Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pavkol (Ne, 5. 2. 2023 - 13:02)

Já umim jen na dechovku,občas takhle s matkou dáme taneček.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 10:02)

tak to už by bylo Pepo i na mě moc čůrání prdění kadění prosím ale zvracení fakt ne

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 18:02)

v lete na jedne zabave na hristi,tak jsem videl holku,jak stala u krovi a asi byla jiz znacne podnapila,mela povyhrnute saty a kadila pres tanga,pekne to zni litalo,mela poradnej prujem,stala tam takhle asi pul hodiny a pak odesla.

scater (Pá, 3. 2. 2023 - 09:02)

ja bych ji vymrdal za kazdou cenu ikdyby me to melo stat zivot ci par let v base, ta její čokoprdel by byla hned má, jezero kikicaca https://thisvid.com/videos/hermosa-cagada-en-la-cama/

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 11:02)

našel jsem tam jednu jinou která během 10 vteřin vykadí do záchodu pět dlouhých kabelů ale cestu jak se tam dostat už si nepamatuju ale jinak díky za dobrý typ scattere

Pepa (Pá, 3. 2. 2023 - 09:02)

No, nějakého chlapa by zase šíleně vzrušilo, kdyby viděl, jak ta holka zvrací.

rádoby voyeur (Čt, 2. 2. 2023 - 18:02)

za normálních okolností bych řekl super zážitek ale protože se jednalo o průjem tak ten by se mi nelíbil

tonda benda (St, 1. 2. 2023 - 12:02)

ahoj.moc rad stebou popisi o tematu a treba i o necem jinem,rad te i poznam.

Scatter (Út, 31. 1. 2023 - 16:01)

Kakat můžou jen holky možná psycholožka a já bych u toho honil

Emil (St, 1. 2. 2023 - 12:02)

No a já bych se u toho vyblil.

Emil (St, 1. 2. 2023 - 12:02)

No a já bych se u toho vyblil.

Scatter (Po, 30. 1. 2023 - 06:01)

Holky kakejte! Copak tu není žádná, která by mě učinila šťastným, kakala jen pro mě a hovínky naplnila můj úchylný život. Prosím holky ozvěte se některá nemohu bez toho být, fakt nemohu...

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 08:01)

Nepotřebuješ spíš psychiatra?

David (Út, 31. 1. 2023 - 08:01)

Jako, že by kakal on před psychiatrem nebo psychiatr před ním? Nebo by kakali společně? Ještě by si mohli navzájem vytřít prdel.

Vivien (Po, 30. 1. 2023 - 07:01)

Tak si to dáme? Mám to k tobě blízko ( OC )

Návštěvník (St, 1. 2. 2023 - 12:02)

to bych si rad od tebe dal.

scater (Út, 31. 1. 2023 - 07:01)

tak napiš, ověříme identitu a vlítneme na to

Emil (Út, 10. 1. 2023 - 09:01)

Náhodou, mě se ten příspěvek od Eulaliuse Blitka o tom, jak zvracel do vany ohromně líbil. Zejména to, jak si před zvracením pořádně říhl, jak ty blity nevoněly po svíčkové, ale smrděly a také jak plavaly po hladině a nešly spláchnout. Pište sem více příspěvků o zvracení. Zejména jestli při zvracení říháte.

Carlík (Po, 9. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj chlapci a děvčata, už sem píšu zas a tentokrát se vás ptám o radu: když mi není ani 15 a bydlím u rodičů (sic každý týden u jiného :') jak mám začít?
Předem děkuji za milé odpovědi

Andrea (Po, 9. 1. 2023 - 14:01)

