Reklama

Děti a punčocháče.

LUKASZ (So, 27. 5. 2023 - 23:05)

Cześć wszystkim.
Mam na imię Łukasz, pochodzę i mieszkam w Polsce i mam 46 lat.
Rajstopy nosiłem od przedszkola. Z tym okresem mojego życia związane są dwie sytuacje, które bardzo dobrze pamiętam.
Jedna to taka, że jeden raz mama zapytała mnie jakiego koloru rajstopy chcę ubrać na rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego. Zdziwiło mnie to, bo nigdy mnie nie pytała o kolor czy grubość rajstop. Wtedy, leżąc jeszcze w łóżku powiedziałem, że chcę ubrać jasnoniebieskie rajstopy.
Druga to taka, że będąc w zerówce (mając 6 lat) jeden z kolegów zebrał wszystkich chłopaków i poprosił o to, żeby każdy z nas podciągnął nogawkę spodni. U wszystkich chłopaków, oprócz tego wspomnianego, widoczne były charakterystyczne rajstopy w prążki. Jedynie on miał pod spodniami klasyczne kalesony i oznajmił wszystkim z nas, że rajstopy są ubraniem dla dziewczyn.
Ta druga sytuacja miała swoje dalsze konsekwencje. Niemal każdego następnego dnia ten sam kolega zbierał wszystkich chłopaków i kazał podciągać nogawkę od spodni, żeby udowodnić jaki to on jest już duży, gdyż nie nosi rajstop, a kalesony.
To spowodowało mój bunt w stosunku do rajstop. Powiedziałem mamie, że nie chcę już nosić rajstop, że chcę nosić kalesony, bo inni koledzy już nie noszą rajstop.
Mama była nieugięta i powiedziała, że kategorycznie do zakończenia przedszkola, nie kupi mi żadnych kaleson gdyż mamy dużo rajstop.
Kolejne dni pokazały, że poza trzema innymi chłopakami, wszyscy inni nosili rajstopy.

Jeżeli chcecie poznać kolejną część, dajcie znać.

Marek (Po, 29. 5. 2023 - 00:05)

Też tak miałem. Rajstopy przez całe przedszkole i w podstawówce do klasy 7. Dawaj kolejną część.

Máma (So, 27. 5. 2023 - 21:05)

Když je školní den tak dcera si bere stále punčocháče pod kalhoty 20 D a dva synové 40 D jelikož jsou zmrzlici mají jak dcera tak synové tělové barvy a jen oni mají ještě ponožky a nikdo se jim neposmiva ve škole ale nikdy mají pouze punčocháče s ponožkami a kraťasy jelikož jezdí na kole do školy dělá to tam hodně decek takto a v šatně si sundaji kraťasy a berou si leginy dětské ono pak na tělocviku venku se jim to hodí nemají žádný problém to takhle nosit takhle to praktikují už 3 roky a v pohodě a jak se přijdou domů tak jako domácí oblečení mají klasické dětské bavlněné punčocháče jen tak ale jak kdy pak probíhá večerní rutina co nosí batolata na noc jelikož mám ještě pocuranky tak je musí mít každou noc teď už spí jak dcera tak i kluci akorát že mají bohužel každý plenky jednorázové se dvoumi látkovými pro větší savost a jistotu a nikdy si řeknou o plenky i ráno a mají je celý den a noc nebo li non-stop... Jednou s nich vyrostou úplně ještě to pochopím v 6 a 8 letech a dcera je úplně bez plenek ty je už 12 let ale občas je chce také.? Zkusit ještě tak přemýšlím že bych jí plenky dala také teď půjdu kluky prebalit a dcery se zeptám jestli je bude také chtít. Ale dostane stejný podíl jako kluci....

