Reklama

Výprask vařečkou

zdeněk62 (Po, 27. 2. 2023 - 16:02)

Myslím,že máš pravdu,lepší ,když to odnesl zadek.U řemenu to bylo horší ,že na jednu půlku jsem dostával víc na ní jsem měl pořádný jelita.

Jana (Út, 28. 2. 2023 - 12:02)

Jo to chápu, moje máma si dala vždy zálet, aby byla sešvihaná celé prdel stejně. A samozřejme jsem se kroutila atd, takže stehna, boky, ruce

Miroslava (Čt, 2. 3. 2023 - 19:03)

Šikovná maminka

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 12:03)

Ano velmi, sedět jsem nemohla 2 dny :D

Vychovatelka.39 (Po, 13. 3. 2023 - 13:03)

Což je ale naprosto dokonalý výsledek výprasku :-)

Miroslava (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Pokud se mrska jen z jedné strany je ta vzdálenější půlka zadku sesvihana vždy vic

Jana (St, 1. 3. 2023 - 08:03)

Což nebyl můj případ :D

Pavlína - Vych… (Ne, 26. 2. 2023 - 01:02)

Jste rozzlobený rodič dcery 18 +
... Hledám submisivní žákyni, služku, dívku na převýchovu, zlobivou a také věčně nadrženou.
Já 38 let, 163 cm, 90 kg, při těle, větší prsa. Vychovatelka milující dlouhé líbání, hrátky s dívčími a ženskými melounky, díky kterým zažiješ orgasmus jako ještě nikdy a spanking/slapping.
Střední Čechy, vlastní zázemí a soukromí nutností. Vyzkoušíme si jak si sedneme? Chcete vycvičit dceru, neteř, milenku, manželku k poslušnosti a uspokojení svému i mému?
Tak tu zanech e-mail a najdeme, co už dlouho hledáme.
Věk k převýchově od 18 - 40 let. Vítám hlavně zlobivé slečny, které potřebují srovnat a doma by po mé výchově uvítali poslušnější dcery. Dobře mířená facka, výprask i poziční trest, výchova v soukromí i průplesk na veřejnosti ( obchod, ulice, kino) má více než vynikající výsledky a jako sladký bonus oboustranné vzrušení. Ozvi se!

Pavlína - Vych… (Ne, 26. 2. 2023 - 01:02)

Jste rozzlobený rodič dcery 18 +
... Hledám submisivní žákyni, služku, dívku na převýchovu, zlobivou a také věčně nadrženou.
Já 38 let, 163 cm, 90 kg, při těle, větší prsa. Vychovatelka milující dlouhé líbání, hrátky s dívčími a ženskými melounky, díky kterým zažiješ orgasmus jako ještě nikdy a spanking/slapping.
Střední Čechy, vlastní zázemí a soukromí nutností. Vyzkoušíme si jak si sedneme? Chcete vycvičit dceru, neteř, milenku, manželku k poslušnosti a uspokojení svému i mému?
Tak tu zanech e-mail a najdeme, co už dlouho hledáme.
Věk k převýchově od 18 - 40 let. Vítám hlavně zlobivé slečny, které potřebují srovnat a doma by po mé výchově uvítali poslušnější dcery. Dobře mířená facka, výprask i poziční trest, výchova v soukromí i průplesk na veřejnosti ( obchod, ulice, kino) má více než vynikající výsledky a jako sladký bonus oboustranné vzrušení. Ozvi se!

Jirka (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

A co kdyby jsi se nedala? A nedovolila,aby ti dali výprask

Eliška (Pá, 24. 2. 2023 - 21:02)

Ahoj nedávno mamka seřezala mou mldší sestru 11 let mě je 18 sestra mamce vzala kreditní kartu a něco si koupila stálo to 5000 okolo toho možná o něco víc mamka to zjistila šla se jí zeptat řekla že ne mamka se dozvěwděla že si to koupila přišla za ní do pokoje a řekla jí že to ví a že dostane na zadek ségra jí řekla no to určitě a vysmála se jí tak mamka ať si dojde pro vařečku no a pak dostala na holou pětadvacet na každou půlku ale později přišel táta zjistil to a dostala 40 páskem

XY (Pá, 24. 2. 2023 - 12:02)

