Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Vojta (Pá, 8. 7. 2022 - 16:07)

Ne,to jsem fakt nemyslel.Schválně vypichuješ stinné stránky technického rozvoje společnosti.Myslím ale,že řeč byla hlavně o římské kultuře a civilizaci,ne?Jak by asi tak mohla být vybudována,kdyby všichni souložili v grupáči.Nebo by snad bylo lepší,kdyby zůstali na úrovni opic?

Jirka (Pá, 8. 7. 2022 - 19:07)

A co je na sexu špatného? Tak by si hrkli a šli stavět silnice. Uspokojený pracovník dobrý pracovník. To jako myslíš, že by hrkali furt?

Vojta (Pá, 8. 7. 2022 - 21:07)

Ne Jirko,rozhodně si nemyslím,že by hrkali furt.Ani si nemyslím,že je na sexu jako takovém něco špatného.Ovšem často se stává,že přání bývá otcem myšlenky,tudíž člověk může snadno dojít k chybným závěrům na základě své omylnosti.Já si však myslím,že by těm tehdejším lidem nic takového nebylo třeba,prostě žili jak uměli,obyčejně souložili.Je snad všem jasné,že kdyby nebyl zachován tradiční rodinný model,pak by ta lidská společnost nejenže zanikla,ale pravděpodobně by ani nikdy nedospěla do fáze nějakého pokročilého rozvoje,chápeš?Uspokojený pracovník může být dobrý pracovník např.i po tom,co ho uspokojí jeho manželka či přítelkyně.Je-li s ní spokojen,proč by vyhledával nějaké sexuální dobrodružství ještě jinde?Vždyť to nedává jednak žádný smysl,a jednak by to byla známka nevyzrálé osobnosti.Mít sex s více lidma totiž nepředstavuje žádnou výhodu,ani to člověka nikde neposune a neobohatí,navíc nemálo riskuje,totiž po zdravotní stránce.

Jirka (So, 9. 7. 2022 - 17:07)

Tradiční model rodiny? U muslimů klidně až 4 ženy a neomezený počet sexuálních utěšovatelek. A jak jim to funguje. Takže v tom ten problém asi nebude. Svazuje jen a pouze víra a ne počet v rodině. Tady, kdyby zůstalo tvrdé křesťanství, tak ještě jezdíme s povozy taženými voly nebo koňmi. Za vše může totiž náboženství a vláda, která určuje co a jak se bude dělat. Takže sex a uspokojení s rozvojem nemá nic společného. Názorně je vše vidět s nástupem naší nové vlády. Úpadek a drahota. A sex s více lidma má mnoho výhod, líp si ho člověk užije a krásně ho obohatí, ne že ne.

Vojta (Ne, 10. 7. 2022 - 12:07)

Jirko,poněkud to zjednodušuješ.U muslimů to tak sice je,jenže je potřeba si uvědomit,že jen bohatí a vlivní muži si to mohou dovolit.Ti ostatní mají buď jen jednu a nebo žádnou,protože jsou třeba tak chudí,že nemohou dát rodičům potenciální nevěsty žádnou protiváhu za ni.Na to aby jeden bohatý muž měl čtyři ženy a bezpočet dalších utěšovatelek,tak na řadu dalších obyčejných mužů se logicky nedostane.Navíc existují i velmi chudé muslimské země,kde téměř nikdo z mužů nemá víc než jednu ženu,protože další by neuživil.Čili není to jenom o užívání si,ale muž s více manželkami přebírá za ně a za jejich děti společenskou odpovědnost a musí je živit.Nevím co myslíš pojmem tvrdé křesťanství,nic takového co by bránilo v rozvoji společnosti totiž neznám.Svět jde kupředu a neustále se vyvíjí,to ano,ale mohu tě ujistit,že to že si člověk koná svévolně co ho napadne,opravdu není známka žádného pokroku.Jak jsi správně podotknul,sex a uspokojení s morálkou opravdu nemá co dělat,ale odehrává-li se to v dlouhodobě neudržitelných kulisách,pak je na místě se ptát,jestli něco není špatně.Ano,jistě že je zřetelně vidět v dnešní době úpadek a drahota,to prostě nelze ignorovat,ale určitě za to nemůže tradiční rodinný model společnosti.Uvědom si,že úpadek a drahota jsou průvodními jevy nemocné společnosti,která postupně upouští od svých hodnot,hází tzv.přes palubu vše o čem je přesvědčena,že je zastaralé a stereotypní a do jejího tzv.moderního způsobu života se již nehodí.Nebudu rozebírat další možné vlivy,že situaci ohledně zdražování ovlivňuje někdo zvenčí.Jedna věc je však jistá,tím že bude člověk přilévat benzín do ohně situaci nijak nezlepší,tudíž pokud si někdo myslí,že jako na just bude provozovat takové sexuální chování,které je opakem původního rodinného modelu,dle něj omezujícího svobodu,tak tím rozhodně nepřispěje ke stabilitě a zdárnému společenskému vývoji.

