Reklama

SATANISMUS

Karel (Pá, 2. 1. 2015 - 15:01)

Chceš poznání? Tady máš...Slovo Kristovo??? :-)
Zajímavé že jsem v NZ nic takového nikde nenašel.

čtenář (Pá, 2. 1. 2015 - 11:01)

Jenom samé spekulace. Ale...Chceš poznání? Tady máš návod jak k němu dojít.

Slovo Kristovo.
Mne jako Lásku nemůže vnímat člověk, který sám lásku nemá a nezná její nesmírnou působnost. Takovému se svou Láskou neprojevuji. Láska, kterou lidé u mne znají z Písem, je jen částí mé Lásky.

Člověk není jen sám stvořenou bytostí, ale je i přemnoho jiných, kterým také dávám Lásku. Vnímá-li někdo mou Lásku v šíři života, pak je to ten, kdo vystupuje nad zemské lidství a poznává dílo Otcovo i mimo Zemi. Kdo takto poznává, je člověk, v němž působím, protože žádný člověk sám nemůže poznávat, co je mimo jeho tělo a zemské zákony hmotné, co je Otcovo dílo neviditelné, které znají andělské mocnosti jemu sloužící, a proto v ně zasvěcené.

Někteří duchové znají zákony života a velikost díla Otcova. Člověk však jako duch hřešící ztratil moudrost a znalost věcí Božích, jejich zákony a řád soužití. Nyní pracně a namáhavě hledá a opět se učí chápat svůj život, znát svou úlohu v něm.

Moudří duchové člověka poučují, ale neposkytují znalosti lehce, samozřejmě a všem. Jsou-li na Zemi již znalci duchovních věcí, jsou to lidé ponejvíce poučovaní některými z vyšších andělů. Moudrost takto získaná bývá však často porušena nedokonalostí přijímajícího člověka, ještě málo zjemnělého a s mnoha chybami.

K nedokonalému člověku nemluví Moudrost má. Ta je přitahována světlem lásky duše, a není-li ho, pak se přiblíží jen letmo a zase odstupuje. K hříšníku mluvívá a jej poučuje chytrost ďábelská, přinášející lidem do Země mnohé klamy, omyly a polopravdy. Jsou-li mylná poznání, je nesprávné a málo moudré vše konané, tedy i formy zbožnosti.

Proto je na Zemi mnoho sporů, zmatků a nejistot ve věcech zemského i duchovního života člověka. Obzvláště málo je poznání mých vztahů k člověku, vazby naší spolupráce v díle spásy. Tyto věci jsou nejskrytější a nejsložitější. Komu je sám nezjevím a neobjasním, marně nad nimi přemýšlí. Jejich hluboký smysl je mu skryt až do chvíle, kdy se vnitřně obrátí a jde pevně mou cestou nejen vírou, ale jejím konáním.

Aby již nebylo staletími opakovaných omylů a do hloubky mě poznali moji milí, oddaní a věrní nesnadné cestě Lásky, vydávám proudy pravé Moudrosti, vycházející ze mne. Vydávám je pro poučení a vyučení, pro poznání pravdy o mně i o člověku. Jak může člověk znát pravdu, není-li mu zjevena? On ji ztratil svou hříšností a je mu skryta. Proto člověk bloudí a je v krutých rozpacích, co je a kde je pravda.

Sám by ji také marně hledal, neboť je uložena na nepřístupných místech. Je skryta ve mně. Já jsem však mnohým nedostupný, protože jsem živ v Lásce. Kdo může k Lásce?

K Lásce může jen láska. Pro toho, kdo ji v sobě nemá, zůstávám nedostupný, skrytý. Nepozná mne. Protože mne nepozná, bude nešťastný ve svém životě, nebude si vědět rady se svým osudem. Je pro něho příliš složitý a obtížný. nedopátrá se jeho původu a příčiny. Bude zápasit s obtížemi, protože je bude přemáhat sám. Kdyby byl spojen se mnou, pomáhal bych mu a brzy by nabyl klidu a míru, rozvinul svou vnitřní sílu i krásu a takto žil se mnou u Otce.

Nemohu se však spojovat s každým, kdo má obtíže života a těžce s nimi zápasí. Mohu se spojit jen s těmi, kteří mne milují pro mne samého i ve všem stvořeném.

Poměry Země ukazují, že mě její obyvatelé nemilují. Mohl by být na Zemi život tak těžký, kdyby tomu tak nebylo? Pro naši vzájemnou lásku pomohl bych jim tak, že by se Země stala hledaným místem, do něhož by duše rády přicházely žít. Také by její život s lidmi sdíleli i vyšší duchové, kterým bych dovolil zrodit se v pozemském těle, aby lidstvu pomohli rozvinout život do vysoké úrovně duchovní i všestranného tvůrčího umění. Protože mne však láska do Země nepřitahuje, silně nevolá, nemohu Zemi prozářit sebou, oblažit a změnit její životy ve vzácné, krásné a šťastné.

