Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

Co ti dal za ekonomické jistoty?

-Aleš- (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Ti současní lidem berou od huby a s úsměvem vysvětlují, že není z čeho brát. LIdi budou šetrit, nebudou utrácet a ve výsledku na tom bude stat hůř než za levicových vlád. Jsem zvědav co nám jestě zpoplatní a kolik zruší slev.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

Co dal tobě Babiš konkrétně? Tobě narazil na hubu náhubek, dal ti večerku do 21 hodin, poslal policajty na lidi svobodomyslné, zavřel nepochopitelně hospody, ale otevřel nákupní centra. Nepostavil jedinou nemocnici, otevřel asi 6 km dálnic. K valorizaci smrknul důchodcům 70 až 150 Kč. Rozpustil fond národních rezerv. A to jsme žili z plná hrdla. Co nevyhrála Maláčová, to nebylo. A rouškovné bylo jen uplácení důchodců. Jo a Deza prý nic neotrávila :). V jeho fabrikách makají ti Lubošem nenávidění migranti, plus lidi bez vzdělání za minimální plat. K tomu neumí mluvit česky. Babiš byl zatím nejhorší premiér této země. Jeho postoj k lidem přesně ukázalo video, kde odpovídá dětem. Otrávený, bez úsměvu, znechucený lidmi, kteří mu nemají co dát. Zrovna tobě Babiš vzal důchod. Ty jako Husákovo dítě nebudeš mít nic. Ota taky nic. Kdyby měl jeho pracovní morálku Fiala, nechodil by do práce, budeš první ječet, proč ho tedy že svých daní platíš.

-Aleš- (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Na tebe jsem čekal, teď uz konečně můžu do sprchy :-)

Nevidím ho také (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

nenene

Ota (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

12:52

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

To je Lalla, ne?

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 15:01)

Kde vidíš Luboše Oto?

Ota (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

To 16:11 jsem nepsal já. Jen zkoušim jestli tady Luboš neni.Já pořád nechápu co nám tim Babišem chce říct. Co jsme u Babiše nepochopili?

Ota (Ne, 1. 1. 2023 - 14:01)

Jo, Luboši taky mě bolí hlava.Jinak pořád jsem nepochopil co si se stal najednou posedlim Babišem? A koukám že se ti pořád líbí ty stejný typy;))

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

Nemůžu nic říct. Co ten Milunčin zmrd doma?

Ota (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

No ahoj Luboši, tak si tady? Škoda že nemůžeš nic říct. Protože nevim co je na tom špatnýho? Vždyť jde jen o volbu prezidenta.To nevim co Milušky zmrd. Já jsem teď ve vlaku a cestuju.Líbí se mi jak je všude minimum lidí.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

Oto, Luboš tady nepíše, někdo si dělá srandu. A víš proč nemůže nic říct? Protože nic neví. Luboš je člověk primitivní, pouze pivo, Slávia a pivo. Jen teď má pocit, že je proti němu vedená kampaň, tak se ztotožnil s Babišem. To je vše, víc za tím nehledej. Nezapomínej, že veškerá videa točil ne z přesvědčení, ale kvůli svému osobnímu zisku.

-Aleš- (Ne, 1. 1. 2023 - 13:01)

A tak kdoví co dělali povídkáři za komančů, těch 2000 000 lidí ve straně se musí někde projevit. Podle mého názoru to je tady samej komár nebo aspoň pochází ze stranické rodiny. A čím víc nadává tím víc kolaboroval :-)

Roman (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Ty vidíš nějaké diskutování? Já vidim jen smutnou Milču,Otu ,Hosta, Aleše..Vidim zničený životy, kde jsme diskriminováni.Máme zničený životy!!

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 08:01)

Krásný rok všem ! Odvedl jsem zkopírovala, autor asi Libor ( houby počasí) : "Silvestrovská.... Doktorka, panečku, to je veličina.....porady, články, diskuze jako žádná jiná......hned někdo nadává, že jsou tu jen voli........ druhý, ten láteří, když je sjížděn trolly........je to zde všehochuť, panna, orel v kleci ...........dějí se tady fakt neskutečné věci..........tu připomene se cynik- realista, vedlejší vlákno hle - úchyl, onanista..........když už je to dlouho na pohodu, vytáhnou odněkud Shabbu- tot- Jahodu..........chtějí -li dát tomu korunu, probudí si ještě Milunu...........největší štěstí, ba přímo klika........mít osobního hejtra - Návštěvníka........... ten kdo je velikej posera, pozve si na vlákno Scattera..............a když Scatter dlouho nevolá, spokojí se s kecy Pavkola...............když máš na sobě dlouhý splín, nastoupí filosof aladin..............je-li ti noc stále pekelně dlouhá, potěší tě slovem zasněná Touha..........máš-li choutky s nezletilou, objeví se Zetkař s plnou silou..........jsi- li chlap co míza jej protíná, vášeň zkusí ihned balička Martina....... stále ještě nevíš co vše jsi spáchal, neboj se, zhodnotí to sardanapal........ne Doktorka není selanka, vyprávět mohla by Bianka.........však nebuď smutnej a koženej, ještě je v záloze dřevěnej......................a pokud už zrovna vstala, pohladí ti duši Lalla........... když silou rozezníš zvony, možná se vzbudí i Tony.............a pak už to bude jen procházka....... Libor a vlákno Co je láska........."

Otan (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Nádhera! Ale stačilo jednou, proč dvakrát?

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Co je na tom nádhernýho? Já, odkojen Povídkáři - bravo!, v tom nic hezkého nevidím. Jen to, jak všude šmíruje.

Otan (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Povídkáři jsou bezva, třeba to bude pro ně inspirace. Tohle je dost kvalitní a vtipné, původně mne napadlo že to bude od nich. Libor mi nic do teď neříkal. Sem nechodí, to bych si pamatoval.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Hele, nech toho, nekal tady vodu ty inspirace pro Povídkáře. To bys nás tady rozesmál.

Reklama

Přidat komentář