Jirka (Ne, 10. 7. 2022 - 15:07)

Vše je stejně rozhodnuto dopředu vládci planety a ostatní podle toho konají, jen mi obyčejní jsme na obtíž a nic pro ně neznamenáme, tak proč si neužít co to jde na plno. A žít v páru je blbost, zavedená a vynucovaná zákony. A jak jsem tady četl, tak nejlépe si vede Eva a jí podobní. Nejsme otroci (zatím), abychom žili pod tvrdými nařízeními a represemi je ve dvou. Ona katastrofa a velký úpadek rychle přijde a tak je potřeba se neomezovat. Ale šuk více lidí na to rozhodně nemá vliv, je jedno jestli budu tvrdě dodržovat život v páru nebo ve třech, pěti, desíti atd. Rozvoj nebo úpadek je vždy někým řízen, jako úpadek školství, nařízená likvidace cukrovarů, likvidace strojírenství - zůstaly jen otrocké výrobny dílů za pár drobných, likvidace tkalcovství a pod. Takže šukání v grupáči za to opravdu nemůže, to je jen pomýlený názor.

Vojta (Ne, 10. 7. 2022 - 21:07)

Ano máš pravdu,ty podivné věci které se kolem nás dějí a v náš neprospěch,byly opravdu někým naplánovány dopředu.Možná nás to má zotročit a zničit,přesně takhle mi to totiž přijde.A že pro mocipány neznamenáme nic,je také pravda.Co se týká grupáče,pokud ti jde jen o užití si a tento druh sexu je ti blízký,proč ne?Ovšem na druhé straně v tom nikterak nespatřuji nějaké užitečné opoziční chování vůči údajně nařizovaným monogamním svazkům.Lidé žijí v páru,protože je to pro ně přirozené a mohou vychovávat děti zase jen v páru,protože mít mnoho rodičů nedělá dobrotu a je to pro dítě či děti nepřirozené.Přitom žádný stát nenařizuje lidem život v páru,dělají to dobrovolně,jelikož je tak naplňována lidská přirozenost.Takže ano,sexovat a užívat si ve skupině se dá,ale žít plnohodnotný partnerský vztah spolu s převzetim společenské odpovědnosti asi sotva.Navíc považ,jestli takové soužití je dlouhodobě udržitelné,za mě mohu říct,že má pravděpodobně kratší než delší životnost.Jinak je na jedné straně určitě fajn být v opozici vůči tomu,co je nám v životě protivné a nebo nám nevyhovuje,ale zcela určitě nelze označit skupinový sex jako alternativní náhradu za normální partnerské svazky a soužití jednoho muže a ženy.

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 17:07)

A proč ne?

Vojta (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Tak si odpověz a hned budeš vědět proč ne.Na grupáči se nedá stavět společnost,co by jsi chtěl budovat za hodnoty s partou sexuchtivých lidí?Maximálně si udělat dobře,i když je to fakt divné.Zeptej se,co bude za 10,20,nebo více let.Budeš s tou partou pořád chodit v dobrém i zlém,překonávat životní překážky?Asi sotva.Naše monogamní,přes všechny nedostatky celkem normálně nastavená tolerantní kultura,umožnuje existovat a fungovat dokonce i zdegenerovaným lidem,kteří spatřují ve skupinovém sexu jakési údajné osvobození od zaběhlých norem.Ještě pořád věci fungují relativně dobře díky obyčejným lidem se zdravou sexualitou,nikoliv díky grupáči,který je zcela okrajovou záležitostí a i tak slouží svým vyznavačům pouze jako spestření.

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 19:07)

Proč grupáč, když má žena partnera, který vydrží celou noc a ještě třeba druhý den do oběda. Pochopím, že má změnu, že jí vzrušují i ostatní páry, muže jistě taky, ale mít jednoho v sobě mnoho hodin vyjde nastejno a když je to s milovanou osobou, tak snad nic hezčího není.

Pavkol (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

rozumím ženská má dva otvory nejen na to co děláme každej běžně každej den ale hlavně aby mohla mít jednoho ze předu a druhého do prdelky :)

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 04:07)

Kázání od zakomplexovaného fanatika. Čím víc lidí na neomezený a divoký sex se sejde, tím líp a hlavně nepoužívat kondomy a stříkat do každé dírky.

Vojta (Ne, 31. 7. 2022 - 10:07)

Proč píšeš už po několikáté ten samý text?Jsi robot,nebo co?Vyplývá snad z toho co jsi napsal,že ten kdo nesdílí tvůj názor ohledně údajné úžasnosti skupinového sexu a stříkání do každé dírky,což je mimochodem drtivá většina populace,je nějaký zakomlexovaný fanatik?Jak ubohé.Takže super,každý budeme šukat s každým,nejlépe hromadně,abychom nebyli zakomlexovaní fanatici.Pokud jsi to takhle myslel,jsi opravdový chudák.

