Reklama

SATANISMUS

Pohan 33 (So, 22. 8. 2015 - 13:08)

Ahoj všichni.
Já doufal,že to tu bude fungovat systémem konstruktivní diskuze,ale zatím vidím,jak se tady panbíčkáři,ateisté,satanisté a podobní,jen navzájem snaží přesvědčit o opaku.Uvědomme si,že ani jeden druhého nemá šanci přesvědčit o opaku.Máme svobodnou mysl a možnost osobního rozvoje.Základem by tedy měly být diskuze,ze kterých se člověk může něco dozvědět,třeba se i poučit,ergo- rozvíjet se.Pokud by snad tedy někdo měl zájem vést diskuze na nějaké úrovni,rád se zapojím.Zatím se to tady jeví jako stránka,kam někdo přílítne,něco ,,zavře" a už se neukáže,což je smutné.Ale snad se to zlepší.INDNSLE

Karel (Út, 18. 8. 2015 - 14:08)

Víru v cokoli si vymysleli...Lidé si vymysleli Ideologie. Ať už jde o náboženství nebo ateismus, :-D křesťanství nebo islám nebo............. co fšechno.
Ale existenci "vyšších" (ne-lidkých) bytostí si každý skutečný zájemce může pokusně ověřit. Stačí i docela obyč. pitomá meditace o jménu takové mocnosti. Jako se pro příkald indickému světci Ramkrišnovi podařilo přimět k viditelnému projevu bohyni Kali.
http://3.bp.blogspot.com/_MLEqluvMII8/TFoBNwBXSmI/AAAAAAAAAA8/cTo9wAAUAow/s1600/Ramakrishna+Kali+poster.jpg
Chce to jen trochu základní inteligence a znalostí. A samozřejmně trpělivosti, obvykle než dojde k viditelnému projevu také bytosti nějaký čas trvá.

alien (Út, 18. 8. 2015 - 11:08)

Satanismus je kravina, co si...Víru v cokoli si vymysleli lidi. A taky jen lidi ve jménu jakékoli víry nebo ideologie napáchali spoustu zla. Křesťanství, satanismus, vláda lidu (ulice)... Jde jenom o to, jak se to zrovna nazve, výsledek je stejný. Nejde o zlo, jde o hloupost těch, kdo mají potřebu ve jménu čehokoli ubližovat ostatním... aby tzv. pomohli sami sobě. Zlo neexistuje, je jenom nedostatek lásky - hlavně k sobě samotnýmu, a z ní pocházejí ty největší hnusoty.

nechápeš (Út, 18. 8. 2015 - 08:08)

Možná žijeme oba v jiném...Mícháš jablka s hruškama.

V (Út, 18. 8. 2015 - 08:08)

http://www.jesus.sk/svedectvi/jak-jsem-byl-zachranen

Pohan 33 (St, 12. 8. 2015 - 14:08)

Možná žijeme oba v jiném světě,ale co si pamatuji ,,hodně zlých věcí" si spojuji s inkvizicí,upalováním čarodějnic,křižáckou výpravou a nemálo dalších věcí.
Ve jménu ,,satana" se zatím žádná nevedla myslím..že?
No já osobně byl několikrát jako dobrovolník v Indii a Africe s jednou asociací,jsem ve spolku pro ochranu zvířat a blízce spolupracujeme s fondem ohrožených dětí.No je na to na pováženou co? Jsem satanista a dělám tohle všechno..no kdo tady vlastně páchá zlo??? :)

eerée (St, 12. 8. 2015 - 12:08)

Satanismus je kravina, co si vymysleli sami lidé. K smíchu. Žel někteří ve víře v tuto vymyšlenou kravinu dovedou napáchat hodně zlých věcí.

