Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Dagmar (Ne, 24. 7. 2022 - 21:07)

Není u muže ostuda, když mu v nevhodnou chvíli stoupne, sice na veřejnosti. Paní Vás okouzlila? Byla starší, mladší? Mělo Vaše seznámení pokračování, jestli to není tajemstvím?
Podobný scénář mi připomíná seznámení s přítelem, dostala jsem kytičku na náměstí mezi lidmi, polibek ruky na vzdálenost jednoho metru, kolemjdoucí se jen otáčeli. Vypadalo to jako žádost o ruku, jeden pán se nabízel že nám udělá kolekci fotek na památku.
Přidejte pár slov, mám ráda příběhy se šťastným koncem.

Přemek (Út, 26. 7. 2022 - 23:07)

Vymýšlel jsem po večerech desítky scénářů do detailu paní Dagmar. Ona je věkově Vaší vrstevnicí, studoval jsem ji dlouho na dálku, než jsem se ji odhodlal poprosit o setkání, které mělo konkrétní téma, setkání od kterého jsem si sliboval rozhovor se ženou, ve které jsem viděl bytostné ztělesnění mé zesnulé ženy, včetně jejího stejného křestního jména. Na setkání v předvánočním čase přišla žena, na kterou jsem se nemohl vynadívat. Okouzlující, krásná, půvabná, ze které jsem zůstal jako opatřený. Nebyl jsem schopen uvěřit, že jsem si vyprosil setkání se ženou, která zbořila všechny moje představy, očekávání. Strávili jsme spolu celé odpoledne, jediný pohled do jejích očí mi napověděl, abych ji nenechal odejít bez mé prosby o další schůzku se kterou souhlasila. Doprovodil jsem ji, aby se ve velkém městě večer sama nebála, cestou přemýšlel jestli si můžu dovolit polibek na tvář, obejmout ji o čem jsem od první minuty snil.
Vyčítal jsem si doma, co jsem měl udělat a neudělal, toužil jsem abych mohl být co nejdříve s ní, chtěl jsem ji mít u sebe, se zavřenýma očima ji svlékal do naha, snil o noci s ní, v duchu líbal. Byly to muka Dagmar myslet na ni, cítit její vzrušení, snít po dlouhých letech po milování s krásnou ženou, přivinout ji k sobě, zapomenout na čas, líbat celé její tělo celou noc.
Dejte svému příteli šanci, udělá Vás šťastnou, dáte mi za pravdu.

Dagmar (Ne, 31. 7. 2022 - 23:07)

Děkuji Přemku :)))) Setkání s paní na konkrétní téma byla kamufláž jak se s ní seznámit nebo zvítězilo její jméno shodné s Vaší ženou?
Na první pohled zamilovaný, splněný sen muselo být to nejlepší, co Vás mohlo potkat. Je hezké když to dvěma vyjde, zajiskří, najdou novou společnou cestu, znovu se zamilují.
Na lásku není nikdy pozdě, dala jsem příteli šanci které nelituji.
Doufám že paní ve Vás našla stejnou oporu, aby si mohla říct, že je jí s Vámi dobře. V našem věku hledáme u muže především stálost, spolehlivého parťáka který nezklame.
Vám paní šanci taky dala, udělal jste ji šťastnou? :))

Přemek (Út, 2. 8. 2022 - 00:08)

Dagmar, mé rozhodování mělo na miskách vah mimo jiné dvě skutečnosti.
Její jméno a současně s ním mnou obdivované téma punčoch a podvazků ve kterém vystupovala a kde jsem její diskuze denně se zájmem sledoval.
Do našeho prvního setkání jsem ji neznal jinak, než z jejích diskuzních projevů, při kterých jsem ji toužil poznat.
Téma punčoch byla z mého pohledu záminka. Poprosil jsem paní o schůzku, o rozhovor, setkání s ní na které by přišla, když by s mým návrhem souhlasila, v punčochách a v její oblíbené sukni. Slíbil jsem jí odměnou nové punčochy podle jejího přání, které předem při domluvě schůzky odmítla.
Jediný její pohled mě dostal do úzkých, díval jsem se střídavě do jejích očí, kochal se nenápadně pohledy všude tam, kam mi její rolák a sukně umožňovala.
Dagmar setkáváme se nepravidelně, společné soužití je mým snem, které se nám bohužel nesplní. Chtěl bych ji učinit šťastnou, abychom byli spolu, stala se mou ženou, nic jiného než ona v mém životě smysl nemá.
Milovat se spolu jeden, dva víkendy za měsíc je pro mě najednou po pěti letech málo.
Važte si partnera kterého máte, každý to štěstí nemá

Dagmar (St, 3. 8. 2022 - 14:08)

Jste znalec hezkého dámského prádla Přemku? Po Vašem pětiletém celibátu musela paní asi čelit mohutné tropické bouři blížící se svou intenzitou spíš Tsunami ? :))) Se svým partnerem jsem měla první týdny pocit, že se nachazím v záplavové oblasti a to to neměl výrazně kratší dobu.
Vy máte s paní vztah na velkou dálku nebo je v tom jiný problém,že se vídáte tak málo?
Když se dva spolu domluví není nic nesplnitelné, co by se nedalo rozumně vyřešit. Sám říkáte, že byste si přál, aby byla Vaší ženou, milujete ji, ona Vás, co v tom tedy vězí? Paní nechce nebo snad nemůže?

