě jinak postavené a mezi nimi popř. araby a naším etnikem je pár problematických míst, která se geneticky tím křížením na jednu generaci stabilizují, ale pak to jde zpátky ke stabilnější a jednodušší konfiguraci. A když už je to tady o kultuře Arabů, obřízku s nimi do naší kotliny není dobré ve větší míře pouštět.

Jarda (St, 13. 6. 2012 - 18:06)

Tyhle baby , které nám do Evropy tahají arabskou verbež , bych nechal veřejně zmrskat a vypálit cejch na čelo ( u Arabů věc běžná ) . Akorát nám tímto ničí naši kulturu a zdravý genofond . Toto míchání ras by mělo být trestné . V přírodě se taky jednotlivé druhy zvířat nepáří . A když už se něco takového stane (např. lev s tygrem ) , tak jejich potomstvo je neplodné. A hlavně mne nenazývejte rasistou . Jiné kultury a národy mám rád , ale pouze jako turisty nebo obchodní partnery . Taky se do cizích země rád podívám , ale pouze za poznáním a za účelem oddechu . Ale jednotlivé národy by si měly zachovat svoji jedinečnost a ne aby tady byl za 2 tisíce let jen jeden druh lidí s jednou kulturou .

Marcy (Út, 12. 6. 2012 - 17:06)

Já jsem absolvovala...Ahoj Radko, chápu, že je to pro tebe asi dost citlivé téma, ale kdyby ti nevadilo napsat mi na [email protected] a trochu si o tom se mnou promluvit, byla bych moc ráda.

Radka (Út, 12. 6. 2012 - 16:06)

Ahoj, je tu nějaká žena,...Já jsem absolvovala obřízku úplnou, faraónskou. Tzn. klitoris, malé i velké stydké pysky, sešití. Rozhodně to žádné ženě nedoporučuji, každý další styk, to je jen bolest.

Marcy (Út, 12. 6. 2012 - 12:06)

Ahoj, je tu nějaká žena, která byla v situaci, kdy po ní obřízka byla požadována? Ať už se rozhodla pro nebo proti, ráda bych se s ní poradila. Díky.

Vědoucí (Pá, 25. 5. 2012 - 15:05)

doplním, že je to jenom...Představa o bohu zůstane dycky jenom představou. Prznění lidskýho těla a duše je to, co je zrůdný.

ještě (Pá, 25. 5. 2012 - 14:05)

doplním, že je to jenom ukázka, jak jsou schopny jednotlivé náboženské gangy prznit představy o Bohu.

jasně (Pá, 25. 5. 2012 - 14:05)

Kdo ví, však já ji nijak...každý je strůjcem svého štěstí. A ve stáří ji to možná bude teprve jedno . :-)

Katka (Pá, 25. 5. 2012 - 12:05)

Jak dlouho bude trvat, než...Kdo ví, však já ji nijak neobhajuju .. Jen myslím, že určitý typ holek prostě používá sex jako prostředek dosažení něčeho a pokud ze svého pohledu narazí na "terno" tak pro ne jejich orgazmus není tak důležitý a jsou klidně schopné jít i na obřízku.

hmmm (Pá, 25. 5. 2012 - 12:05)

Mám známou, která si to...Jak dlouho bude trvat, než jí tohle všechno bude málo? Zlatá klec se časem omrzí i těm, co do ní chtěli.

Katka (Pá, 25. 5. 2012 - 11:05)

Mám známou, která si to nechala udělat pro svatbu s Egypťanem s bohatší rodiny, ona má ráda přepych a pohodlí a rozhodla se pragmaticky, jeho rodina je zámožná a relativně moderní ale na tomto prý trvali. Orgazmus prý od té doby nemá a v posteli si to prostě odleží, na druhou stranu žije ve vile, jezdí hezkým autem, doma má služebnou a nemusí nic dělat.

Anna (Čt, 22. 3. 2012 - 16:03)

Nebylo to čistě kvůli tomu, byla jsem prostě zvědavá a fascinovalo mě to. Pro někoho je tohle prostě eroticky přitažlivé, na mne to takto zafungovalo - takže jsem to podstoupila pro svůj zážiteka to že to vyřeší mé přijetí ze strany manželovy rodiny byl bonus.

Slavomir (Čt, 22. 3. 2012 - 15:03)

Čudujem sa, že žena z Európy sa nechá zmrzačiť kvôli nejakému primitívovi z Afriky či Arábie. On by sa tiež dal zmrzačiť kvôli svojej manželke?
Odpoveď: NIE.

Anna (Čt, 22. 3. 2012 - 15:03)

orgazmus je možný jen vaginální, chce to mnohem více práce, ale možný je. je to jiné, nedá se říct že nepříjemné, tělo nereaguje tak moc citlivě dole, ale zase jsou citlivější jiné části těla.

Anno (Čt, 22. 3. 2012 - 14:03)

A jaký to je souložit s obřezanou pindou?
Máš z toho vůbec něco?

Anna (Čt, 22. 3. 2012 - 13:03)

Taky si nemyslím, že by to byl trend. Já znám asi 8 holek (nejsou to jen češky, ale Evropanky ano) - tak zhruba půlka to udělala kvůli nastávajícímu manželovi, druhá polovina patří spíš do komunity co se hodně piercinguje, věší na kůži na zádech atd a prostě k tomu patří i tyhle změny těla. Já jsem mírná kombinace obojího, spouštěč byla svatba se Súdáncem, ale byla jsem na to zároveň hodně zvědavá a přitahovalo mě to.

... (Pá, 23. 12. 2011 - 12:12)

Tak těch Evropanek s obřízkou je minimum, není to žádný trend.

Karel (Pá, 23. 12. 2011 - 10:12)

Barbarství je hlavně ten teambuilding a buzerace je to.

Alex (Čt, 22. 12. 2011 - 16:12)

A co z toho je barbarství? To tetování nad zadkem? Ten branging v pupíku? Těch dvacet dírek v jednom uchu? Ty silikony? Nebo ta obřízka? A podle čeho rozhodujem, co je OK a co barbarství?

Reklama

Přidat komentář