Kámoška takhle nasekala holce na holou vařečkou. Přišli jsme z vychazky a ze ještě posedime venku, tak poslal holku domu jen pro něco a ona si frajerka pres barak v zablácenych holinkach sem a tam. Tak na ni vyjela jestli si nedela prdel, ze je vytreno. A ona na ni ,, A co jako.. Tak ji kamoska rekla, ze to nemysli vážně, ze si to vytre a ze by zaslouzila vařeckou. A ona zase tech zablácenych holinach dosla do kuchyne a donesla varecku a rekla, Tak schvalne matko. No puberta. Jenze to kamoska nevydrzela a vazne ji chytla, vyrvala ji tu varecku, kterou pekne drzela a nechtela ji uz dat a pak to slo raz na raz. Servala z ni teplaky i spoďáry a zacala ji vyplacet na holou tou vařeckou. Holka ječela a kroutila se jak červ v soli. Cim vic sebou mlela, tim vic zni padalo blato z holinek a kámoška byla z toho cim dal vic vztekla. Dostala v zapalu boje nespocet

anonym (Ne, 19. 2. 2023 - 00:02)

Židácký svině - hlavně aškenázký aby ste se neposrali z toho jak mlýtíte svý krávya haranty. Slušnej čech by to nedělal. Ale takový hajzlové hnusný žvaněj kolik ran dívaj svej fakanům a bavěj se vo rákoskách vařečkách a jinejch blbostech, Zasraný aškenázové už chápi proč takový hnusy choděj jen do Laudrovejch škol. Srát slušný lidi a kazit a vopruzovat slušný katolický děti to baví každýho takovýho šmejda a zmrda. Vopruzujete svejmma blbejma kloboukama, jarmulkou a zasranejma pejzama jako nějaký buzny. Potom zakový hnusný židáci budou mlátit slušný děti když viděj u svejch vyjebanech a vyhoněnejch debilních fotrů a kurev židovskejch. Hlavně že sou v televouo pohádky který čte ten czasranej židák Vacek jaký ste chudinky. Gauneři ste a ne chudinky. SLušnej šlověk aby se bál aškenázkejch zmrdů a dokonce i malejch fakanů. Člověk by je všchny uropil a vymlátil z nich duši ale zyhle hnusný aškenázové žádnou nemaj. Všechny židáky i toho grázla rabína by člověk zabil. Ste vodpad. Něki by vás vyjopat a vymlátit a poslat do Izraele. Všechny ty Morice, Chaimy, Iciky, Davidy, Avigrody , Šlojmy,nebo Edity, Ráchely prostě všechny hnusy. Do píči se včema ste stejný hovna jako cigoši ale větší sráči.

anonym (Ne, 19. 2. 2023 - 00:02)

Kterej židáckej hnus chce rozbít držku nebo rozflákat prdel. Takový debilové snad nejste. Tak tady nepište blobosti. Ste ůchylný židovský svině a patíte vykopat do prdele když to potřebujete , Tahle stránka stojí za hovno i pro židáky. Chce se mi zvracet. Ani se nedivím že plno těhle íchylů skončilo v plynu.

anonym (So, 18. 2. 2023 - 23:02)

Zasraný židáci už mě serete blbejma sračkama. Ašenázký hajzlové každej hnusák kterej tříská svoje hajzlíky je k posrání. Tyhle blbý kecy vo tom jakejma způsobama naflákáte svejm hajzlíkům a slepicím stojí za hovno.

anonym (So, 18. 2. 2023 - 23:02)

Zasraný židáci už mě serete blbejma sračkama. Ašenázký hajzlové každej hnusák kterej tříská svoje hajzlíky je k posrání. Tyhle blbý kecy vo tom jakejma způsobama naflákáte svejm hajzlíkům a slepicím stojí za hovno.

anonym (So, 18. 2. 2023 - 23:02)

Zasraný židáci už mě serete blbejma sračkama. Ašenázký hajzlové každej hnusák kterej tříská svoje hajzlíky je k posrání. Tyhle blbý kecy vo tom jakejma způsobama naflákáte svejm hajzlíkům a slepicím stojí za hovno.

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 05:02)

Ahoj, jarmilky jsou na výprask výborné, vyplácím s nimi jak syna, tak dceru oba se výprasku jarmilkou dost bojí. Samozřejmě je třeba vyplácet pěkně na holou. Mohu doporučit.

Daidalos (So, 18. 2. 2023 - 05:02)

Ano, puberťačky trestat potřebují často, jejich chování se pak zlepší, po dobrém si většinou říct nedají. Nejlepší medicína pro ně je pětadvacet vařečkou nebo proutkem na holou.

Vychovatelka.39 (St, 1. 3. 2023 - 13:03)

Souhlasím. Proutek, pravítko, řemen, plácačka nebo ruka a v případě většího provinění kombinace. Každopádně závěr výprasku by měl být na zadničce znatelný. Otisk dlaně zlobivým slečnám připomene jak se chovat.

Reklama

Přidat komentář