Reklama

Děti a punčocháče.

N (St, 23. 8. 2023 - 21:08)

Helejte se nepište že dítěti je 53 let když mu je 10 či více let vy nikdy nikdo nevíte až jednou budete starý dedkove pak budete nosit plenky a punčocháče také? A nebo raději zkocite z mostu! Tak potom budete retardovany také.?

Jiřík (Čt, 10. 8. 2023 - 11:08)

Tak mamka mne v autě nasadila jednorázové pleny a punčocháče s kraťasy a plenky jsou značky pampersky číslo 8 které tam koupila vzala radši 4 balíky plenek a punčocháče mám celý den s kraťasy a hlavně s plenkami ale vždy já je sice přes den nechci ale mamka trvá na tom abych je měl i přes den a punčocháče mám dětské silonove 40 denier v tělové barvy tak jsem jakoby opaleny na nohách a do postele mne dává klasicky overal do kterého mne zabalí a nebo také dostanu zimní kombinézu do autokaravanu i když jí nechci ale podle mamky musím vždy mám tu merino 100% kombinézu od značky KAKS je Švýcarská je sice teplá ale nepotim se v ní hlavně přes noc ale mohu ji mít i přes den mám velikost 110 až 122 v deseti letech je to normální velikost a nohu zatím 35,5 a krásně mne vše sluší jsem a cítím se jako batole.

Tonda (Čt, 10. 8. 2023 - 11:08)

Ahoj já mám klasické punčocháče mám z cenyrezu takové ty pruhované a zimní kombinézy má od značky bowaybrant nebo pengming jak vypadá ta tvoje docela ti závidím

Návštěvník (Čt, 10. 8. 2023 - 20:08)

ten Jiřík je uchyl-plenkař ale ty Tondo pleny musíš nosit protože záměrně se posráváš do kombinéz

Jiřík (Čt, 10. 8. 2023 - 09:08)

Mne nedělá si po ránu vzít punčocháče pod tepláky dnes ráno bylo docela chladno jel jsem s rodiči na velký výlet jsem sice ještě v autě pouze v punčocháčích a mám zelené modré dětské boty Adidas 35,5 ale normálně nosím 37 ty mne byli velké tak ty půjdou zpět do obchodu a nebo si je nechám až mne noha doroste ty jsou na šněrování a tyto na suchý zip značky Tansuar ale teď jsme museli zastavit a vzal jsem si kraťasy abych mohl na wc ale mamka mne nakoupila na benzine dětské jednorázové pleny a řekla že mi je dá v autě
Dala by mne je doma ale došli mne je 10 let a plenky jednorázové nosím na noc jelikož jsem ještě pocuranek tak je musím mít ale na dlouhé cesty je mám také.?

Péťa (St, 9. 8. 2023 - 08:08)

Tondo já mám podobný problém jako ty já musím nosit punčocháče i přes letní dny ale i leginy či gamase musím mít vždy a většinou když jsem s rodiči ve stanu tak mám nejdříve 4 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a na konec zimní kombinézu také a zalezu do spacáku nebo do fusaku. Ale mne je 8 let a jsem ještě děcko na rozdíl od tebe ale proti tobě nemám nic je to každého člověka věc a nenech se jinými urážet oni nikdy neví jak sami dopadnou...

Tonda (St, 9. 8. 2023 - 16:08)

Ahoj já bohužel to mám od narození ja zimní nosím že mě drží v teple a vleže to zimní chladí nosím též punčocháče jakou zimní kombinézu máš když tak

Máma (Ne, 6. 8. 2023 - 12:08)

Proč podle vás by děcka nemohli už nosit punčocháče a co když je chtějí už nosit. Tak jsou podle vás uchylove to jste akorát vy které je urazeji hold nijakemu dítěti je ještě teplo a chodí v kratasech a některým je chladno pod kalhoty či tepláky náš je bohužel zmrzlina tak má punčocháče tak se vytáhli hold dřív než září a nebo říjen tak je nosí už v srpnu a co.

