Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

povídkáři (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

Pavkole, jsi mimo téma!

povídkáři (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Ale nepřehánějte. Jedna věc je podpaží a nohy v letních šatech, druhá intimní partie, to nikdo posuzovat nemůže!!! Nebo vy čumíte na ulici babám pod sukně???

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Jasně :-)

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Když se žena myje, nepáchne ani když je hodně chlupatá. Manželka je přímo extrémě zarostlá a voní čistotou. Oproti tomu jsem znal vyholenou a ta smrděla na dálku sejrem, protože se nemyla.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 09:02)

Nechápu to místní pánské pohoršení. Diskuzi založila žena a ptá se ostatních žen. Proč ji řeší muži? Každá žena se holí jinak, některá všude, jiná jen některé partie a také různě často. Každý má jiné vnímání estetiky. Moje máma si nohy, podpaží a kolem kalhotek holí někdy od roku 1980 no a co?

Zdena (St, 15. 2. 2023 - 08:02)

Všichni kolem toho děláte takový humbuk. Já se v 45 letech ještě neholila a mám ji jak říkáte chlupatou jako opice a manžel je spokojený a nevadí mu to.
Dcera té je 21 a holí se od 15 let, protože se holí i jiné holky, tak aby nebyla pozadu. Teď začíná říkat, že je to blbost, že se také přestane holit.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 10:02)

Ahoj Zdeni, palec nahoru.Není nad pořádně zarostlou.

Ctitel Kyla Cole (St, 15. 2. 2023 - 08:02)

To je presne čo stále hovorím, ľudia hlavne ženy sú strašné manipulovatelní, ľahko ovplyvnitelni, stádovití, firmy práve toto prostredníctvom reklamy využívajú.
Je smiešne tvrdiť že kto sa neholi je pozadu, keď tu holenie až do roku 2001 nebolo, dokonca ani v Amerike nie, viď galériu Playboy playmates.

Jana (St, 15. 2. 2023 - 07:02)

Ahoj kluci, holení tedy asi není hygienické, ale je praktické. Při menstruaci se udržuje pipina lépe čistá, než když se všechno lepí ma chloupky.

Ctitel Kyla Cole (St, 15. 2. 2023 - 06:02)

No a ešte som zabudol, aj moja ikona modelka Kyla Cole s tajomnými modrými očami má poznávacie znamenie rozkošné chĺpky tam dole. Bez nich si ju nedokažem ani predstaviť. Je to jej značka

Ctitel Kyla Cole (St, 15. 2. 2023 - 06:02)

Holky s ochlpením sú viac sexy ako vyholené. Už som tu spomínal Playboy playmates, na erotixx.co sú všetky Playboy playmates, prvá vyholená je až zo septembra 2001. Hugh Hefner bol veľký znalec žien ak by holenie bolo sexy alebo normálne tak už prvá full frontal playmate z januára 1972 by bola vyholená. Alebo si pozrite erotické filmy s herečkami Katya Berger, Katja Bienert alebo Livia Russo prípadne v Československu s Danou Vávrovou Kluk za dvě pětky, keď sa vyzliekli pred kamerou do naha všetky z nich mali menej ako 15 rokov a všetky ukázali svetu huňaté ochlpenie tam dole. Niektorí ľudia ktorí tu preferujú holenie mi fakt pripadajú akoby spadli z mesiaca, holenie je iba reklamný tlak a iba manipulovatelni ovplyvnitelni jedinci mu podliehajú, proste stádovití ľudí. Ovce

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 12:02)

jj já to myslel jen tak že kdybych mohl tak bych byl na ty její prsa zvědavej ale protože spolu vycházíme tady celkem normálně tak tě nechci zbytečně naštvat

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 12:02)

ještě jednou se to omlouvám je jasné že co je tvoje je jenom pro tebe. Omlouvám se že rychleji píšu než přemýšlím a uvažuju

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 12:02)

O nic nejde. Měl jsem vážnou dlouholetou známost, která i ve dvaceti letech byla přirozeně v rozkroku téměř holá a styděla se za to. Důvodem k rozchodu to rozhodně nebylo i když mne samozřejmě více vzrušují chlupaté, protože jsou zajímavější. Manželka taková je a to je jen dobře.

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 12:02)

tak doufám že budu mít časem štěstí a že si takovou ženskou taky najdu

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 20:02)

raději bych chlupatou ať je právě na pičce co hladit

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 19:02)

Holou, nebo chlupatou?

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 12:02)

ty jí popisuješ tak pěkně že by mě její topless docela zajímalo ale respektuju že patří k tobě takže by mě nenapadlo tě žádat o případnou fotku kdybys jí měl. No nic zase jsem podle toho co jsi psal popustil uzdu představám a fantazii taky půjdu za chvilku na oběd

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 11:02)

oprava: které ti slušní považujou za úchylná

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 11:02)

no to mi Michale povídej když jsem se mezi prvním a druhým kolem voleb na všechny tyhle nekonvenční vlákna vykašlal a byl jen na kdo bude prezident tak tam to mezi Babišovci a Pavlovci byl taky docela slušnej tenis ale pořád kulantní proti tomu co se děje na vláknech kteří ti slušní považujou za úchylná

Reklama

Přidat komentář