Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 17:05)

Nemám až tak malého chuja. Keď som býval doma nahý a mal som erekciu, mama mi hovorila aby som sa uspokojil. Ak som to robil pred ňou, bývala vzrušená nerobilo jej to dobre, alebo sa musela uspokojiť aj ona a pri tom hlasito stonala.

Danes (Po, 30. 5. 2022 - 17:05)

ono je to rôzne. Aj ja si pamätám zo základnej školy (keďže som vždy pokukoval po chlapcoch), že jeden spolužiak ho mal už v siedmej triede taký dlhý a hrubý, že som nechápal. Rád sa preto aj ukazoval pri prezliekaní, aby sme asi ostatní závideli. No a ja aj s ostatnými sme tam dolu nemali nič moc, ako som už písal v tej príhode. Ale tá nadpriemerná veľkosť bola skôr výnimka, čo si pamätám. Aj keď v rodine som veľa chlapcov nemal, okrem mamy som sa stretával iba so sestrenicami a susedkami u babky na prázdninách. A pri dievčatách mi fakt nikdy nevadilo, že som nahý a mám ho malého - aj keď som už chodil neskôr na strednú, stále som behával medzi nimi bez nohavíc a ony boli oblečené. A nikdy si nerobili srandu, mali ma radi ako najlepšiu kamarátku aj keď som chalan. Keď sme sa kúpali, bez hanby sa vyzliekli aj oni predo mnou, ak tam nebol niekto cudzí, lebo vedeli, že ja ich nebudem očumovať a nemuseli sa báť náhodných dotykov ani na intímnych miestach, keď sme sa bláznili a skákali po sebe, lebo som ich nebral ako sexuálne objekty.

Daniel (Pá, 27. 5. 2022 - 14:05)

Ve čtrnácti jsem už měl penis dost dlouhý a i hrubý a tak když jsme se sprchovali po tělocviku tak kluci po mě pokukovali a řekli to i holkám jakého mám pindíka. Holky to chtěly vidět tak na školním výletě jsme se na přehradě v Seči svlikli do naha a i děvčata nás následovala kdyby nás viděla účitelka tak by ji asi jeblo s toho byla tp taková puritánka a vše ji vadilo. Ale vše prošlo kladně , holky viděly nás my zase je nahaté. O prázdninách to už bylo jiné kafé tam došlo i na nějaké to honění a prstění a polibky to už byly na denním pořádku.

MAX (Po, 30. 5. 2022 - 09:05)

Daniele kecáš a vymyšlíš si povídky, ve 14 letech je to u chlapců úplně jinak než uvádíš, pindíky chlapcům začínají růst a některým ještě v 18 nejenže neroste ani ochlupení, ale své ptáčky mají malinké- krátké a tenké. Chlapcům se doporučuje pro úspěšný růst nenosit těsné spodní prádlo, ale co nejvíce chodit bez ,nejlépe co nejdéle chodit nazí nejen doma ale i venku. Za našich mladých let jsme v naší ulici ještě i v 18 běhali, hráli fotbal, jezdili na kolech a provozovali různé aktivity převážně nazí, já osobně jsem chodil nahý v 15 nejen v kempu na dovolené s rodiči, ale chodil i do obchodu na nákup apod. Místo těsného spodního prádla je lépe chodit na veřejnosti v nějaké lehké sukýnce kde to dospělejším mužům pohodlně visí, muži- chlapi- chlapci by co nejvíce měli chodit nazí, což v dnešní době to není vidět ani u dětí, kdy je matky oblékají i vody, místo aby je nechaly nahé. Nahé děti nejsou vidět v místě bydliště při hrách mezi paneláky, ba ani na dětských hřištích- i zahradách rod. domků, nemají takto zážitky jaké jsme mívali my .

Daniel (St, 1. 6. 2022 - 08:06)

Nevím jak ty to máš s penisem ale já jsem měl už ve čtrnácti dost velký a hrubý penis , jasně že nebyli všichni tak vyvinuti ale holky na to čuměly a chichotaly se jak . Ale přeber si to jak chceš Dan.

