Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Hodně dobrý koment, já bych k tomu přidala ještě zahraniční zdroje.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

To opravdu není "hodně dobrý koment" - respektive je, ale jen pro toho, kdo má laťku hodně nízko.

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Nevylučuji, že vy máte laťku výše než já. Já sice nečtu Aeronet, ale pokud si chci udělat názor, postupuji podobně. Ujasním si, o jaký zdroj jde, co od něj mohu čekat, jak zdroj psal o jiných kauzách, co o něm říká google. Nečtu bulvár, a vyloženě neseriozní zdroje. Sorry, lépe to neumím.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Já jsem zastánce kritického přístupu k informacím - postupuji tak, jak kdybych psal diplomku, takže určitě nebudu ztrácet čas s Aeronetem, dávat např. Českou televizi, Idnes na jeho úroveň a pak si dělat si nějaké "zdrojové průměry" z "extrémů", jak to dělá nebystrý asi tak.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Ty jsi v životě žádnou diplomku nepsal, Rakato. :-) Jsi jen středoškolák. Ani nevíš, co je diplomka. Jen víš, že se dělá na VŠ, páč jsem ti to tu psal před pár týdny. Kopčíš ode mě. Jsi nejen zloděj nicků, ale i zloděj slovních spojení a vět. Ale neumíš je použít.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Rakato tady není. Jen ti vlezl do hlavy a dělá z tebe blba. To dokáže jen skvělý psychiatr. Musím si najít Rakatovy texty, to je studnice poznání. Rakato? Respekt!

Fanatik Rakato (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Nejsou zdrojové průměry. Jsou až průměry s časovým odstupem. Co se týká zdrojů, tak jde o diverzitu. Já nehledám průměrný zdroj. Já hledám celou škálu a všechny svědky. Jako u soudu. Než se soudce rozhodne a než vynese rozsudek, měl by si vyslechnout všechny strany. Srakato toho není schopen. To je přece jeho věc. Já nenařizuji, aby si Srakato hledal více zdrojů. Klidně se může přilepit k TV Brusel, Kavčí hory a sledovat jen ji. Je to přece jeho volba.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Průměry jsou k ničemu. Hledají se důvěryhodné markanty, z kterých si lze vytvořit názor.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Hledají se fakta, ne dojmologie, prdy asi taka a tvoje.

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Ale to přece nemusíš nazývat zdrojovým průměrem, to je jenom blbej výraz. Tak už jsem tady psala, že snad kritický přístup k informacím tady má každý. Já prostě vylučuji zdroje zavánějící jednoduše řečeno senzacemi, konspiracemi atd. To co popisuješ ty je, tedy ''psaní diplomky'' je vpodstatě stejná cesta jen to jinak nazýváš.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

"Tak už jsem tady psala, že snad kritický přístup k informacím tady má každý." - uf. Jen krátké uf.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Kritický přístup k informacím tady má každý? Asi jo, až na Nerika. Ten skočí na špek kde komu, protože nemá znalostní background. (Což bych mu nevytýkal. Ale to, že tvrdohlavě trvá na svém, i když se prokáže jeho lež, to není právě charakterová přednost.)

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Spi sladce stollkere. Třeba tě ráno napadne něco lepšího a půjdeš po někom kdo ti uvěří. Své omyly přijímám s pokorou a beru je jako ponaučení, ale to ty nepochopíš, protože jsi naprogramovaný idiot.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

Spi sladce stollkere. Třeba tě ráno napadne něco lepšího a půjdeš po někom kdo ti uvěří. Své omyly přijímám s pokorou a beru je jako ponaučení, ale to ty nepochopíš, protože jsi naprogramovaný idiot. - vložil Nerik ////// No a ten naprogramovaný idiot se jmenuje asi jak? :-) Napovím. První písmeno je R.... :-)

nona (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Ale no tak:))) Co chceš, abych byla hnusná? Je tam snad:))

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Hledají se fakta, objektivita je to slovo, které se nám libí. Tahle diskuze je ukázkový příklad toho, jak vypadá shluk jedinců s nekritickým myšlením.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Dobře shodněme se na tom, že každý máme svojí metodu přibližování se k objektivní pravdě a sdělujme si svá zjištění, bez opovržení, nedorozumění a urážek. Jakmile převládají vášně rozum se vytrácí.

nona (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Pokud si toto myslíš, proč sem píšeš? Nemyslím to zle, fakt se ptám? Z tvého výroku vyplývá, že zde zřejmě není nikdo schopný kritického myšlení.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Já sem chodím převážně na pozorování (zkouším také pedagogické působení, ale s malými úspěchy), s jedinci tohoto typu se v reálu nesetkávám.

nona (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

:) OK, tak jo

Reklama

Přidat komentář