Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvka (Ne, 17. 7. 2022 - 05:07)

Ale přežil by to. Jen musí matka ukázat rozhodnost. Syn měl nějaké potíže, musel na krátkou dobu do nemocnice, bylo mu v té době 11 a přes půl. Pak bylo na mě, abych jej pravidelně kontrolovala. Úplně šíleně se tomu bránil, avšak žádnou diskuzi jsem nepřipustila. Zpočátku, když jsem mu stáhla slipy, tak sebou škubal, bránil se, ale postupně už v klidu ležel a bez problémů jsem mu zkontrolovala co bylo potřeba. Teď mu táhne na 13, ale poslušně si sám stáhne slipy a drží. Stačí, když mu pohrozím, že jinak půjde do nemocnice.

Návštěva (Ne, 17. 7. 2022 - 10:07)

Ve třinácti už ho musí mít. Vzruší tě to?

Návštěvka (Ne, 17. 7. 2022 - 12:07)

No tak to víš. Jistě bych se synem nic nemohla mít, ale to, co má mezi nohama vzruší, aspoň trochu, každou maminu.

Lia (St, 20. 7. 2022 - 07:07)

Má už chloupky a víš, jak často se uspokojuje?

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 16:07)

Ale přežije. Přežili to i jiní. Mamka si klidně přisedla, vybavovala se se mnou a sledovala co dělá můj penis.

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 08:07)

Taky spím nahý. Někdy mě chodí budit tchýně, protože manželka vstává dřív a už je pryč. Většinou ze mě strhne deku a kochá se mojí raní erekcí. Vstanu, jdu na WC, do koupelny a ona kolem mne stále krouží, dokud se neobléknu. Moc jí baví, mě sledovat.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 12:07)

Taky sem spával nahý. Ráno na záchod, do koupelny i na snídani na holasa. Oblík sem se až když mammka řekla abych nedělal ostudu. Jen když byla zima, nebo jsem byl nemocný a potil se, tak mi mamka navlíkala flanelovou noční košili, kterou sem nesnášel. Když sem se oženil, tak sem k noční košili vrátil. Manželka jí měla taky. Když šla spát nahá, tak to byl signál, že mne chce a šel jsem spát taky nahý. Nakonec kvůli dětem, jsme tento hezký zvyk opustili a nazí jsme jen když děti nejsou doma.

Roza (Pá, 15. 7. 2022 - 08:07)

Za tvrdého totáče jsme u babičky na Šumavě měli krásný bazén v zemi vybetonovaný široko daleko nikdo takový neměl napouštěl se trubkou z potoka tak že byl pořád čistý. Koupat se tam chodilo tak kolem patnácti dětí z dalekého okolí a tak do dvanácti let byli nahatí holky co už jim rostly prsa tak ty už nosily plavky a kluci trošku starší taky měli plavky . Večer tam se chodili koupat dospěli a ti taky nahatí to my jsme vždycky čuměli jaké mají ti chlapi penisy a ženy chlupaté pičky. A vůbec nikdo neřešil nějakou nahotu. Kdo chtěl tak se svlíkl kdo ne tak měl plavky ale ti dospěláci byli všichni vždy nazí a bylo jich tam taky hlavně o víkendech tak kolem dvaceti.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 10:07)

Babička měla zásadu, že pindík a kuličky musí větrat a k tomu vedla i mamku. Otužování bylo na dením pořádku. Koupání a mytí zásadně ve studené vodě. Nahý jsem býval celé dny a trenýrky jsem si bral jen když jsem šel ven a před návštěvami. Ona sama šla příkladem. Nenosila kalhotky, myla a koupala se taky va studené vodě v mé přítomnosti. Bylo to tak přirozené, že jsem v tom nespatřoval nic neslušného.

Mirec (Pá, 15. 7. 2022 - 21:07)

