Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Mě by zajímalo, jestli Karlos ví, že M. do práce nedostane, tak ji bude muset živit, popřípadě jejich lásku pokazit tím, že ji pošle na trasu

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Vyčkej ještě tak měsíc dva a bude místo Karlose třeba Volodos. Nebo tři.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

A taky by mě zajímalo, jak se staví k tomu, že M. má doma ani ne roční dítě. Jak si představuje budoucnost. A jestli ví, že M má pět dalších dětí různě po Čechách.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 08:01)

Znám pár lidí, co chodí řvát na mítinky Babiše. Nejsou to příznivci Pavla, ale SPD. Pravé Babišky jsou rády, když se dokodrcají za Babišem, ještě aby jezdily za Pavlem. Navíc u něj je tak hezká nálada, že by mohly přestoupit do jeho tábora :)

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 23:01)

Dává mi pocit že sem Bohyně takže je to krása.Jako nerada bych aby nám to teď spíčila nějaká pojebaná válka.Zvolí generála a pujdem do píči???!!!! Co myslíte??? Ať se jdou ty kurvy prát na pole někam a nechaji nás být!!!!! To radši ať tam daji Babiše.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Můžu tě uklidnit, že při diplomacii Babiše (kauza Polsko) nám válka spíš hrozí když bude Babiš prezident. Akorát že on si zabalí kufry, rodinu a zmizí za kopečky. A ten lid, ten lid o který mu tak jde, tady nechá napospas svým chybným rozhodnutím.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Lásku k Tubošovi ti chtěl spíčit kovid, lásku ke Karlovi ti chce spíčit nějaká válka. Generál Pavel je proti válce, už si to zapamatuj. A taky si pamatuj, že jediný kdo ti může překazit tvou novou lásku je ten spíčený chlap co sis s ním udělala dítě, takže tě má v hrsti. Miluno ty tak toužíš po lásce, která ti byla jako dítěti odepřena, že jsi schopná si poničit i to co máš. Domov a rodinu. A to je hodně.

harem pro Milunku (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Milunko pis vic o tvem sexiku a pipce

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 23:01)

No je od včera vylízaná pipka takže se měla dobře.Tak uvidim ještě jaký bude zásun.

-Aleš- (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Já jsem neviděl jediný konflikt na mítinku Pavla, naopak tam vždy vládla soudržná atmosféra. Kdyby tam došlo ke konfliktu, tak by to bylo široce medializováno. Proč teda někteří z těch láskyplných lidí chodí dělat bordel na shromáždění protikandidáta?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Ty sis nevšiml, že proti Babišovi chodí - i blbouni typu Luboš - řvát už nějaký pátek? Lubošovi někdo vysvětlil co je amnestie a nějak utichl

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

V Brně Pavlovi pustili uvítání z playbacku, aby se dav připojil.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Brňané a Ostraváci mile překvapili. Škoda, že Babiš nedorazil do Hradce. To by mě zajímalo, jak by ho tam přivítali. A není to o voličích Pavla, to si Aleš nějak popletl. Zkrátka lidi nemají Babiše rádi a je k tomu i důvod. Rozděluje lidi a ty jeho aféry, to není nic pro normálního, pracujícího člověka .

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Protože je těch voliču Babiše málo a jsou to senioři, navíc je zima, tak dolezou maximálně na Václavák si zařvat. A proč? No to je normální vyjádření politického názoru, stejně jako demonstrace, manifestace, házení vajíček a rajčat (tak ty jsou teď prý drahé). Demokracie, Aleši. To jen ty jsi takový estét. Hrrrr na ně už od středověku.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

https://www.youtube.com/watch?v=_yo5a3cbzLE

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Koukni na proruské antivaxi dezoláty na Václaváku, co se z Bašty přešupačili na Babiše. Už jich tam chodí jen pár set, ale je to intelektuální zážitek.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Je to oboustranné, jen Babiš má těch příznivců míň a jsou to převážně senioři.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

To je jako tady. Kdo víc řve a je sprostý, je inteligentní a má pravdu.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 13:01)

Milunoooo, znáš ho necelý měsíc. Co o něm víš? Plánuješ s ním další život, ale to je zamilovanost. Hezká, sladká slovíčka, která na začátku bývají. Chceš odejít a neznáš ho. Lidé se musí poznat i z jiné stránky. Nemyslím teď sex. Martina ti dobře píše. Přečti si to několikrát a zamýšlí se. Nad sebou a mysli na děti. Kolikrátá už je to u tebe zamilovanost? Dovedeš to spočítat? Ale život je také o něčem jiném. Víš o čem?

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 15:01)

V jeho případě to nejsou jen slovíčka ale vidim i činy.Jinak normální proces poznávání.Samozřejmě bych odešla až za několik měsíců.Ale co mi chceš říct tim že o čem je život sem nepochopila jak to myslíš.

Reklama

Přidat komentář