Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

More stoupa , zmenu klimatu nepopres. Ktery sracky ctes, ze tomu neveris?

Michal (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

No to ses vyjevil ty dementní troubo.

povídkáři (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Pane vy jste prase, no fuj. Jel jste někdy v tramvaji v srpnu s bandou chlupatých podpaží?

Lenka (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Nehrabe ti? Já se holím už dost dlouho na to, abych snad poznala jestli smrdím a nikdo mi nikdy nic takového neřekl, nejde náhodou ten smrad z tebe? Že ty jsi panic a ještě jsi nikdy žádnou neměl? Dobré by bylo, aby jsi se šel alespoň každý večer umýt a necítil ten puch o kterém si myslíš, že tak smrdí druzí.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 14:02)

Dnes je zbavování se přirozeného ochlupení v podstatě povinné, pokud si nechcete připadat jako muzeální a zoufale demodé typ. Nejen ženy si "pěstují" hladké podpaží, nohy a také intimní partie. Stále více mužům připadá normální nemít chlupy, a to ani v okolí přirození. Údajně věří, že pak budou vypadat mužněji, a tak jsou ochotni šermovat žiletkou i kolem choulostivých míst. "V dnešní době se epilace a depilace používá ve všech lokalitách těla z důvodu snazší hygieny. Velmi žádané je odstranění ochlupení i v tak intimních partiích, jako je oblast okolo konečníku," potvrzuje aktuální trend MUDr. Simona Bedřichová, dermatoložka z pražské Kliniky Laser Esthetic.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 14:02)

Ženy, které si odmítají holit intimní partie, případně i podpaží, vnímá spousta lidí jako nekultivované typy, které o sebe nedbají. A je podle nich otázka, jak to vůbec mají se svou hygienou. Nebo v nich vidí buřičky a provokatérky.
I když se stále hlasitěji začínají ozývat hlasy, které volají po návratu k přirozenosti, velký trend zatím nezvrátily. Z dámských přirození totiž začaly mizet i úzké proužky upravených chlupů kolem stydké rýhy. Před pár lety to byla jedna z tolerovaných úprav. Říkalo se jí landingstrip. Piloti tak označovali přistávací dráhu. Dnes je chlapů, kteří dávají přednost přirozenému ochlupení partnerky před oholenou kůží, výrazná menšina. Navíc spousta mužů začala v posledních dekádách napodobovat ženy. Vyholený klín se ale v současnosti líbí víc. Většině žen i mužů. Odpůrci holení na intimních místech někdy argumentují i zdravotními důvody. Žiletky a holicí strojky podle nich zbytečně dráždí pleť, provokují vznik pupínků i bolestivého zarůstání chloupků, zvětšují riziko různých infekcí nebo zánětů atd. Jeho příznivci naopak zdůrazňují, že chloupky zvyšují pocení, tělesný zápach, vznik mykóz, v horších hygienických podmínkách třeba i pravděpodobnost nákazy cizopasníky apod. Bobr podle nich patří do přírody, ne do dámských kalhotek. Nevýhoda? Fakt, kterým vás nepotěšíme, je, že v chloupcích se drží bakterie, takže pokud se více potíte, je možné, že budete muset používat více deodorantu, abyste se vyhnuly nechtěnému zápachu.

Alice (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Žádnýho bobra tam nemám, mám tam přirozené ochlupení, které tam patří. Tento výraz je vysoce nekultivovaný a nepřátelský k ženám.

Lenka (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Mě se pojmenování bobr zase líbí, sice ho nemám a jsem celá vyholená ale pojmenování je takové hezké.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

A proč? Bobr je taková vodní krysa. Prostě hnus, takto nazývat přirozené dámské přirození.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 16:02)

Činčila, beranice, vydra, veverka, kudrnka,..... atd.. Bobra může mít chlap.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

dobře ale veverka se tomu dá říkat u těch zrzavejch ale ne u těch černejch

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

Ty si ještě neviděl/a černou veverku?

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 18:02)

Veverky jsou hezké a roztomilé. Doslova.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

vlastně ano tak ode dneška tomu budu říkat veverka a ne bobr. a teď takový drobný slovní joke poslední která mi jí i ukázala a nechala si na ní šáhnout a dokonce na chvilku i do ní vklouznout jí měla zrzavou ale to není podstatné ale jmenovala se Veverková. Proto od té doby používám i tento výraz

povídkáři (St, 15. 2. 2023 - 17:02)

Pavkole, jsi mimo téma!

povídkáři (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Ale nepřehánějte. Jedna věc je podpaží a nohy v letních šatech, druhá intimní partie, to nikdo posuzovat nemůže!!! Nebo vy čumíte na ulici babám pod sukně???

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Jasně :-)

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Když se žena myje, nepáchne ani když je hodně chlupatá. Manželka je přímo extrémě zarostlá a voní čistotou. Oproti tomu jsem znal vyholenou a ta smrděla na dálku sejrem, protože se nemyla.

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 09:02)

Nechápu to místní pánské pohoršení. Diskuzi založila žena a ptá se ostatních žen. Proč ji řeší muži? Každá žena se holí jinak, některá všude, jiná jen některé partie a také různě často. Každý má jiné vnímání estetiky. Moje máma si nohy, podpaží a kolem kalhotek holí někdy od roku 1980 no a co?

Zdena (St, 15. 2. 2023 - 08:02)

Všichni kolem toho děláte takový humbuk. Já se v 45 letech ještě neholila a mám ji jak říkáte chlupatou jako opice a manžel je spokojený a nevadí mu to.
Dcera té je 21 a holí se od 15 let, protože se holí i jiné holky, tak aby nebyla pozadu. Teď začíná říkat, že je to blbost, že se také přestane holit.

Reklama

Přidat komentář