MAX (Čt, 11. 8. 2022 - 15:08)

Daniele - měl jsem ho v 15 i později malinkého a tenkého tak do 5 cm a v erekci ve 27- dříve jsem si myslel že to mám jen na čůraní- tak do 8 cm, dnes v 75 se mi nepostaví vůbec a délka 2 až 2,5 cm, problém při čůraní, musím ptáčka nejdříve povytáhnout, horší je to na toaletě , kdy mi při potřebě stříká moč pod prkýnkem mimo mísu, nebo teče po koulích a to je můj problém, tak buď rád že ho máš dlouhého

Ondřej (St, 1. 6. 2022 - 09:06)

Mohl by jsi se Mě ozvat na mail [email protected]? Chci se Tě zeptat na něco, co by jsem tady nechtěl probírat. Díky.

JA (St, 1. 6. 2022 - 17:06)

Nepíš mu, je to úchylák, čo berie od každého iba fotky a honí nad nimi. Stále sa vypytuje na kraviny iba. Never mu!

Monika (Po, 30. 5. 2022 - 09:05)

Synovi je necelých 14 a opravdu má jenom takového malého šulinka, tenounkého. Avšak je to týden, co jsem ho přistihla v koupelně. Jen na moment a naštěstí mě neviděl, zavčas jsem couvla. Hrál si s ním a málem jsem se skácela. Měl ho, když né 15, tak kolem 13 cm. Nebylo vidět jestli má chloupky, ale asi ještě ne. Takže i v tom věku už mají kluci pěkné ozdoby mezi nohama.

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 09:05)

Asi jsi žil jinde. Pravda je, že jsem býval nahý často doma i na zahradě, i před vybranými návštěvamu, ale venku, celé léto, jen ve volných trenýrkách z kterých, při sportu, často pohlaví vykouklo k obveselení děvčat. Také jsme se nazí koupali v místním koupališti a nikdo se nad tím nepozastavoval. Jít do krámu nahý, by bylo považováno za neslušnost. Za neslušnost byla považovaná také nekrytá erekce. Trenýrky jsem musel mít také před sestřenicemi, které byly zvědavé a když se rodiče nedívali, tak mi je rády stahovaly. Taková všeobecná nahota u nás nebyla a už vůbec ne u dospělých. Kluk kterému bylo přes patnáct let byl považován za dospělého, což zpravidla potvrzovalo i jeho pohlaví.

Danes (Čt, 26. 5. 2022 - 21:05)

Musím povedať, že aj moja mamka sa dosť vyžívala v tom, keď ma mohla predvádzať nahého pred ostatnými. Býval som iba s mamkou a bolo automatické, že doma som bol nahý (až pokým som sa po škole neodsťahoval), teda ak sa neráta tričko, čo siahalo tak po pupok a ponožky. Mamina mi vždy vravievala, že pre chlapcov nie je zdravé nosiť doma nohavice, lebo pipík a guľky musia byť na vzduchu. Tepláky som si dával doma iba keď prišla nejaká cudzia návšteva, inak bez. Keď som chodil do deviatej triedy, spolužiak mal úraz pri futbale a neohlásene poslal ku mne pre úlohy svoju mladšiu sestru, aby nezameškal školu. Mamina nakukla do izby a hovorí, že prišla Lucka kvôli úlohám pre Patrika. Tak som jej potichu naznačil, aby mi rýchlo z chodby zo šatníka donesila tepláky, nech sa môžem obliecť. Ona spravila presný opak - otvorila dvere izby dokorán, postrčila ma do kuchyne od pol pása dolu nahého a posmešne povedala "Ale prosím ťa čo sa hanbíš, však si chalan, myslíš, že Lucka je na teba zvedavá, ona prišla kvôli zošitom, nie pozerať po tebe, pekne si sem sadni a vysvetli, čo sa má Patrik naučiť". Dievča sa začervenalo, usmialo, a viac ako školské úlohy si všímalo môj malý pipík. Chodila o dva ročníky nižšie do našej školy, a samozrejme na druhý deň sa už šepkalo medzi spolužiakmi, že pred Luckou som bol nahý, a tá každému natárala, že mám tam dole "riadnu anakondu a že som poriadny chlap". Dosť som sa čudoval, ale lichotilo mi to. Na druhý týždeň keď prišla pre ďalšie úlohy, už som kašlal na tepláky a zostal som nahý. Mama nebola doma, tak som sa jej spýtal, že prečo hovorila v škole, že mám anakondu. A ona, že aby mi urobila radosť, lebo sa jej páčilo ako som bez nohavíc a som vraj zlatý s tým malým pipíkom. A hneď na to, či nechcem vidieť ju nahú. Ani som neodpovedal, rozopla si letné šaty, a nemala pod nimi vôbec nič, vykukli von drobné zašpicatené kozičky a hladká malá pipinka. Pochválil som ju, že aj ona je pekná. Navrhla, že si lahneme na lehátko na balkóne a trochu sa opálime. Tak sa pritúlila ku mne a užívala si nahotu. Mne to bolo viac menej jedno, vtedy som už vedel, že som skôr na chlapcov. Ale bol to dobrý pocit, a hlavne bez nejakých sexuálnych cieľov.

