Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Dana (Út, 7. 3. 2023 - 11:03)

Syn Honzík nechodí do školy kvůli že se jim porouchalo topení tak aby nebyl doma sám sice by chvíli vydržet měl v 10 letech už ale stejné jsem ho musela prebalit do čistých plenek nosí je kvůli tomu pomocovani do postele tak i oblečení tak jsem mu dala 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a tepláky chvíli říkal že pleny nechce nasadit ale pak si je nechat dal a šel semnou na nákup a teď jsem s ním přišla a říkal že mi že je pocurany a řekla jsem mu vidíš a nechtěl si pleny vůbec tak to mu je ještě chvíli nechám jelikož plenky snesou více včera je měl celý den a vydržel až do večera a pak ho prebalila kamarádka a pak já zase na noční spaní.

Marie (Po, 6. 3. 2023 - 09:03)

Synovi 10 a 12 let ještě vždy když se vyjíždí na hory či jinam tak se doma nejdříve dávají pleny ale nejdřív 2 látkové a pak jednorázové jelikož pak punčocháče a zimní kombinézu a kluci jsou ok a nestydí se za to že mají pleny ono se to hodí většinou jedeme autem tak v autě jsou čisté v plenkách a punčocháčich a když se přijede na určené místo tak je nejdříve prebalim do čistých plenek jednorázovék a dají se punčocháče a pak si mohou vybrat buď leginy dětské teplé a nebo oteplovacky či kombinézu zimní ale většinou mají teplé dětské leginy co gamase kvůli tomu když to udělají do plenek tak mi řeknou o přebalování a na hotelu či chatě mají na noc také pleny oba dva. Teď jeden je doma a marodi ze zlomenou nohou tak má pleny non-stop ale látkové se svrchnimi kalhotky a je také spokojený s plenkami nic jiného než mít pleny na nočník ho nechci dávat jelikož ho to bolí tak pleny jsou ideální pro něj a mladší když přijde se školy tak se celý vysvlekne do naha a už chce látkové pleny a svrchnimi kalhotky také tak vše dostane jak chce.

M (Po, 6. 3. 2023 - 08:03)

Milí Tondo tady není seznamka paní se ptala jestli 10 letemu synovi může pod punčocháče a zimní kombinézu dát plenky.

J (Ne, 5. 3. 2023 - 13:03)

Opravuji

J (Ne, 5. 3. 2023 - 08:03)

Já se chci taky optat pouze když nosí vaše děti punčocháče se zimní kombinézou tak jestli by jste dali ještě plenky látkové či jednorázové pod všechno... Aby se děcko nemuselo vysvlekat.... Jen mne to zajímá jelikož brzy u syna nastane moc velký problém. Jelikož hodně pije a punčocháče s kombinézou nosí nejraději tak jestli mám dá či nemám dávat pleny ale je mu bohužel už deset let...

Návštěvník (Út, 7. 3. 2023 - 00:03)

Nevám jak moc nosí syn kombinézu ale náš syn má kombinézu na svahu při lyžování a sáňkování, a tak ji má jen pár hodin, takže stačí jen jednorázovka leginy a kombinéza .

Tonda (Po, 6. 3. 2023 - 05:03)

Dobrý den já v jeho věku též rád nosím zimní kombinézy a punčocháče a párkrát jsem měl menší nehodu že jsem to měl mokré ale pleny jsem neměl jen mi mamka řekla že se to stává a převlékla mě do čistého do dnes rád nosím zimní kombinézy a punčocháče jestli můžu když tak poslat obrázek ze zimní kombinézu nosím s punčocháčema záleží jakou má moc děkuji

Návštěva (Ne, 5. 3. 2023 - 08:03)

Do kolika let vaše děcko nosilo pleny a vše co k tomu patří jako punčocháče, svrchní či gumové kalhotky atd. A do kolika let dumlalo dudlík či pilo z kojenecké láhve ve velikosti 150 až 360 ml.....

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 06:03)

No jo, je víkend a tady je to zase samej plenkař a uchylák. A Tonda se zase rád počurává akorát ne do pleny ale kombinézy.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 06:03)

No jo, je víkend a tady je to zase samej plenkař a uchylák. A Tonda se zase rád počurává akorát ne do pleny ale kombinézy.

Jana (So, 4. 3. 2023 - 06:03)

Pro dceru zavazuje dceři plenky hodně k tělu se svrchnimi kalhotky Pak dejte bodyčko když dáte více plenek tak dcera určitě neprotece já syna takto také balím že dávám 6 látkových plen a a svrchnimi kalhotky o číslo menší a stáhnu co nejvíce k tělu pak dostane bodyčko se zipem vzadu ale nejdřív dám o číslo menší punčocháče a pak to bodyčko a když je venku tak tepleji obleknu do zimní kombinézy ještě a kluk je spokojený že pleny má a že to nemá v oblečení a plenky jednorázové či látkové nosí jak doma tak i venku na cestu krátkou či dlouhou takže má pleny non-stop a stále..

