Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Eva (Út, 10. 1. 2023 - 17:01)

Mi se radši sejdeme, 9 holek a 19 kluků a nijak neřešíme kdo s kým je a není a grupáč vítězí. Rozhodně se nám nic nehroutí. K pořádnému sexu je potřeba mít alespoň ještě jednu holku a minimálně tři až pět kluků. Sex s jinou holkou naprosto miluji a k tomu dvojitou penetraci.

? (Pá, 13. 1. 2023 - 01:01)

To se jako všichni z té party sejdou s vědomím,že bude souložit každý s každou?To mi přijde jako příliš mnoho lidí na to,než aby byli tito jednotlivci tak lehce svolní ke skupinovému sexu.Nevím,partneři mají někdy problém přijmout někoho vůbec do trojky,nedaří se jim,protože si s dotyčným(nou) třeba nesedli,nerozumí si,nebo nakonec zjistí,že to není jejich šálek kávy.A u vás najednou takový velký počet lidí má jasno v tom,že se bude hromadně souložit a nemá sebemenší problém přistoupit na tyto sexuální orgie.Že by v tak velké skupině osob na jednom místě bylo každému jedno,kdo s kým chodí,a jen by si užívali s tím,kdo je zrovna po ruce?Nerozumím tomu,většina lidí si přece střeží své soukromí a intimní život si odbývají v párech.

Eva (Pá, 13. 1. 2023 - 18:01)

Není nám ještě 20, takže neřešíme. Ten počet se sejde tak na narozeniny a silvestra, jinak nás je podle možností míň, ne každý má čas, když se máme sejít.

Návštěvník (Pá, 13. 1. 2023 - 19:01)

Jestli má někdo promiskuitu jako životní styl, nic proti, ale krom potěšení je třeba nést i následky z nechtěného otěhotnění a pohlavních nemocí.

Mám to ráda (So, 14. 1. 2023 - 00:01)

Zalez do hnoje a už tu neblekotej hlouposti. Sex ve více lidech je prostě nej hustý cool.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 00:01)

Ale já vám to přeji. To martýrium a ostudu při zjišťování otcovství. Pak tahanice o výši alimentů, samoživitelství, protože tak profláknutou holku si žádný pořádný chlap nevezme, ani biologický otec dítěte. Záměrné šíření pohlavních chorob je trestný čin. Tak do toho. Pomějte se.

Tomáš (So, 14. 1. 2023 - 11:01)

Co to meleš? Jaké šíření pohlavních chorob? A jaké zjišťování otcovství, však se snad zabezpečí. Kámoš má skvělou přítelkyni rádodajku a v pohodě, když k nám přijdou na návštěvu, tak skončíme sexem. Moje přítelkyně a ta jeho si začnou a už se jede bez omezování a stane se, že nás je i víc. Ono je to totiž super si takhle užívat než slintat a mít představy, jak mu ji šukáš a ono nic, jen představy. Holky to moc dobře vědí a proto začínají samy a když je vidíš, tak se prostě musíš přidat, nevydržíš se jen koukat. První výměna proběhla trochu v obavách, co kdo bude dělat. Mě prostě bez řečí kámošova přítelkyně chytla a přitáhla si k sobě, až jsem musel zasunout a kámošovi nezbylo, než jít do té mojí. Vše proběhlo v klidu a do dnes si je měníme. Když je na návštěvě ještě někdo další, tak je jasné, že se přidá. Jsou asi takoví, co tohle nedají, ale buď se na tohle vše kolem, myslím ty kecy o nevěře a co je předepsáno vykašleš a užíváš si a nebo jsi jak trouba a nic si nezažiješ. Život je hra a měl by sis ho užít naplno a ne na smrtelném loži bědovat, jak jsi ním jen prošel s šedí nudných dnů.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 11:01)

Kámoš byl na sexpárty. Dostal kapavku. Nakazil manželku, ta dělala servírku, nakazila štamgasty a už to jelo. Vyšetřování, zjišťování, zajišťování, rozvody. Lítali v tom všichni. Mě rádodajka nasadila jen filcky, a bylo to jen mezi čtyřma očima. Já věděl jak se léčí, tak jsem vyléčil i jí, ale rozešli jsme se a při tom jsme si do té doby výborně rozuměli nejen v sexu. Od té doby už jsem kurvil jen slušný ženský.

