Reklama

Trvale stažená předkožka

Bimbác (Po, 27. 2. 2023 - 13:02)

Najviac ma na tom udivilo to že ten chlapček sa vôbec nestydel za to že má žaluď obnažený, ešte sa aj otočil v sprchách tak aby som ho mohol vidieť, mohol sa otočiť chrbtom ku mne. Pritom vravím nebol ešte ani poriadne v puberte, nad penisom mal chĺpky ešte veľmi jemné. Zvláštne. Ale asi bol obrezany, i keď je to veľmi zriedkavé v Európe u takých malých chlapcov.

Milan (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Už jsem také pochopil , že můj mohutný žalud je výhoda.Driv jsem se za něho styděl ale tet se spíš predvadim.mel už jsem spoustu holek jen díky tomu že mám holý o obrovský žalud

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Myslím že tím si projde více kluků, obdobím kdy se stydí za to že mají odkrytý žalud. Přitom je známo že většina holek to spíš uvítá.

Milan (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Ahoj mám už od puberty skoro celý žalud holý,jen trochu ho překrývá předkožka,dřív jsem se za to styděl,ale mám to asi takto stáhnuté, že můj žalud je o dost širší než penis

Milan (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Ahoj mám už od puberty skoro celý žalud holý,jen trochu ho překrývá předkožka,dřív jsem se za to styděl,ale mám to asi takto stáhnuté, že můj žalud je o dost širší než penis

Bimbác (So, 18. 2. 2023 - 08:02)

Dá sa v saune alebo na nuda pláži na prvý pohľad identifikovať či chlap s obnaženým žaludom má voľný štýl obriezky alebo má iba trvalo stiahnutu predkožku ? Aký je v tom rozdiel na prvý pohľad ? Pri tesnom type obriezky je to hneď jasné že je obrezany ale pri voľnom type obriezky sa predkožka rovnako hromadí za žaludom ako harmonika ako keď má iba trvalo stiahnutu predkožku.

Eva (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Musela jsem se otázce chvilku smát, jestli byl myšlen rozdíl mezi " shrnutou " předkožkou a částečnou obřízkou penisu v klidovém stavu nebo u ztopoření. V klidu se to na první pohled nepozná, ale při erekci ano, kdy není předkožka spojená uzdičkou se žaludem.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Nemusí to platit vždy, někdo může mít jen přerušenou uzdicku. A pri některých stylech (u vyšší) naopak může naopak zůstat zachována.

Eva (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Nedokážu ze svého pohledu zhodnotit co je pro muže lepší, jestli permanentně obnažený žalud kde jemná kůžička rychle vysychá, může se na slunci ( na pláži ) spálit nebo je na tom lépe muž, který si předkožku na pláži " dočasně " shrne za žalud aby se mohla vedle ležící jeho penisem pokochat.
Nudapláže navštěvuji nejen z důvodu přirozené relaxace ale právě i z důvodu z " pokochaní se ".

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Spálit se mohou oba, nevím proč by na tom ten nebo ten měl být lépe. Jako slyšel jsem se že jsou takoví co si to na nuda záměrně stáhnou a přitom to tak běžné nemají. Je jasné že pro spoustu žen je pohled na penis s odkrytým žaludem zajímavější, takový nic neskrývá a ony tak vidí ještě něco navíc. Ale jsou i takové které to moc nemusí.

Eva (So, 25. 2. 2023 - 18:02)

Myslím si, že muž který nemívá penis běžně se staženou předkožkou má žalud citlivější a taky že si majitel objemnější chlouby s výrazným, mohutnějším žaludem je vědom své přednosti, která pro ženu lákadlem.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 21:02)

To že kdo má běžně předkožku na žaludu má ten žalud citlivější je asi jasné, takoví kolikrát ve sprchách nesnesou přímý proud vody, hlavně že s tím pak hrdinsky exhibují. Jinak výraznější žalud mají především ti co ho mají kompletně trvale venku, což vznikne právě tím že není tísněn.

Eva (Ne, 26. 2. 2023 - 14:02)

Asi na tom něco pravdy bude že ho mají muži s předkožkou citlivější a předkožku si za žalud většinou stáhnou až po sundání plavek nebo prádla.
Kde jinde než na nuda si může žena nenápadně prohlédnout více mužů najednou.
Mě se u mužů líbí například volnější předkožka se svěšeným šourkem, výrazným žaludem, když je navíc i penis s pubickým ochlupením celkově hezky upraven.
Hezký sexy pohled je i na muže s obřízkou, kteří o svůj penis ukázkově pečují.

Návštěvník (Po, 27. 2. 2023 - 01:02)

Je to tak, ono když je žalud citlivý a běžně schovaný, tak dotyky holého žaludu o prádlo nejsou nic příjemného. Kdežto kdo ho má trvale odhalený tak už s tím žádný problém nemá. V tom je rozdíl. Ty s obřízkou vypadají většinou dobře protože ještě více vynikne žalud a je to o level jinde než jen pouhé stažení

Leo (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Penis s předkožkou na žaludu je citlivý a to dost,kolikrát mi to dělalo problém i při sexu kdy to bylo přecitlivělí a tudíž jsem neměl výdrž.Navic jsem měl předkožku dlouhou kdy i při erekci jsem měl žalud ze 3/4 schovaný,takže při sexu jsem spíš jezdil v předkožce ne ve vagíně a z pohledu přítelkyně si to asi domysly sama

Eva (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Nechtěla jsem mířit přímo k pocitům při sexu, ale oklikou trochu ano.
Staženou předkožku pod žalud vnímám mimo ostatní proporce penisu jako velmi příjemnou vaginální " masáž ".
O výdrži by se asi dalo dlouze polemizovat, muži s obřízkou se nejspíš ihned vzbouří že ten " jejich " vydrží déle a dají to několikrát za sebou dokud žena nemá dost.
Nemůžu hodnotit co nemám vyzkoušeno, u penisu s předkožkou mám ráda právě to " vyklouznutí " žaludu s pomalým přetažením předkožky k jeho odhalení.

Vlasta (Po, 27. 2. 2023 - 13:02)

Evo z výše popsaného se nabízí rozuzlení začít si tykat s polyamorií z čehož plyne možnost sexu s více muži s rozdílnou úpravou penisu.

Eva (Út, 28. 2. 2023 - 10:02)

A Ty to tak máš? Máš muže s obřízkou nebo milence?

Vlasta (St, 1. 3. 2023 - 13:03)

Kamaráda, dalo by se říct rodinného přítele s výhodami který doma dost často naráží na výmluvy manželky.

Eva (Čt, 2. 3. 2023 - 12:03)

Hmm rodinného přítele Ty se máš.
Dva už jsou na jednu docela dost, máš ráda trojku nebo s každým zvlášť?
Změna s jiným třeba s obřízkou nemusí být špatné ale víc by mě to lákalo se ženou. Ne s nezkušenou holkou ale s dospělou ženou od 40 nahoru.

Reklama

Přidat komentář