Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Návštěvník (St, 13. 7. 2022 - 07:07)

I po 70tce bych mrdal.Jenže žena má povislou dělohu,tak jen lížu píču a žena mi kouří čůráka,chce semeno alepoň do pusy.Občas nastříkat semeno na poštěváka.

Anna (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

Za mlada jsem s manželem souložila dost nepravidelně, ale stačila jsem porodit čtyři děti. Když děti odrostly a vylétly ze hnízdečka, tak jsme se nějak s manželem do toho více pustili a jen řeknu, že to i více prožíváme. Tím, že jsem již po přechodu, tak nemusíme mít starost s nějakou antikoncepcí a mít ho v sobě bez kondomu je jistě jiné a více vzrušující než s ním. Manžel někdy použije ty podpůrné tablety na erekci, jdemu to zatím i bez. Jen s tím pohybem to máme již horší, ale vzájemně si vyhovujeme.

Jana (Út, 12. 7. 2022 - 16:07)

Děsně se divím, že se někdo podivije nad tím, že se stále ještě milujeme. Mě je letos šedesát a manžel je o dva roky starší a sportovec. Sex nám stále jde a oba ho vyžadujeme a co více, že po něm toužíme. Já to prožívám více než ze mlada, kdy jsme to vzali na takové šup šup nebo v noci, když jsme byli v nejlepším, tak začaly děti plakat a bylo po všem..

Radka (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Za měsíc mi již bude šedesát pět let, manžel o tři roky starší a spolu jsme čtyřicet roků a máme tři dospělé děti. Když jsme nedávno s manželem počítali, kolikrát jsme v životě spolu souložili, tak jsme přišli na číslo hodně přes deset tisíc. Zatím nám to spolu stále ještě jde a baví i když takovou kondici již nemáme a ty kolena má manžel také opotřebené, jen co nemá opotřebené je jeho penis, který ráda stále cítím v sobě. V některém komentáři se ptají na názor kondom nebo ne. Mi jsme ho používali, když jsem byla po přechodu, tak jsme ho přestali používat, jinou atikoncepci jsem nepožívala a ani nebyla na nějakém přerušení. Děti jsme takto i plánovali.
Závěrem jen milujte se pokud to jde až to jednou skončí víc to nebude.

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 16:07)

Do kolika let děti plakaly?To se můžeš klidně vymlouvat i teď že plakaly vnoučata.

Véna (Ne, 3. 7. 2022 - 13:07)

Vždy mě přitahovali starší plnoštíhlé a prsaté zralé ženy tak se už raději od mých pětadvaceti roků výhradně seznamuji jen s takovými ženami 50+ a jsem spokojen. Když se stane že to není k tomu tak to dámě na rovinu řeknu a je klid.

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 06:07)

hlavně bláznivé ženské udělají všechno sami od sebe dobrovolně když jsem loni v zařízení podobného typu bohužel byl měli jsme tam něco jako jukebox a jedna ženská mi za to že jsem jí pustil jejího oblíbeného zpěváka ukázala prsa. jednou jsem toho využil a dotkl se jejich bradavek a chvilku je i dráždil. Na první pohled to mohlo vypadat divně a říkal jsem si o malér ale na ten druhý byla pouze o 3 roky starší než já

Vojta (Ne, 3. 7. 2022 - 12:07)

No a co že byla o tři roky starší?I kdyby byla o dvacet let starší nebo mladší,tak je to jedno,protože sahat na cizí babu jen tak je vždycky malér.

helena (Ne, 3. 7. 2022 - 06:07)

Já jsem už dlouho vdova. Chlapa nemám, ale často si to dělam sama i po sedumdesátce. Používám ruce, okurky a banány. Chtěla bych zkusit vibrátor, ale nevím jaký a jak se to objednává. Dcera ho má a někdy se s ním tajně potěším a je to s ním lepší, jenže já bych chtěla aby byl podobný penisu. Nechci velkýho. Jen takovýho normálního. Dcera mi ho nekoupí, protože si myslí že v mém věku už to není normální, ale mě se to pořád líbí.