Návštěvník (Čt, 2. 3. 2023 - 21:03)

Dobrý den.
Nedávno jsem se tu plala na PVC kalhotky a prostěradlo, tak jdu s upgrade,
koupila a nasadila jsem kalhotky i prostěradlo, dcera i tak protekla, tak jsem ještě přidala dvě látkové pleny, ty utěsnili ty díry kudy protékala moč a nyní už je dcera v suchu,
Děkuji.

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Tak to jsem ráda, že jsem mohla aspoň nějak pomoci,jenom se divím že i přes kalhotky protekla,to měla obyčejné?nebo normální PVC? a s těmi dvěmi látkovými plenami jste taky udělala dobře.pokud budete chtít se ještě na něco zeptat, klidně mi můžete i napsat: [email protected]

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 21:03)

Tak látkové pleny pod jednorázovky se osvědčily , dcera se již probouzí v suchu , ale hraje si s nimi a tak jsem byla nucena koupit uplý oweral se zipem na zádech , aby si na plenu nesahala, teď ráno dojde a čeká až ji vysvobodím, občas má mezi nožičkama slušně naděláno, a i tak plena drží.když je suchá , nechávám ji v nich i do jedenácti .

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 08:03)

zalez ty plenkařko uchylařko pod deku. Otravuješ na více forech. Čúzo

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 08:03)

Á ranní anonymní úchyl se zase po delší době ozval, pokračuj dál ať se můžeš zase udělat, ráda ti vždycky odpovím, napiš něco ještě aspoň trochu vulgárního, ať se můžu udělat taky, prosím, dík

M (St, 1. 3. 2023 - 09:03)

I tohle se stává nikdy nevíte bohužel kdy to přijde to jako máte s dětmi některé nosí plenky a některé vůbec já dávám ještě plenky látkové zatím dítěti 3 let ale když se ozve i deseti lety syn že chce mít pleny také na noc tak to je pro mne už dost ale když mu plenky nedám tak ráno v posteli je rybník a to má v posteli gumovou podložku a sací podložku a stejně tak je mokrý tak mám zase dva kluky na přebalování ale co ten starší s toho vyroste ale nevím kdy horší je i to že na cestování chce mít také pleny jelikož nosí punčocháče a buď oteplovacky a nebo zimní kombinézu a doma ho nechávám úplně bez plenek nemusí být stále zabalen v plenkách má jen punčocháče a používá wc a nebo nočník říkala jsem mu že by plenky nemusel nosit vůbec ale on si bohužel nedá říct a pleny chce tak je hold vždy má včera šel do školy v oteplovackach říkala jsem mu že bude ve škole pro smích ale nedal si říct ale chtěl abych mu dala i plenky ale to měl hoch smůlu tak mu pořídím ty nasazovaci a uvidíme pak jak je bude nosit. Když mu na noc dám vždy 6 látkových plen s pvc kalhotky tak se ani nevsteka že mu je dám ale občas se mne stane že ho hlavně o víkendu automaticky prebalim do čistých látkových plen když prebaluji i malyho tak prebalim i jeho hlavní je když jedeme nikam kde jsou děti jeho věku ty jsou už bez plenek a on je musí mít vždy....

Návštěva (Út, 28. 2. 2023 - 20:02)

Jak které děcko to pojme některé si na pleny zvikne a nosí je celý život klidně. Náš syn je nosil až do 15 let ze zdravotních důvodů... A pak se to stalo šel ze školy jedno auto mu dalo přednost a druhé ho srazilo k zemi jelikož pan řidič jel moc rychle než měl zruba 90 km za hodinu tak syna sice oživili ale po týdnu v nemocnici zemřel jelikož měl zlomené snad celé tělo hlavně páteř a polozlomeny vaz tak to chudák nepřežil bylo to před dvoumi roky ale měl zase hezky pohřeb dětská malá modrá rakev a byl oblečen jako kdyby měl zimní počasí že měl do rakve dětské plenky ty klasické látkové pleny a punčocháče s laclem a zimní kombinézu a boty dětské prestige takto jsem jako otec ho oblékl aby mu v nebi nebyla zima já jsem v té době dělal v pihrebnim ústavu tak jsem měl tu možnost si kluka obléci sám podle toho co nosil nejraději ale přitom bylo krásné parne léto...

Tonda (So, 4. 3. 2023 - 06:03)

Dobrý den to je mi hrozně líto co se stalo jakou kombinézku měl já je nejraději rád nosím od malička nejraději mám od značky pengming nebo bowaybrand

Návštěvník (Út, 28. 2. 2023 - 00:02)

Ta Pavla je plenkovej uchyl - děti nemá a do plen se cpe sama jako další tady uchylové

Reklama

Přidat komentář