Přemek (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Hezké prádlo na krásné ženě včetně punčoch vzbudí v každém muži touhu, obdiv, nejsem Dagmar výjimkou.
Přemýšlel jsem, jak slušně odpověď na Vaši otázku tropické bouře s intenzitou Tsunami. Nedovolil bych si vyvrcholit do milované ženy bez jejího souhlasu s vědomím možné intenzity Tsunami, které zmíněnou intenzitu nejednou mělo.
Dálka mezi námi je z pohledu cestování zanedbatelná, autem zhruba otázka hodiny a půl v průměrném provozu. Pro paní bych snesl modré z nebe, nosil jí na rukou, ona ví co k ní cítím, co pro mě znamená, snažím se o ni. Překážkou se kterou se neumím smířit je, že je vdaná, má svou rodinu, manžela, na kterého žárlím, jak krásnou ženu má. Vím od začátku, že je vdaná, že nemám šanci mít po svém boku jeho manželku, maminku od rodiny. Proto jsem Vám zdůrazňoval, važte si partnera, kterého máte.

Dagmar (Ne, 7. 8. 2022 - 21:08)

Přemku paní je vdaná? Maminka od rodiny, má děti? Měla jsem za to, že nikoho nemá. Vy jste svedl vdanou ženu, zamiloval se, žárlíte na jejího muže. Jakou má váš vztah perspektivu? Zničíte paní manželství, ublížíte sobě, jí, dětem. Co chcete dělat do budoucna Přemku? Paní je pro Vás smysl života, říká se, že láska hory přenáší. Chcete soupeřit s jejím mužem, až začne mít podezření a zjistí u své ženy nevěru?
Mohlo mě napadnout, že krásná půvabná žena nebude sama.
Přemku riskujete oba, uvědomte si do jaké situace se můžete oba dostat?
Chcete o paní bojovat stůj co stůj?
Plánovat si budoucnost je sice krásné, jste zamilovaní, žena Vám dlouho chyběla, ale co dál?

Přemek (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

O podobné smršti otázek jsem Dagmar přemýšlel nejeden večer, můžete mi věřit, kladl jsem si každý večer stejné otázky. Provinil jsem se před světem láskou k vdané ženě, čeká mě upálení v Kostnici? Dagmar paní má dospělou dceru končící střední školu, o jiných dětech nevím, její muž je často v cizině, workoholik, vzdělaný úspěšný člověk.
K jeho osobě se vyjadřovat nebudu, ale abyste si nemyslela, ke své ženě i dceři se chová slušně.
Dagmar seznámil jsem se se ženou do které jsem se zamiloval, nechci ale v jejím životě hrát druhé housle. Na jejího muže žárlím v době, kdy má svou ženu doma on, moje milovaná je v jeho náručí, nemám ji u sebe, myslím na ni celé dny, celé noci.
Vám by Dagmar líbilo, kdyby Váš partner spal s jinou ženou a Vy na něj každý večer čekala? Ano, paní je vdaná, není moje manželka, ale žádnou jinou ženu jsem v životě nemiloval jako ji.
Vyznal jsem jí lásku, požádal ji o ruku, co mi odpověděla nemůžu veřejně.
Udělám pro svou milovanou všechno co bude v mých silách, ona mi za to stojí. Nemám v úmyslu se o ni s nikým dělit, dnes se tomu říká moderně polyamorní vztah, kdy má žena dva muže nebo rodinného přítele.
Chci aby byla mou ženou, žili jsme spolu pod jednou střechou ne jako přítelkyně, milenka, kterou odvezu domů a zase se na ni dlouhé dny jen těším. Nevím přesně co bude dál, vím že jí nevzdám, nemůžu bez ní být.
Zní Vám to sobecky? Ona si zaslouží muže, který její lásku znásobí.

Dagmar (St, 10. 8. 2022 - 21:08)

Přemku žila jsem navenek ve spokojeneném manželství ze kterého jsem se s obrovskou úlevou vymanila. Ono spokojené jsem se před lidmi snažila ututlat, než jsem si dodala odvahu ho v " tichosti " ukončit.
Nechci Vám dělat kázání, odrazovat Vás od něčeho, co si rozmluvit nenecháte.
Paní může mít manželství urovnané, navenek pozlátko, za zavřenými dveřmi může být realita jiná.
Dělejte co uznáte za vhodné, aby se paní ale nedočkala zklamání. Budete stát při ní, až se bude lámat chleba, půjde do tuhého až se manželovi přizná, že má poměr?
Máte jasno jak se k ní zachováte?
Slovo dělá muže, pamatujte na to!
Připomněl jste paní Mezinárodní den orgazmu :)))

Přemek (Po, 15. 8. 2022 - 10:08)

Milá Dagmar. Slíbil jsem paní mou plnou podporu, stojím a budu stát při ní za všech okolností, ona to ví. Nejsem člověk, který nedostojí svým slibům, o paní se postarám, nabídl jsem jí i její dceři bydlení, ochranu, požádám ji znovu o ruku.
Vaše připomenutí jsem musel o pár dní odložit a přidat paní navíc úrok z prodlení. Není pro muže větší odměna, než vícero jejích orgasmů, kterých dosáhne po sobě k její spokojenosti.
Uspokojení ženy u mě vždy bylo a je na prvním místě, u paní si dávám obzvláště záležet aby byla spokojená.