Božena (Ne, 3. 7. 2022 - 14:07)

Já mám taky po sedumdesátce a používám umělý penis, který se jmenuje dildo. Na internetu je jich nepřeberné množství a je tedy možné je koupit bez problému v internetovém obchodu,
Já vdova nejsem, ale manžel (75 let) již dlouhodobě není schopen styku. Jednou za čas mu ho vykouřím a to už alespoň 20 let a vždycky ho spolknu. Už jsem si na to zvykla. Není to dobré ani špatné a dokonce si myslím, že mě to prospívá. je zajímavé, že se mu tvoří semeno i když mu nestojí. S mým umělákem nemá problém a mám ho v sobě i když mu ho kouřím.

Irena (Čt, 14. 7. 2022 - 14:07)

Mně je též po 70.též používám umělý penis,manžel je po operaci prostaty a semeno se mu už netvoří,ale postaví se mu ,ale ne na dlouho,tak mě dodělá umělým penisem,vždy mám orgasmus,a jsem docela spokojaná.

Jiřina (Ne, 3. 7. 2022 - 09:07)

Helenko i já jsem sama,chlapa nemám dělám si to sama/ když jsem byla vdaná s mým mužem jsem málokkdy měla orgasmus/.Vibrátor mám,koupila mi ho kamarádka já sama bych se styděla.Nejste-li stydlivá jako já zajděte do erotických potřeb tam prý mají různé tvary,já mám takový napodobený penis a je to s ním lepší,než s nějakými náhražkami jko banán nebo okurka.

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 06:07)

tak to zajdi do bordelu,...v tom případě jste všechny starý kurvy (co jsou po zážitcích a penězích) a ne ženy, kterým to doma neklape v sexu ale jinak nechtěj ztratit rodinu

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 06:07)

No spíš bych řekl, že dle tvého vyjadřování a pravopisu jsi jen nějaký puberták, co si u internetových stránek honí ocas a o kterého neprojevila zájem ani ta tlustá a šeredná dvacítka.:-))))))))))))

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 06:07)

Čeština nejde asi tobě, má tam akorát jednu chybu, chybí ji tam čárka, to je vše joudo.

Vlasta (So, 2. 7. 2022 - 23:07)

Myslím, že nezáleží na věku aby si člověk nedopřál sexuální potěšení podle svých možností.
Nedávno jsem řešila s mamkou (72) bolesti kloubů, možnosti výživy kloubní chrupavky, při rozhovoru se mi svěřila, že má při sexu problém dosáhnout dostatečného zvlhčení, sex je pro ni nepříjemný. Koupila jsem jí lubrikační gel určený pro citlivou vaginální sliznici, aby to měla se vším komfortem, nemusela se omezovat, mohla si dopřát prožitek i v pokročilém věku podle svých představ.
Rozhodující je apetit, životní elán, věk je jen číslo v kalendáři.

Mirka (Ne, 3. 7. 2022 - 11:07)

Jaký lubrikační gel pro citlivou vaginální sliznici jste mamince koupila? Můžu poprosit konkrétně?

Vlasta (Ne, 3. 7. 2022 - 20:07)

Koupila jsem Pjur Woman Aloe na vodní bázi obohacený o Aloe Vera pro citlivé ženské partie. Má vyšší kluznost, udržuje felasticitu pokožky. Vsadila jsem na lubrikant se kterým jsem spokojená, je možné ho bez problémů použít se silokonovými pomůckami, Venušinymi kuličkami i s kondomy.

Mirka (Ne, 10. 7. 2022 - 22:07)

Můžu se zeptat kde jste PJUR Aloe koupila? Je rozdíl v používání mezi ním a například obyčejným Durexem?

Vlasta (Po, 11. 7. 2022 - 20:07)

Nakupuji většinou u dvou e-shopů nebo v kamenném sex-shopu. V lékárně v okolí jsem na něj nenarazila.
Rozdíl mezi Pjur Woman Aloe v porovnání s Durexem Original je ve vyváženém PH určeném pro ženské intimní partie. Pjur Aloe udržuje pokožku hedvábně vláčnou, hebkou, hydratovanou, má pocitově vyšší kluznost, postačí pro zvlhčení menší množství. Durex očekávání splní, neurazí, nenadchne, po vyzkoušení Pjur Aloe myslím už po jiném nesáhnete. Za mne je Pjur jednička, vyzkoušejte, budete spokojená.

Reklama

Přidat komentář