Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Nebinární Srakato (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

On neví, co to je diplomka. V životě žádnou neviděl. Dává odkazy na bulvár. Stejně ti bude ještě dneska nadávat zase do krav a slepic. :-)

nona (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Tak jo, nechám toho:), ahoj zase někdy.

☮✌ dřevěnej (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Tady jsem těch diplomek viděl...

☮✌ dřevěnej (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Tady jsem těch diplomem viděl...

nona (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Ještě takhle. samozřejmě, že Aeronet je shit zdroj. Ale pokud k němu přistupuješ, jak Jirka Asitak popisuje, tak se proklikáš ke zdrojům, protože to bývá dobře ozdrojováno, a tam prověříš, zda je to účelový nebo konspirační blábol nebo fakt. Já se poprve dostala na Aeronet díky Cynikovi, když jsem mu chtěla něco strhat a už tam nechodím, protože mi extremně vadí ta dikce, jak je to trapně zuřivě emocionálně a nenávistně psáno. Jinak když chci kouknout, co píše ultrapravice, tak kouknu na Pravý prostor třeba na Markétu Šichtařovou. Ne, nesouhlasím s ní ve všem...

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Také jde o to, zda z médií čerpáš jen fakta, nebo i názory. Samozřejmě nejlepší je jít po faktech a udělat si vlastní názor. Ale na to každý nemá čas nebo chuť nebo inteligenci, a tak přebírá názory. To už je ošajský. Mohou být trefné, a také jen blábol. No, v podstatě - dokáže někdo říct objektivní názor? Málokdo, protože je produktem své společnosti, doby, zkušeností... (Např. žádné ženě bych nevěřil, že je blondýnka.)

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Dělat si vlastní názor na základě cizích objektivních názorů a spoléhat se že vycházejí z objektivních faktů, to je snad ještě těžší...Právě. Názor není nikdy objektivní. To ani nelze, vždy bude nést stopy osobnosti toho, kdo jej vyslovil hmmm. Složité. Jasně odborník bude mít ¨respektuhodný¨ názor. Stačí minulá doba. Kolik odborníků na virologii a imunologii se najednou vyrojilo...OK všichni lékaři, ale byli odborníci hodní respektu v oblasti pandemie. Ne.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Přesně - virologem byl za covidu najednou kde kdo. Jako by nestačilo, že i mnoho lékařů se stran opatření proti covidu mýlilo. Živě si vzpomínám na toho blba Ghebreyesuse (šéf Světové zdravotnické organizace), který na začátcích covidu brojil proti rouškám. xxxx Je tu ale paradox, že i když pliješ krev a snažíš se vytvořit si fakt festovní neprůstřelný názor, i tak se můžeš mýlit. Např. vůbec jsem nepředpokládal, že Putin na Ukrajinu zaútočí.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Prachy dělají divy. Z andělů ďábly, z lékařů vrahy, z poslanců posrance a z volebních programů programy zkázy. Dokud bude vládnout korupce, lidskosti se nedočkáme.

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Neriku, neštvi mě s tou nadměrnou skepsí. Tenhle svět není o nic nemorálnější než ten před dvěma tisíci lety. Funguje to a bude fungovat. Tak slibuju:))

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Jsi anděl, nebo sám Bůh, když můžeš toto slíbit? Pak jsem ti oddán navěky. Jenže realita je zcela jiná. Nevím jak v Řecku, ale ve Starém Římě to začalo a jede to pořád, ten finanční zlořád.

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Víš co, já si myslím, že v podvědomí se toho spousta z nás bála, jen jsme si to nechtěli připustit. S tím Putinem

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Já takhle odhalila několik řvounů US doktorů, kteří prostě měli politický problém s idnem nebo ještě s Trumpem na začátku a tak jaksi z principu byli proti opatřením. jenže k tomu s efakt musí člověk ''proklikat''. A u nás jsou zase roztomilí ti různí alternativci.- lékaři, to je sranda, když do toho kecají. Já mám třeba sestřenici, je to holka biochemička a už se připravuje na ''profesůru''. A ta nedala očkovat děti. jenže nikdy a na nic. OK, exot , ale její názor proti vakcinám je prostě třeba zvážit. Na rozdíl od nějakého očního, fyzioterapeuta nebo veterináře (ten je teď hodně v kurzu)

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 23:08)

Podle hnutí za odstranění vadných genů z lidského genomu dojde k samoregulaci (jako vždy, když lidé přijímají chybná rozhodnutí) a odmítači vakcín vymřou. Proč tito lidé mají v sobě už skoro deset jiných vakcím, a tu proti covidu za žádnou cenu nechtějí, je mi záhadou. Také mám takový případ v rodině.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

K objektivní pravdě se lze pouze přiblížit a může jí přebít i jiná. Co vědeckých objevů bylo překonáno, co lží a podvodů bylo uznáno za pravdu. Je to hrozná fuška, kterou vydrží jen zdravý a střízlivý rozum.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Pleteš si pojmy. Začal jsi o absolutní pravdě, ne objektivní.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Absolutní pravda je nepoznatelná a šmytec.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Nevěř prvnímu dojmu, protože je většinou pravdivý. Absolutní pravda existuje jen mimo naše vědomí. Naopak absolutní svoboda je jen výplodem našeho vědomí a neexistuje.

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

S první větou moc nesouhlasím. On halo efekt nemusí být pravdivý. Ale spíš ovlivňuje náš dlouhodobý subjektivní pohled. Prostě zkresluje. Ale naprostý souhlas s obojím dalším.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

S absolutní pravdou tady už dlouho nikdo neoperoval , protože se tímto tématem lze lehce ztrapnit. Dtto absolutní svoboda. Ztrapnění začíná pokusem o definici těchto pojmů.

Reklama

Přidat komentář