Proto vy, ptající se, proč je na Zemi život neutěšený a těžký – vězte: protože pro nedostatek lásky není plně spojen se životem mým. Bude-li na Zemi mnoho lidí mne milujících, sestoupí do ní mé Království, Boží svět. Protože však mne milují dosud jen jedinci, nemůže se na Zemi rozvinout a v ní trvale zakotvit pokoj, radost a mír.

Milujte mne, projevujte lásku a usilujte o to, aby ji měl celý svět. Tak nejvíce, nejlépe pomůžete Zemi, sobě v ní i mimo ni, až vás z ní odvolám jinam a jinak žít.

Lidský život spojený s mým je dosud velkou vzácností. Takového života si velmi cením, protože není lehké projít obtížnou vzestupnou cestou z míst hříchu k rovinám svatosti. Tato cesta je naplněna překážkami jako zemské cesty kamením. Kdo po nich jde, je jako v ohni, v silné bouři, vším pronikající vichřici.

Dokončující svou vzestupnou cestu jsou ti, o nichž mluvím jako o lidech čistého srdce. Ti jsou mi nejbližší, s nimi spojím svůj život. Spojím-li se s jejich životem, dávám jim mnohé duchovní dary, které jiní nemají. Beru je k účasti na své práci určené času, kdy svět tone v hříšnosti, zápasí s mocí zla, je zkoušen a prověřován, co učinil dobrého a čím se zatížil, a proto mu nelze jít dál do světů vyšších. Práce tak významná je velmi obtížná a nemůže ji konat člověk vnitřně slabý a malé moudrosti. Jaké by byly výsledky?

jsou to (Pá, 2. 1. 2015 - 08:01)

Jenom samé spekulace. Ale poznání žádné.

bivoj (Pá, 2. 1. 2015 - 05:01)

Nespí a po nocích takto obcují s Ďáblem !

Karel (Pá, 2. 1. 2015 - 04:01)

A jen tak pro zajímavost podívejme se občas do některého z katolických kostelů. :-)
Zajímavé třetí oko pána Boha tak semo tamo objevíme.

Karel (Pá, 2. 1. 2015 - 04:01)

Amón Starých Egypťanů...Kdyby jsi se v škole učil, tak jsi si mohl fšimnout že jak egyptský Amon Re, tak hindusistický Šiva mají "třetí oko" -- u Amon Rea je představuje kobra na jeho hlavě.
Jak Indický Šiva tak egyptský Amon Re jsou spojováni s ohněm a vzduchem (u Indů porovnat s čakrajogou, pro příklad Sat chakra nirupana, The serpent power - translantion by A. Avalon) a podobně.
Než něčí názor zkritizuješ měl by jsi se lépe uniformovat.

zase špatně (Čt, 1. 1. 2015 - 18:01)

Jen takový zajímavý...Amón Starých Egypťanů nemá nic se Šivou ani satanem společného.

čtenář (Čt, 1. 1. 2015 - 14:01)

