Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 11:07)

Syn taky někdy o víkendu spí u mne v posteli , už několikrát jsem se mu na něj ráno koukala když mu stál, neumím to popsat , ale je hezký.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Máma mi kontrolovala přirození při koupání od malička až do dospělosti. Měla k tomu důvod, protože problémy s ním jsem měl. V takovým počasí jako je dnes, jsem doma i u babičky býval úplně nahý a nikdo s tím neměl problém.

Nina (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

No pro mě to byl až šok, ten pohled na syna ráno v penzionu. Naposledy jsem mu ho viděla tak v jeho deseti, takovýho malinkýho. A teď dobrých 13 cm, tak se mu šponoval, jako svíčka. Vím, že už si s ním umí pěkně pohrát.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 12:07)

Já ho neviděla si to dělat , jen skvrny na povlečení , ale bylo to milé , byla jsem pak za ním i v koupelně když se sprchoval, nestyděl se , ale mne to bylo blbé.

Hanys (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Taky spím nahý už od mala teď mi je šestnáct a ráno mě máma chodí budit do školy. Vždycky když přijde tak se mi podívá na penis . Nedávno jsem ležel odkrytý na zádech a dělal že spím .Mamka přišla potichu si sedla ke mě na postel a prohlížela si mého ptáka , pak po něm přejela prsty až mi v něm zacukalo a postavil se mi obejmula ho prsty a přetáhla předkožku to už mi ležel na břiše a byl tvrdý jako kámen ještě mi ho dvakrát přetáhla a odešla. Podíval jsem se na hodinky a měl jsem ještě půl hodky čas tak jsem se otočil na bok a usnul . Za půl hodiny mě přišla mamka vzbudit jako by nic . Vstal jsem oblíknul trenky a koupelna , snídaně a do školy už jsme se o tom nebavili ani se nezmínila že mi ho prohlížela.

Nina (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Bylo to teď zkraje léta, po vcelku namáhavé túře na horách. V penzionu jsme šli ještě pozdě spát a ráno vidím kluka odkopaného. Kousek dál ještě spala malá dcera. Syn, 13, spal jak dřevo a tak jsem toho využila a po více letech viděla, jaký to má. I jsem si sáhla, prostě prozkoumala jsem mu ho dopodrobna. Pak jsem ho opatrně přikryla.

Návštěvník (Ne, 17. 7. 2022 - 09:07)

Maminka mi od malička kontrolovala pindíka. Při koupání, zpočátku jsme se koupali spolu, poklepala na uzdičku a když se mi postavil, několikrát mi přetáhla kůžičku a pořádně ho umyla. Když jsem byl větší, už jsme se do vany oba nevešli, tak jsem jí zavolal, ona mne zkontrolovala a když jsem pak masturboval, tak odcházela. Když mi bylo osmnáct, řekla, že by mne měla kontrolovat moje holka a přestala s tím.

Eva (Ne, 17. 7. 2022 - 10:07)

To ti do osmnácti přetahovala kůžičku?

Návštěvník (Ne, 17. 7. 2022 - 12:07)

Ne tak jako před tím. Když jsem si nahonil erekci, tak jsem jí zavolal, jednou rukou mi prohmatávala varlata, druhou stáhla kůžičku za žaluda a ze všech stran si ho prohlídla. Trvalo to jen chvilku. Pak mi řekla že jsem v pořádku a abych pokračoval. Pak jsem masturboval, ale u toho už nebyla.

Eva (Ne, 17. 7. 2022 - 12:07)

V osmnácti už si musel mít pořádnej klacek. To s ní nic nedělalo?

Návštěvník (Ne, 17. 7. 2022 - 13:07)

Ani ne. Jen rychleji dýchala a třásly se jí ruce.

Návštěvník (Po, 18. 7. 2022 - 12:07)

No jo,to by se jeden z tebe posral!

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 17:07)

prežije a ešte si na to aj zvykne. viem to podľa seba, doma som bol naučený pred nikým sa neukazovať, v kúpeľni a záchode sa zamykať, nedokázal som si predstaviť, že by som sa niekedy vyzliekol pred mamou. keď som potom išiel na strednú školu do druhého mesta a nemal som ubytovanie, tak mama vybavila že môžem bývať u jej sesternici, čo tam žije so synom v byte. zarazilo ma, že jej syn chodí po byte nahý iba v tričku, ale neriešil som to, pokým do mňa nezačala dobiedzať, že načo sa obliekam v byte keď je také teplo, že si mám brať príklad z neho. povedal som že mne býva zima, tak radšej budem takto. ale čím viac som nad tým rozmýšľal, stále viac sa mi páčila myšlienka, že by som aj ja pobehoval nahý. po pár dňoch som skúsil vyjsť zo sprchy ešte neoblečený, že ako zareagujú. zbadala ma a hneď zajasala, že no konečne, a dúfa že tie hnusné handry si na seba už nedám. tak sme si tam spokojne žili, a cítil som sa oveľa voľnejšie. ale ona sa nikdy nevyzliekala pred nami, iba mi chalani sme behali furt nahí. len som ju prosil, nech to mame nepovie, lebo u nás doma sú iné zvyky, ale to jej bolo jasné, mama je vraj najväčšia puritánka akú pozná. to keby vedela, tak ma k nej bývať asi nepustí. mne boli iba ľúto, že som až vtedy mohol skúsiť, aké je to super byť nahý a nič neriešiť.

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 17:07)

Mamka rozhodně puritánka nebyla. Jsi muj syn a budeš poslouchat! Měl sem problémy s předkožkou, pravidelně mi kontrolovala přirození a sledovala jestli správně přetahuju. Klidně sem byl nahý a připadalo mi to normální. Sama se taky nestyděla. V koupelně kde sme se střídali nebo při převíkání sem jí viděl často.

Maruška (Pá, 15. 7. 2022 - 11:07)

Petro to přejde časem je to věkem

Petra (Pá, 15. 7. 2022 - 11:07)

Naši synové začali spát nazí, ale před námi to tají. Večer si normálně obléknou pyžamo, ale já než jdu spát jdu do pokoje je zkontrolovat, a to pyžamo leží u postele a někdy jsou odkopáni , tak jsou krásně vidět. Nevím jestli jim mám říct, že to víme, a že se nemusí stydět.

Pavlína (So, 16. 7. 2022 - 06:07)

To jsme na tom skoro stejně. Syn přede mnou dělá že jde spát v kalhotkách nebo pyžamu. Ale zjistila jsem, že hned si je pak stáhne a až do rána spí jen v tričku. Taky sem tam je odkopán když k němu nahlédnu a to je panečku pohled, navíc když leží na zádech. Naprosto přesně vím, jaký to v pubertě mezi nohama má.

Musi na nej bejt uzasnej pohled :)

Návštěvnice (So, 16. 7. 2022 - 08:07)

Kolik je synovi? No v pubertě už to jistě má mezi nohama ukázkový.

Pavlína (So, 16. 7. 2022 - 09:07)

Bylo mu 14. A to víš, už to má mezi nohama ukázkový. Ještě že neví, že se na něho když je odkopanej někdy nad ránem podívám. Ten by to nepřežil, že vidím jeho šulina.

Reklama

Přidat komentář