Dan (Út, 9. 5. 2023 - 20:05)

Tak to dopadlo jinak mamka musela do práce na odpolední a na mne čekala její kamarádka neboli sousedka a ta mne řekla vysvlect úplně do naha a lehl jsem si na stůl pro větší děti na přebalování a pak řekla tady nám nikdo trošku zarusta chloupky tak vzala depilační strojek a oholila mne krásně do hladka a pak prohlásila že jsem batole sice v 10 letech ale mamka mne vždy chloupky nechala jen hodně mne namazala a zapudrovala a pak jsem teprve dostal balík plenek mezi nohy ale co tak se to stalo chloupky zase narostou ale plenek se jen tak nezbavim máma prohlásila až mne bude patnáct let tak teprve budu bez plenek tak si počkám ještě pět let a budu úplně bez nich akorát to odplekivani bude trochu delší hold takový je život dítěte co od narození nosí stále plenky a punčocháče atd a pohádky je konec jelikož bude pozdní večeře ani nevím co a teta říkala že mne budit nebude a do školy mne vypráví ona sama jelikož i do školy chodím v plenkách a punčocháčich zatím ještě stále teď jsem byl akorát prebaleny do čistých látkových plen a dostal jsem jich 6 založené na šířku tak mám krásný balík mezi nohama a dostal jsem i overal na spaní a zabalený jako to batole do zavinovačky a teta řekla že mi dá kojeneckou lahev s Krupičnou kaši a s ovocem to ovoce bude zvlášť v krmnem dudlíku tak už skoro spím jelikož jsem unavený ale ještě nesmím usnout jelikož jde teta stou lahvi a uvazuje mi látkovou plinku kolem krku jako brindak a řekla sat tak se jdu nakrmit a spát a plínky moc nebyli pokadeny tak asi zřejmě bude něco v tom Sunaru není to kaše....

Návštěvník (Út, 9. 5. 2023 - 20:05)

zalez uchyle pod duchnu

Dan (Út, 9. 5. 2023 - 11:05)

Já jsem se vsadil s kamarádem že budu nosit tělové punčocháče 70 denier s kraťasy dnes ráno jsem si je vzal takto s podkolenky a docela mne bylo tepleji a teď se jde zachvili ze školy a je mi docela fajn ani moc teplo ani zima stejně když přijdu domů tak mamka už čeká s plenkami rovnou a punčocháče budu mít jiné dětské bavlněné jelikož mamka říkala že jsem malé děcko co ještě plenky potřebuje a čeká mne i do zadečku čípek jelikož vždy když mne mamka sundavala pleny tak vždy byli pouze mokré jelikož jsem dlouho nekadil...

Dana (Čt, 4. 5. 2023 - 05:05)

Nosí vaše děcka ještě po ránu pod kalhoty punčocháče slabé či silné.?

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 06:05)

silné s laclem a plenou pod nima jelikož než sundaj kšandu tak by byly počurané

Návštěva (Čt, 4. 5. 2023 - 05:05)

Bohužel žádné léky mu nepomůžou jedině jedna věc existuje zastřelit a zahrabat a nebo zpopelnit a zahrabat co nejvíce do hrobu nebo rovnou zabetonovat...

Tonda (Ne, 30. 4. 2023 - 07:04)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli dáváte ještě punčocháče a zimní oblečení já bohužel nosím každé ráno ještě zimní kombinézy a odpoledne mám buď podle počasí oteplovacky nebo jdu v zimní kombinéze zkoušely někdy i zimní oblečení i do spaní moc děkuji

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 08:04)

Tondo a jak to máš s počuráváním do plen v kombinéze

Tonda (Út, 2. 5. 2023 - 16:05)

Já bohužel nijak plenky já podtim nenosim ja zimní kombinézu mám i teď venku a je mi v ní akorát bohužel to nosím ze zdravotních důvodu moc děkuji

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 18:05)

Jo,nosis ze zdravotnych duvodu,protoze jsi retardovan.Bez si pro leky.

Tana (So, 29. 4. 2023 - 17:04)

To je správná máma když dětem 12 a 15 let dává ještě plenky a vždy i punčocháče ale pro 15 leteho bych používala pleny jen doma a na venek jednorázové pleny ale 12 letemu bych dávala pleny non-stop jak doma tak i venku hlavně na spaní pro jeho jistotu ale punčocháče se ještě unosi po ránu ale odpoledne už nikoliv ale záleží na počasí zase nás syn nosí punčocháče celý rok hlavně pod kraťasy přes léto když hodně cestujeme na kolech ale to už má také jednorázové pleny radši to se nejdřív dávají pleny a pak punčocháče a kraťasy popřípadě. Dětské leginy na punčocháče a je spokojený.

