Reklama

Výprask vařečkou

anonym (Ne, 19. 2. 2023 - 00:02)

Kterej židáckej hnus chce rozbít držku nebo rozflákat prdel. Takový debilové snad nejste. Tak tady nepište blobosti. Ste ůchylný židovský svině a patíte vykopat do prdele když to potřebujete , Tahle stránka stojí za hovno i pro židáky. Chce se mi zvracet. Ani se nedivím že plno těhle íchylů skončilo v plynu.

anonym (So, 18. 2. 2023 - 23:02)

Zasraný židáci už mě serete blbejma sračkama. Ašenázký hajzlové každej hnusák kterej tříská svoje hajzlíky je k posrání. Tyhle blbý kecy vo tom jakejma způsobama naflákáte svejm hajzlíkům a slepicím stojí za hovno.

anonym (So, 18. 2. 2023 - 23:02)

Zasraný židáci už mě serete blbejma sračkama. Ašenázký hajzlové každej hnusák kterej tříská svoje hajzlíky je k posrání. Tyhle blbý kecy vo tom jakejma způsobama naflákáte svejm hajzlíkům a slepicím stojí za hovno.

anonym (So, 18. 2. 2023 - 23:02)

Zasraný židáci už mě serete blbejma sračkama. Ašenázký hajzlové každej hnusák kterej tříská svoje hajzlíky je k posrání. Tyhle blbý kecy vo tom jakejma způsobama naflákáte svejm hajzlíkům a slepicím stojí za hovno.

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 05:02)

Ahoj, jarmilky jsou na výprask výborné, vyplácím s nimi jak syna, tak dceru oba se výprasku jarmilkou dost bojí. Samozřejmě je třeba vyplácet pěkně na holou. Mohu doporučit.

Daidalos (So, 18. 2. 2023 - 05:02)

Ano, puberťačky trestat potřebují často, jejich chování se pak zlepší, po dobrém si většinou říct nedají. Nejlepší medicína pro ně je pětadvacet vařečkou nebo proutkem na holou.

Vychovatelka.39 (St, 1. 3. 2023 - 13:03)

Souhlasím. Proutek, pravítko, řemen, plácačka nebo ruka a v případě většího provinění kombinace. Každopádně závěr výprasku by měl být na zadničce znatelný. Otisk dlaně zlobivým slečnám připomene jak se chovat.

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 05:02)

Myslím, že dostáváš zaslouženě. Také trestám dceru, když je hubatá nebo drzá, dostává vařečkou, páskem nebo proutkem, samozřejmě na holou.

Vychovatelka.39 (St, 1. 3. 2023 - 14:03)

Kolik je dceři? Kolik dostává ran a v jaké pozici?

Vychovatelka.39 (St, 1. 3. 2023 - 13:03)

Kolik je dceři? A zkoušeli jste už přítomnost další osoby při výprasku?

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 05:02)

Myslím, že dostáváš zaslouženě. Také trestám dceru, když je hubatá nebo drzá, dostává vařečkou, páskem nebo proutkem, samozřejmě na holou.

Piotr (Pá, 17. 2. 2023 - 18:02)

Instagram: @anonymni_vyprask

David (St, 8. 2. 2023 - 12:02)

Ahoj, píši sem z jednoho prostého důvodu. Je mi 15 let a už končím základní školu,za měsíc budu dělat příjmací zkoušky na střední školu. Poslední dobou ale na školu kašlu, neučím se a ve škole nedávám pozor a potřebuji připomenout mé povinnosti. Potřebuji dostat na holou nějakým předmětem, být přehnutý přes koleno nebo opěradlo postele. Kdo by chtěl mi dát, pište nebo volejte na tel 776 225 721. Čekám. ❤️

Ludix 87 (So, 11. 2. 2023 - 09:02)

Jsi Pražák?

David (So, 11. 2. 2023 - 19:02)

Zdravím, bohužel z Prahy ani blízkého okolí nejsem ale mohl bys dojet. Napiš mi na tel které je uvedeno v inzerátu. Čekám ❤️:-)

David (St, 8. 2. 2023 - 12:02)

Ahoj, píši sem z jednoho prostého důvodu. Je mi 15 let a už končím základní školu,za měsíc budu dělat příjmací zkoušky na střední školu. Poslední dobou ale na školu kašlu, neučím se a ve škole nedávám pozor a potřebuji připomenout mé povinnosti. Potřebuji dostat na holou nějakým předmětem, být přehnutý přes koleno nebo opěradlo postele. Kdo by chtěl mi dát, pište nebo volejte na tel 776 225 721. Čekám. ❤️

David (St, 8. 2. 2023 - 12:02)

Ahoj, píši sem z jednoho prostého důvodu. Je mi 15 let a už končím základní školu,za měsíc budu dělat příjmací zkoušky na střední školu. Poslední dobou ale na školu kašlu, neučím se a ve škole nedávám pozor a potřebuji připomenout mé povinnosti. Potřebuji dostat na holou nějakým předmětem, být přehnutý přes koleno nebo opěradlo postele. Kdo by chtěl mi dát, pište nebo volejte na tel 776 225 721. Čekám. ❤️

David (St, 8. 2. 2023 - 12:02)

Ahoj, píši sem z jednoho prostého důvodu. Je mi 15 let a už končím základní školu,za měsíc budu dělat příjmací zkoušky na střední školu. Poslední dobou ale na školu kašlu, neučím se a ve škole nedávám pozor a potřebuji připomenout mé povinnosti. Potřebuji dostat na holou nějakým předmětem, být přehnutý přes koleno nebo opěradlo postele. Kdo by chtěl mi dát, pište nebo volejte na tel 776 225 721. Čekám. ❤️

Návštěvník (Ne, 5. 2. 2023 - 05:02)

Tamara alias Kristyna alias ...
je po týdnu zpátky. Pustlili ji
z léčebny. A zase tu bude
psát pohádky.

Návštěvník (Ne, 5. 2. 2023 - 05:02)

Tamara alias Kristyna alias ...
je po týdnu zpátky. Pustlili ji
z léčebny. A zase tu bude
psát pohádky.

Reklama

Přidat komentář