Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěva (St, 22. 2. 2023 - 21:02)

Chci se zeptat jestli pouze já jsem takový ostuda že na noc si mamce říkám o plenky na spaní mamka mi vždy vyhoví a plenky jednorázové či látkové mi dává stále teď 22:00 hodin bude přebalovat jelikož jsem pokadeny a pocurany ale to mi dává více látkových plen na šířku složené bude jich 6 látkových plen s gumovimi kalhotky nasazovaci jsou a pak flanelové kalhotky přes ně a punčocháče a pyzamovy kabátek já teď marodim tak nosím plenky non-stop mne plenky vůbec nevadí jelikož jsem se hodně pomocoval do postele tak se máma rozhodla a dala mne plenky a mne nevadí a když jedeme třeba na výlet tak mám taky pleny na sobě ale jednorázové a pak frote punčocháče a buď zimní kombinézu a nebo leginy dětské když mám ty leginy s punčocháči tak mne kdekoliv může prebalit a přes léto nosím plenky jednorázové čisté s kraťasy a mám i plenky do vody a nebo mám speciální plavky že mohu mít i látkové pleny se svrchnimi kalhotky mne je deset let a moji kamarádi mne nikdy i závidí že jsem stále plenkovany a v autě používám stále auto sedačku jelikož měřím pod 150 cm a teď jsem to ještě jednou pustil do plenek tak mne bude muset máma prebalit v koupelně na prebalaku jinak mne prebali do čistých plenek v pokoji na posteli a už cítím bazén v plenkách a ještě jednou i kadim tak to mne bude muset celého vysvlect do naha a vykoupat mne a jsem přebalovány stejně jako mimino či batole a vždy mne mamka pochválí že jsem hodný chlapeček který to dělá do plenek a ne do postele mamka říkala že radši bude přebalovat mne a prat pleny než aby každý den prala povlečení a když je přes léto krásně tak látkové pleny vysi na šňůře ale nejenom plenky ale i punčocháče a kalhotky. Tak se mějte hezky a mamka mne volá do koupelny abych šel na přebalování....

Pepa (St, 22. 2. 2023 - 12:02)

Já jsem kluk taky s Čech a každou noc mám na spaní pleny a punčocháče s laclem které tam mamka našila ale mám i pleny přes den a na výlety vždy pravidelně mne je 12 let a vždy nejdřív pleny dostanu od mami nejdřív 3 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a potom buď dětské leginy a nebo zimní kombinézu a je mi fajn a nestydím se že mám stále pleny a když přijdu ze školy tak jdu k tetě a ta mne řekne abych se celý vysvlekl do naha a pak mi dá pleny ale i to co k plenkam patří a čekám na mamku až přijde z práce.

Hana (Út, 21. 2. 2023 - 06:02)

Náš syn když jde ráno do školky tak si řekne vždy o plenky čisté a punčocháče a na konec i zimní sotfelivou kombinézu a pak usadim do auta do dětské sedačky a může se vyjet a je pak v pohodě a nestezuje se nikdy že má pleny jednorázové ono to je speciální školka pro postižené děti tak plenky nevadí spíš je vyžadují....

Návštěva (Po, 20. 2. 2023 - 02:02)

Zažil jsem příběh že tenkrát se mimu synovi posmival že je batole v plenkách a punčocháčich a že nosil zimní kombinézu ale bylo mu už 14 let. Ale on neměl plenky jen tak měl je z důvodu že měl vždy epilepticke záchvaty tu silnější aktivitu a minulý rok v listopadu bohužel podlehl ale ve škole ucpana tepna a stažena krev se dostala do plic a srdce a už mu nebylo pomocí udsil se. Ale zpět k těm co jse mu posmivali byli to je dva kluci ale všichni chodili do jedné školy a hlavně byla speciální požadavky kluk se dobře učil on tam byl zbytečný ale ty dva tam dali z důvodu že se neucili a nic neuměli hlavně co jim šlo se posmivat ostatním dětem co museli prostě nosit plenky ale přitom je nosili také.... Škola se úmrtí syna nemůže zapamatovat manželka je na psychiatrii a já zatím vzladam ale nevím jak dlouhou dobu to bude....