Návštěvník (St, 18. 5. 2022 - 18:05)

a ešte niečo k tomu - keďže som býval nahý od mala až do dospelosti, mama ma vždy viedla k dokonalej hygiene, čo som si osvojil a bolo mi to prirodzené. nedávno ma však jedna vec prekvapila - už bývam v rodinnom dome a v susedstve býva jedna rodina s deťmi, ktorú občas navštevujem. ich syn tiež chodí doma nahý, dcéra oblečená. je to finančne dobre zabezpečená rodina, majú pomerne luxus. raz keď som so susedom u nich popíjal pivo, okolo sa hral ich syn vo veku 10 alebo 11. nejakú loptu si zakotúľal pod stôl, tak som mu ju chcel podať. aj on sa zohol dolu, a keďže som bol blízko neho a bol nahý, všimol som si, že hygiena u nich asi nič moc. s prepáčením mal okakaný anál ako pri mne vypučil zadok. nemohol som si to nevšimnúť, dosť to bolo vidno. nedokážem si predstaviť, že hoci aj deti takto fungujú. to je vizitka rodičov. pri sociálne slabých by som sa nečudoval, ale tu mi to fakt nejde do hlavy. takto chodí po byte, hrá sa, sedí pri stole a všeličo iné. je to podľa vás normálne??? alebo iba ja som si dával tak záležať na hygiene, a ostatní sú humusáci, nechápem...

honz (Čt, 19. 5. 2022 - 22:05)

Mně se stalo něco podobného na dovolené, chlapeček který byl s rodiči vedle na dece, když si dřep při stavění z písku, bylo vidět jak je ušpiněný. Také tomu nerozumím, já když jsem doma býval nahý, hygiena byla na prvním místě – v útlém dětství mě myla mamka, později jen dohlížela a od 15 let jsem se dokonale obřídil už bez vyzvání. Vzpomínám si, že jsme se se ségrou zvykli dobírat – protože jsem hodně zarůstal, někdy po mně na pohovce zůstaly chlupy když jsem byl většinou nahý i ve starším věku. Když si na to stěžovala, maminka jí říkala, že moje chlupy jsou alespoň krátké, ale její vlasy jsou dlouhé a těch je také hodně po bytě. Dokonce bych řekl, že můj zadek a penis byl čistší, než ségriny ruce, protože těmto věcem jsem opravdu věnoval velkou péči.

Návštěvník (St, 18. 5. 2022 - 17:05)

ak matky nútia synov k nahote za trest alebo násilne, akože kvôli prehliadke, tak to je už naozaj týranie a za čiarou. ale pokiaľ je to nenútené, ako v tom príspevku s kúpacím plášťom, tak je to super. viem, že veľa chlapcov sa radi ukazujú nahý a cítia sa pri tom dobre. pre nich je naopak týraním, keď im mama zakazuje vyzliekať sa. patril som medzi šťastnejších, čo si mohli užívať nahotu až do dospelosti. zaujímavé je, že takisto som sa lepšie cítil nahý pred ženským pohlavím (mama, sestra, sesternica, teta, susedky,...) ako pred mužmi, tam mi to prišlo nevhodné. našťastie sme takisto nežili s otcom a všetky ženy s rodiny moju nahotu podporovali.