Pohan 33 (St, 12. 8. 2015 - 11:08)

Proč Bůh nemá titul CSc.
1.Má jenom jednu známou publikaci.
2.Ta je v hebrejštině.
3.Nejsou v ní odkazy na další prameny.
4.Nebyla publikována ve známém vědeckém časopise.
5.Mnozí pochybují o tom, že ji napsal osobně.
6.Je nutno přiznat, že je známá po celém světě - ale co dělal potom?
7.Jeho schopnost týmové práce je velmi omezená.
8.Ostatním vědcům se nepodařilo zopakovat jeho experimenty.
9.Nepožádal etickou komisi o souhlas s experimentováním na lidech.
10.Když se mu jeden pokus nevydařil, pokusil se zahladit stopy utopením pokusných objektů.
11.Jedince, kteří se nechovali podle očekávání, vyřadil z pokusného souboru.
12.Nechodil do přednášek - jenom vzkázal studentům, co si mají prostudovat.
13.Nechal za sebe učit svého syna.
14.První dva studenty vyhodil, protože se naučili něco navíc.
15.I když má jen 10 požadavků, většina studentů v praktickém testu propadne.
16.Konzultace poskytuje jen velmi zřídka, a to ještě na vrcholku hory.

Pohan33 (St, 12. 8. 2015 - 11:08)

Tu knihu mají v levných knihách na Andělu,ale já ti doporučuji www.Luciferius.org sekce download :)
a ,,jarouseek".To nemyslíš vážně že? Satanismus a Satan je rozdílná věc se společným jmenovatelem.Doporučuji nejdřív studovat a pak psát na taková fora.Pokud se chceš dozvědět něco o satanismu,hledej i jinde než tisíce let staré knize :)Je 21.století a vše je jinak a musíme jít dopředu ne zpět nna stromy :) S pozdravem Pohan

jarouseek (So, 8. 8. 2015 - 22:08)

Satanismus, to je vědomé přiklonění se na stranu úhlavního nepřítele Boha, který nám dal život. Satan nám nedal nic, jen utrpení. Toto je třeba vzít na vědomí.

Karel (So, 8. 8. 2015 - 05:08)

Zdrávím nevíte někdo...Když lehce zagůgluješ tak najdeš. Viz stránka "heuréka", stojí 25 kč.

tomáš666 (St, 5. 8. 2015 - 13:08)

Zdrávím nevíte někdo zda-li se dá koupit ještě kniha Satanské Ritualy od Anthona Savora Laveye?

Pohan33 (St, 15. 7. 2015 - 18:07)

Chci se Tě zeptat co...Ahoj,já také neuznávám žádné totalitní prvky,naprosto se vylučují s osobnostním myšlením a individualismem.Satanismus,kterým žiji já,není v žádném případě masově koncentrovaná emocionálně zabředlá myšlenková desiluze.Myslím si totiž,že satanismus je hlavně o oné individualitě a osobním přístupu k věci,a tak není divu,že někteří jedinci nebo skupiny si ,,individuelně" vykládají tuto myšlenkovou sféru a často za záštitou La veyova učení a jeho špatných a zcestných výkladů inklinují k těm či oněm politickým názorovým směrům..a to je přinejmenším čistým do pekla volající hloupost a určitě neznalost a ignorace pravépodstaty satanismu. :)

Tommy (St, 15. 7. 2015 - 16:07)

Abych nebpobuřoval, tak...Oni totiž nacisti nebyli tací šílenci, jak se zdá na první pohled. Ano, blázni, sadisti se tam našli, ale jinak bylo vše až důkladně promyšlené, a funkční. A stačilo opravdu málo...nebo možná vše je trochu jinak, než se ví,a obecně předkládá? Chce číst mezi řádky.
.
.

