Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Eva (Pá, 8. 7. 2022 - 19:07)

Mám už nějaký rok kluka a stejného a oba se milujeme, ale nebrání nám nic v tom, aby jsme si v té naší partě neužívali. Není nám 80 a nějaké předpisy z doby kamenné nás neberou. Jde přece jen o sex a potěšení. Pokud by se ten můj otáčel za jinou a nebo s ní promluvil, tak na tom nevidím nic špatného, já se taky ráda kouknu po jiném. Kdybychom si nevyhovovali, tak spolu už dávno nejsme. Láska a souznění není jen o tom, že budu tomu druhému něco zakazovat a dodržovat nějaké hloupé předpisy. Takto funguje vztah mnohem lépe, nehádáme se, nenervujeme se, prostě pohoda. Prostě jsme vykročili z hloupého stereotypu nařízení o nic jiného nejde. Rodiče to kdysi dost nechápali, ale později už nic nenamítají a když vidí, jak jsme všichni spolu v pohodě, tak nakonec uznali, že měli obavy zbytečně. Ale už dost vysvětlování, stejně se zbytečně namáhám.

Vojta (Pá, 8. 7. 2022 - 22:07)

Pro Evu:Pravda je,že skupinovému sexu se musí přiznat jistá delikátnost a jedinečnost,a to je jistě důvod toho,že se líbí nejspíše opravdu málokomu.Já osobně bych nedovolil,aby se má přítelkyně kterou mám rád a záleží mi na ni,oddávala takovým prostopášným a zpustlým rádoby sexuálním radovánkám.Ona o nic takového nemá sice zájem,ale píšu to proto aby bylo zřejmé,že když partnerům na sobě doopravdy záleží,tak by mimo jiné mezi sebe nikdy nepustili žádného třetího člověka,natož celou partu.Na druhé straně ale rozumím tomu,že pokud se jedná čistě o šukací vztah,tak že lidé v něm tyto hodnoty samozřejmě nevyznávají a nemají problém svého protějška půjčit někomu jinému,či sami šukat jinde.Píšeš,že jste vykročili z hloupého stereotypniho nařízení,copak tobě někdo něco nařizuje?Nebo kopírování lidské přirozenosti nazýváš stereotypem?Pokud vím,tak žádný lepší a úspěšnější model,než je soužití jednoho muže a jedné ženy,nebyl nikdy nikým ještě vymyšlen.Ok,dělej si co chceš,ale to vůbec neznamená,že když se ti v nějakém životním období momentálně něco líbí a vyhovuje,tak že je to také správné a přínosné.Možná pak zjistíš,že hlavou zeď neprorazíš,a ve skutečnosti jsi na nic nevyzrála a ani nevymyslela žádný nový,společensky udržitelný trend.Ono "hloupé stereotypní nařízení"ve skutečnosti člověka neomezuje v užívání si,jak si to vysvětluješ,ale naopak,drží společnost nastavenou tak,aby mohla zdravě fungovat.

Eva (So, 9. 7. 2022 - 16:07)

Ale ano, hloupá stereotypní nařízení omezují a jaképak prostopášné a zpustlé rádoby sexuální radovánky. Je rozhodně lepší naše volba, která nikoho neohrožuje, než být svázán vším jako v koncentráku. Společnost může fungovat i když budu mít dva kluky nebo deset kluků, nebo kluka a holku a nebo víc holek. Počet s tím nemá co dělat. Proč jenom za každou cenu soužití jednoho muže a ženy? Tím vyřeším co? Budu lepší a budu zapadat do tabulek? A co vás dva vede k tomu, že jste tak zastarale stereotypní a neužíváte si toho krátkého života? Proč si ten život neosladíte a nezkusíte něco nového? To jste tak konzervativní a nepřístupní k něčemu jinému? A ještě zpátky k tomu jak půjčuji svého kluka kamarádkám a já si to nechávám dělat od kamarádů a i s kamarádkami mě to není cizí. Kolik partnerů si odskakuje za jiným tajně? Mi si aspoň na nic nehrajeme a nic neskrýváme. Prostě jsme v pohodě a nechápu, proč se za tím hledá něco špatného, že nejedeme podle tabulek a nařízení?

