Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Út, 28. 2. 2023 - 00:02)

Ta Pavla je plenkovej uchyl - děti nemá a do plen se cpe sama jako další tady uchylové

Návštěva (Po, 27. 2. 2023 - 22:02)

Prosím rodiče dětí nervete děcka do plenek kvůli tomu že se v noci pomocuji dá se to vyřešit jinak přeci a nervat děti zbytečně do plenek......

Vojta (Út, 28. 2. 2023 - 18:02)

Já jsem plenky bral do 15ti kvůli pomočování. Radši jsem měl plenku na sobě než aby zase moje máma nebo já dával povlečení do pračky. Dostával jsem nějaké plenky teď už nevím značku na přepis a platila pojišťovna. Jednou za čas mi máma koupila i nějaké hezčí plenky s motivy. Sice jsem ADHD, ale tenkrát mě to i potěšilo. Dneska mi je 23 a ani jsem se nestydil za to. Mám ženu a 2 děti.

Pavla (Po, 27. 2. 2023 - 22:02)

Stačí dát na noc více plenek a dcera vám neprotece s pvc kalhotky pro jistotu také já synovi 8 let dávám vždy 4 látkové pleny přes den a na noc 6 látkových plen s pvc kalhotky nosí plenky od minulého týdne začal se znovu pomocovat do postele tak jsem mu řekla že mu dám zpět pleny a ani neprotestoval jako dítě nosil pleny do 5 let a nenutila jsem ho s odplenkovanim nikdy na nočník si sedl ve 3 letech když zjistil k čemu to je ten používal pouze přes den a noc měl vždycky pleny. Zatím se používáji 70x60 a jsou mu ještě v pohodě tak aspoň každý den neperu povlečení ale jednou za tři dny látkové pleny ty se vyperou a vysuši buď na zahradě a nebo v pračce se sušičkou a pak se poskladji po 4 a 6 vždy sklad je na šířku z důvodu že se vždy pokadil mimo pleny když jsem měla sklad na nudli tak je teď má na šířku. A na venek jednorázové pleny se dvěma látkové pleny teď jsem už vrátila zpět punčocháče a zimní kombinézu v sobotu ji měl už na sobě když byl s kamarádem na rybách nejdříve si pro něj přišel jestli může jit sním a já řekla že ano ale nejdřív ho musím prebalit a obléci do zimního oblečení že to bude za chvíli tak už byl připravený měl punčocháče frote dětské a zimní kombinézu samozřejmě bez plenek tak jsem mu řekla že mu dám ještě plenky látkové s jednorázovkou a on mami prosím já chci být bez plenek ale ne plenky musíš mýt jinak to budeš mít vše mokré a kdo pak s tebou půjde domů kamarád tam bude tak do pozdního odpoledne tak jsem mu rozepla tu kombinézu a stáhla punčocháče a vložila ty pleny ale místo těch látkových jsem dala dvě jednorázové pleny. Tomu kamarádovi je už 15 let říkal ale on prohlásil potom to co by dal ještě kdyby mohl plenky nosit také.? Tak jsem mu řekla že mu dám klidně pleny také jestli chce a on říkal že by se klidně vysvlekl do polonaha ale řekla jsem mu že tyto jednorázové pleny mu nebudou tak jsem vytáhla látkové pleny s většími pvc kalhotky mám i větší látkové pleny 80x80 kdyby synovi nebyli ty 70x60 tak jak se vysvlekl tak měl i punčocháče bavlněné ale silnější ale nejdřív jsem mu řekla jestli si nechce dát plenky sám jelikož dávat pleny většímu dítěti mi připadá špatné a on řekl až mu je klidně nasadim já sama tak je dostal i s pvc kalhotky pak si natáhl punčocháče co měl a ty tepláky a neměl mezi nohama tak velkou bouli měl vše akorát jelikož dostal jich pouze 6 látkových plen.... A pak jsem si říkala že přijdou pozdě večer ale byli doma už po obědě jelikož to počasí bylo všelijaké syn byl bohužel obojí a kamarád posrany ale jak zapomněl že měl látkové pleny tak si sedl na sedačku a Zapoměl se je pokadeny tak to měl úplně všude rozmazle no řeknu vám nevoneli moc dobře tak se oba dva vysvlekli že jim zůstaly pouze špinavé pleny a pak to začalo mytí a přebalování syna a druhému jsem řekla jestli nechce dát čisté pleny také na konec jsem se dozvěděla že mu není 15 let ale 12 let jelikož měl u vody svého otce jako doprovod.... Tak potom jeho otec přijel k nám si ho vyzvednout a já jsem mu řekla až jde dál že jeho syn se musí umýt a sundat tu špinavou plenu a on pak řekl vy jste mu dala pleny jo přesně tak když ji chtěl on sám tak je dostal ale já koukám že je v úplně v pohodě a vůbec žádný protest není kvůli plenkam. A pak řek že když mu jeho manželka večer na spaní dává pleny tak protestuje že není malé mimino či batole aby nosil pleny a jinak nosí plenky jednorázové také největší pampersky číslo 8 ty mu objednává žena se zahraničí tak mi řekl že až je bude objednávat tak mi pro syna objedná aspoň 6 balíku těchto plenek ale já jsem řekla že je hodný že kdykoliv se mu ozvu že zatím dávám látkové pleny ale i na venek ale také všude skoro jednorázové pleny dávám také ale ještě číslo 4 až 6 záleží na výrobci dětských jednorázovék. Tak potom řekl že mi syna nechá do večera tak mi ho ponechal a jak jsem kluky umyla tak pak dva dostaly 6 látkových plen a gum kalhotky s punčocháči a zůstali už doma teď se jdu syna optat jestli nechce dát čisté pleny jelikož tuto hodinu vždy prebaluji ještě na noc tak to jdu na něj.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 08:02)