Návštěva (Ne, 19. 2. 2023 - 10:02)

A koukám že už tady nikdo s větších děti dělá batolata a cpe je do plenek že se nestydite... Takto větším dětem dávat pleny dá se to vyřešit jinak přeci...

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 11:02)

Ale nedělá kolego. To jsou dospělí lidé, ale uchyláci. Napíšou si tento adult-baby příspěvek, pak si lehnou, čtou si ho a u toho se udělají. Někdy komunikují i sami se sebou - Jana, Eliška atp...

Jana (Ne, 19. 2. 2023 - 18:02)

Asi něco jako vy.kdyby jsi nebyl úchylák,tak to tady ani nečteš,ale prostě se ti libi všechny ty příspěvky a hlavně se ukájíš tím, že vždycky někoho uražíš, začneš nadávat a ještě si někdy i sám odpovíš,jenom aby ses udělal. příště když si budeš sám sobě odpovídat,tak tam aspoň napiš nějaké jméno,aby to nebylo tak nápadné a snad tě to vzruší ještě více

Zita (Ne, 19. 2. 2023 - 10:02)

Tak syn se už vzbudil a řekl mi že je úplně v suchu ale já tomu nevěřím určitě budou pleny durch mokrý a posrany určitě tak mu pleny vyměním za čisté a zase dostane na den látkové pleny ale pouze 4 látkové s pvc kalhotky s bodyckem a punčocháče mu dám bude to pro něj lepší a jistota když si kluci budou hrát tak kdykoliv to můžou pustit do plenek a druhý je už taky vzhůru a řekl mne jestli ho prebalim do čistých látkových plen a já jsem mu řekla že mu dám pleny čisté tak nejdřív půjde na řadu on a pak můj tak jsem jednoho rostaka prebalila už ten byl malí pocurany ale zato hodně pokadeny. Tak potom šel na řadu syn ale nejdřív jsem s ním uzavřela sázku když bude hodně mokrý a posrany tak ho umyji a dám čisté 4 látkové pleny plus to co měl na sobě punčocháče s bodyckem a že když bude suchý tak bude celý den bez plenek a na noc mu dám zase pleny a souhlasil tak jsem mu sundala punčocháče s bodyckem pak rozepla pvc kalhotky ale já jsem měla pravdu byl obojí tak hold sázku prohrál tak dostal po umytí 4 látkové pleny a pvc kalhotky ale nejdřív punčocháče a potom bodyčko a pak mi řekl že to je dobrá věc ty pleny mít a je spokojený že není mokrá postel že si pleny už sundavat nebude že si je v noci nechá na sobě teď se jde dělat snídaně a pak si kluci mohou v klidu něco dělat co chtějí. Tohle bodyčko je zelené a kluk je spokojený že pleny má a po obědě půjdou kluci spát jako každé batole co ještě nosí plenky... Náš syn má nohu ještě 38 a ten sousedky 36 takže úplná pohoda když kluci budou chtít jít ven tak tomu druhému půjčím starší dětské boty prestige jelikož na syna jsou malé ale má je nejraději jsou už vytahle a syn je stále obuje.

Ano (So, 18. 2. 2023 - 20:02)

Přesně tak když se dítě stále více pocurava tak pleny jsou ideální i pro větší děti dobré mu stále také praktikujeme synovi je ještě 5 let a ten je v pohodě a vždy si říká o ráno o přebalování má jen plenky na noc na spaní zatím ještě nevím jak dlouho ale zatím se mi nepodařilo ho odplenkovat tak nijakou dobu to potrvá určitě ale pak se vše může změnit klidně i ze dne na den a plenky zatím jednorázové dávám také všude.

