Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 04:08)

A kdo je to my? Lidi co sem psali už tu nejsou, ty se podařilo Otikům a Milunám odtud vyštvat. Tak co vyhazuje anonym anonyma?

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 02:08)

Miuno, požár stále hoří a nikdo neví nic, ty hasiči. Ani příčinu, kterých může být několik a samozřejmě víc ložisek. Kolik jsi poslala peněz? Čeho máš moc za sebou. Žiješ jak žiješ, tak se nediv.

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 22:08)

To musí být hroznej život, žít v paranoidním světě. Chudáci dezoláti, až je mi jich někdy líto.

Miluna (So, 13. 8. 2022 - 22:08)

Koukla sem na ty vaše videa co píšete a neměla sem to dělat.Nějak mi to rozbrečelo.V Lubošovi vidim i sebe když se mi vysmívali ve škole a šikanovali a nemohla sem se bránit jako oni teď nemůžou nic.Všechny kolem mě zavíraji je mi to líto.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 01:08)

Viděla jsi ve videu tu pokladní v obchodu jak ji Luboš šikanoval? Nazval ji krávou. To je šikana. Ta paní se nemohla bránit, nemohla odejít. Byla proti němu bezmocná. Té ti líto nebylo?

Miluno (So, 13. 8. 2022 - 22:08)

No to se lidem nediv, konečně se s takovýma jako Čermák něco děje. Ti doktoři, sestřičky se taky nemohli bránit když byli 24hod v práci. A ukrajinské matky s dětmi, které utíkají před válkou ani nemluvím. A jeho dcerka se snad proti tátovi, co se jen válí chlastá, žebrá a neplatí na ni a jen dělá dluhy...Jenže to ty nepochopíš.

Miluna (So, 13. 8. 2022 - 23:08)

Nějak teď nevim co s nima maji společnýho doktoři,sestry? Chápu jen ukrajinské matky že tohle dělat neměl a neměl jít proti jim protože ukrajinci za to nemůžou ale přijde mi hnusný se mu tak nechutně smát za zády.To nemohli řešit jinak? třeba prospěšný práce? Nebo já nevim nějak mu domluvit kvuli ukrajincum.Ale takhle je rovnou uklidit? Mě to taky mrzelo že jde proti ukrajincum ale teď mi mrzí i jeho zavření.Já mam prostě je ráda všechny ukrajince i kluky a je mi tohle líto že to takhle dopadlo a nedávam ty řeči a to vysmívání a urážení toho rozdrbanýho chlapa.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 07:08)

Jo ty už nevíš, jak pronásledovali zdravotníky, vyhrožovali jejich rodinám, video s doktorem Kubkem je všude k dispozici. Jak sledovali, prudili a zesměšňovali lidi v očkovacích centrech a další. Lidi, kterým tahle líná nula nesahá ani po kotníky. Jak nabádal k terorismu a za to mu hrozilo někdy od zimy patnáct let? Teprve pak se chytil Putina a chtěl, aby naši zemi obsadil, aby přijely tanky jako na Ukrajinu. najdi si to. Ano je to směšná figurka burana z Holýšova, ale nebezpečná tím, že by se jeho výzev k násilí mohl někdo chytit. Prospěšný práce, nebuď směšná.

Miluna (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

Já zase nezapoměla na diskriminaci neočkovaných a dělání z nás odpad.Ale tohle ti je jedno.Nic na tom nemění že to vysmívání se jim za zády mi přijde trapný.Že to s Ukrajincema posrali vim taky ale co třeba domácí vězení? Se spíš divim že jim nedali třeba nejprve to.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Miluno, že se jim někdo vysmívá za zády??? A co dělal Tuboš poslední rok? Vysmíval se všem, kteří dělali svou práci. Nadával jim, šikanoval je. A to jenom proto, že si nemohl dát pivo, protože je bez něj v háji.

Miluna (Ne, 14. 8. 2022 - 13:08)

Po pravdě by mi zajímalo jak to zvládá bez piva teď v base.Vim že už na těch pivech ujížděl až moc a měl ho asi pomalu místo vody.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Začni už přemýšlet hlavou. Když něco rozhodne vláda kvůli zdraví obyvatelstva, v té době nikdo netušil, jak se onemocnění zvrhne, těžko to je diskriminace. Tečka, dál s tím nehneš a tvoje pocity, že ti zavřeli bary, nikoho nezajímají. A teď jsi ovlivněná pouze tím, že tě živí Ukrajinec, máš s ním dítě a šukáš i s Ukrajinci. Kdyby toho nebylo, budeš tady řvát, ať táhnou domů a mlet něco o denacifikaci Ukrajiny. Luboš i Patfik jsou hlupáci, stejně jako ta sebranka kolem nich. A je to ta stejná sebranka, co věří blábolům kolem kovidu. Trochu se zamysli v jaké sociální skupině se pohybuješ, když jsou schopní sdílet takové tuposti a dokonce musí jít do kriminálu.