Sice nevím proč sem někdo píše o zvracení, ale to je asi jenom trapná snaha o rozbití diskuze. Chtěla jsem sem původně po dlouhý době napsat co se mi včera povedlo, ale napřed musím teda zareagovat na Kikinu. Ty jo to mě hrozně mrzí s tím Tvým přítelem. Podle toho co jsi tu před časem psala to vypadalo, že všechno je na dobrý cestě a teď tohle. Podle toho cos tu naznačila ohledně toho mailu tuším, že ten rozchod asi neprošel v pohodě, ale chápu, že se tu o tom nechceš rozepisovat. Jestli jsem to pochopila správně, tak se Scatterem už jsi předtím byla v soukromém kontaktu, tak pokud bys měla zájem, tak já bych mohla napsat do toho jeho mailu co tu uvedl a když bude souhlasit tak se můžu s Tebou přes něj zkontakovat. Jak chceš. Rozhodni se sama. No a teď k tomu včerejšku. Včera se mi totiž povedlo se naprosto dokonale a poněkud neplánovaně posrat cestou z práce. Bohužel bez plíny v krajkových kalhotkách silonkách a kalhotovém kostýmku za dva tisíce :-) Měli jsme včera významné jednání a tak jsem se podle toho taky musela obléknout. Většinou mám co dělatabyse mi kvůli mým již notorickým problémům s trvalou zácpou povedlo vůbec vykadit, ale včera mě něco tak prohnalo, že jsem tentokrát ani medicínu nepotřebovala a šlo to ven samo. Moje problémy začaly už v metru. Po vystoupení z něj se to ještě víc stupňovalo, ale riskla jsem to a na veřejný WC nešla s tím, že domů už to tři stanice autobusem a pět minut pěšky dám, ale teď už vím, že to byla chyba :-) Autobus nejel a měl nakonec asi pět minut zpoždění. To už jsem se na zastávce solidně kroutila. V busu jsem si radši nesedla, ale tam už mě oblil pot začalo se mi dělat blbě a pochopila jsem, že to musí ven. Nakonec jsem vystoupila o zastávku dřív, protože to už se fakt nedalo a po vystoupení z něj jsem se fakt hodně drsně podělala přímo na tý zastávce. Naštěstí už byl večer a bylo tam jenom pár lidí. Možná si toho někdo všimnul, ale snažila jsem se hned zmizet. Domů teda asi jenom deset minut, ale i tak to stálo za to. Ty v tu chvíli naprosto nevhodný kalhotky to absolutně nedávaly, takže než jsem došla domů měla jsem tu řídkou srajdu až na stehnech a všude možně :-) Naštěstí aspoň ty pevný silonky zabránily nejhoršímu a kalhoty to díky tomu až tak moc neodnesly. Každopádně přítel už byl doma a čekal na mě s láhví vína, aby jsme zapili můj úspěšný pracovní den. Jak jsem vpadla do dveří a začal se kolem mě šířit ten příšerný puch, tak z toho měl hroznou legraci, že jsem přišla oblečená jako dáma a pod tím pěkným oblečením jsem komplet zesraná :-) No on je naštěstí opravdu tolerantní. O mých chronických problémech s vyprazdňováním ví. Ví i o tom, že občas to nemůžu ani řešit jinak než kombinací projímadlo plus plína, ale vysvětlila jsem mu, že tentokrát to opravdu nebylo schválně. To bych si na sebe oblékla něco jiného :-) Každopádně když jsem v koupelně svlékla kalhoty, tak přišel ještě dojezd. To už jsem s chutí dodělala zbytek toho průjmu do těch silonek, to už stejně bylo jedno a když jsem se prohlédla v zrcadle, tak jsem teda musela konstatovat, že zesraná jsem opravdu kvalitně :-) No už to bylo naštěstí všechno. Holt jsem předtím nešla tři dny a teď to skočilo všechno v těch silonkách a navrch ještě vesměs v tekutý formě. No dala jsem dohromady sebe a kalhoty. Večer jsem se před přítelem přeci jenom trochu styděla a neměla jsem moc na nic náladu, ale nakonec mě přemluvil. Načali jsme to víno. Naše konverzace postupně přešla v mazlení a nakonec jsme se i krásně pomilovali, takže jak se ten den posral a to doslova, tak měl nakonec hezký zakončení :-) Tak to se mi povedlo včera. Až se mi zase někdy povede plánovaně pěkně plná plenka a proběhne to za míň dramatických okolností než včera, tak si to pokadění třeba zase užiju. A vy se tu nenechte otrávit tím spamem. Tahle diskuze byla vždycky o pokakávání a hotovo. No a Kiki zvaž mojí nabídku. Stála bych o dopisování s Tebou. Všechny pokakánky a pokakandy zdraví Andy :-)

Reklama

Přidat komentář