Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Michal (Út, 14. 2. 2023 - 12:02)

Pravda, jenže někdo má prostě rád holátka a jiný pěkného bobra, někdo chlupy prostě nesnáší a vidí v nich breberky a špínu a jiný zase, že je to tak od přírody a ochlupení je skvělé. Teď se třeba naštveš, ale já mám rád vyholenou, ale líbí se mi, když si nad ní nechá chloupky v nějakém tvaru. A teď co se mnou? Jsem ten špatný a jdu proti modernímu trendu nebo jak toto vyřešit? Ta moje to tak má už když jsme si spolu něco začali, takže jsem nic nenařizoval, jak zde někdo napsal, že ty ženy do něčeho nutíme, já teda ne. Napadli by mě třeba i v diskuzi u kolem dámských string tang (tady myslím ani není), prostě se mi líbí a kupodivu je nosí už hodně dávno. Jediné v čem jsem ji trochu pomohl, že nosí minimálně podprsenku, jsem zastánce bez ní, pokud je ovšem nebude tahat po zemi. Občas podprsenku vynechávala a tak jsem ji chválením a lichocením pomalu zpracovával, že ji už skoro nenosí, protože je má zatím v pohodě. Ale už jsme se dostali jinam. Jdu na oběd.

Michal (Po, 13. 2. 2023 - 17:02)

Já jen koukám, jak se tady hádáte a napadáte. Je snad každého věc, jestli se holí nebo ne a každému vyhovuje něco jiného a má právo na názor, nebo ona je vlastně jiná moderní doba, kdy se to nesmí. A ještě dotaz na toho chytrolína, jak může být oholená kunda slizká a smradlavá, to jako ty chlupy něco změní? Těžko, protože když ji roztáhneš pysky, tak je úplně stejná. Tady asi někdo v životě žádnou ženskou neviděl a jen tady prudí.

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 18:02)

To už tady bylo vysvětleno. Chlupy na kundu patří a jejich odstraňováním se změní Ph pokožky a v rankách po holení nebo depilaci se snadno usazují bakterie. Krom toho chlupy zajišťují i takový vzduchový polštářek mezi prádlem a kundou, takže kunda se tolik nezapařuje jako když je vyholená. To zapařování ještě zhoršuje situaci s bakteriemi, takže kunda pak smrdí. Takže holení není hygienické, ale nehygienické, ba přímo zdraví škodlivé.

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 01:02)

Podle toho holícího fanatika jsou všechny neoholené ženy opice a jejich příznivci úchylové. Nebere jiný názor, přitom je sám úchyl a ještě k tomu úplně vygumovaný.

Michal (Út, 14. 2. 2023 - 10:02)

A je to zase tady, ty jeho názor bereš? Proč sem cpeš ty nesmysly, že oholená je smradlavá? Jen sem napsal názor, že má radši vyholené a potom to celé začalo gradovat až do nenávisti. Nedokážete se v klidu domluvit a přestat se napadat, nebo je taková doba ve stylu jen já a zase já? Nakonec se zase pustíš do napadání, že je úchyl a vygumovaný. Znáš ho a nebo tě k tomu vede jeho jiný názor?

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 18:02)

A ty jsi tady Michale psal, že chlupaté jsou opice a jejich příznivci úchylové? Jestli ne, tak můj příspěvek nebyl na tebe.

Michal (St, 15. 2. 2023 - 09:02)

Včera jsem se už k psaní nedostal. Kde jsem psal o opicích? Myslím, že jsem se vyjádřil, co se mi líbí a ať ji mají ženy jakou chtějí, každého věc.

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 10:02)

přesně tak já mám rád chlupaté asi proto že jsem zatím neměl žádnou nechlupatou ale zastáncům druhého tábora jejich názor neberu jen by se o tom "našem táboře" měli vyjadrřovat slušně. čli prostě je to věc každé holky jak chce chodit upravená a věc chlapa co se mu více líbí

Michal (Út, 14. 2. 2023 - 11:02)

Přesně takhle máš reagovat a ne ještě přikládat pod kotel a ten druhý si samozřejmě nenechá nic líbit a už se spor rozjíždí, samozřejmě pro radost toho druhého.

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 17:02)

chlupaté máš aspoň co pohladit vůbec si nedovedu představit hladit holou

Jirka (Po, 13. 2. 2023 - 10:02)

Levicový fanatizmus proti holení?

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 11:02)

Jaká levice? Jsi debil? Co sem taháš politiku?

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 19:02)

S vámi to tady je sranda, už smíchy nemůžu, jdu radši večeřet.

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 11:02)

tak to já jsem pravej opak mě se naopak líběj roštěnky resp. bobři nebo jak se tomu teda dneska říká

Michal (Čt, 9. 2. 2023 - 13:02)

"Puch z vyholených kund zasažených infekcí dokáže opravdu obtěžovat sousedy, lidi v panelácích by mohli vyprávět."
Pane bože, jak může být někdo takový debil? Pomoooooc.... :)

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 17:02)

Infekci máš jen ty a neholené chlupaté smradlavé a s pochcanými chlupy. No fuj, to musí být hnus a ta hygiena, no hrůza pomyslet. Prostě smradlavé zarostlé opice.

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 23:02)

Chlupy na kundu patri a chcanky jsou sterilni. Za to hola kunda chytne kazdou breberu, takze je nehygienicka a strasne smrdi Fuj!!!

Návštěvník (Pá, 10. 2. 2023 - 01:02)

Jasně a hlavně že v těch chlupech se nic nedrží, žádný humus a breberky. To jsou názory jak u malého dítěte. Oholené a hlaďoučké je čisté, tam se nemá kde něco usadit, blechy, muňky, mech a plíseň, vše se drží jen v chlupech a následně hnije a smrdí.

Návštěvník (Pá, 10. 2. 2023 - 09:02)

vy volové a nepřátelé chlupatých hlazení chlupů je vzrušující nevím co je vzrušující na hlazení holých štěrbinek to má pak ta holka tu p**u fakt jen na čůrání a š**ání

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 12:02)

Ano, návrat na stromy a do pravěku jako stádo chlupatých a smradlavých nemytých opic.

Reklama

Přidat komentář