Miluna (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

A vám to vážně nepřislo ani trochu divný a nelogický co se kolem toho vše dělo? Neřeknu ten počátek,ten rok 2020 když lidi šili roušky a nikdo nevěděl nic co to vlastně je.Ale na podzim 2020 už jste mohli vědět že je vše kolem nějaký prapodivný.A lidem se dělal těžkej průběh když je nikdo neošetřil a neléčil.Sama sem zažila jaký to je neléčit zápal plic a vim co to dokáže udělat až se člověk dusil.A naopak k tomu ostatní lidi kterym test vyšel pozitivní a zjistili že maji jen obyčejný příznaky virozy tak proto plno lidem ta komedie přestala bavit.Tenkrát nás drželi od 21h doma a mezitim se v noci na Ukrajinu přesouvala vojenská technika a my jsme nevěděli že se chystá válka, jen desinfirmátoři o tom špitali ale zase to byla desinformace která se letos v únoru stala realitou.A co bude teď? Čeká nás mrznutí v 18°C doma? No pro Ukrajince mam slabost a vzrušují mě takže ode mě nikdo proti nim nic neuslyší, ještě je tady kolem nás vítam.A kdyby mi nezajímali tak ale když vim že jim mocnosti udělali z domova bojiště, nikdy bych neříkala co kluci.Tim se od nich lišim a je mi to líto že se nechali strhnout timhle směrem.Sem prostě člověk který se s nima v tomhle neshoduje ale zároveň mi nejde se jim smát nebo mít nad nima škodolibou radost.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 13:08)

O kovidu se fakt už bavit nehodlám, doufám, že je to za námi. O přesouvání techniky si něco dohledej. Že může být válka lidi i tušili, jen odmítali o tom mluvit, protože každý doufal, že k tak zásadnímu kroku pro lidstvo nedojde, tak proč dělat bububu. To dělají jen hloupí lidi, strašit. Ano, když nebudou energie, čeká nás nouzový stav a budeme se muset uskromnit. To je snad jasné. Třeba když na vesnici vyschne obecní studna, tak chodí lidi k cisterně a šetří. Tak těch 18°C snad chápeš.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 13:08)

Tak ještě jednou, co už psal kolega. Opatření byla vytvořena zhruba stejná po celém světě. Mnoha lidem zachránila život nebo je uchránila vzhledem k jejich dlouhodobému zdravotnímu stavu před těžkým průběhem. Cenou za to bylo, že jsme byli omezeni v návštěvě některých zařízení a dobrovolně byli omezeni více. Jejich vlastní rozhodnutí. Všichni to chápou, jen pár stovek dezolátů ne. Neumrzneš, zatopíš si třeba elektrickým přímotopem, ale bude to drahé. Uskromňuje se celý svět, ne jen Písek. Co Rusové, ti už tě nevzrušují? Pořád jedete s Vasilem sadomaso a co ten druhej?

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

Za nabádání k terorismu domácí vězení? Holka, holka. neskončili ve vazbě za šíření dezinformací, to samo o sobě nemusí být trestné, ale právě za podezření na konkrétní trestné činy jako je podněcování dalších k násilí. Policie a státní zastupitelství jejich aktivity měsíce podrobně monitorovaly, když měly pocit, že mají dostatek důkazů, zasáhly. Tušl je navíc stíhaný za stalking prezidenta lékařské komory Michala Kubka, který podporoval očkování proti koronaviru, dezinformátoři to označovali za novodobou totalitu. Čermák pak čelí ještě obvinění za propagaci terorismu.

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 22:08)

https://www.youtube.com/watch?v=zNWoUQ6gFqQ

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 22:08)

Ty jsi taky dezolát?

povídkáři (So, 13. 8. 2022 - 22:08)

SOS (noch einmal)!!!! Tubošovi chybí přesně 7 hlasů, aby tento duel vyhrál!!! Kdo nehlasoval, hlasujte!!! (mezinárodní soutěž Československo hladá dezoláta)!!!! na FB!!!

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 22:08)

Tito divnolidi nechápou, že ta jejich sledovanost je z velké části od lidí co se na ně chodí dívat jak do ZOO jak jsou mimo a k smíchu.

Reklama

Přidat komentář