Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Nepotřebuji nic studovat. USA jsou hegemonem a velícím střediskem NATO.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

KLid hoste hegemone. Současným GT NATO, od 1. října 2014, je norský politik Jens Stoltenberg, který převzal funkci od dánského politika Anders Fogh Rasmussena, jenž do čela NATO nastoupil v dubnu 2009. předsedou Vojenský výbor- Současným předsedou je od 25.6.2021 nizozemský admirál Rob Bauer. a tak dále. Severoatlantická rada (North Atlantic Council, NAC)
je hlavním rozhodovacím orgánem NATO. Její rozhodnutí se vztahují ke všem aspektům činnosti organizace, návrhy jsou přijímány jednomyslným souhlasem. NAC sestává ze stálých zástupců (velvyslanců) všech členských zemí, schází se také na úrovni ministrů obrany, ministrů zahraničních věcí či hlav států a vlád zemí NATO.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Není důležité kdo to politicky zaštiťuje, ale kdo tomu skutečně velí. Přece nejsi tak naivní.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

Jeden z důvodů, proč se válčí na Ukrajině je ten, že Rusko si nepřeje ukrajinské členství v NATO, ani jeho základny na Ukrajině. Pobaltské státy již v NTO jsou.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

No, já to samozřejmě vím.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

Koukam že jsme psali shodnou věc ve stejnou dobu:-)

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

A já bleju z tebe jestli si myslíš že zbraně a podporování Ukrajiny se něco vyřeší blbe.Bude to horší a horší!!!

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Kolaborante špinavej, jen počkej.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Nejsem Kolaborant prostě jsou tady dvě velký velmoci tak ať se kurva dohodnou normalně a ne zabíjenim lidí!!!!!! Nebo chceš aby to i u nás bylo vše rozbitý??? VÁLKA NIKDY NIC NEVYŘEŠILA. Proč chceš zabíjení nevinných lidí bože???

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Kez by to vsechno byly jen zbytecne obavy, ale hostorie nas uci, ze uz stalo tolik veci, o kterych clovek neveril, ze se stanou........

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Přesně..A ještě obě vnímáme už od začátku že tohle nelze vyhrát.

-Aleš- (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Ale povedl se ti, u mě všechno fungovalo. Zaujalo mě, že pan poslanec pochází z Olomouce :-)

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Jj :D

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Zbytecny to neni, proste se na nejake navstevniky vykasleme, at si otravuji, jak chteji, proc bychom se s nimi bavili? Diky za clanek, jo, to je take to, co mi probiha posledni dny hlavou. Mam take syna. A ma i ceske obcanstvi. Tohle mi take v posledni dobe pristalo na FB. Obycejni Nemci toho maji take plne zuby a Bystron asi neni daleko od pravdy. https://fb.watch/igJhvmK0ZW/

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Proto má Pavel pravdu v tom, že musíme mít větší profesionální armádu. Nadáváte tady na Pavla, ale Babiš by udělal co? Putinovi purkle a odevzdal by mu ČR? Nebuďte naivní. Ten by utekl jako první. Problém je v tom, že Rusákům do hlavy člověk nevidí. A jestli se rozhodnou pro světovou válku, tak jim v tom nikdo nezabrání. Ani ten váš Babiš.

-Aleš- (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Tak to je fajn, že to píšeš všechno ty a že ses přiznal. Aspoň si můžeme udělat ucelenou představu kolik lidí sem asi píše.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Jeden :)))

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 10:01)

Alesi, co si o tom myslis? Nedavno jsem slysela na vlastni usi, jak general tvrdil, ze je nesmysl si myslet, ze by v pripade valky nekdo,krome profesionalnich vojaku, mel jit na frontu, ze to ani neni mozne, kvuli tomu, ze vycvik trva dlouho dobu a bla bla.Tak tohle mi s tim moc nekoresponduje. https://www.seznam.cz/komentare/19308443-v-pripade-valky-s-ruskem-bychom-museli-vyberove-mobilizovat-rika-nacelnik-generalniho-stabu-rehka

-Aleš- (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Sany psala o geopolitice a z tohoto hlediska patří Mexiko do Střední Ameriky. Takže pravdu má jednoznacně Sany a anonym se ztrapnil. On je trapnej pořád a ještě ten, jak poučuje Milunu, ten je zase otravnej. Toho poznám podle psaní už dlouho. Proto taky zůstali v anonymitě, protože mají vymleto :-)

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Otázka zněla : Miluno, víš že je Mexiko v severní Americe? Jinak všichni anonymové jsem já. Mimo Hosta.

Reklama

Přidat komentář