Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Kez by to vsechno byly jen zbytecne obavy, ale hostorie nas uci, ze uz stalo tolik veci, o kterych clovek neveril, ze se stanou........

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Přesně..A ještě obě vnímáme už od začátku že tohle nelze vyhrát.

-Aleš- (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Ale povedl se ti, u mě všechno fungovalo. Zaujalo mě, že pan poslanec pochází z Olomouce :-)

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Jj :D

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Zbytecny to neni, proste se na nejake navstevniky vykasleme, at si otravuji, jak chteji, proc bychom se s nimi bavili? Diky za clanek, jo, to je take to, co mi probiha posledni dny hlavou. Mam take syna. A ma i ceske obcanstvi. Tohle mi take v posledni dobe pristalo na FB. Obycejni Nemci toho maji take plne zuby a Bystron asi neni daleko od pravdy. https://fb.watch/igJhvmK0ZW/

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 11:01)

Proto má Pavel pravdu v tom, že musíme mít větší profesionální armádu. Nadáváte tady na Pavla, ale Babiš by udělal co? Putinovi purkle a odevzdal by mu ČR? Nebuďte naivní. Ten by utekl jako první. Problém je v tom, že Rusákům do hlavy člověk nevidí. A jestli se rozhodnou pro světovou válku, tak jim v tom nikdo nezabrání. Ani ten váš Babiš.

-Aleš- (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Tak to je fajn, že to píšeš všechno ty a že ses přiznal. Aspoň si můžeme udělat ucelenou představu kolik lidí sem asi píše.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Jeden :)))

Sany 11 (St, 25. 1. 2023 - 10:01)

Alesi, co si o tom myslis? Nedavno jsem slysela na vlastni usi, jak general tvrdil, ze je nesmysl si myslet, ze by v pripade valky nekdo,krome profesionalnich vojaku, mel jit na frontu, ze to ani neni mozne, kvuli tomu, ze vycvik trva dlouho dobu a bla bla.Tak tohle mi s tim moc nekoresponduje. https://www.seznam.cz/komentare/19308443-v-pripade-valky-s-ruskem-bychom-museli-vyberove-mobilizovat-rika-nacelnik-generalniho-stabu-rehka

-Aleš- (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Sany psala o geopolitice a z tohoto hlediska patří Mexiko do Střední Ameriky. Takže pravdu má jednoznacně Sany a anonym se ztrapnil. On je trapnej pořád a ještě ten, jak poučuje Milunu, ten je zase otravnej. Toho poznám podle psaní už dlouho. Proto taky zůstali v anonymitě, protože mají vymleto :-)

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Otázka zněla : Miluno, víš že je Mexiko v severní Americe? Jinak všichni anonymové jsem já. Mimo Hosta.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Mě by zajímalo, jestli Karlos ví, že M. do práce nedostane, tak ji bude muset živit, popřípadě jejich lásku pokazit tím, že ji pošle na trasu

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Vyčkej ještě tak měsíc dva a bude místo Karlose třeba Volodos. Nebo tři.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

A taky by mě zajímalo, jak se staví k tomu, že M. má doma ani ne roční dítě. Jak si představuje budoucnost. A jestli ví, že M má pět dalších dětí různě po Čechách.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 08:01)

Znám pár lidí, co chodí řvát na mítinky Babiše. Nejsou to příznivci Pavla, ale SPD. Pravé Babišky jsou rády, když se dokodrcají za Babišem, ještě aby jezdily za Pavlem. Navíc u něj je tak hezká nálada, že by mohly přestoupit do jeho tábora :)

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 23:01)

Dává mi pocit že sem Bohyně takže je to krása.Jako nerada bych aby nám to teď spíčila nějaká pojebaná válka.Zvolí generála a pujdem do píči???!!!! Co myslíte??? Ať se jdou ty kurvy prát na pole někam a nechaji nás být!!!!! To radši ať tam daji Babiše.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Můžu tě uklidnit, že při diplomacii Babiše (kauza Polsko) nám válka spíš hrozí když bude Babiš prezident. Akorát že on si zabalí kufry, rodinu a zmizí za kopečky. A ten lid, ten lid o který mu tak jde, tady nechá napospas svým chybným rozhodnutím.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 09:01)

Lásku k Tubošovi ti chtěl spíčit kovid, lásku ke Karlovi ti chce spíčit nějaká válka. Generál Pavel je proti válce, už si to zapamatuj. A taky si pamatuj, že jediný kdo ti může překazit tvou novou lásku je ten spíčený chlap co sis s ním udělala dítě, takže tě má v hrsti. Miluno ty tak toužíš po lásce, která ti byla jako dítěti odepřena, že jsi schopná si poničit i to co máš. Domov a rodinu. A to je hodně.

harem pro Milunku (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Milunko pis vic o tvem sexiku a pipce

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 23:01)

No je od včera vylízaná pipka takže se měla dobře.Tak uvidim ještě jaký bude zásun.

Reklama

Přidat komentář