Zita (So, 18. 2. 2023 - 20:02)

Včera jsem synovi na noc dala pleny jelikož se od středy začal pomocovat tak jsem se skříně vytáhla látkové pleny ještě po něm jsou 80x80 a ráno si sundal pleny spíš si pleny sundal v noci a ráno na posteli byli pleny suché ale postel za to mokrá tak jsem vše jako vždy sundala a on do sprchy a pak šel nahaty klečet do kouta abych vše mohla umýt a matraci utrit a dát na zahradu vyschnout. A sousedka mi řekla jestli mám s ním problém tak mi půjčí větší pvc kalhotky a bodyčko se zipem vzadu tak teď se naveceri a půjde do pokoje kde je vše připraveno na noční spaní a přebalování a dám radši pro jistotu 6 látkových plen hezky na šířku a udělám s ním úmluvu o plenkách na noc ale na den radši ho budu hold prebalovat než denně prát povlečení atd. A že se budou prát pleny 3x až 6x do týdne tak to se vyplatí a na venek jednorázové pleny bude dostávat také.? Se slabšími punčocháči a leginy možná je i nastydli nevím ale v pondělí s ním dojdu k lékařům na dětské oddělení ale samozřejmě půjde radši v plenkách a punčocháčich s leginy a synovi je bohužel už skoro 13 let kdyby se nepocuraval tak bych pleny nedávala tak už půjde z koupelny a říká kde je ručník tak mu dám tu plenkovou osusku aby se do ní utrel a jestli mu to cvakne co mu chci dát na noční spaní já mám vše na posteli připraveno a jen se pleny těší na jeho rozkrok a na přirození a budu se sním chovat jak s batoletem a ne dospívajícím deckem tak jdu na něho tak jsem mu v koupelně dala tu plinkovou osusku a cvaklo mu to že mu v pokoji budu zase dávat pleny a prosil mami já plenky nechci já to dělat nebudu se pocuravat do postele ale já jsem mu řekla že pleny nosit bude na noc a den hlavně na venek jednorázové pleny ty jsou už koupený v lékárně jsem je sehnala větší M a ty jsou většinou pro tyto děti které se pomocuji do postele dobrý a když mu budou trochu větší tak do nich dostane 3 látkové pleny s leginy které může nosit s plenkami sice bude trochu u něj ho prebalit venku ale co mám s ním dělat. Tak už má na sobě dětské pleny s pvc kalhotky a nasadila jsem mu i to bodyčko a koukal že je v zadu zip a řekla jsem mu když bude mít ráno pleny suchý tak mu dávat pleny nebudu a zase se schovají do skříně a souhlasil s tím ale já věřím že bude mít pleny mokré většinou hodně pije většinou hodně čaj prý mu chutná a pak dostal pyžamo nejdříve kalhoty které jsem vytáhla nad břicho co nejvíce šlo to bodyčko bylo s dlouhým rukávem takže kabátek už mít nemusel a než jsem mu dala pleny tak přišla sousedka jestli bych ji nepohlidala syna že jdou s přítelem do kina ale já jsem jí řekla že můj syn nosí plenky a už je má na sobě a ona mi řekla že když nebude poslouchat tak mu mám dát plenky také non-stop klidně že přijdou až ráno že si nikam ještě vyrazí jemu je deset let jejímu synku a řekla mi že vždy mu pleny dává automaticky sama a nikdy si o ně řekne sám že je chce sám to bodyčko je půjčené i s kalhotkami od ní akorát že její syn je trochu cvalik a že mám místo pyžama dát mikinu a punčocháče že to má nejraději místo pyžama a akorát že kluci budou v ložnici na větší posteli tak si aspoň užijí a nebudou se navzájem posmivat že mají plenky a ráno je oba dva prebalim do čistých plenek....

Ahoj (St, 15. 2. 2023 - 19:02)

Já malému ještě dávám pleny v 8 letech na spaní jelikož se před týdnem pocuraval do postele už mu dávám jenom jednorázové ale má i plenky do vody v bazénu má klasické dětské zatím ještě největší Huggies jak nasazovaci tak i na lepitka nechtěla jsem mu pleny dávat ale bohužel musím stále mokrý jak on tak i postel ale když je venku tak má nejdříve plenky pak punčocháče a na konec zimní kombinézu která se dá rozepnout až ke kolenům tak je snáší pak přebalování kluka venku a to je většinou obojí. Využívá plenek když je má ale uvažuji i o plenkách látkových tak ještě uvidím že bych doma dávala látkové pleny s pvc kalhotky a na venek jednorázové pleny Huggies zítra by mne měli přijít kapsove látkové pleny od značky bobanek i s vkladacimi plenky tak se uvidí... Jak mu budou...

