Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 17:07)

A odkud jsi?

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

Dnes večer jdu s klukama na zábavu, ve venkovním areálu hraje jedna skupina. Tak doufám, že trochu popijeme a zase mě budou chtít všichni ošukat, když jich je víc, je sex rozhodně lepší. Mám na sobě hodně jeté džíny, tak půjdou roztrhnout, abych se nemusela svlékat. Kluci už to znají.

Vojta (Út, 26. 7. 2022 - 18:07)

Aha,to je nejlepší buď na chycení nějaké pohlavní nemoci a nebo nechtěné otěhotnění.Nepřipadáš si pak trochu jako coura?

Raubíř (So, 23. 7. 2022 - 11:07)

A můžu se připojit?

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 23:07)

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 23:07)

Oj

oprava (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Sice ne na koních a v americké prérii

Zkušenost (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Žil jsem s přítelem 9 let. Prvních šest let ve věrném svazku. Proč? Protože jsme byli zamilovaní a protože jsme spolu podnikali nekonečné množství aktivit. Lezli jsme na hory, skály, hrady, zámky, jeskyně, moře, národní parky, procestovali jsme kus Evropy. A taky svoji vlast. Dále přehrady v létě, lyžování v zimě, bowling, renovace domu, zahrada, atd. K tomu samozřejmě práce. Takže jsme měli nabitý program a podnikali jedno dobrodružství za druhým. Já jsem si s ním vlastně splnil svůj dětský sen. Když jsem četl mayovky, tak jsem se identifikoval s Old Shaterhandem a představoval jsem si, že budu mít jednou taky svého parťáka, svého Vinnetoua a budeme podnikat podobná dobrodružství. To se mi v dospělosti opravdu podařilo realizovat. Sice na koních a v americké prérii, ale na kolech ve středně vysokých horách a pěšky ve velehorách. Takže moje zkušenost je, že chlap je sice lovec, ale když se předmětem jeho lovu stane třebas to cestování nebo sport a má někoho k sobě, tak nemá důvod zahýbat. Kdybych byl orientovaný na ženy, tak bych to dělal stejně, našel bych si sportovně založenou holku a s tou bych podnikal taky spoustu aktivit. Pak není důvod zahýbat. Problém je, když se lidi odcizí nebo přestanou spolu chodit ven. Pak může někoho napadnout si pořídit něco bokem. Nejsem konzerva, vyzkoušel jsem jednorázově trojku, měl jsem i zahýbací období, ale psychicky je pohodovější, komfortnější, pohodlnější žít v páru. Někdo to má třeba jinak.

Honza (Ne, 10. 7. 2022 - 21:07)

Jirka: Je to tak. Kdo chce ať si šuká. Stejně ti kdo šukají jsou hlavně mladí. A staří politici to zas tak nedělají. Neumím si představit Fialu, že by frčel na grupáčích a pak neměl čas vládnout.

Denisa (Pá, 8. 7. 2022 - 20:07)

V šestnácti letech jsem na mejdanu v jedné chatě trochu ovíněná vylezla do postele s klukem který se mi strašně moc líbil a myslela jsem že má o mě zájem. Když jsme se pomilovali tak došel napřed pro jednoho svého kamaráda kterého mi strčil do postele a já se sexu s ním podvolila, pak přivedl svého druhého kámoše a nakonec to dopadlo tak že jsem postupně měla několikrát sex se všemi. Když se mě nabažili tak mě tam nechali a šli pařit ještě do hospody v nedalekém kempu. Cítila jsem se strašně hrozně tak jsem z té chaty utekla na stopa domů a stopla jsem si chlapa co mě zavezl na lesní cestu a chtěl po mě sex. Už jsem neměla vůbec žádnou sílu mu odporovat tak jsem udělala všechno co chtěl a bylo mi to všechno jedno. Pak mě ten chlap odvezl až před barák do ruky mi vrazil tisícovku a vykopl mě z auta. Připadala jsem si jako kurva ale nikdy jsem to nikomu neřekla.

Vojta (Pá, 8. 7. 2022 - 21:07)

Deniso,pokud se ti to opravdu stalo,tak to máš blbé.

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 15:07)

Co je na tom blbého? Však si užila šukačky.

Vojta (Ne, 10. 7. 2022 - 10:07)

Užila?Opravdu?A za takových okolností ti to připadá v pořádku?Např.úspěšný podvodník si také užije,jak oškubal ve svůj prospěch někoho jiného.Obojí splňuje znaky asociálního jednání,jenom v tom prvním případě na to doplatila ona sama.