Ako keby som počul moju starkú. Bola prísna na všetko, aj na to, aby som chodil bez nohavíc keď som bol u nej na prázdninách, vraj aby som sa nezaparil. Po rokoch, už ako dospelý keď som mal okolo 20 rokov, som jej raz došiel vykopať kanál na vodovodnú prípojku. To bol strašný hic v lete, tak som si iba naostro dal nové monterky a že idem kopať, nech to mám za sebou. Tá keď ma zbadala, hneď skríkla, či som normálny, že v takých drahých galotách idem robiť a v takom horku, nech to dám okamžite dole, či som už zabudol, ako ma učila. Nedovolil som jej protirečiť, stále ma videla ako malého vnúčika, a hlavne bolo fakt teplo, tak hovorím si, bude tak lepšie, však starká ma pozná. Vyzliekol som monterky, nechal som si len opasok s kapsičkou aby som si mohol pustiť muziku na slúchatká, zobral som krompáč a kopal som. Nejak po polhodine medzi pesničkami som zrazu započul nejaké hlasy za mnou. A starká na priedomí už s dvomi babičkami, menili si nejaké cedulky na ruženec alebo čo, a pozerali na mňa. Keď videla že som sa otočil a zbadal som ich, hneď mi kývla nech idem k nim, a babky hneď začali, že či s§om naozaj Mirko, no oni by ma ani nepoznali po takom čase, že si ma pamätajú keď som bol malý, aký fešák je zo mňa, že ako mi robota ide od ruky ako ma sledujú, nech im povyprávam, čo nového v meste, atď atď... No skoro ma jeblo, tak ja som sa tam nahatý predkláňal pred nimi, jak som sa zaháňal s krompáčom, teraz ešte mám pred nimi stáť, ukazovať im kokot a kecať s nimi. Ale uvedomil som si, že babky to nemyslia v zlom, v ich veku ma stále videli ako decko, tak som k nim bol milý keď sa chceli porozprávať. A to je presne o tom, ako tu už niekto písal, že naozaj to volakedy bola asi taká tradícia, že nahí chlapci boli tolerovaní a bola to taká samozrejmosť. Stačí keď si spomeniem na nejaké staršie filmy, bežne sa aj v rodinných filmoch ukazovali nahatí chlapci, od útleho veku až po dospelých. Len doba sa mení, meni sa aj názory, dnes je všetko strašne sterilné, korektné, slušné, a popritom práve z takých ľudí podľa mňa vyrastú všeljakí zvrhlíci, lebo im prepne z toho, že im bolo všeličo zakazované. Tí, čo si žijú voľnejšie, ako to bolo voľakedy, majú spokojnejší život. A zdá sa mi, že Česi sú v tomto viac otvorenejší, za to palec hore.

Petr II. (So, 30. 7. 2022 - 18:07)

Jéééé, Mirec, taky bych tě chtěl vidět, jak nahý vykopáváš rigól. Akorát na rozdíl od těch babek bych byl pěkně vzrušenej. :-)

Mirec (So, 30. 7. 2022 - 18:07)

Tak to si teda trafil, ja som tiež na chlapcov :-) Možno preto mi ani v neskorších rokoch nevadilo byť nahý pred ženskými. To nemyslím tie babky (tam mi to najprv pripadalo trochu divné), ale aj pred kamarátkami a dievčatami z rodiny, keď sme sa v lete bláznili. Nič mi to nerobilo, však nech sa pozerajú.
Samozrejme na "našich" chlapčenských párty bola nahota povinná, ale to je už trochu o niečom inom ;-P

Petr (Pá, 29. 7. 2022 - 20:07)

Konečně inteligentní příspěvek, který má hlavu a patu, a ne jako většina těch fantasmagorií tady.

assass (So, 30. 7. 2022 - 18:07)

Jo jo. Moc pěkne to napsal a vystihl, něco ze života a ne kvazi mámy, co tady vlhnou nad tím, jaký penis mají jejich synové. Přesně jak Mirec praví, babičky jsou prostě takové, žili v jiné době. Živě si vzpomínam také na mou babičku. Neměli jsme moc peněz, někdy nám i jiní z vesnice museli pomoci. Na jedné návštevě u sousedů nám známá nabídla veškerý hadry po jejích odrostlých dětech, nemohli jsme si dovolit koupit nové. Mně bylo cca 14 musel jsem se svlékat a zkoušet oblečení přímo v obýváku přede všemi, včetně spoďárů a plavek, dokonce tam byli ještě i sousedovic holky (věk možná 10 a 17 let, dětí měli požehnaně), babička jen naléhala, ať se už svléknu a tolik nezdržuji. Ještě si mě tam detailně obhlíželi, zda mi to sedí nebo ne, většinou jsem tedy byl bez kalhot, protože jsem přišel pouze v trenclích. Dívky měli podívanou, jenom se tiše usmívaly. Paradoxně když si měli zkoušet hadry moje sestřenky, kterým bylo 10, babička je slušně odpravila do vedlejšího pokoje, ať se převlíknou a přijdou se poté ukázat. To byl takovej dvojí metr na nahotu kluků a holek, někdy to takhle bylo zažito a bylo to přirozené, s tím naprosto souhlasím. Dneska je to v mnohém jiné, což je možná někdy ke škodě. Ti, co se prezentují velmi prudérně a ozačují druhé za úchyly, pak potají masturbují nad přirozenými věcmi jako je nahota, neboť ve všem vidí jen sex...

