Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Vojta (Ne, 8. 1. 2023 - 21:01)

S většinou tvého příspěvku naprosto souhlasím.Avšak problém vyrábění nekvalitního šmejdského zboží a neustálého koloběhu jeho spotřeby je naopak v příkrém rozporu z udržitelností o které já mluvím.Rovněž čím dál větší nároky na těžbu a v podstatě rabování surovin jsou v naprostém opaku udržitelnosti.Pokud nebude vést lidstvo,potažmo světoví mocipáni,rozumný styl života,spotřebovávat suroviny a výrobky z nich šetrně a v rozumné míře,ale bude naopak ničit životní prostředí a drancovat co se dá,pak nemůžeme čekat na oplátku nic dobrého.Pokrok ano,ale určitě by také bylo moudré,aby i naši potomci třeba za sto let po nás převzali planetu nezkaženou a aby se na ni dalo žít.To znamená,že žádný pokrok nesmí být nastolen za cenu nevratného poškození životního prostředí a jeho permanentního zamořování.To je to,o čem jsem mluvil.Udržitelnost není podvod,ale naopak dobrá užitečná věc.To jen dnešní zelení blábolilové a ekoteroristé hovoří o falešných hodnotách,rádoby udržitelnosti životního prostředí,o tom,jak se mají obyčejní lidé uskromňovat,ačkoliv mocipáni se podle toho neřídí.Ne falešná totalitní ekoideologie,ale opravdová snaha o rozumnou udržitelnost je to podstatné.Pokud si mocní jen parcelují světový majetek,veškeré nerostné bohatství a dostupnou půdu si uzurpují,dohazují si místa a výhody,takhle to fungovat nemůže.To není udržitelnost,ale spíš parazitický systém,který lidi manipuluje do věcí tak,aby vyhovoval globalistickým pánům.To je opět na tisíc honů vzdálené skutečné udržitelnosti.Chápeš?

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 11:01)

já mám takovou zkušenost jenom jednu z roku 1995 své tehdejší přítelkyni věře jsem rád hladil záda a ona si jednou pozvala kamaráda a na něm mi demostrovala že holky to mají rády i jinde ten jí sahal naprsa když si šel odskočit a já se chtěl posunout a sáhl jsem jí tam taky tak řekla co blbneš to je milošovo ty už sis vybral . takže po té co jsem poprvé šáhl na prsa v 17. letech své holce monice jsem si musel na další prsa počkat až do 22 opět na Moniku ale silnější a s jiným příjmením než ta v 17

Eva (Ne, 8. 1. 2023 - 11:01)

Nějak to tady umřelo. Užíváte si vůbec?

Marek P (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

Tak jsme si užili hezkého silvestra na chatě, byli jsme 4 kluci a 5 holek. Všichni tam s někým byli jen ta jedna holka byla momentálně sama, ale s námi se rozhodně nenudila a sama taky nebyla. Po obědě jsme si dali něco na rozjezd a potom už měly hlavní slovo hry a po nich tradiční flaška. Prostě jednoduché a nelze se vymlouvat. Před půlnocí a přípitkem jsme už byli vystříkaní a holky taky skvěle uspokojené. Po přípitku se ještě trochu pokecalo a každý si zatočil, s kterou půjde spát, nikdo nesměl jít s tou s kterou momentálně chodí a ta navíc si vytočila ke komu se přidá. Ani jsme moc neponocovali a spíš jsme usnuli, zašukali jsme si po probuzení. Zahráli jsme si kolotoč, to kluci obcházejí holky a kdo se udělá je vyřazen a taky jsme každou potěšili čtyři najednou a holky si to rozdávaly spolu, když jsme se věnovali té jedné. A opakování bude ke konci ledna na narozeniny jedné z holek.

Vojta (Ne, 8. 1. 2023 - 15:01)

Marku,to je naštěstí jen exces úzké skupiny fajnšmekrů.Pokud by tohle praktikoval úplně každý,což naštěstí není ani možné,společnost by šla k šípku.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

takže něco jako SWIngers party

Marek P (Po, 2. 1. 2023 - 16:01)

Tak něco, jen s kamarády a našimi holkami svolnými k čemukoliv. Holky když se odvážou, tak se spustí tak, že se až s klukama divíme. Ale nejsme proti. Takovéto orgie jsou ale jen na silvestra a při narozeninách a svátku, případně po domluvě, když chceme trojku a víc.

Arnošt (Út, 16. 8. 2022 - 16:08)

Jako v ZOO.

Igot (Ne, 14. 8. 2022 - 23:08)

Volna holka,Přibramsko?

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 18:08)

chápu to správně že ten klistýr si děláš jen v případě když ten kaviár nehrozí? nebo lépe řečeno když nemáš h...o v zatáčce?

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

krásný příspěvek

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

aha tak sorry já byl jen zvědavý

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

Viděl jsem čůrat více holek i žen a většinou to znamenalo, že o mne mají zájem. Třeba řekla abych hlídal jestli někdo nejde, ale natočila se tak, abych dobře viděl. Na rande venku dost běžné. I já jsem před nimi močil. Neměli jsme co si skrýval. Buď jsme se znali, nebo brzy poznali. Vydali jsme prostě signál, že si důvěřujeme a toužíme po sobě. U žen které už jsem měl, už to tak zajímavé nebylo.

Eva (So, 13. 8. 2022 - 10:08)

Od pátku jsou u mě kamarádka, můj kluk a kamarád. Užíváme si krásný sex, hezky se vystřídáme a je nám skvěle.

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 11:08)

Se divim, že máš čas na psaní.

Eva (So, 13. 8. 2022 - 18:08)

Však jsem toho moc nenapsala. Teď večeříme a zase půjdeme na to. Sendvič, dva kluci dole a lízat holku a potom výměna, parádní zábava.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

Děláš si klystýr Evo?

Eva (Ne, 14. 8. 2022 - 18:08)

Většinou se vypláchnu hadicí od sprchy a stačí, ale někdy to prostě nejde, jako venku, nebo na zábavě (lubrikant mám vždy u sebe), prostě mimo dostupnost možnosti výplachu, ale pan kák je dost daleko, takže se zase tak nic strašného neděje, jen je potom nekouřím. Ono se kolem toho nadělá a už pár let v pohodě. Kaviár ale v žádném případě neprovozuji. Piss ano, u toho je aspoň zábava. Do kluků strkáme my holky připínací penisy nebo jen ty do ruky a taky se neděje nic strašného, jen je jdeme omýt, radši. Taky je dobrý dvojitý, jednu stranu mám strčenou v pipině a druhou stranou můžu někomu dělat dobře. To mám potom přístupný jen anál. Já ho strčím holce jedno kam nebo klukovi do análu a druhý kluk zase do mého. Je takových možností.

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 18:08)

Když jsem měl nějakou náruživou, která to chtěla pořád, tak to měla třeba 24 hodin v kuse i dýl. Chodili jsme jenom čůrat.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 08:08)

a čůrala aspoň před tebou viděl jsi jí při tom?

Reklama

Přidat komentář