Vojta (Ne, 10. 7. 2022 - 10:07)

Milá Evo,víš ono by se dalo označit za hloupá stereotypní nařízení takřka cokoliv,ať už je to např.jízda v autě s bezpečnostními pásy,či rychlá jízda na motorce bez přilby apod.Pokud bych to měl brát podle této logiky,tak co mi kdo má nařizovat nějaké pásy v autě a aby můj vůz byl v dobrém technickém stavu?Je to můj vůz,takže moje volba.Proč dávat přednost někomu na silnici,moje zájmy jsou přece přednější a nebudu se zdržovat s nějakými semafory,značkami a pravidly.K čemu je dobrá přilba na motorce,když mi čerstvý vzduch při rychlé jízdě tak krásně sviští kolem hlavy?Vidíš,to jsem použil jen jako přirovnání,že není všechno dobré,co se mě momentálně líbí.Máš pravdu v tom,že dost lidí si tajně odskakuje za milenci a milenkami,to samozřejmě není správné,ale o co je správnější sexovat s kde kým v partě jen proto,že to neděláte tajně a oficiálně to nikomu od vás nevadí?Možná že tím nikomu neubližujete,ale přece musíš sama uznat,že je to naprosto neudržitelné a navíc potenciálně rizikové.Takhle přece mezilidské soužití a partnerské vztahy nemohou fungovat.Ty osobně jistě můžeš mít holek a kluků kolik chceš,ale uvědom si,že společnost funguje jenom díky klasickému tradičnímu modelu.Představ si,kdyby to tak dělali všichni,jaký by to byl mrník.Nepořádné sexuální vztahy mohou procházet jen proto,když naprostá většina našich spoluobčanů žije více méně normálním způsobem,a vše ostatní,co nepřekračuje zákon, je jen tolerováno,ale nikdy se žádná z těch okrajových sexuálních chování nestane společensky široce akceptovanou a zařaditelnou do přirozeného řádu.Co se týká nás dvou,tak my si samozřejmě užíváme života na maximum,stereotypní nejsme a taky zkoušíme nové věci.Jen nevím k čemu by nám mělo být dobré,zvát si do postele ještě někoho dalšího.Takové dobrodružství už totiž zničilo spoustu svazků.Člověk si může užívat partnerského sexu aniž by ke svým radovánkám potřeboval ještě deset či kolik dalších kámošů a kámošek,to je pro mě naprosto nepřijatelné.

Jakub (Pá, 8. 7. 2022 - 08:07)

Měl jsem tu čest se také účastnit takového hecu, že jsme tři několikrát za sebou souložili s jednou holkou. Také jsme používali kondomy bez lubrigantů a ta holka druhý den také nemohla ani chodit jak ji ta pička pálila, ale za nějaký čas nás zase vyhecovala, aby jsme jí to udělali znova, ale to již byla vybavená, namazala nám ho a hezky to klouzalo až to mlaskalo.

Lenka (Pá, 8. 7. 2022 - 07:07)

Mě jednou také šukalo pět kluků za sebou, ale ti se všichni udělali .

Sněhurka (Pá, 8. 7. 2022 - 07:07)

To je toho.Mě prcá furt 7 trpaslíků po sobě a pohoda.

Šárka (Čt, 7. 7. 2022 - 16:07)

To můžu potvrdit, že po šprcce to pálí. Není to zdravé. Když jsou zdraví lidé, tak je lepší bez a chránit se jinak.

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 16:07)

Ahoj my s kámošem chodíme uspokojovat kámošku je sama teď je to super obdivujeme její kozy.

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 16:07)

Ahoj my s kámošem chodíme uspokojovat kámošku je sama teď je to super obdivujeme její kozy.

Arnošt (Út, 5. 7. 2022 - 16:07)

Já měl sex se 4 slepicemi.

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 11:07)

Tak to blahopřeji úchyle.