Jen takový zajímavý...
Ze Slova Kristova:
Hluboké jsou studnice mé, v nichž je vlita Moudrost. Kdo nemá duši žíznivou po Moudrosti, jen maličko nabírá z jejich studnic. Rty svlažuje jen malými doušky. A však ten, kdo má duši vyprahlou a žíznivou, ten mě stále prosí: Dej mi pít, můj Pane, abych já, Moudrostí jsa napojen, dobře věděl co mám činit, abych dosáhl spásy a žil podle Tvé vůle navěky!
Jak rád slyším taková slova - jak rád podávám vody ze svých studnic, neboť ony mají v sobě Boží Sílu života a ten, kdo z nich pije, je duchovně silný. Ten pak, kdo je vnitřně silný, přemáhá zlé a vítězí nad ním, a je pak obdarován nejen moudrostí ducha, ale také jinými dary, mezi nimiž Láska je korunou všeho, záříc nade vším, dodávajíc všemu velikou krásu, i užitečnost a účelnost.
Proč nežádáte na mně více vody z mých studnic Moudrosti, abyste se stali moudrými a věděli, co na vás žádám za činy, myšlenky, slova i city, aby jste mohli dosahovat dokonalosti, požadované od člověka, který vstupuje k mé pravici jako věrný služebník, jako syn milující Otce, Otcem milovaný?
Žádejte více vody z mých studnic! Ony jsou otevřeny a přístupny každému, kdo má srdce neporušené zlem světa.
Žádejte po mně vody Moudrosti, neboť já je mám v bohaté plnosti a těm, kdo o ně prosí, dávám vrchovaté míry, jestliže jsou opravdu v duši žízniví a hledají pravou Moudrost, touží najít Pravdu. Budete-li mnoho ode mne žádat, budete mnoho dostávat z Moudrosti i z Lásky mé.
Jsou mnozí, kteří mne dosud o vodu Moudrosti nepožádali, nebo žádali jen malou míru. Kdo málo žádá, málo dostává, a proto bývá chudý na duši, neznalý mých přání. Nezná-li má přání, jak je může plnit? Kdo však nezná má přání a nežije podle nich na Zemi, marně volá Otče, otevři jdu k Tobě, neboť tělo mi zemřelo a já hledám nový domov. Takovému je odpovězeno: Odejdi od mého domu, nejsi mým synem, protože jsi nežil svatě.
Jen ten kdo žije svatě je můj syn, protože mí synové svatí byli a svatí musí opět být, mám-li je opět přijmout do svého domu jako své pravé syny. Jdi tedy a uč se svatě žít. Až se to naučíš, přijď - a já ti otevřu dveře dokořán a s láskou tě přijmu do domu svého!
žádejte tedy hojně vody z mých studnic, abyste poznali, co je v nich obsaženo jako Moudrost, jako Boží zákon a řád daný člověku pro jeho život, aby byl žit tak, jak má být žit: podle lásky, moudrosti a vůle mé, která je zakotvena ve Vůli Otcově jako nedílná jednota. Proto co pravím já, praví Otec, přání mé je přání Otcovo. Vy pak plníce je, neodejdete od domu Otcova, ale vstoupíte do něho jako praví synové, až přijde chvíle vašeho rozloučení s tělem a se Zemi.
Hle jsem u studnice Moudrosti a chci vám nalévat, chci vám dát pít její živé vody. Pijte ji - pijte,ať jste naplněni Moudrostí, ať vaše žízeň po ní je ukojena na věky! Pak vy, sami napojeni, budete jiným podávat k ústům poháry vědění o životě mém i o životě člověka. Bude pak naplněno mé přání, aby všichni byli jedno v moudrosti, lásce i vůli mé jako jedna svatá rodina, jejíž Pán je zároveň též jejím přítelem. Budou-li všichni jedna svatá rodina - pak začne kralovat Láska. A když Láska kraluje, je život rájem.

Karel (Út, 30. 12. 2014 - 14:12)

Jen takový zajímavý doplněk k Satanské Bibli "mistra" :-) La Vaye.
Speciálně k jeho jménům "pekelných" duchů v jeho "Bibli" uvedeným. :-D
Šiva - v satanské bibli jméno pekelného démona podřízeného Satanovi.
V Indii člen Hinduistické Boží trojice blížící se svou povahou křesťanskému sv. Duchu, :-) se kterým jej také Indičtí křesťané ztotožňují.
Amon - v satanské bibli pekelný démon podřízený Satanovi.
V náboženství staroegyptském bůh spojený se vzduchem a ohněm, podobně jako u hindusitů Šiva. (Amon Ré)
Ištar - v satanské Bibli pekelný démon podřízený Satanovi, v babylonském náboženství královna nebes. :-)
A tak se dá pokračovat.
Co si myslet po takovém porovnání o Satanismu?

Karel (St, 24. 12. 2014 - 15:12)

Karle, měl jsem za to že...Někdo holt předkládá argumenty vyčtené z Bible a někdo z jiné literaury.
:-D

tazatel (Út, 23. 12. 2014 - 18:12)

Nj. Ono, když se podíváme...Karle, měl jsem za to že chceš něco skutečně poznat a ty tu zatím vypisuješ své vyčtené argumenty a názory na něco, čemu vůbec nerozumíš.
Vyprdni se na knihy a dej se do práce. Musíš makat na sobě a ne bejt sečtělej, to je překážka jak prase. Chceš-li něco poznat, musíš vše co znáš popřít, jinak se tvé vnitřní touhy začnou zrcadlit v vizích a k pravdě se nedostaneš. Dnes je jiná doba, věk bůžků a různých božstev pominul, to jen připomínáním minulosti v tobě a v druhých ožívají. Víš, skrze Mojžíše působila Boží moc na Faraónovi velekněze a jejich božstva (Bůh Stvořitel - neprojevený, je nad všemi těmito projevy nižších božstev).
A pokud vím, tak si chtěl vědět zda existuje satan či nikoliv a dokonce si věděl i o zdroji kde se o něm píše, tak proč si to nepřečteš, nestuduješ to a nezjistíš co je na tom pravdy. To za tebe nikdo jiný nežli ty, nemůže udělat.

učenec (Út, 23. 12. 2014 - 14:12)

Jak může být satan??
To je jen sen některých zblblých lidí !!

