Reklama

Trvale stažená předkožka

Pavel J. (Ne, 16. 4. 2023 - 21:04)

Nejlepší věk s tím začít ;)

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 23:04)

ale ako? predo mnou nevystupuje takto, nemám na to dosah

Alex (Po, 17. 4. 2023 - 07:04)

Zkuste s nim promluvit, že je to lepší kvůli hygieně. Že se to holkám víc líbí a že v budoucnosti vydrží déle v sexu což opět partnerky velice ocení. Navíc to vypadá dospěleji. Zkuste vyzdvihnout pozitiva nad negativy. Ano může se dostavovat častější erekce, ale to je zpočátku zcela normální a do měsíce si zvykne každej na to. Hodně štěstí a pak dejte vědět, jak jste se synem pochodila ;)

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 12:04)

No to je trosku ťažšie v tom, že my dvaja odkedy mu začala puberta o takých témach nehovoríme, ani ho nevidím alebo nemám na to dosah, aby som videla. On sa aktuálne hanbi veľmi.

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 00:04)

Kontrolovat mu ho. Rodiče taky občas kontrolovali jak jde přetahovat, nevím už do kolika let, a museli jsme to ukázat. K trvalému stažení ale nenutili. Takže ho k tomu nejak vést, aby to zkoušel tak mít.

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 11:04)

Už to nie je take ako za decka a nemá s tým problém, preto kontrolovať ťažko a ako veľké mínus vidím to, že ani manzel to tak nenosí.

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 23:04)

Tak sa o tom skús porozprávať s manželom, aby to začal aj on tak nosiť a keď už nemáš ty taký dosah na syna, tak neh mu dohovorí on, keď sú spolu, ze to a to od chlapca chcete. Keď je naučený základnej hygiene a pretahovaniu predkozky na wc alebo v sprche, je to už najmenej, aby to začal skúšať do pyžama alebo do slipov.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 13:04)

manzel to tak nosiť nechce ani nebude, už sme sa o tom bavili predtým, ale syn to skúša, čo ma veľmi teší a zatiaľ ho to neomrzelo a páči sa mu to

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 17:04)

Mohu se zeptat, kolik je synovi? Drží mu za žaludem sama?

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 22:05)

teraz mal 13, nedrží mu úplne sama a vždy, ale pomerne celkom pekne si zvyká aj na voľne spodné prádlo

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 23:02)

Nevím jak to je u malých dětí, jestli nejdříve jen občas stahovat, pak už i do pyžama a později i do slipů přes den. Nebo jestli to jde rovnou...jestli mu to nevadilo. Každopádně rozhodout že syn i manžel budou mít holý žalud, to tedy dobré, kdyby to neměli stejně tak by to asi bylo zvláštní

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 18:02)

a manzel si na to zvykol v pohode a za aku dlhu dobu? koľko mal rokov?

Soňa (Ne, 19. 2. 2023 - 01:02)

mal 31 keď sme sa o tom začali bavit a skúšať to spociatku na noc, tu problém pri tomto zo začiatku nebol, pretože zalud citlivý nemal, pyžamo mu nevadilo a budil sa vždy s erekciou a pri nej mal vždy odkryty žalud, takze spočiatku ok, neskôr nebol pre to nejak nadšený vôbec a hoc problém s citlivosťou žaluďa nemal, nedržala mu stiahnutá a vždy v boxerkách v pokoji mu predkozka zliezla na žalud, takze stále napravovanie bolo onicom a vadil mu žaluď odkryty po sexe, vraj nepríjemný pocit … zvykol si však aj na tento stav potom a tu som ja začala badať oveľa dlhšiu vydrz pri sexe (nie žeby to bolo predtým krátko, ale trvale odkryty žaluď to vždy predĺži) … no a v neposlednom rade odkryty žaluď ako u neho, tak aj u syna neskôr po 4 rokoch keď sa narodil riešil on v hlave stále aj so svokrom, bratom či kolegami v práci, pretože to bolo aj pre nich niečo iné a nové, pretože to pretiahnuté nenosil dovtedy nikto z nich… odkedy to nosí aj syn takto, bavili sme sa na tuto temu a skonštatoval aj muž, že čoraz viac mužov a hlavne mladších nosia žaluďa von, takze dievčatá …..

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 00:02)

Já s tím také začal až v dospělosti, a do té doby jsem na to nebyl ani trochu zvyklý, takže to nebylo zrovna snadné najednou žít s neustále odkrytým žaludem. Za pár týdnů už mi to nevadilo, horší bylo přijmout to že vypadá takhle.

Návštěvník (So, 11. 2. 2023 - 00:02)

Rád bych se zeptal dam, které mají zkušenost s tím, že jejich partner je obřezaný nebo nosí předkožku trvale staženou nebo měly takového partnera v minulosti, jak jste na to reagovaly a co se vám honilo hlavou, když jste prvně viděly jeho penis s obnaženým žaludem? A jak jste si na to zvykly?

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 13:02)

Proč jsem se ptal je proto, že jsem už přes rok obřezaný a nedávno jsem měl první sex s novou přítelkyní. Potom, co mi stáhla trenky a před obličejem se jí objevil můj penis s obnaženým žaludem, u kterého je navíc hned zřejmé že je obřezaný, protože mám vysokou a spíš těsnou obřízku, zarazila se a hlasitě polkla. Bylo zřejmé, že se s něčím takovým ještě nesetkala, protože na sekundu jakoby zkamenila a pak se raději věnovala mým koulím. Tak mě zajímalo, jestli
někdo z vás neměl třeba podobnou zkušenost. Jinak dnes už je to pohodě a přítelkyně už to bere jako normální věc.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 22:02)

To se dá pochopit ta reakce, asi očekávala že to bude jak byla zvyklá a překvapilo ji to, zvlášť jestli je hned na první pohled zřejmé že jde o obřízku. Trošku nečekané překvapení pro ni asi...

Návštěvník (So, 11. 2. 2023 - 12:02)

Asi záleží jestli je už na to z dřívějška zvyklá, případně jestli to už předem ví. Já mám teda jen staženo, s obřízkou je to asi něco jiného, to se asi neutají. A moc zkušeností jsem neměl, ale když mi na něj sahaly nebo ho viděly tak stál, takže je to asi až tak nepřekvapilo. Úplně poprvé mi jedna zajela rukou do kalhot takže se nejdříve dotkla holého žaludu na stojícím péru. Jiná mi ho hladila přes tenké kalhoty a musela to poznat, chtěla ho vidět takže jsem jí ho pak ukázal. Párkrát mi zkusila kůžičku dát na žalud, ale moc to nešlo a ihned se stáhla. Jiná mi ho honila potmě a podle všeho jsem usoudil že byla zvyklá že žalud je zakrytý kůží. A další mi ho viděla taky až stojícího, já jí to neřekl takže myslím že nevěděla že to tak mám pořád.

Návštěvník (So, 11. 2. 2023 - 02:02)

Také by mě to zajímalo

Llarda (St, 8. 2. 2023 - 22:02)

jak to funguje ze jeli zalud obnazen nehrozi aids a jine choroby.a je treba byt obrezan ci staci trvale pretazena predkozka za hranou zaludu

Reklama

Přidat komentář