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 22:07)

Máš pravdu. Mamy, aj staré mamy v nás pořád vidí malé děti i když máš ptáka dvaceticentimetrovýho, tak se rády podívají co pěkného z tebe vyrostlo. Pamatuji dračky peří. To se sešly báby z celé vesnice. Drbaly, zpívaly, pily víno, nebo grog. Já přijel z vojny na opušťák a musel jsem je obsluhovat nahý, aby viděly pěknýho kluka s pořádným kokotem.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 08:07)

U nás byla nahota normální. Jednou jsem byl s manželkou u maminky na návštěvě. Koupila mi boxerky a chtěla vědět, jestli mi budou, Tak jsem se svlíkl a mami mi je natahovala. Protože jsem měl erekci, připleskla mi penis na břicho natáhla a vypasovala. Pak si mne prohlídla, zjistila, že jsou mi malé, tak mi je zase sundala. Myslel jsem, že manželce vypadnou oči. Ani nedutala. Když jsem se k ní, stále nahý posadil, požádala mne šeptem abych se oblékl.

iva (Pá, 15. 7. 2022 - 01:07)

Před pár lety bych také nevěřila, že některé mámy vedou své syny záměrně k nahotě. V mém prvním zaměstnání když jsme si se starší kolegyní povídali kolik kdo utrácí na značkové hadry a dcera od ní prý žádá na nákupy hodně peněz, mimochodem řekla že na kluka toho moc neutratí, jen dvoje kalhot na střídačku když jde ven, a doma nepotřebuje nic, neboť v jeho věku by bylo všechno během pár vteřin flekaté a děravé, tak ať si běhá nahatý. Myslela jsem že jen tak kecá a dělá si legraci, dál jsme to nerozvíjeli.
Jednou v létě jsem se u ní zastavila doma pro meruňky co nabízela k prodeji. Zůstala jsem na jedno kafe, její syn seděl také za stolem. Kluk kolem 16cti let, fešný, moderní, vysportovaný v přiléhavém tílku, ze slušnosti chvíli zůstal, pak že půjde do pokoje.
V okamžiku mi téměř zaběhlo kafe - vstal od stolu a koukám, že kromě tílka sahajícího po pupík neměl na sobě vůbec nic. Tehdy jsem si vzpomněla na ty její řeči co jsem považovala za legraci, ale ona to myslela zřejmě vážně. Máma mu navíc řekla ať uklidí nádobí, tak několika minut tam ještě pobíhal kolem jakoby nic s hompálajícím penisem a holou prdelí. Měla jsem dost, vážně bych nikdy nevěřila, kdybych tam osobně nebyla.

bobeš (So, 30. 7. 2022 - 20:07)

Tak čtu příspěvky a nestačím se divit, sportuji a tak mám spousty kamarádů, ale aby chodili chlapci nazí doma, to teda ani náhodou, kolikrát jsem spal u kamarádů od dětských let a neexistovalo ani v těch 8 nebo 9ti letech aby já a ani synové se převlíkali nebo běhali nazí před mámou, max před tátou nebo starším bráchou

bobeš (So, 30. 7. 2022 - 20:07)

Tak čtu příspěvky a nestačím se divit, sportuji a tak mám spousty kamarádů, ale aby chodili chlapci nazí doma, to teda ani náhodou, kolikrát jsem spal u kamarádů od dětských let a neexistovalo ani v těch 8 nebo 9ti letech aby já a ani synové se převlíkali nebo běhali nazí před mámou, max před tátou nebo starším bráchou

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 23:07)

Tak vidíš, každý to ma inak. Ja som sa tiež trochu divila, keď som bola u sesternici z druhého kolena, v Krmeline niekde pri Ostrave (moc sa nenavstevujeme keďže býva v Česku a ja na Slovensku). Jej syn tiež pobehoval na dvore nahý, mal okolo 12-13 rokov. Veľmi hyperaktívne decko, stále niečo robil, chodil na nejaký pohybový krúžok, tak si tam ešte precvičoval vseljake zostavy, úplne bez hanby, občas som mala pocit ze mu vidím až do žalúdka jak tam cvičil a skakal. A jeho mama v pohode. Žartom som naznačila, že či je mu tak teplo, alebo to majú prikázané tak trénovať. A ona ze malý je zvyknutý odjakživa bez nohavic, je to vraj zdravšie a pohodlnejšie. Ďalej som to nerozvijala, ale jej štvorročna dcérka bola slušne oblečená, preto som sa čudovala, čo to za systém.

Reklama

Přidat komentář