Věřím (Út, 14. 2. 2023 - 13:02)

Teď jsem si vyzvedla syna ve skole měl tam být sice do 4 hodin ale paní učitelka mi řekla abych si ho vyzvedla že se pomocil do punčocháču a kalhot měl by to už vydržet tak je mokrý hold a jak přijedeme domu tak se celý vysvlekne do naha a umyjie se pak ho prevlecu a dám vše čisté ale i s plenkami rovnou a pak půjdeme koupit drynites a nebo bambo pleny jednorázové jsou oboje nasazovaci tak to je výhoda ve škole je prý může klidně mít jelikož mi paní učitelka řekla že nebude jediný který je nosí tyto plenky....

Jára (St, 8. 2. 2023 - 13:02)

Mi synovi a dceři dáváme pleny stále když noseji punčocháče se zimní kombinézou a plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou nevadí spíš vyhovují...

Po (Po, 6. 2. 2023 - 09:02)

Víte co jste všichni uchylaci tak si vylizte prdele a koule.

Matka (Ne, 5. 2. 2023 - 19:02)

Co jsem vůbec lezes na tyto stránky a urážíte rodiče dětí které ty plenky jednorázové či látkové nosit musí když jsou nemocné jó stane se že jsem napíše možná i dítě ale které už bohužel větší ale má takovou představu že by pleny mohlo nosit hlavně když je v rodině batole které ještě plenky nosí a vše co potřebujete k plenkam nosit. Prostě to větší děcko třeba i v deseti letech nedá a řekne si o plenky také.? Tak je nemusíte urážet... Jako naše děcko punčocháče normálně nosí stále jak ráno pod kalhoty a nikdo se jim neposmiva že je nosí... Ale jednou se mu smáli dvě děti ze syn je batole v punčocháčích a ty největší posmivaci je měli také. A že některé dítě má na cestu krátkou či dlouhou plenky jednorázové to ještě neznamená že je uchyl jednou vy co tady urážite budete starší 75 až 80 let a budete mít nijakou nemoc tak budete mít pleny také.? Tak to laskavě nechte.

H (Ne, 5. 2. 2023 - 08:02)

Dáváte dětem punčocháče bavlněné a nebo frote. Hlavně do kolika let nosili pleny a nebo ještě nosí na cestu autem či jinými dopravnimi prostředky. Jestli jsem ostuda pouze já že když jedu s rodiči v autě tak vždy dostanu 4 látkové pleny a pvc kalhotky a frote dětské punčocháče se zimní kombinézou a jakou mají nohu ve 12 letech já stále 35,5 ale nikdy i 33 záleží na výrobci dětské obuvi.....

Tonda (So, 4. 2. 2023 - 20:02)

Já jsem se počůral v punčocháčů a v zimní kombinéze když my bylo asi 15 let od té doby nikdy měl jsem problém ze zdravotních důvodu

Jiřík (Pá, 3. 2. 2023 - 14:02)

Já mám už druhou dobu průjem a tak mne mamka radši plenuje a plenky jednorázové či látkové jsou fajn a dává mne i punčocháče frote doma se sice topí ale já jsem pod peřinou ale stejně mi je zima tak jsem si řekl ještě o zimní kombinézu ale dala mi už více látkových plen zhruba 6 složené na šířku mezi nohy teď jsem byl prebaleny do čistých látkových plen a pvc kalhotek a punčocháče a byla mi dana zpět zimní kombinéza a je mi fajn jelikož se i hodně potim a řekla mi že jde připravit hořký čaj akorát teplý do kojenecké láhve 360 ml takto to mám i večer s kaši i se sunarem žádné jídlo než kaši či sunar nesnesu....

Tonda (So, 4. 2. 2023 - 07:02)

Ahoj chtěl bych se ti zeptat kolik ti je a jak se ti spalo v zimní kombinéze a jakou máš já je též nosím punčocháče a zimní kombinézy i do spaní jsou hodně příjemné na těle když tak mi napiš

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 12:02)

Ty jsi ten Tonda, který se tak rád počurává v kombinézách a punčocháčích

Reklama

Přidat komentář