áá plenkaři uchyláci si dávaj do nosu

Jana (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Aji ty sis dal něco po ránu do nosu,jenom aby ses udělal

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 22:02)

Dobrý den, dcera(11) když má na noc plenu, tak občas plena proteče a má mokrou postel, doporučíte PVC kalhotky, nebo gumové prostěradlo ?

Jana (Ne, 26. 2. 2023 - 06:02)

Pokud plena protéká,tak určitě bych změnila značku,nebo přes plenku dát ještě nějaké kalhotky s nepropustnou vložkou, gumová nebo igelitová podložka by měla být určitě součástí postele,ale jinak pokud používá látkové pleny,tak určitě bych doporučila nějaké pvc kalhotky,nebo kalhotky do které bych všila igelitovou ochranu před protečením

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 08:02)

Dobrý den, jednorázové Huggies, zkusím změnit značku a dáme nějaké silnější , máte něco ověřeného prosím ? Koupím i ty kalhotky i to prostěradlo, no co už :-(
děkuji

Tonda (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli dáváte punčocháče a zimní kombinézu nebo oteplovacky do spaní když když jste nemocný moc děkuji

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 17:02)

Tak Tondo ty se přeci jen počuráváš a nosíš pleny, jinak bys nelezl na fórum o plenách

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 23:02)

Dobrý den, dcera občas proteče skrz plenu , dáváte PVC kalhotky a nebo igelitové prostěradlo?

Jana (So, 25. 2. 2023 - 07:02)

Kolik je dceři? jaké plenky ji dáváte?pokud nosí látkové,tak určitě na to přijdou kalhotky,ale pokud nosí jednorázové,tak stačí dát podložku

D (Pá, 24. 2. 2023 - 07:02)

Dostáváte pod zimní kombinézu také punčocháče ale i plenky a jakou máte nohu číslo od 8 až 11 let...