Juraj (Pá, 13. 1. 2023 - 05:01)

Jasné, že sú to krávoviny. Sem píšu chlapi ktorým to tlačí na mozog a potom píšu takéto krávoviny a honí si pri tom u klávesnice. To snáď poznáte, že to nie sú reálne ženské.

Eva (Pá, 13. 1. 2023 - 18:01)

A ty si ho honíš jak často? A jsi asi sám že?

Arnošt (Čt, 12. 1. 2023 - 18:01)

To je jako v ZOO.

JA (Ne, 8. 1. 2023 - 21:01)

Je zaujimave ako si to holky mozu spolu rozdat ale rozdali si to medzi sebou niekde niekedy hetero chalani?

Eva (Ne, 8. 1. 2023 - 18:01)

Než tady probírat tyhle nesmysly, tak si radši pozvěte přátele a udělejte pořádnou párty s volným sexem nebo s flaškou a budete se mít rozhodně lépe než tady řešit nějakou rozpadající se civilizaci. Až bude brzy konec, tak si řeknete, že jste si ani pořádně nezašukali. Já mám u sebe kamarádku a tři kluky a jak nám je spolu dobře. A už končím a jdu, ať si neužívá jen kamarádka.

Vojta (Ne, 8. 1. 2023 - 21:01)

Z čeho usuzuješ,že bude brzy konec?Užívat si je legitimní,ale copak lze mít prosperující partnerský vztah s partou lidí najednou?Pravděpodobně ne.Sexuální styk lze mít s pátým,desátým i stým člověkem,pořád je to svým způsobem to samé.Tedy kromě rizika polapení v lepším případě chlamydií.Ale kvalitní vztah dvou lidí je něco úplně jiného.

Vojta (Ne, 8. 1. 2023 - 14:01)

Ještě doplním,není jistě žádoucí žít stylem,budeme si bezuzdně užívat,hýřit a po nás ať přijde klidně potopa.Z tohoto je patrné,že bychom se všichni měli snažit podílet na tom,aby svět byl v rovnováze a aby byl dlouho vhodné místo k životu.K těm muslimům-je třeba si uvědomit,že drtivá většina místních mužů nemá v žádném případě žádné 4 manželky,a už vůbec ne neomezený počet otrokyň lásky.To si mohou dovolit jen velmi bohatí a vlivní muži,ti ostatní jsou rádi,když mají manželku jen jednu,protože víc by neuživili.Navíc,je pochybné aby někdo vlastnil žen více,a na druhé co by se chtěli oženit,by se nedostalo.Není to celkově pro společnost žádná výhoda.

Pavel (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

S tím hýřením je to pravda, ale normální lidi nehýří, jsou rádi že vůbec vyjdou s penězi. Hýří bohatí a celebrity a lidi je mají ještě jako modly. Mít více žen není nijak pro společnost špatné. To je veliký omyl. Jako ten borec z Afriky, jak byl ve zprávách, co má manželek, dětí a vnoučat, nějak je uživit musí a potom že je v Africe zle a bída.

Vojta (Ne, 8. 1. 2023 - 20:01)

Částečně souhlasím.Co se týče toho,když má muž více žen,tak jistě to pro společnost není špatné.Ale už selský rozum nás musí vést k úvaze,že tohle praktikovat každý nemůže,spíše naopak,velmi málokdo.Takže to zase není celoplošně aplikovatelný model.A Afrika?Pořád ten samý princip,je to chudý světadíl.Ne že by snad měl malý lidský potenciál,naopak,ale jednotlivé africké státy mají více méně nevýkonné ekonomiky.To však není poenta této diskuze.I tam se zcela jistě nacházejí ještě další takoví muži,jako ten kterého jsi zmínil.To však neznamená,že je to nějaká místní norma a že to každý muž tak může mít.Samozřejmě že ne,logicky přece.Jiná situace je,když nezodpovědní muži z obyčejného lidu přelétávají ze ženy na ženu,a každé udělají několik dětí o které se pak nestarají.