Signum (St, 18. 5. 2022 - 13:05)

Vzpomínka z mládí, z dob dávno před internetem. Bydleli jsem v bytě v rod. domku, na dvorku a zahradě jsem od mala běhal nahatý, jakmile to počasí dovolilo. V osmi jsem dostal dva sourozence, dvojčata, segru a brášku. Přestěhovali jsme se do většího bytu a i tam jsem se nemusel oblíkat. Když mi bylo 13, do sousedního bytu se přistěhovala máma s dcerou, té bylo tehdá 9. Byla jedináček a začala chodit k nám si hrát s mými sourozenci. Nejdřív jsem si bral kvůli ní trencle, jednou jsem ale přišel domů, nevěděl jsem, že je zase u nás a svlíknul se donaha. Napoprvé teda koukala a zrudla, já vydržel a zůstal nahatý. Už to tak ale zůstalo, ani její máma nic nenamítala, když mne viděla nahatého před její dcerou. Mamka se jí ptala, jestli jí to nevadí, prý naopak, že se dcera aspoň nebude vyptávat, jak vypadá nahatý velký kluk.
Lída si mně často prohlížela, někdy se mi postavil, ptala se, proč to je a co se s tím dá dělat. Takže pak viděla i honění a výstřiky, i si to sama později vyzkoušela. Chodili jsme se spolu opalovat na naši plochou střechu, tam se i ona svlíkla úplně. A já jí mohl oplatit vzájemnou masturbaci. Na soulož nikdy nedošlo, ale poznali jsem oba vzájemně detailně tělo druhého pohlaví. Odstěhovali se, když mi bylo 19.

Rozina (St, 18. 5. 2022 - 08:05)

U syna pravidelně jednou týdně provádím kontrolu a doposud nemá s nahotou problém. I když sem tam se už někdy začíná ošívat. Né, že by se přímo vzpouzel, ale začíná se stydět za ten svůj ocas. Celá procedura trvá krátkou dobu. Položí se na postel, pod zadek dva polštářky a prohlédnu a prohmatám mu hlavně kulky. Ověřím si, zdali mu jde stáhnout kůžička, no a je to. Mnohdy bývá červenej jak rak, ale nemá za co se stydět. Prostě před tím mu řeknu, teď budeš držet, no a nepovažuje se neposlechnout.

Hanys (St, 18. 5. 2022 - 07:05)

Mám hodnou sestru když vidí že mi stoji , tak řekne brácho ty máš přetlak v koulích pojď sem ať ti neprasknou koule a vyhoní mi ho do ručníku. Líbí se jí jak mi stříká semeno. Je mi patnáct jí sedumnáct ale že by mi si taky dala pohrát tak to ne že mám na to ještě čas.

Karel (St, 18. 5. 2022 - 03:05)

Moji rodiče jsou vášniví nudisti a tak jsem od mala chodil doma nahý. Byli nazí i když byla unás návšteva. Prostě to neřešily. Opčas se stávalo že se rodiče kamarádily i zjinejma kteří byli také nudisti, takže unás byla i návštěva nahá a ti měli taky děti. Takže jsem vídal jak je tak i jejich děti. Vzdi nás zahnaly ať si deme do pokoje si hrát a je necháme o samotě. Stávalo se še jsem byl v pokoji se dvema holka a byli jsme před sebou nazí a našim rodičům to nevadilo. Takže se dost často stávalo že jsem měl přednima erekci. Mou erekci viděly i její rodiče od holek když jsme odchâzely do pokoje a nijak jim to nevadilo. V pokoji mě pak holky převážně vyhonily i vykouřily a já je moch na oplátku lízat. Nekdy došlo i na sex, ale musely jsme vždi použít kondom. Když pak návštěva odcházela tak zavolaly na holky že už jdem. Vylezly jsme nazí z pokoje kde se nâvštěva oblékla a rozloučili se. Rodiče neřešily co jsme v pokoji dělaly a vsadim se že jim to bylo jasné. Stačilo se podívat na můj penis který vysel a opčas mě i ukápla kapička semene. To jsem pak zapad do koupelny se umejt. Jen se někdy máma ptala sda jsme použily kondom a já jí nato že ano. Pochválila mě že jsem zotpovědní.

Face (St, 18. 5. 2022 - 12:05)

A tedka tu o cervene karkulce :D

Návštěvník (St, 18. 5. 2022 - 07:05)

Tvl, co todle píše za negramota nebo dítě ze třetí třídy?

Reklama

Přidat komentář