Martin (Pá, 28. 4. 2023 - 07:04)

Nám máma za trest s
bráchou nasazuje pleny,
pak košilu a musíme se
nasoukat do punčocháčů s
laclem který nesmíme
sundat a tak pouzíváme pleny. Je nám 12 a 15 let

Máma (Čt, 27. 4. 2023 - 21:04)

Syn každé ráno ještě pod kalhoty nosí punčocháče vždy ale slabé nylonové 60 den a odpoledne když přijde ze školy tak si je ponechá a nebo dostane jiné frote dětské punčocháče a pod nimi má jednorázové pleny.on si vždy o plenky říká sám tak mu vyhovim proč mu je nedat když je chce a synovi je 11 let a v plenkách a punčocháčich je pak až do večera to už je mokrý a posrany a po večeři se umyje a prebali do čistých plenek ale i látkových vždy 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky s overalem na spaní.

Návštěvník (Čt, 27. 4. 2023 - 23:04)

zalez s těma pohádkama uchyle

Jan (Út, 25. 4. 2023 - 17:04)

Mne mamka když ráno přípravy punčocháče abych si je vzal tak musím ale říkal jsem že mne už je vedro odpoledne tak vymyslela slabší silonove či nylonové a punčocháče si vzít musím i když nechci jinak mne pak večer čeká trest na spaní pod overalem musím mít pleny ale když celý týden mám punčocháče a mamka není doma tak starší sestra mne stejně navlikne bohužel vždy odpoledne když přijdu ze školy do plenek ale nejdřív mne dá 2 látkové pleny s jednorázovkou se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem ale dá mi plenky úplně pripnute k tělu na pevno a řekne že jsem malý chlapeček který pleny a punčocháče nosit musí ale přitom mne je 8 let.
To svému dítěti sice je malé 2 roky mu jsou a tolik plen nemá jako já....
A když neuposlechnu tak i celý den klecim v koutě ale polonahaty od pasu dolů nic nemám a když se mi chce tak jedině musím dělat potřebu do nocniku
Tak vždy si nechám radši dávat pleny a punčocháče s laclem pro jistotu a ty laclace tam mám prisite a na teplacich také.? Ségra říkala dokud její děcko nevyroste prý s plenek tak do té doby je budu také nosit tak to se mám na co těšit snad nebude prebalovat ještě do 4 let..

P5 (Út, 18. 4. 2023 - 11:04)

Tak milé lidé já jsem byl s mámou už na psychiatrii a psychologii z důvodu proč stále nosím punčocháče s plenkami a jeden dobrý psycholog řekl mamce že v mém věku to je ještě normální že nosím stále punčocháče to děti prostě nosí ale mamka se pak optala proč chci ještě nosit i plenky a pan psycholog řekl že to sice normální není abych v 10 letech se choval jako batole ale řekl bych vám jednu dobrou radu pleny nikdy nikomu neublíží a nebojte on si sám jednou řekne že pleny nosit nebude zhruba do těch 13 let bych to pochopil je nosit ty plenky ale ještě vás pošlu na urologické vyšetření na speciální tam vám syna prošetři a to pořádně a pak zase přijdete ke mne zpět a uvidíte že má asi špatný vivin pohlavních orgánů ale doporučim vám abyste tam mohla být i sním na jednom pokoji jdete tam kde jste rodila. Jelikož já tam mám psychologickou poradnu.....

P5 (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

Já osobně nosím doma jak jednorázové pleny a punčocháče průhledné a každých 4 hodin mne mamka prebaluje dle potřeby 4x až 6x denně jsem na vše už zvyklé děcko zatím mi je 10 let ale mamka mne Říkala že pleny budu nosit tak dlouho dokud budu chtít ale i tak punčocháče a ve škole mám drynites nasazovaci a nebo seni kids na lepitka a jsem postižené děcko teď jsem venku na zahradě pouze v plenkách a punčocháčich a malou nohu 30,5 vasky mám....

Reklama

Přidat komentář