Reklama

Mají starší ženy rády sex?

50 (St, 15. 6. 2022 - 08:06)

Dobrý den Jani a nechtěla by jste si užívat i na živo, přitahují mě starší aktivní ženy?

Jana (So, 23. 7. 2022 - 08:07)

To by bylo po téměř 15 létech co bych v sobě měla opravdový mužský penis.

50 (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

A vadilo by to?

Lada (St, 25. 5. 2022 - 07:05)

Je mám oběma 63 ale sex nás baví i v tomto věku a se vším co k sexu patří. I když se někdy stane že manželovi nechce stát tak se dáme dlouhý orálek , zapojíme prstíky a krásně si spolu i tak vyhrajeme. Mám už od mládí ráda když se mi udělá dovnitř , je pravdou že už toho semínka moc nemá ale řešíme to tak že mi tam střikne lubrikant a když se to pomíchá s tou troškou semínka tak to je pak jízda ale když se vystříká tak mu zvadne na to jsme taky připraveni zasune mi tam vibtátor a udělá mě podruhé tak že je to pořád super. I po šedesátce jde sexovat.

Věra (St, 25. 5. 2022 - 15:05)

Mému muži je 68 a já jsem o devět roků mladší a musím potvrdit, že se milujeme více než za mlada, kdy na to nebylo tolik času. Pokud nemáme zrovna nějaké zdravotní problény, tak se milujeme téměř každý den. Také je někdy problém se stopoření, ale většinou to naskočí a s tím uděláním do pochvy se také těším a hezky mi to vzruší. Přeji to všem co ještě můžou a užívají si to.

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

hlavně bláznivé ženské udělají všechno sami od sebe dobrovolně když jsem loni v zařízení podobného typu bohužel byl měli jsme tam něco jako jukebox a jedna ženská mi za to že jsem jí pustil jejího oblíbeného zpěváka ukázala prsa. jednou jsem toho využil a dotkl se jejich bradavek a chvilku je i dráždil. Na první pohled to mohlo vypadat divně a říkal jsem si o malér ale na ten druhý byla pouze o 3 roky starší než já

Zdena (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Je pravda, že některé starší ženy říkají, že si raději něco přečtou, ale většinou je pravda někde jinde. Mě bude za rok 60 a mohu říci, že smanželem souložíme minimálně dvakrát až třikrát do týdne a mám kamarádku o rok starší a ta říká, že její manžel chce každý den, tak se milují, že mu roztáhne hohy každý den. Asi jsou vyjímky, že něktré jsou líné a nechtějí nebo jim to s manželem neklape a jsou spolu jen pro děti nebo se již nechtějí rozvádět a spí odděleně.

Ilona (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Tak to je nádherné, manžel není často doma, ale máme to stejně jako ty. Když není doma vystačíme si sama. Mám potřebu každý den.

Ilona (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Nevím od kdy považujete ženy za starší. Je mi 51 a šukala bych nejraději každý den.

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 08:05)

I starší žena ráda nastaví píču a zamrdá si,nebo kouří.Zvlášť když jí nevadí,že má plnou píču semene.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

Tino, tyno, Kiki, Krystyno kdy dojedes do valmezu nebo uz budes v praguli porad?

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 03:05)

Starší ženy to je peklo.

Petr 28 (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Jelikož jsem na zralé a starší ženy tak se občas seznámím přes inzerci za účelem občasných er. schůzek i s nějakou tou ženou přes šedesát roků a občas jsem až překvapen jak jsou některé takto starší dámy daleko více žhavé po nespoutaném sexu než třeba mladší ženy ve věku 45+. Je to ale hodně individuální a většinou jsou takové ženy které se seznamují jenom za účelem milostných hrátek všechny hodně žhavé a to samé očekávají i od muže.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 14:05)

Přes jakou inzerci?

Milan Sehnálek (Čt, 12. 5. 2022 - 10:05)

Kdo neumí nebo nechce užívat to nejlepší a dopřát si to nej co život nabízí tak
dobře mu tak.

? (So, 23. 4. 2022 - 09:04)

A nenašla by se tady nějaka do 70 která by chtěla mladšího Zl UH Ho

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 12:04)

Tady je asi hodně mladíků co to tady čtou a honí se, hned bych na sebe nějakýho připustila, je to krásný pocit když do mě zajíždí s pevným žaludem, chtěla bych i dva aby se na mě vystřídali

Raubíř (Čt, 14. 4. 2022 - 14:04)

Hned bych si tě užil.

babi (Čt, 14. 4. 2022 - 13:04)

Už je mi přes sedmdesát. Vnuk si nemoh najít holku, tak jsem mu dohodlia nezadanou dceru kamarádky. Sešli se u mě. Chvilku se cicmali a osahávali. Když se dostali do ráže, tak se svlíkli a šoustali celou hodinu. Dneska spolu chodí a jsou jako dvě hrdličky. Jenom já se nedostanu do postele dokud jí neopustí oni. Z vděku mi vnuk přivedl dva své kamarády s velkým a tvrdým vybavením. Šukali mě na střídačku přes tři hodiny a já si konečně užila taky. Byla sem sice jak zmlácená, ale tolik sexu sem nikdy eště nezažila.Tři dni sem si musela kundu chladit v lavóru, jak sem jí měla bolavou a rozpálenou.

Adam (Čt, 14. 4. 2022 - 14:04)

Pohádky. Kdo by šukal starou bábu? Fujtajbl!

Reklama

Přidat komentář