Pepík (Pá, 24. 2. 2023 - 07:02)

Já jsem v nemocnici akorát jsem byl teď od tety prebaleny ale dostal jsem kalhotkove plenky asi tak 4 látkové ale říkal jsem až mi je tolik nestahuje k tělu skrti mne mezi nohama a vydudal jsem 360 ml sunaru a jsem už v pohodě ale místo pyžama jsem dostal punčocháče a mám v puse dětský dudlík abych nezlobil prý furt se na něco vyptávat tak ho mám jako trest ale nejdřív když jsem dostal pleny čisté tak jsem byl pouze otren vlhcenimi ubrousky a pak mne namazala nijakou mastí viděl jsem že je taková bílá asi zřejmě ze zinkem jelikož mám opruzeniny ptal jsem se proč mám pleny tak na pevno k tělu a bylo mu řečeno že kvůli když budu kadit a čůrat že to je lepší než mít pleny na volno v noci jsem měl pleny jednorázové se 3 látkovými plenky a svrchnimi kalhotky a tyto plenky už je mají našíte k plenkam teď jenom čekáme na vizitu na pana doktora aby nám řekl kdy půjdeme domů do domácího léčení a chce nám 8 ohlásit aby jsme nerikali zdravotní sestra ale teto chtějí to na nijakou dobu prý zkusit a teď nám říkají jestli nepolozime každý tel tak místo něj dostaneme přes ruce a nebo nám kazdymu dají chrastítko sotva jsem dostal suché pleny tak teď jsem už čůral do nich a ještě se pokadim a můžu jít znovu na přebalování já totiž ležím na psychiatrii mám nijakou vážnou chorobu ale nevím jakou už tu jsem od minulého týdne ale mne to nevadí hlavní je že jsem batole v plenkách a punčocháčich a krmení z kojenecké láhve buď dostávám sunar a nebo kaši úplně v pohodě....

N (Pá, 24. 2. 2023 - 06:02)

Ta první Matka má úplnou pravdu nikdy nevíte co se kůže stát jak vám tak i dítěti.... Ale náš syn 11 let se stále cítí dítětem bohužel a zatím nosí plenky a veškeré dětské oblečení také všude teď budu sundaval plenky z noci a do školy má připravené už čisté nasazovaci a slabé punčocháče.

Matka (Čt, 23. 2. 2023 - 05:02)

Jsem máma dvouch kluků a ty bohužel musí nosit plenky a punčocháče stále a od lékařů jim jsou přímo doporučeny tak se neposmivejte dětem co jsem píši že jsou uchylove vy sami nevíte když budete mít nijake problémy a pak si vzpomenete na pleny také.? A pak se vám v nemocnici či u lékaře budou posmivat lékaři a sestry že jste malé děcka a chcijou pouze jenom do plenek jdete se podívat na LDN jsou tam nejenom starší lidé ale bohužel i mladší který jsou nemocný a rodina se o ně nechce starat tak je tam dají a zdravotnictví postarej se někteří tam i umírají steskem po rodině jen přijdou na návštěvu vždy zebrat o peníze oni si řeknou na co tady potřebuješ tolik peněz když všechno ti zařídí naše zdravotnictví ale bohužel v současné době době i sami pacienti si platí nadstandardní pokoj aby na svoje stáří měli pohodu a klid na duši nikdy nevíte ze dne na den co se vám přihodí půjdete po ulici a srazí vás auto a skončíte jako ležák a než dávat cevku tak už je lepší mít ty pleny nemyslíte.???

Pravá Matka (Čt, 23. 2. 2023 - 06:02)

Zalez pod duchnu bezdětná matko a nepiš tu pohádky

Návštěvník (St, 22. 2. 2023 - 23:02)

úchylové mají žně

Martin (St, 22. 2. 2023 - 21:02)

Si chudák který musí každý den nosit plenky. Ale nejsi sám já je také normálně nosím úplně všude ale já už pouze jedno rázové seni kids buď nasazovaci a nebo na lepitka a punčocháče s leginy jsou výborný jen stydím že mne mamka dává pleny venku je mi stejně let jako tobě...

Reklama

Přidat komentář