Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 14:02)

Jsou ženy co chodí na nuda nebo do sauny okukovat. Asi to tak je že pro ženy spíš než velikost je důležitá šířka, resp.šířka žaludu. A když ho vidí rovnou odkrytý tak je to pro ně asi zajímavější, navíc je dost pravděpodobné že při erekci bude výraznější než když je v klidu schovaný

Eva (So, 25. 2. 2023 - 14:02)

Pokochat se pohledným mužem s vzrušující výbavou trestné není.
Šířka žaludu je přímou úměrou spokojenosti prožitku a příjemného naplnění. Velikost není nezanedbatelná, ale mohutnější šíře je WOW!

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Asi to tak je že ta šířka žaludu je nejzásadanější pro prožitek. A když to holka může předem rovnou vidět tak to asi musí být pro její predstavy zajímavé.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Na žaludu je to poznat že je permanentně odkrytý, oproti tomu když běžně bývá schovaný

Leo (Út, 21. 2. 2023 - 12:02)

Navíc všem to může být jedno či si stahuješ nebo máš obřízku je to tvoje věc .To samé ve společných sprchách, prostě kdekoliv,když na to nebudeš upozorňovat,tak tě nikdo očumovat nebude. Samozřejmě asi oči sjedou,když to někdo bude mít jinak než on,ale nikdo to řešit nebude.

Radek (Pá, 24. 2. 2023 - 22:02)

Souhlasím

Leo (Po, 20. 2. 2023 - 18:02)

Nemyslím si ,že se to dá takto identifikovat. Já mám volnější typ obřízky. Sice je pravda ,že nějakou kůži za mám,ale není to taková harmonika jako předtím a 90 % lidí co tě uvidí s žaludem venku a nepřetejkající předkožkou za si budou myslet ,že jsi obřezaný . Takže zas tak velký rozdíl v tom není to až při erekci ,kdy já mám žalud plně obnažený,ale pořád nějakou "rezervu" s kterou mohu hýbat,sice když to na "krev" vytáhnu tak do půlky žaludu s tím ,že vytahuju kůži ze šourku plus od ochlupení.Také jsem chtěl těsný typ obřízky ale doktorka mi řekla,že to pak v erekci nevypadá dobře a ,že se takto ta kůže vytahuje.

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 19:02)

Asi tak. Vždycky to bude tak že kde kdo kdo uvidí odkrytý žalud si bude myslet že jde o obřízku, s tím se tak nějak musí počítat, a sám si tak už i připadám. Já tam mám tu harmoniku, ale když se začne stavět tak už to tak úplně nevypadá, ale možná lepší než aby se vytahovala ochlupená kůže z šourku.

Bimbác (Čt, 16. 2. 2023 - 15:02)

Ale veď väčšine žien sa musí obrezany penis páčiť. Krásny výrazný veľký žalud, čo na tom môže byť pre ženu odpudivé ? Nechápem. Každý obrezany chlap, najmä ten kto má tesnú obriezku, musí byť predsa na to hrdý.

Leo (Čt, 16. 2. 2023 - 15:02)

Přítelkyně taky říká,že si už ani nijak penis nedokáže představit s rolákem

Bimbác (Út, 14. 2. 2023 - 12:02)

Najdôležitejšie je stotožniť sa s tým že váš penis má proste trvalo odhalený žaluď. Ja som to prijal pred rokom asi v máji a odvtedy dôsledne takto nosím stiahnutu predkožku, že už by som nedokázal prijať penis so zakrytým žaludom, to už proste by som si pripadal divno a nesvoj. Žaluď medzitým za ten necelý rok krásne skeratinizoval, pokožku na ňom mám oveľa pevnejšiu a farba je bledsia. Zvykol som si masturbovať tak že iba tak jemne škrabkam telo penisu tesne za žaludom, čiže nepotrebujem predkožku ani na masturbáciu, a paradoxne sa dokážem spraviť pomerne rýchlo, sú to síce iné pocity ako keď som predtým klasicky honil, ale rozhodne su to príjemné pocity pri masturbácii. Čiže fakt už predkožku nepotrebujem na nič a preto budem rád ak tento rok urobím ďalší krok a pôjdem na obriezku. Predsa len, zrolovana predkožka nie je presne to čo chcem aj naďalej mať

Leo (Út, 14. 2. 2023 - 13:02)

Můžu jen doporučit obřízku.Je dobrý ,že smegma úplně zmizí i zápach.Nemáš žádnou "harmoniku" z kůže jak pořád stahuješ a představa, že furt musíš nosit kroužek nebo další p*čoviny aby držela za, bylo pro mě nepředstavitelný.Od obřízky mám od toho všeho klid.Ale zase je dobře si to promyslet ,z toho už pak není cesty zpět. Toť můj názor.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 21:02)

Taky si říkám že pak bych už nemusel řešit abych jí měl stáhlou, aby mi držela, žádný hromadění za....ale zase by to byl nevratný krok, žít s tím že vážně jsem obřezanej, ...ale v dnešní době už se to možná nebere jako něco nenormálního

Leo (Čt, 16. 2. 2023 - 06:02)

Někdo si nechá potetovat celé tělo a taky je to nevratné navíc jak říkáte v dnešní době není snad nic nenormálního

Ondra (Ne, 12. 2. 2023 - 05:02)

Mám normální předkožku přes zaluda ,občas si ji stáhnu až úplně k tělu mám celý penis úplně holý.kdyz si na něj nesaham trvá třeba i hodinu než se mi vrátí zpátky do normálního stavu, nesmí se mi ale postavit to je potom problém

Lukáš (Ne, 12. 2. 2023 - 10:02)

Co máš za problém, když se ti postaví kam ti jde předkožka? Já mám už od puberty při erekci úplně stáhnutou předkožku až skoro u kořene,je to divný jak se mi tam sroluje, tobě tam také zůstává?

Ondra (Po, 13. 2. 2023 - 11:02)

Ano, když se mi postaví mám čůráka úplně holého, předkožku úplně srolovanou u kořene jako ty ,dělalo mi to potíže když jsem si ho honil,při sexu vydržím zase hodně dlouho

Lucka (Po, 13. 2. 2023 - 12:02)

Takového čůráka by jsem chtěla moc vidět,jak se ti tam ta předkožka úplně stáhne, musí se ti asi hodně zvětšit když se ti postaví, když se ti to tam takhle sroluje

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 11:02)

Nevím v čem máte problémy. Že když stojí tak nejde dát na žalud a drží stáhnuta? To přece není problém.

Miroslava (So, 11. 2. 2023 - 18:02)

a kontroloval to táta nebo máma?

Reklama

Přidat komentář