Reklama

Amputace

Sandra (So, 30. 7. 2022 - 06:07)

Tak zaloz ať tam proberem tvoji uchylku a hlavně vvylizes mi pak vaginu ale ddo suchá jasan hihihiii Sem hrooozne nadrzena a jesi seš aspoň trochu hezkej tak ti ho umackam hihihiii Jak velké máš mužství hmmm???

Tomík (Pá, 22. 7. 2022 - 13:07)

Je mi to líto ale ten pahýlek by ti udělali v nemocnici hezkej a mohla bys ho ukazovat kluci by tě obletovali a mohla bys nosit krátkou sukynku že které by koukala tvoje nožka a vedle ten pahylek to by se všichni za tebou otáčeli kdyby si šla po ulici hm

Sandra (So, 30. 7. 2022 - 06:07)

Já ale nosím mini ale na legínách nebo šortky... Ty mám otázečku ale nelži ok? Tebe jako vzrušují ty pahýlky jako nahé nebo co konkrétně?! Řeknu to jinak... Já mám doma vozík... Chceš ať pravou nohu ohňů jako pod zadek a ty mi ji celou zavážeš až k zadku a ten pahýlek na levé taky a pak na to natáhneš legíny a jako ty nohavice pod těma pahylama třeba uvazes do uzliku a posadís mě na ten vozicek a třeba ještě ruku můžu dát za záda a obléct mikinu a ty ten rukáv zas nějak naaranzujes a bude to jako vypadat že nemám nohy a ještě ruku nebo jako celou paži a můžeš mě pak tlačit na vozíku a vzít ven a třeba říct kamarádům že sem z Ukrajiny a že mi tam nějaká ta bomba nebo raketka utrhla nohy a ruku a že sem tvoje snoubenka a blablablaaa... To tě vzrušuje?! Můžu ti říkat třeba Tomiku zabandazuj mi pahylky mě to hrozně bolí a svědí a ty budez baandazovat a hladit mě po vlasech a zadečku a ja zas tebe v rozkroku a ty mě tam také samozřejmě hihihiii a venku mě vemes třeba do kina a dáš mi pití do roku a budeš o mě pečovat atd. Ok?! Já mám ZTP hmmm Řeknu ti třeba Tomi dej mi polštářky pod pahylky mě tlačí nebo Tomiku já sem smutná a chci jít ven tak mě povezes někam ok a můžem třeba koupit speciální Make-up a ty mi můžeš nalicit jizvu na tvář a třeba tu pásku hák pirátka můžu mít nebo obvaz že třeba nemám oko a sem znetvorena... To tě taky vzrušuje??? Budem se bavit jak budou lidi koukat všude ok? Chceš???

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 11:08)

zajímavé

Tomik (Po, 1. 8. 2022 - 11:08)

A co tě zajímá ? nosíš mini jako?

kms (Ne, 17. 7. 2022 - 20:07)

No vidíš, já se aspoň podívám na tu seznamku abych viděl kdo jsi, tak mi můžeš říct kde

kms (Út, 12. 7. 2022 - 20:07)

Na holkách jako ty se mi líbí pahýly a protézy, divný, ale je to tak

Sandra (So, 16. 7. 2022 - 21:07)

Tak jsem udělala takovej pokus s kamaradkou... Proto sem celkem dlouho nepsala, protože nebyl čásek... Ona je také amputarka tak já ji hladila pahýl a ona zas ten můj a nic a to sem měla fakt sexy Top a lesklé hooodně sexy legíny a ona také... A nic nooo asi to chtělo chlapa s pořádným penisem hihihiii... Né vážně mokrá sem byla až když mi hladila vagínu a ne pahýl a ona to měla stejně!!! Nás amputarky asi fakt ty pahýlky nijak neberou a nebo to fakt chce kluka s vyholenym mužstvím a v legínách hihihiii... Kdo se hlásí do trojky a je z Prahy hmmm???

kms (Út, 12. 7. 2022 - 13:07)

Snad ti nebude tolik vadit že se mi přijdou amputace sexy, i když je to mega divný

Sandra (So, 16. 7. 2022 - 21:07)

Jooo je to Mega divné, ale tak každý má něco... Já zas miluji tetování...

Tereza (Út, 12. 7. 2022 - 14:07)

Tak chtěl bys holku po amputaci mám nohy vzaty nad kolenama

Sandra (So, 16. 7. 2022 - 21:07)

A ty seš na holky?! Hmmmmeeeehmmmm

Tomik (Út, 12. 7. 2022 - 12:07)

Chtěl bych hladit a líbat tvůj pahylek

Sandra (So, 16. 7. 2022 - 21:07)

Fakt? A seš z Prahy? Jo a kolik ti je?

kms (Út, 12. 7. 2022 - 00:07)

Sejít se někde někdy klidně můžem, ale až se pořádně poznáme třeba

kms (Út, 12. 7. 2022 - 00:07)

Jmenuju se Martin...Je to v pohodě, fakt, proč bych se měl za tebe stydět panebože, a je jedno že nechodíš o protéze...hlavně se neboj, se ukážu na Disu, fakt bych ti neublížil...

Sampic (Po, 11. 7. 2022 - 21:07)

Amputace vypadá hezky když je v latexu.

Karla (Po, 11. 7. 2022 - 08:07)

Přála bych vám zažít, co musejí prožívat pacienti po amputaci končetin. A dlouhá léta až do konce života. Ta šílená bolest, jež nepřestává, kdy ti lidé nemohou spát, to je k nesnesení. U nás v pečovatelském domě máme čtyři takovéto klienty a opravdu to není lehké ani pro nás, ošetřovatele. A mám příklad i z rodiny. Dceřin manžel měl před deseti lety úraz na cirkulárce. Jeden článek prostredníčku pryč. A potýká se s tím dodnes. Roky po úrazu si balil prst do kapesníku, aby omezil přístupu vzduchu, hlavně když bylo chladno. A i teď to pořád cítí.

Sandra (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Moje řeč, ale nic zlého bych nikomu nepřála to zas ne to nemám v povaze... Navíc myslím že lidé které představa amputací a vůbec nějaké erotiky s pahýlem vzrušuje atd. Tak to jse lidé vlastně nemocní! Jejich nemocí je totální neůcta k lidem a hlavně ženám obecně! Vidí jen sebe a své sexuální ukojení!!! Je nezajímá co já jako amputářka cítím... Uni vidí jen ten můj pahýl a obecně mé mladé a hezké tělo jako předmět svého fetiše tedy vlastně sexuálního násilí!!! Nehledají lásku ale jen sex a sex bez lásky je vždy jen násilí!!! Sami se stydí ukázat tvář ale zajímá je něco tak intimního jako je můj pahýl a má vagína... Tito lidé se často nedokáží ani osobně sejít... Chtějí jen má fota a následně masturbovat... Je to nechutné a je mi jich vlastně všech líto... Jsou to ubožáci co nikdy ničeho nedosáhnou...

Tomik (Ne, 10. 7. 2022 - 21:07)

Jo co bys chtěl sliset?

Reklama

Přidat komentář