Dagmar (St, 17. 8. 2022 - 13:08)

Skálopevné rozhodnutí Přemku, milenec par excelence kterého může Vaší paní leckterá závidět. Začínám vám oběma fandit aby vaše rozuzlení mělo šťastný konec a především nový začátek dvou zamilovaných hrdliček. Paní musí být ve Vaší náruči galakticky spokojená, když pamatujete na její spokojenost porcí " úroků z prodlení"*** :)))))
Hýčkejte si ji :))))
S několika nenáročnými triky jí můžete příště dopřát orgazmy které možná ještě neměla, kdybyste se chtěl zdokonalit,
když si dáváte obzvláště záležet na její spokojenosti ***** :)))))

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 13:08)

Orgasmy. Znal jsem jednu, byla vdaná, měla děti, ovdověla a pak jsme se sešli. Bylo jí přes čtyřicet a já byl koloušek. Poprvé v životě měla se mnou orgasmus. byla z toho tak rozhozená, že jsem myslel, že se zbláznila. Když jsem se jí zeptal jak je to možný, tak mi řekla, že jí to ještě nikdo tak dlouho a hezky nedělal. No, a pak ho měla pokaždý.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 22:08)

To je velmi rozumné varování. Rozbít manželství s dětmi, to je opravdu těžký hřích a časem se zjistí, že to nefunguje z ekonomických, sociálních, nebo psychologických hledisek a návraty jsou většinou neřešitelné. Vybíral jsem si zásadně vdovy, nebo takové, kde muž prokazatelně nemohl a mnohdy i s tím sám souhlasil.

Raubíř (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

A kolik ti prosím je, jestli bych neměl šanci.

Dagmar (So, 23. 7. 2022 - 08:07)

Jsem též Dagmar a vždy mě taky přitahovali starší muži.Můj partner je o 28 let starší,dokonce je po operaci prostaty,ale nic mu to neubralo na náruživosti,a děláme to minimálně dvakrát týdně,vždy mám orgasmus.Partner má výdrž,nemá po té operaci už ejakulaci,takže není třeba se bát otěhotnění.Přeji Vám další vášnivé noci plné orgasmů.

Dagmar (So, 23. 7. 2022 - 16:07)

Příteli bude 65, dělí nás 22 let, nejsme manželé, oba máme své zázemí, o to víc se na něj těším, na každou chvilku kterou můžeme strávit spolu. Chtěla jsem říct, že věkový rozdíl nehraje roli, když si dva mají co říct, je jim spolu hezky, klape to i po sexuální stránce. Jsem po několika letech předstírání opravdu konečně spokojená, o 1000 procent, za odvedené výkony muže v jeho letech by se nemusel stydět leckterý čtyřicátník, což mu ráda s chutí oplatím.
Děkuji Vám Dagmar za hezké přání, Vám přeji abyste si s partnerem maximálně užívala v rámci možností, pokud je chuť na obou stranách. Iniciativa nemusí být pouze na partnerovi. Mějte se krásně, hezký víkend.

karel (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Měl jsem tři ženy po šedesátce , sex docela dobrý , já jsem mladý kluk, a všechny mi říkali, že je ten sex už nebere , že ho mají jen aby mi udělali radost , prý nechtějí být samé tak podrží .

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 10:07)

Mě se na starších ženách vždy líbilo, že jsou zkušené, dokáží ocenit vaše kvality a nic, ani citového po vás nechtějí. Jejich přístup je spíše mateřský, než milostný. Jako panice mne zaučovala starší kolegyně mamky. Později mi řekla, že o tom věděla. Eva byla naprosto dokonalá a strávili jsme spolu hodně hezkých chvil. Od té chvíle jsem starší vyhledával. Nebylo to vždy jednoduché, ale stálo to za to. Když jsem chodil s holkou, souložil jsem s její mamkou dřív než s ní. Když se to profláklo, holka to řekla babičce a ta to chtěla taky. Vzal jsem si jinou. S tchýní jsem vycházel dobře, ale po dohodě nic nebylo. Zato jsem měl hned dvě manželčiny tety. Dělala že o tom neví. Tety už nejsou. Teď už mám na krku jen tu svojí, která taky stojí za hřích, ale to asi hřích není.

David (Ne, 17. 7. 2022 - 14:07)

Jsem mladý kluk 19 let

David (Ne, 17. 7. 2022 - 14:07)

Nějaká starší žena si nezávazně užít?

Reklama

Přidat komentář