Jirka (St, 13. 7. 2022 - 18:07)

Ne, s dalším je to jiné a to vzrušení, že nešukám svoji ale její kamarádku je skvělé a ta moje je u toho. A když ta moje přítelkyně se nechá šukat kamarádem a já šukám přítelkyni kamaráda a sledujeme svoje výkony je to nejlepší. Jasně, není to každý den a proto to jiné silnější vzrušení. Jo, když se sejdeme všichni, tak to jsou potom orgie, ale spíš je situace, že přijde kamarádka mojí přítelkyně a rovnou si řekne, že to chce. Ale tohle prohazování se nemá nic proti tomu, že se s přítelkyní moc milujeme a jsme spolu strašně rádi. Prostě si jen sex rádi zpestříme o nic jiného nejde.

Vojta (Pá, 15. 7. 2022 - 13:07)

Můžeš tomu klidně říkat zpestření vztahu,nebo jak chceš,nic to ovšem nemění na tom,že prohazovat si partnery a ještě k tomu se dívat jak ti holku šuká někdo jiný,je fakt dost divné.Sex ve vztahu je fajn,ale za takových okolností opravdu není o co stát.Dokázal bych ještě pochopit,pokud to děláte z toho důvodu,že máte své přítelkyně jen za sexuální hračky a všichni jsou s tím v pohodě.Pak by se to ale mělo asi nazývat nějak jinak než přítelkyně,protože to opravdu vůbec nesedí.Snad šukací panny pro zábavu?

Jirka (Pá, 15. 7. 2022 - 20:07)

Tady to prostě někdo nedokáže pochopit, ano, ve více lidech je to šukání pro zábavu, jako klasika s flaškou, jen ji většinou nepoužíváme. Jako vztah mě a přítelkyně považujeme něco jiného, sex je pro potěšení a zábavu, pokud se rozhodneme, tak pro plození dětí. Vztah je o vzájemné lásce a propojení se v duševní harmonii, nebo jak to nazvat.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 20:07)

Já to chápu. Sex a lásku lze oddělit. I my to tak máme v manželství. Záletná dobrodružství, prostě neřešíme a milujeme se stále. Ale, kdyby mne manželka přistihla s jinou, asi by mi sbalila kufry. Já jí přistihl třikrát a dělal jsem mrtvýho brouka i když mi vynadala, že jí to nepřeju. Parohy mi sluší, ale na našem vztahu se nic nezměnilo. Stále jsme manželé a rodiče. Problém je v tom, že při takové davovce, když jsou ženy oplodněny, nastává problém otcovství. Když je žena zapuštěna více muži, stává se, že testy vyjdou pro více otců. Co pak? Kdo se bude o ta robátka starat?

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 18:07)

Přistižení je ta nejlepší zkouška a hned na toho druhého, tak se přidej a nepruď.

Návštěvník (St, 13. 7. 2022 - 19:07)

Zkusili jsme to s jiným manželským párem. Oni byli malí nejen vzrůstem, ale i dole. Došlo k mimomanželskému koitu. Jim se to líbilo, manželce ne. Už jsme to nikdy nezopakovali. Dvakrát jsem měl poměr s matkou i dcerou. Nedopadlo to dobře. Hádaly se. Na orgiích jsem nikdy nebyl a moc toho nelituji.

Jirka (Út, 12. 7. 2022 - 17:07)

Mám skvělou přítelkyni a ona skvělé kamarádky a také mám skvělé kamarády. Ale že by byl někdo sexuchtivý za každou cenu, to zase ne. Prostě dostane chuť a tak se jde na to. Ani já a kamarádi nebo kamarádky si prostě nestydí říct a nebo dát najevo, že by chtěli. Skvělá je móda velkých mikin s kapucí, stačí si některou vybrat, přizvednout mikinu, zapracovat ručně a ona se sama ohne, abych ji ho tam strčil. Ty kamarádky a kamarádi už většinou taky někoho mají, ale problém není, spíš nás to spojilo a víc držíme spolu. A budování? Když se sjedeme k někomu na chatu nebo chalupu, tak se normálně maká a když je hotovo, tak si potom zaskotačíme. Nikdo nikomu nevnucuje sex, dokud není hotovo. Takže ten pomýlený názor, jak se šuká div ne 24 hodin denně je nesmysl. Jsou dny, nebo večery, kdy hrajeme hry a bavíme se sexem, to netvrdím že ne, ale normálně chodíme do práce. Jinak dáme rychlovku, ale to nás nijak nezdržuje od budování kapitalizmu, nebo co to teď je za divný systém. Ale radši si budujeme společnost naší party.

Reklama

Přidat komentář