Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

jirka (Čt, 27. 7. 2023 - 08:07)

Mě tohle nevadí, spíš se mi líbí, když se přítelkyně z práce vrátí naplněná a pěkně to v ní klouže, víc mě to vzruší a podávám lepší výkon. Nikdy by mě nenapadlo ji něco vyčítat, spíš si to ještě pochvaluju, odskočit si je potřeba, žít monotonní život je na prd.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

Kouření penisu neuznávám...přidržel u svého přirození a hulila bys až do výstřiku mrdky. Byl by to rozkaz !!!!

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

A co teprve nechat přítelkyni si užít venku s někým jiným, třeba úplně cizím, a pak si vychutnat její kundičku plnou cizího spermatu?

roktoš (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

Každý chlap to fakt nedá . Nemá cenu tlačit na pilu . Jeden na to přistoupil a když po akci viděl jak z jeho ženy vytéká sperma jiných mužů , tak se mohl podělat ! Musí to oba opravdu chtít !

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 08:08)

Přítelkyně pracuje jako barmanka a chodí domů naplněná od kolegů a rád ho do ní zasunu jako další a udělám se do ní. Ten pocit je prostě k nezaplacení.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 06:08)

Proč grupáč, když má žena partnera, který vydrží celou noc a ještě třeba druhý den do oběda. Pochopím, že má změnu, že jí vzrušují i ostatní páry, muže jistě taky, ale mít jednoho v sobě mnoho hodin vyjde nastejno a když je to s milovanou osobou, tak snad nic hezčího není.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 06:08)

Není nad ulepená stehna, mokré flekaté kalhotky a rozpálenou, voňavou kundičku přítelkyně, když se nad ránem vrátí z párty, vykasá si minišaty, obkročmo si na mě sedne a začne vyprávět, co tam prováděla a kdo všechno se do ní udělal... Taky to máte rádi?

:-))) (Út, 15. 8. 2023 - 06:08)

Kuřačka nejsem...Žij a nech žít !... takže asi tak...:-)))

roktoš (Út, 15. 8. 2023 - 06:08)

Každý chlap to fakt nedá . Nemá cenu tlačit na pilu . Jeden na to přistoupil a když po akci viděl jak z jeho ženy vytéká sperma jiných mužů , tak se mohl podělat ! Musí to oba opravdu chtít !

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 06:08)

Já jsem taky z Ostravy říkají že jsem samice umím všechno a taky vás to naučím. Napiš na můj tel 605 729 679 také napiš 605 532 562 chci posílat fotky videa a sejít se.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 20:08)

A když není doma, tak se nesmím vyhonit... není to škoda ?Až zase zařve semeno", zařvi na ni "kunda" a pořádnĕ tvrdĕ ji vopíchej...

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 16:08)

Nazdar Kurviňáčko. Neznáme se? Na poslední swingers party byl jeden bejk co pořád lizal, ale když se zhaslo ke střídání a pak rozsvítil, tak měl vždycky ptaka v puse. :-)

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 08:08)

když se ožeru také se chlubím svým bidlem a vyndavám ho cestou domů, močím, spousta bab mě očumuje a zírají, ,,ten ho má,, se ozívá, to je bejk, a já jsem tak hrdý, jen kdybych nebyl tak ožralý jako prase, to byste koukali nány

Míša (Čt, 25. 5. 2023 - 11:05)

Při oslavě narozenin se to celé nějak skvěle zvrtlo a došlo k sexu, kdy jsem jich měla postupně 9, všichni kluci co tam byli, jestli se domluvili zatím nevím, ale můj kluk nijak neprotestoval. Nakonec se spustily i všechny holky, takže z toho byl docela divoký grupáč. Nejvíc mě dokázalo udělat to, že jsem viděla svého kluka, jak to dělá s jinými holkami, ale tak nějak mě to nevadilo, protože jsem si užívala s ostatníma klukama. Dokonce jsem poprvé poznala, jaký je sex s holkou, moje nej kamarádka mě začala lízat a pěkně jsme si spolu udělali nádherný sex. Klukům se to samozřejmě líbilo. Od té doby s ní mám sex pravidelně klidně jdu i do trojky nebo i většího počtu. Ty narozeniny byl obrovský zlom a doporučuji všem zahodit předsudky a jít do toho jako já. Dva nebo tři kluci jsou skvělí a nebo k tomu další holka.

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 13:05)

A maju aj kluci odvahu medzi sebou sa libat? Fajcit nebo dat anal? Ked holky ano tak ci aj kluci nekdy do toho sli spolocne?

Míša (Čt, 25. 5. 2023 - 15:05)

Ne, nemají a ani nic jiného. Když jsme je popichovali, tak byli značně proti. Odpověděli, že u holek je to normální a hezké, ale u nich s tím nemáme nijak počítat a ať s těmi svými nápady jdeme ... no někam. V té naší partě to děláme spolu všechny holky a je nám to moc příjemné, víme totiž co máme dělat, kluk se prostě nedokáže do toho mazlení tak vcítit. A co se týká kluků, tak si je střídáme a půjčujeme i když máme všechny toho svého. Každý dělá něco jinak a tak je potom sex lepší. O víkendu jsem byla na naší chatě, vzala jsem sebou dva kluky, protože na jaře je tam stále co dělat. Ten můj nemohl a rodiče si mohli dělat doma. A tak jsme tam mezi prací mohli dát hezké trojky.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

Tak nabuduce by som im rekl at spolu taky neco inak nic nebude. Jak ychlo by spolu zacali vsetko :D

Návštěvník (Pá, 12. 5. 2023 - 18:05)

Jednou jsem přistihl kolegyni v práci s údržbářem. Když skončil a odešel, tak ona zůstala roztažená a řekla: "Nečum a pojď taky!". Tak jsem šel a pak mne pochválila že jsem byl lepší než on.

Jitka (Pá, 12. 5. 2023 - 09:05)

Mívám často sex s více muži za den po sobě. Jsem vdaná a v naprosté většině je můj muž ten poslední. Je pro mne neskutečně sexy, když mě vylizuje nebo se se mnou líbá po té co jsem jiného může vykourila či to do mně nastrikal. Užívám si to. Postupem času se to pro mne stalo drogou.

Jirka (Čt, 27. 7. 2023 - 14:07)

Závislá žena na semenu a klidně i od více tak to je můj sen..:-)

Reklama

Přidat komentář