Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 22:01)

Aleš je debil. Před 8 lety bylo vidět, že měl dostatek sexu, radost ze života, tak byl veselý a vtipný. Teď je z něj zapšklej dědek, co hledá akorát spory.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 22:01)

Otíku to je úleva co že už je po vánocích.Stejně je to sranda jak ty dny třeba tady Andrejka miluje a my jsme z nich na nervy.Jinak u mě je to tak že včera se mi rafli Sergej s R., takže Sergej vyjel i na něj a bylo mi to nepříjemný.Musela sem usměrňovat a oba měli kousek pravdy.A jinak je to těžký zase v tom kdybych ho opustila že o Míšu se stará hodně.No a Zdena začala chodit s klukem.Tak si se dnes cestovánim odreagoval viď asi.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 23:01)

Nechápu, že si R. nenajde spolubydlení a nezačne si budovat vlastní život. Alimenty od rodičů by dostal amohl by začít od začátku. A k mámě chodit jen na návštěvy, popřípadě pomoct s bráškou. A taky doufám, že Z. je inteligentní a používá antikoncepci.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 22:01)

Miluno kdybyste nebyli s Otou tak osamělí, tak Vánoce také milujete. Andrea má krásnou, velkou rodinu, jsou rádi spolu, tak proto Vánoce milují.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Není to k 1.1. moc pesimistické? Válka a estébáci...

povídkáři (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Je. Ale taková je realita Doktorky.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Asi máte pravdu. Jde to vše do háje.

povídkáři (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Tak ne. realita Doktorky není realita mimo Doktorku. Je to jen to naše doktorkovské pinožení. Pokud to na vás působí depresivně, je to první známkou toho, že jsme to napsali blbě.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 21:01)

Ale ne, zítra tomu dám ještě šanci. Třeba to jen dnes na mě působí depresivně, jak se všichni všude hádají. Ohňostroje, petardy, volba prezidenta, důchody,...

povídkáři (Ne, 1. 1. 2023 - 21:01)

Máte pravdu. Ještě uvidím, jestli se tu někdo zastaví.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Aleši.

-Aleš- (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Já se odpojuji, ale nechte to tady i když nebudou reakce dle vašich představ. Většina účastníků pouze čte. A mějte na paměti, že je tady i nedávno propuštěný vězeň svědomí :-)

povídkáři (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

To máš pravdu. Nicméně tato annalýzá zde dlouho nevydrží, neboť bude konspirační a hodna udání pro šíření poplašné zprávy. Zatím koukám jsi jediný kdo projevil zájem a navíc jsi vlezl do sprchy!!!! Ještě šéfová zvažuje zakodování dle tvého vzoru.

-Aleš- (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Nechte to tady dýl, smazat to můžete kdykoliv. Já jsem jednou přepsal můj dva roky starej příspěvek.

povídkáři (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Za chvíli bude novoroční živáček- neživáček!! Čekám až se připojíte, bando!!!!

-Aleš- (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

No proto :-)

-Aleš- (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

Luboš přes všechny nedostatky, které má je člověk svobodomyslný, proto tíhne k prolidovému Babišovi. Na vlastní kůži poznal co je to v politické hantýrce pravice a že se současnou vládní garniturou není žádná legrace. Já Babišovi samozřejmě taky fandím, ale radši bych ho měl v parlamentu než na hradě, kde nebude mít prakticky na nic vliv. Takže to bude těžky rozhodování koho budu volit za prezidenta. A Luboš by se měl trochu krotit ať mu nedělá medvědí službu.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

Označení Prolidový Babiš neexistuje. Existuje pouze Probabišovský Babiš.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Babišovi fandí lidi bez mozku a bez charakteru. To ses teda moc nevycajchnoval.

Jana (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Dobře, on dal normálním lidem ekonomické jistoty. Budu ho volit.

Reklama

Přidat komentář