Karel (Út, 23. 12. 2014 - 10:12)

Ano,anonaštěstí ani já...Nj. Ono, když se podíváme na textíky týkající se starých pohanských mystérií, pro příklad Jamblichos z Chalkidy, O mysteriích egyptských; Apuleius, Zlatý osel - závěr knížky; překlady egyptských a řeckých papyrů a některé další... zjistíme, že staří pohané bůžky které uctívali také občas vyvolávali,
pak ale získali vládu křesťani, mystéria potlačili, podobné praktiky zatrhli, antické bůžky označili za satani. :-D
A v dobách pozdějších se toho chytli lidičkové kteří křesťany z nějakého důvodu neměli rádi a začali se obracet na "satani". A tak vznikl satanismus.
A ježto to satanismus trochu motá protože vznikl výlučně jako forma odporu proti křesťanství a tudíž i vychází z křesťanské terminologie, tak mezi bytůstky které uctívá jako satani počítá jak skutečné démony tak staré pohanské bůžky, nebo i východní bůžky. :-D

Pohan33 (Ne, 21. 12. 2014 - 18:12)

Naštěstí nejsou jen...Ano,anonaštěstí ani já nevyvoválám žádné satani. :)

tazatel (Ne, 21. 12. 2014 - 16:12)

tazatel - Vyvolávání pro...Karle máš pravdu, že o skutečném vyvolávání nic nevím a ani jsem jej nepraktikoval. Přicházelo to ke mě samo spontánně, a to vždy po určitém rozhodnutí a přijetí dobrých rad. Za svého učitele jsem si zvolil Krista, protože mému srdci je nejblíže a jakmile začal působit na mé srdce, otevřel tím současně vědomí a já se začal upamatovávat na věci na které jsem dávno zapomněl, ale to je jen začátek. Má to tak každý člověk v sobě, jen ne každý tomu věří a ví o tom. Proto musí vždy duše dozrát do toho bodu, že i když od světa získala vše, tak přeci jen ji to nenaplňuje. Je to jako když dítě má hračky a když dospěje, přestává si s nimi hrát. Člověku jsou postupně odhalovány osudové zákonitosti, je tam i svobodná možnost volby i pochopení toho co se na dané cestě osudů bude muset ještě naučit a také se to naučí, to je už dané, jen tím prožíváním bude duše nucena procházet. Vědomosti jsou dávány až připravené ukázněné duši, ostatní musí procházet svou neukázněností procesem bolesti, která časem vyhladí veškerou negativní agresivitu. Vše je to o příčině a následku. Rozhodnutí je vždy na člověku a jeho zralosti duše.

Karel (Ne, 21. 12. 2014 - 15:12)

Tak se podívejme třeba na krásnou knížku
Joga od staré Indie k dnešku, 1971.
Kapitola Bhaktijoga.
http://www.ulozto.sk/xAru7Ad/joga-od-stare-indie-k-dnesku-pdf

Nebo že by byli fšichni blbí a jen jeden nejmenovaný o příspěvek výše chytrý?

- (Ne, 21. 12. 2014 - 10:12)

Nemluvím o evropských tzv. rádobyjogínech. A ty články jsou paskvil, nejsou rozhodně původní.

Karel (Ne, 21. 12. 2014 - 10:12)

https://www.youtube.com/watch?v=l0SWxQKTjis

Karel (Ne, 21. 12. 2014 - 10:12)

Myslím že vzdělání by si zde měl doplnit někdo jiný. :-)
Nemám na mysli naše Evropské Rádobyjoginy, ale východní Originály.
http://www.ramakrishnavivekananda.info/gospel/introduction/the_first_vision.htm

http://2.bp.blogspot.com/-HdUfuemNx-g/UlTGFqo6GBI/AAAAAAAAAvc/rBYbGaIs9gU/s1600/Ramakrishna+Kali+poster.jpg

a podobně. :-)

- (Ne, 21. 12. 2014 - 10:12)

Jen ještě malý...Karle, doplň si vzdělání. Bhaktijogíni nikdy nevyvolávají jiná božstva. Slouží výhradně Višnuovi (a Jeho Avatárům). Bohyni Kálí by tedy nikdy nevyvolávali. A navíc, taková vyvolávání považují za kvalitu nevědomosti, tamas.

Reklama

Přidat komentář