Tonda (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Dobrý den Bohužel nejsem ten kdo tu o mě píše hlouposti žádný úchyl nejsem a dost mě to tu uráží a bohužel jsem též zmrzlina taky už od malička a vím že mě dost mamka oblékala do teplého oblečení i když bylo teplo a vím že mě oblékala i oteplovacky třeba i v létě moc děkuji vím jaké to je

Matka (Ne, 6. 8. 2023 - 07:08)

Náš 12 lety syn už nemá žádný problém si vzít punčocháče s tepláky které má na laclace udělané ale vždy si řekne i o plenky také je to dobrý nápad mu dát plenky a on se nestydí že je má.

Markéta (So, 5. 8. 2023 - 10:08)

Já už přemýšlím na tom že dětem vytáhnu punčocháče na spaní aspoň syn je nosí jako pyžamo s kabátkem od pyžama ale včera chtěl po mne abych mu dala také plenky na noc chvíli jsem přemýšlela o tom ale pak je dostal ono v 6 letech na spaní se hodí když jsme byli na dovolené ve stanu tak je normálně měl vždy s punčocháči ale nejhorší bylo i to že je chtěl i starší kluk sousedky kterého jsme měli sebou on je menší postavy tak je také oblékl normálně v 11 letech měl plenku ale mladší měl na výběr buď plenky a nebo nočník ale on prostě plínky ale punčocháče měli vždy oba dva a jak se jelo na výlet tak je měli také a nikdo si nedovede představit že nikde dáváte venku plínky většímu dítěti měla jsem sice batoh kde jsem měla vše na přebalování a za týden jsem spotrebovala 4 balíky jednorázovék dávala jsem pouze noční plenky pampersky číslo 8 jelikož doma malému dávám pouze látkové čtvercové plenky a jednou za dva dny je peru vždy tak dvě pračky látkových plen.

Tonda (So, 5. 8. 2023 - 20:08)

Dobrý den já pomalu taky jsem vyndal punčocháče a i zimní kombinézu byl jsem stanovat a už začíná být chladno

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 00:08)

Tondo ty jsi tu chyběl. Tak koho jsi ve stanu počural v kombineze? měls aspoň plínečku

Kuba (So, 5. 8. 2023 - 07:08)

Takový je život vždy plenky a punčocháče úplně všude já to mám stejný ale doma mám pouze jednorázové pleny a dlouhé tričko nemusel bych plenky mít ale mamka říká že jsem ještě malé děcko ale tak malý nejsem v 10 letech a bohužel dělám obě potřeby do plenek a na venek nosím už punčocháče jen tak s kraťasy prostě je mám ale na venek mám 4 látkové pleny s jednorázovkou a svrchni kalhotky a buď nebo leginy aby mne bylo lepší prebalit.

Návštěvník (So, 5. 8. 2023 - 08:08)

zalez ty uchyle plenkařskej

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

No jo,někomu se hold ,fakani nepovedou.

Anonym (So, 2. 9. 2023 - 15:09)

A také do vany . Když vystydne voda, potom krásně hřejí. Jen je horší když jsi pomočený a po*raný fujtajbl.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

Znám dobře to ženskou co tě vyplivla ta byla taky na ubytovně a rozdávala si to se samejma fetkama ,delikventama a ciganama. Proto jsi takovej ubožák.

Bohdan bóďa76 (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

Punčocháče jsou dobrý také do hodpody. Tam nikdy není přetopeno. Táhne to od ventilátorů. Když se pak vracíte domů, ucítité jejích výhodu. Když se pomočíte nebo pokadite neteče to za vami a nedělá to cesticku. Noci jsou už studené až mrazivé tak vám to pořádně zmrzne.orší je to doma když máte zatopeno a rozmrznete máte doma jak na hajzlu.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

A také do vany . Když vystydne voda, potom krásně hřejí. Jen je horší když jsi pomočený a po*raný fujtajbl.

Reklama

Přidat komentář