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 11:07)

A co to má společného s nějakým podvodníkem? Nechci Denisu nijak odsuzovat a nebo vše nějak zlehčovat, prošla si tvrdou zkušeností. Píše, že se mu podvolila, ale nemusela, nebo ji donutil? To by bylo ovšem na trestní oznámení. Ale jestli je nechala, ať se na ní střídají, tak potom byla asi spokojená, jen ji rozhodilo, že už ji nechtěli dál šukat a šli na pivo. To se asi naštvala, že o ní není už dál zájem? Ono se v tom nikdo kloudně nevyzná, ale stejně jako chlapům, tak i ženám dělá zásun a to vzrušení dobře, jen je rozdíl, že chlap jde prostě dál, ale žena začne přemýšlet a když není spokojená, tak si začne stěžovat a nebo podávat trestní oznámení. A že šla stopovat? Docela riziko, ale zase vše dopadlo dobře a nakonec ji i zaplatil. Tak si koupila něco na sebe a jedeme dál. Vše mohlo dopadnout hůř, mnohem hůř.

Návštěvník (Pá, 8. 7. 2022 - 13:07)

No jo ale vše skončilo někde jinde Lenka.

Návštěvník (Pá, 8. 7. 2022 - 11:07)

Ahoj Lenka měla jsem taky dva najednou měli jsme sraz ze školy po skončení jeden říkal že mi ukáže nový byt tam se to stalo.

Mo (Pá, 8. 7. 2022 - 07:07)

V šestnácti letech jsem to zkusila s mužem a ženou najednou, napřed jsem byla v posteli s mužem a ona se potom přidala. Poprvé to bylo z mé strany tak trochu nejisté ale pak jsem tomu úplně podlehla. Nakonec nám ta trojka vydržela několik nádherných měsíců než jsem se skutečně zamilovala.

Věra (Čt, 7. 7. 2022 - 16:07)

Když jsem byla s partou kámošů v loni na vodě na Lužnici, tak jeden večer jsme se hecovali a kámoš, že zda dám, když ni bude postupně šukat všech pět kluků, ale všichni budou mít šprcku. Já to dala a někteří kluci šli i dvakrát. Jen vám mohu říci, že bych to již nedělala, protože druhý den jsem nemohla ani sedět v lodi jak mi pálila pipina.

Eva (Pá, 8. 7. 2022 - 12:07)

Musíš bez, ale všichni musí být v pořádku, bez nějakého hnusu a nechat se pěkně plnit.

Vojta (Pá, 8. 7. 2022 - 18:07)

Evo a co láska,to nic?Působilo by poněkud podivně až bizarně,kdyby manželské a nebo partnerské páry které znám ze svého okolí,ale nejen je,vzájemně provozovaly grupáč,běžně si vyměňovaly partnery a nikdo z nich nic neřešil a ani na druhé nežárlil,hlavně že by si užili,ne?Určitě to někteří lidé provozují,to je jasné,jenomže z téhle diskuze mám dojem,jako by to tak praktikoval skoro každý,aspoň každý mladý,jakoby to byla bůhví jak běžná věc.Takhle je to tu totiž prezentováno.Za normálních okolností,už když se na ulici mužský z páru ohlédne po nějaké málo oblečené ženě,tak jeho parnerka často koulí očima,a ne ještě aby s ní navazoval nějaký kontakt a nebo dokonce souložil!Ta by mu dala.Evo,víš od čeho jsou rodinné a pevné partnerské svazky?No aby přece mohla společnost normálně fungovat.Je snad přirozené,když člověk vystřídá za život i několik partnerů,když nevyhovuje jeden,člověk si najde jiného nebo jinou,se kterým něco reálného buduje,má vztah,sex,vychovává případně děti.Jako nezlob se na mě,ale souložení ve skupině bez jakékoliv odpovědnosti,bez sounáležitosti a intimity s jedním milovaným partnerem,opravdu není typ sexuálního chování hodný následování a napodobování.Jesliže se to někomu líbí,prosím,ať to dělá,já ale nikoho takového neznám,a to ani z doslechu.Všichni si totiž své přítele,přítelkyně,manžely,manželky hlídají,a pochybuji že většina z nich po něčem takovém touží.

Reklama

Přidat komentář