LoveChild-666 (St, 15. 7. 2015 - 03:07)

Abych nebpobuřoval, tak ještě podotýkám že pravice je u mě osobně jakákoli totalita, ať už se nazývá třeba i levicovou.
Mír s Vámi, lidičky :-)

LoveChild-666 (St, 15. 7. 2015 - 02:07)

Ahoj všichni,už jsem tady...Chci se Tě zeptat co soudíš o tom že většina větví Satanismu dle tvrzení jistých problematiků konvertuje k anarchii, punku a prý paradoxně i k extrémní pravici, tj. fašismu a neonacismu, případně jak chápeš tu Laveyovu hlášku o hitlerismu v té tzv. knize Luciferově. Když ho označil za někoho kdo ,,nebyl žádný blázen´´... jsem zapřisáhlým odpůrcem jakékoli totalitní pravice a kapitalismus, patriotismus a dekadenci taky v lásce nemám. Díky předem za přátelskou, sic objektivní odezvu.

Pohan33 (Pá, 10. 7. 2015 - 16:07)

Ahoj všichni,už jsem tady diskusi vedl a poměrně kvalitní oproti jiným kanálům.Včera jsme se vrátil z Irska a kdybyně kdo chtěl podiskutovat o satanismu a NECPAL mi slovo kristovo,které si každý může přečíst,rád sipopíšu s kýmkoliv.Králíkodlaku s tvým problémem ti mohu pomoci,jeto jednoduché,pokudto není lež.Můžuti dát email a můžeme to vvyřešit i online..ovšem pokud se jedná o revenanta tak to bude složitější.S pozdravem Adrian

králíkodlak (Pá, 23. 1. 2015 - 20:01)

Může mi někdo poradit jak vrátit do podsvětí něco co přivolalo cizí kouzlo vypadající jako tmavá duha kterou sem poslal do díry, co sem si představil a zní vyletěl nějaký slabší model něčeho co se tam dole narodilo a já ho poslal tam odkud přiletěla ta duha načež jsem zjistil že je to rodinka, a nebyl jsem zrovna zlatíčko byl jsem zrůda myslel sem si že sou mi rovni tak sem ho donutil aby mně zabil i s tím co poslalo tu duhu načež to co ji poslalo byla nějaká vikanská bohyně a ta se z toho vykroutila protože to byl jejich obchod, jak to mám zrušit ti kreténi nato nechali šahat cizí lidi když z mojí mysli zjistili že se jim to vrátí hned potom co mně to sundá a nemají štít a ještě se mi smáli jak okusím peklo a prosím o smrt, a já se smál když mě mučili a kastrovali mou duši a mysleli že jen tělo načež si o mě zabili své prvorozené a já už to dlouho nevydržím nestíhám se skládat. A nechci žádnou moc když je zachráním a nemám zájem skončit s nějakým náboženským kultem který mě donutí tu duhu poslat zpátky bez démona co ji snědl jak kousky mé duše, nějaký fígl , nebo se mám stavit až po smrti? Ps: Chtěl sem šílet a běsnit v pekle a byl sem vykopnut někým kdo hlídá brány a normálně mi to zruší ale nechá si mně jako náhradu můžu se z toho vyvlíknout?

??? ...???? (Pá, 2. 1. 2015 - 18:01)

já tomu všemu moc asi nerozumím

co se vlastně pod slovem Láska myslí? Myslím,že nejdůležitější vztah mezi lidmi je pozitivní spolupráce.

příklad č.1 - negativní spolupráce - skupina zlodějů krade.

příklad č.2.pozitivní individualismus
někdo si myslí, že schopný jedinec dokáže více než skupina spolupracujících průměrně nadaných lidí.

lidstvo pokud se chce růst - musí spolupracovat jedinec neulovil velkou kořist ani se nepostavil skupině lvů a v budoucnu nemůže založit kolonii ve vesmíru.

chichi (Pá, 2. 1. 2015 - 15:01)

A jen tak pro zajímavost...Podle tvé logiky v tom případě je 3. oko i dopravní značka dej přednodt v jízdě, akorát otočená obráceně. Každej si holt ve všem hledá, co sám chce. Blbost neblbost.

Reklama

Přidat komentář