Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 15:02)

Prý ochlazování, teda ty máš dost. Kam na tyhle nesmysly chodíš? Do psychiatrické léčebny? Dnes už žádný vědec nezpochybňuje krizi klimatu, zpochybňují to jen vyšinutá individua jako jsi ty. Svět se řítí do záhuby a ty debile tady řešíš holení na kundě....

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 15:02)

Jasně, kvůli takovým fanatikům jako ty tam bohužel skončíme velmi rychle. Už ses odlepil od silnice?

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 09:02)

Chlupy nesmrdi demente. Ale mozna smrdi tvuj curak.

Michal (Čt, 16. 2. 2023 - 10:02)

Jen ukazuješ svoje IQ.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Oholené víc smrdí, o tom žádná pochybnost. Stačí se jim podívat do kabelky a najdete tam pičifuk, který používají, aby vůbec mohly vyjít mezi lidi. Před rokem 2000 byly takové výrobky naprosto neprodejné, ale dnes jsou vyhledávané oholenými.

Michal (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

Už zase plácáš ten nesmysl jak vyholené smrdí? Ty prostě s tou kravinou nepřestaneš a nepřestaneš. Ta moje je vyholená až na ten kousek nad a rozhodně nikdy nesmrděla. Nevím co si mám o tobě myslet, připomíná mi to zatvrzelé omílače oteplování a přitom data ukazují něco jiného, ale mlet to budou stále a stále, jako se mlelo, že moře stoupá a už mělo být o 2 metry výš.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

More stoupa , zmenu klimatu nepopres. Ktery sracky ctes, ze tomu neveris?

Michal (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

No to ses vyjevil ty dementní troubo.

povídkáři (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Pane vy jste prase, no fuj. Jel jste někdy v tramvaji v srpnu s bandou chlupatých podpaží?

Lenka (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Nehrabe ti? Já se holím už dost dlouho na to, abych snad poznala jestli smrdím a nikdo mi nikdy nic takového neřekl, nejde náhodou ten smrad z tebe? Že ty jsi panic a ještě jsi nikdy žádnou neměl? Dobré by bylo, aby jsi se šel alespoň každý večer umýt a necítil ten puch o kterém si myslíš, že tak smrdí druzí.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 14:02)

Dnes je zbavování se přirozeného ochlupení v podstatě povinné, pokud si nechcete připadat jako muzeální a zoufale demodé typ. Nejen ženy si "pěstují" hladké podpaží, nohy a také intimní partie. Stále více mužům připadá normální nemít chlupy, a to ani v okolí přirození. Údajně věří, že pak budou vypadat mužněji, a tak jsou ochotni šermovat žiletkou i kolem choulostivých míst. "V dnešní době se epilace a depilace používá ve všech lokalitách těla z důvodu snazší hygieny. Velmi žádané je odstranění ochlupení i v tak intimních partiích, jako je oblast okolo konečníku," potvrzuje aktuální trend MUDr. Simona Bedřichová, dermatoložka z pražské Kliniky Laser Esthetic.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 14:02)

Ženy, které si odmítají holit intimní partie, případně i podpaží, vnímá spousta lidí jako nekultivované typy, které o sebe nedbají. A je podle nich otázka, jak to vůbec mají se svou hygienou. Nebo v nich vidí buřičky a provokatérky.
I když se stále hlasitěji začínají ozývat hlasy, které volají po návratu k přirozenosti, velký trend zatím nezvrátily. Z dámských přirození totiž začaly mizet i úzké proužky upravených chlupů kolem stydké rýhy. Před pár lety to byla jedna z tolerovaných úprav. Říkalo se jí landingstrip. Piloti tak označovali přistávací dráhu. Dnes je chlapů, kteří dávají přednost přirozenému ochlupení partnerky před oholenou kůží, výrazná menšina. Navíc spousta mužů začala v posledních dekádách napodobovat ženy. Vyholený klín se ale v současnosti líbí víc. Většině žen i mužů. Odpůrci holení na intimních místech někdy argumentují i zdravotními důvody. Žiletky a holicí strojky podle nich zbytečně dráždí pleť, provokují vznik pupínků i bolestivého zarůstání chloupků, zvětšují riziko různých infekcí nebo zánětů atd. Jeho příznivci naopak zdůrazňují, že chloupky zvyšují pocení, tělesný zápach, vznik mykóz, v horších hygienických podmínkách třeba i pravděpodobnost nákazy cizopasníky apod. Bobr podle nich patří do přírody, ne do dámských kalhotek. Nevýhoda? Fakt, kterým vás nepotěšíme, je, že v chloupcích se drží bakterie, takže pokud se více potíte, je možné, že budete muset používat více deodorantu, abyste se vyhnuly nechtěnému zápachu.

Alice (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Žádnýho bobra tam nemám, mám tam přirozené ochlupení, které tam patří. Tento výraz je vysoce nekultivovaný a nepřátelský k ženám.

Lenka (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Mě se pojmenování bobr zase líbí, sice ho nemám a jsem celá vyholená ale pojmenování je takové hezké.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

A proč? Bobr je taková vodní krysa. Prostě hnus, takto nazývat přirozené dámské přirození.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Činčila, beranice, vydra, veverka, kudrnka,..... atd.. Bobra může mít chlap.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

dobře ale veverka se tomu dá říkat u těch zrzavejch ale ne u těch černejch

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

Ty si ještě neviděl/a černou veverku?

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 18:02)

Veverky jsou hezké a roztomilé. Doslova.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

vlastně ano tak ode dneška tomu budu říkat veverka a ne bobr. a teď takový drobný slovní joke poslední která mi jí i ukázala a nechala si na ní šáhnout a dokonce na chvilku i do ní vklouznout jí měla zrzavou ale to není podstatné ale jmenovala se Veverková. Proto od té doby používám i tento výraz

Reklama

Přidat komentář