Alice (Út, 5. 7. 2022 - 11:07)

Zkusila jsem dva kluky a opravdu lepší než jeden. Doporučuji zkusit a už nebudete chtít jinak.

Honza (So, 25. 6. 2022 - 13:06)

Mě by spíše zajímalo jestli se při skupinových radovánkách fotíte či hrajete hry?

Eva (So, 25. 6. 2022 - 18:06)

Hry hrajeme od začátku, co jsme se dávali do kupy, jinak by asi nebyli všichni tak v sexu volní a byl by problém s vyčítáním nevěry a proto hry a úkoly byly nutné a rádi si zahrajeme i teď. Už se nefotíme, ty blbiny s focením a natáčením jsme opustili, jen když někdo výjimečně někoho sbalí na rychlovku mimo partu, aby se pochlubil a samozřejmě nahlásil tomu svému stálému partnerovi. Každý je zvědavý na úlovek.

Honza (So, 25. 6. 2022 - 04:06)

Skupinový sex není uplně v pořádku? Každý máme v sexu něco rádi a je i spoustu lidí co mají rádi skupinový sex. Já myslím, že na tom není nic špatného a už vůbec ne mormálně. Je to přirozené sexuální chování, i když to možná církev říká něco jiného. Je jen na nás co se nám líbí a co chceme dělat. Pokud to chtějí dělat i ostatní s kterými sdílíme skupinový sex, tak není co řešit. A já myslím, že je to naprosto společensky udržitelné, skupinový sex tady je tisíce let a žádná lidská společnost se z toho nerozpadla. Ani Řím nepadl kvůli tomu, že římané dělali orgie, ale hlavně kvůli korupci a nekompetentnímu vedení. Pokud se ti to nelíbí, tak to nedělej, ale neříkej ostatním, kterým se to líbí, aby to nedělali.

Vojto (St, 6. 7. 2022 - 17:07)

Honzo,důvodů proč se rozpadla římská společnost je samozřejmě mnohem více.Existují méně či více relevantní teorie,popř.se mohlo jednat o kombinaci mnoha nepříznivých okolností najednou,třebaže tento proces společenského rozkladu byl zdlouhavý.Ani samotní odborníci nedokáží definovat přesné příčiny,proč se tak stalo.Jedno však vím jistě,kdyby římská společnost jako celek provozovala hromadné sexuální orgie,tak by nikdy nevybudovali to co bylo vybudováno.A třebaže si mnohdy bohaté římské vrstvy počínaly dekadentně,nikdy to nemělo vliv na chod společnosti jako takové a ani státu.A víš proč?Protože se jednalo vždy o úzký okruh lidí kteří si tak počínali,proto se v důsledku jejich nemravného a za normálních okolností neudržitelného způsobu života,společnost nerozpadla.

Jirka (Čt, 7. 7. 2022 - 12:07)

No to jsou nesmysly. To jako grupáčem rozložíš společnost a nebo kvůli němu nepostavíš město? Válím se smíchy.

Vojta (Čt, 7. 7. 2022 - 15:07)

Přečti si pořádně,co jsem napsal.Samozřejmě,že grupáč nějakých skupin lidí,nemá na nic vliv.Moje idea však byla taková,že kdyby se všichni oddávali skupinovému sexu,provozovali by pouze volnou lásku,tak by se rozpadly pevné partnerské svazky a rodiny.Pokud by se oddávali jen samé rozkoši v takovýchto souvislostech,tak si jistě lehce spočítáš,jaký by to mělo vliv na vývoj a chod společnosti.Výsledek by byl pořád stejný,tehdy i dnes.Společnost zdegenerovaných prcalů by přece nemohla mít žádný pozitivní vliv na její celkový vývoj a nikdy by nevybudovala žádnou rozvinutou civilizaci.Osobně v tomto druhu sexuálních setkávání nevidím žádný problém,ale jen pokud se to týká úzkého okruhu lidí,kteří nemají na nic žádný vliv.

Návštěvník (Pá, 8. 7. 2022 - 12:07)

A co je rozvinutá civilizace? Všude nalitý beton nebo asfalt, super mobil a závist?

Reklama

Přidat komentář