Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 08:01)

M. kouří ten Karel? Jak přišel o zuby? Jak je vysoký?

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 11:01)

...čemu jsi duši dal...

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 11:01)

Mně je Babiše líto, chudák všichni jsou proti němu.
Když se nenašel lepší kandidát tak jediná volba je Babiš. Jen nechápu že šel do diskuze
na čt. Pavel je nepříjemný, arogantní, namýšlený, pro ukrajinu a fialu. No hrůza.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 11:01)

Takových bude mnohem více. Je to tím, že Babiš lituje hlavně sám sebe a ostatní s ním podprahově soucítí.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 09:01)

No vida jak si ales rozumi s hostem.ono to pujde i bez holek, bude vetsi sranda.

-Aleš- (Út, 24. 1. 2023 - 09:01)

Nechápu holky že si z toho dělají těžkou hlavu. Já jsem už dávno proti anonymům imunní.

-Aleš- (Út, 24. 1. 2023 - 08:01)

Největší zatěžkávací zkouška vzájemné lásky M a K přijde až ve chvíli kdy K nebude mít prachy :-) A zajímalo by mě jak to pokračuje s Otou a jeho rumovou vílou. Musím říct, že já bych si dal velký pozor na cennosti v bytě :-)

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 23:01)

"Je na čase si uvědomit, ale už opravdu co to znamená Česká republika. Je to náš domov a patří nám všem. Jsme tu jen jednou. Važme si toho přátelé. Spojme se. " Napsal podprůměrně inteligentní Luboš. Tak proč kuwa chce být pod RF?

Martina (Po, 23. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj, mrzí mě, co tady čtu. Osobní výpady, to prosím nikdy.
A co se týká Babiše, zvracím. Sorry Aleix.

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 08:01)

Jak dlouho se znáte Miluno?

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 12:01)

Od 1.1., celkem kouzelný datum co?

Lída (Po, 23. 1. 2023 - 06:01)

drahota není co slavit

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 14:01)

Už slavíte?

vlastenec (Ne, 22. 1. 2023 - 13:01)

Slava Ukrajině Слава Україні

28 kluku (Ne, 22. 1. 2023 - 13:01)

nechceme vás tu emigrujte

Ota (Ne, 22. 1. 2023 - 13:01)

Tak teda koukám že si Miluško našla lásku? Já teď mám taky jednu co jsem si přivedl z baru.Byla tam opilá protože jí její chlap občas majzne a ožírá se a vyhazuje jí z domu tak ji zachraňuju.Neni krásná jako ty ale je ráda za mě a je milá.Jmenuje se Simona.Ne, zloba z Brna to neni:))

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 06:01)

Tak kéž by si Otíku našel taky v ní lásku jako já v K..S K.to mam tak vzácný a krásný a to jsme zatim bez sexu.Neuvěřitelný, že mi to nakonec taky potkalo a už vim jaký to je když chlap od srdce miluje a má uplně ke mě ochranitelský pud jak mi sám přiznal.Člověk jen vyhledává jeho blízkost a nic jinýho mi nezajímá a on to má stejný.Připadam si teď jako bych vstoupila do něčeho romantického a sem šťastná že to neni jen sen.Tolik lidí je se špatnym člověkem ke kterýmu nepasujou a když se pak najdou uplně lidi co si sednou,co jsou stvořený jeden pro druhýho tak je to masakr.On je pro mě krásnej fyzicky i vnitřně.Jen můžu litovat že sem hodně let bez něj promrhala.Ale třeba je to proto abych měla srovnání.

Martina (Po, 23. 1. 2023 - 22:01)

Milčo, jo, romantika je skvělá. Ale nejsi na to už dospělá? Fakt věříš, že ho budeš milovat za půl roku? Ty a bezzubý týpek? S 10 cm??? Pamatuješ - co ten z Moravy? Co Vasil? Co Luboš? Co ten mladý Kadel? Přestaň šílet a mysli na děti. A jsi tak naivní, že si myslíš, že tě S. nechá s M. odejít? Zamysli se a přistaň na zem, prosím.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 13:01)

Marti, vzhledem k mýmu předchozímu životu mi ta romantika teď přijde krásná.Jako takhle se ke mě krásně nikdo nechoval jako on.Dává mi pocit Bohyně a je submisivní, mam v něm přesně co sem psychicky potřebovala.A jako je i krásný vzhledově pro mě on je hezký i když mu chybí nějaký dva zuby ve předu tak jemu to sluší.Já věřim že takový zlatíčko budu milovat pořád když zachováme k sobě takovou úctu a budeme sebe brát jako vzácný poklad jako to oba cítíme teď.A kde si vzala 10cm? Já nic takovýho nepsala.Přiznam se že teda po prvý včera už jsme nevydrželi a nějak jsme přešli hranici protože zase jsme se mazlili a to na mě ležel oblečenej a nějak už to nevydržel a svlékl mi a já teda se nechala protože už to bylo moc silný napětí mezi námi a vylízal mě a já jeho pak vykouřila, pak mě prstil a dělal to krásně ale nezasunuli jsme,neměl gumu.No a ten z Moravy tenkrát s tim sem se nesešla protože už v telefonu sem poznala že mi povídánim moc nevyhovuje a taky ta dálka je o ničem.A Vasil je někde ztracenej, neni ani už v ČR ani v Rusku,jen se mi naposled ozval v listopadu jednou zprávou.Tipuju že nechtěl do války a je někde schovanej.Luboš s nim jsme zůstali kamarádi,s Lubošem vše naprosto v pořádku.Když bude potřebovat kamarádku ve mě vždy bude mít.A ten mladík ten se zbaběle beze slov odmlčel,takže jeho sem už smazala.No s tim S.to bude horší, to mi povídej.Nevim jak se s nim časem rozumě domluvit.Ale jestli K.sežene byt tak já ale odejdu,já to dřív nebo později udělam.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 13:01)

A co ti tři Ukrajinci, jak jste spolu sexovali a pak jezdili do fabriky? Co s těma je, to přece bylo někdy před vánocema.

Reklama

Přidat komentář