Vojta (Ne, 8. 1. 2023 - 14:01)

Dlouhodobá udržitelnost,obávám se,je v zájmu všech lidí.Tak jak ty si ji vysvětluješ,nemá nic společného v zakonzervování se v současném stavu a nerozvíjení se v ničem.Ten žádaný a chtěný rozvoj,při zachování přírodních zdrojů a životního prostředí pro budoucí generace,musí ovšem respektovat lidskou přirozenost a důstojnost,tzn.že např.technologie nesmí vládnout nad lidmi,nýbrž je žádoucí,aby naopak složily lidem ku prospěchu a k dobrým věcem.Je v pořádku,že se svět vyvíjí,ostatně dnešní civilizace také neběhá oděná v kožešinách s klacky v rukou kolem ohníčků a nebydlí v jeskyních.To každý chápe,že to není možné,a že je naopak přirozené,že se vše dynamicky rozvíjí.Píšeš,že se jedná o obrovský podvod.No,já bych spíše označil za podvod a iluzi dnešní rádoby pokrok,který nevede a ani nemůže vést k ničemu dobrému,ačkoliv se architekti těchto myšlenek snaží u lidstva vyvolat dojem,že toto je ta správná cesta.Vše staré že byla manipulace a podvod,a jen skrze tuto novou cestu se lidem povede lépe.Opravdu?Asi těžko.Jak může někdo zbořit přirozenost a nahradit ji zvrácenostmi a v podstatě nefunkčním modelem společnosti?Musím konstatovat,že opravdu nelze vyloučit,že nás čeká pád několik set let nazpět,ale určitě ne z toho důvodu,že se člověk bude chovat mravně a tak,jak je pro jeho podstatu přirozené.K naplnění zdravé přirozenosti člověka však jistě není žádoucí a ani potřebné udržovat skupinové sexuální vztahy,u kterých když i pominu jejich jiné nevýhody a nepraktičnost,tak neslouží k udržitelnému způsobu života.Naše civilizace není a ani nemůže z principu být založena na volných nesoudržných svazcích,nemluvě o skupinkách lidí scházejících se za sexuálními dobrodružstvími.Pro malé skupiny lidí tebou obhajovaný model soužití partnerů dočasně fungovat může,pro společnost však jako celek nikoliv,neboť by se při aplikaci napříč všemi jejími strukturami,už dávno rozpadla.

Pavel (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Ne, pravdu mám já, dlouhodobá udržitelnost je jen lež a podvod, jde o zakonzervování stávajícího bez dalšího rozvoje dál a snaha vrátit se o mnoho let zpět. Problém jsou totiž kurvítka a plánované zastarávání věcí a jen rabovat suroviny a bezhlavě vyrábět další krámy, které nic nevydrží, tady je problém a velký. Když se podíváme na auta, tak třeba Felicia vydržela dost, potom nějaký pomatenec vymyslel elektronické nesmysly a kolik dnes vydrží auto? Auto potřebuje co? Aby jezdilo, svítilo, brzdilo a mělo rozumnou spotřebu, elektronické serepetičky jsou k hovnu, že to tak musím napsat. Kolik asi tak bylo potřeba vyrabovat surovin a spotřebovat energie na výrobu Felicie a kolik na ten krám na elektriku, který nedojede v zimě ani polovičku toho co Felicie? Životnost kolik let budou mít tyhle 2 auta? To je jen příklad. Technologie nám budou vládnout, protože tohle většina hloupých lidí jako ovce chce a těší se na to. Kožešiny a oblečení? Kožešiny jsou jasně pryč, ale to dnešní oblečení nic nevydrží, Levisky mých rodičů vydržely v pohodě 3 roky a potom po opravách dalších několik let, dnes, když jsem si je koupil, tak vydržely 3 měsíce a rozervaly se v místě od poklopce k rozkroku, šmejd jak prase. A dál. Na sexuálních skupinových vztazích je co špatného? Máme se rádi, pomáháme si navzájem a když budeme jen dva, tak kdo nám pomůže? NIKDO! V tom je celý vtip. A jelikož příjde rozklad všeho, zabíjení se, okrádání, hladomor a další "radovánky", tak spíš přežijeme ve skupině než jen ve dvou. Ano, šukáme spolu bez omezení, ale není to jen o šukání, většinu času věnujeme dalším potřebným činnostem. Platíme si za vše sexem, to ano, jsme tudíž všichni spokojeni a rozvrat je způsoben jinými problémy, ale rozhodně ne skupinovým sexem.

Vojta (Ne, 8. 1. 2023 - 22:01)

A ještě malá poznámka,dobrá věc se pozná podle toho,že pokud by ji žili a praktikovali všichni lidé,tak by i celospolečensky fungovala a celý svět by prosperoval.Pokud je nemožné,aby daným stylem žili všichni,tak se jedná minimálně o záležitost diskutabilní a nebo pochybnou.

Reklama

Přidat komentář