Reklama

Kluci a nahota doma

Cauky, taky bys mu je promackal a nechal se od nej pocakat?

Anja (Út, 16. 8. 2022 - 05:08)

Přistihla jsem syna jak si s ním hrál, zkoumal ho a taky si hlavně prohmatával kule. Měl to všechno mezi nohama napnutý, že mu ani nebyly vidět. Zajímá ho jenom ten jeho ocas.

Adam (Čt, 21. 4. 2022 - 18:04)

U rodicu uz nekolik let nebydlim a presto jsem tam nahej 24/7...na obraze.

OndřejC (St, 20. 4. 2022 - 11:04)

Upřímně, jsem zvědavý na to, jak to Váš synátor zvládne, až půjde na 13ti letou prohlídku a doktorka mu bude chtít zkontrolovat penis a varlata, to se bude taky takhle stydět??

Žanet (St, 20. 4. 2022 - 12:04)

Do té doby ho ještě zpracuju. Každý den po koupeli si to užiju, hlavně při osoušení si dám záležet a všechno mu pěkně prohlídnu. Bude se jistě zprvu cukat, ale poradím si s ním. Tak ho aspoň připravím na tu prohlídku.

A nechtela by ses o nej podelit? Aspon o pohled :)

Návštěvník (Pá, 22. 4. 2022 - 11:04)

Moje máma to dělala tak, že když jsme se koupali, tak šla do koupelny první, jen v županu. Pak mne zavolala, já se svlékl a šel do koupelny. Umyl jsem jí záda, pak vstala, jak byla, vylezla z vany, utírala se a dělala si kosmetiku i v rozkroku. Já jsem zatím vlezl do vany, zkontrolovala mi prohmatáním varlata, i penis prohlídla, několikrát přetáhla i předkožku a prohlédla i žaluda, odešla a já se koupal. Při tom jsem se vyhonil. Pak jsem jí zavolal, ona se podívala kolik mám semene, které plavalo na vodě a vypustila vanu.

Belinda (Pá, 22. 4. 2022 - 14:04)

Syn je v začínající pubertě a ráda ho vydražďuji tak, že mi smí při koupeli umýt záda. Jinak nic víc. Když, tak ještě se mu sem tam ukážu v bikinách a pod. Je pak nadrženej úplně nadoraz.

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 12:04)

No ten musí být nadrženej. Ten pak nedělá v posteli nic jinýho, než že si ho mastí.

Návštěvník (St, 20. 4. 2022 - 12:04)

Kluka vidíš nahého pořád, ale načapalas ho někdy i při honění?

Návštěvník (Út, 19. 4. 2022 - 19:04)

Divné to myslím není. Myslím že je lepší když mámy koupou i 15 -18 kluky pokud jsou svobodní i starší. Hlavně kvůli předkožce a tak. Je to lepši než aby se něco zanedbalo. Nebo kdyby se objevil nějaký problém aby byl řešien včas.

Ruda (Ne, 5. 6. 2022 - 21:06)

Ty jsi se asi štochl do palice, koupat kluky má máma tak do 7 let, dál už je to úchylárna

Lukáš (Út, 19. 4. 2022 - 21:04)

Ahoj, mě mamka koupala do patnácti , neměl jsem s tím žádnej problém párkrát ještě přišla i později aspoň umejt záda .

Žanet (St, 20. 4. 2022 - 06:04)

Syna jsem si tak vycvičila od mala, pravidelně mu kontroluji jaký to má mezi nohama. V koupelně mu umyju vlasy, záda a pak osuším. Klidně si ho obrátím i k sobě, i když poslední dobou se trochu začíná cukat. Mám ho ale tak vycepovanýho, že si neodváží odporovat a provedu mu kontrolu zdali má vše v pořádku. Vím, že se stydí, ale nedá se nic dělat.

OndřejC (St, 20. 4. 2022 - 09:04)

Kolik je synovi??

Žanet (St, 20. 4. 2022 - 10:04)

V červenci bude mít 13.

OndřejC (St, 20. 4. 2022 - 10:04)

Už má i nějaké chlupy v podpaží?

Žanet (St, 20. 4. 2022 - 10:04)

Malinko mu v podpaží začínají, když ho tak zblízka vidím. Uprostřed už má zatím takové chmíří. Je blonďák, takže toho moc nemá.

OndřejC (St, 20. 4. 2022 - 10:04)

Upřímně, předpokládám, že vespod toho ještě moc nemá, že??

Žanet (St, 20. 4. 2022 - 11:04)

Už mu to tam začíná rašit. Zatím zvrchu na kořeni, ale jak píšete, ještě toho moc nemá. Čím dál víc se stydí, ale já si s ním vždycky poradím. Nezbyde mu, než aby pěkně držel a neošíval se a já mám tak aspoň přehled o jeho intimních místech.

Reklama

Přidat komentář